2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

comely verdigin link acılmıyo hemde besik icin cok erken daha canım simdiden kafanı yorma sen

günaydınlar a.s

kızlar bi şey sorucam benim boğazım ağrıyor yutkunurken zorluk çekiyorum arasırada hapşuruyorum. sizce ne yapıyım sağlık ocağına gitsem bana göre ilaç verirlermi yoksa kadın doğumcuyamı sorsam yada kendiliğinden geçmesinimi bekliyim. hep burda yeşil çay bitkisek şeyler zararlı diye okudum. ıhlamur içmeye bile korkuyorum bi bardak ıhlamur içtim bugün sadece biraz hafifletti gibi ama tedirgin oldum

babymom un bi tarifi vardı ıhlamur elma mandalina portakal muz kaynatıp içiyorsun iyileşiyosun : ) korkma bende içtim ıhlamurun zararı yok günde 2 fincan iç
kbb doktoruna gidersen verdiği ilaçları kadındopum doktoruna gösterirsin
geçmiş olsun

Gizze , gözün aydın okudukça hevesleniyorum çok heyecanlandım benim 1 haftam kaldı sabırsızlıkla bekliyorum hihoyyyt

ben hala midem bulandıgı sabahlar yapıyorum biraz dindirio rahatlatıo midemi

gizze kizin hayirli olsun:emir_bebek: bu arada benimde 14 haftalikken kontrolüm var..insallah bende ögrenebilirim:ecrin_bebek: ayrica kizda yanilmalar olabilir bence sürprizlere hazirlikli ol!!:CüvCüv:

ya bende meraktan ölüyorum bakalım ne olucak ya sımdı bende cmrtesı gıdıcem kızlar ıkılı yaptıranlar testınızı kaça yaptırdınız bı arada burada değişken kafam karıstı valla aynı şeylerı yapıyolarsa neden daha pahalı yanı anlamadım kım 50tl kımısıde 190tl kımısıde 300 anlamadım ben işden bısey du arada lımon muz muhabbetı benı cok guldurdu ya

burko babymom petrik cevaplrınız için teşekkürler deneyeceğim bu arada comely ben bebek odasını kayınvalide alır diye biliyorum. sen bi kaç kişiye sor bakalım kim alıyo diye. bu arda bende merak ettim takımları ama linkler gözükmüyo

QUOTE=babymom;5064012]PETRİK muz yok hayatım onun icinde nerden cıkardın :)))) limon var[/QUOTE]

:eek: ays aklımda o kadar kalmış : ) bn öyle yaptım güzel oldu :)

kızlaar günaydın herkese.hepiniz inşl. güzel bir gün geçirirsiniz.gizzecim hayırlı olsun tatlım.çok sevindim.bencede doktoruna güven ve kafana takma kasılma olaylarını.

petrik yaaa çok güldürdün beni karışımı içmeden kendime geldim. muz yazısını görünce bende şaşırdım sonra babymom açıklamış altta ama olsun oda yararlı bi şey hem sana iyi gelmişya boşver

COMELY , yanlış hatırlamıyorsam ben ikili testimi 300 küsüre yaptırmıştım özel hastanede. benim doktor profesördü, belki o yüzden biraz yüksektir.

GELGİT, göbeğin morarıyor mu iğneden sonra? benim bazen morarıyor. bi de artık daha zor batırıyorum, göbeğim gerildi diye herhalde.

MERCİMEKİM, aç tok farketmiyormuş. usg ye de genelde sıkışmış olarak giriyor herhalde arkadaşlar, ama beni önce wc ye göndermişlerdi, idrarın olmaması gerekiyormuş.

aç tok farketmıyomus sanırım mercımekkım sen nasıl yaptrdın cnm benım ve kaça yaptılar senınkını bıde yukarıdakı yazın için hepinizden özürdiliyorum arkadaslar türkçeyi katletmişim sanırım

Son düzenleme:
petrikcim olsun potasyumda katmıssın icine ne guzel .

buarada benim testimi yaptırdıgım labr. acıbademe yolluyomus kanları sonuc tr den gelecek. turk parasıyla 400 ytl kadar bayıldım anlıycanız. burda hersey cok pahalı, birde tok yaptırdım usg de ii gorunsun die suda icmistim sonunda vaginalden karna terfi ettik

gecen hafta hic bulantım yoktu dun ve bugun manyak derecede ne yesem cıkacak gibi ya oysaki bende gecio die sevinmistim yine hayattan kopuk bir gun anlıyacagınız

BABYMOM, ben de bu akşam doktora gideceğim ya, en iyisi bu kez dolu gideyim de daha net görünsün. ama hemşireler hemen soruyor "wc ye gittiniz mi? gitmediyseniz gidin" diye. ille de boş istiyorlar acıbademde.

GELGİT, göbeğin morarıyor mu iğneden sonra? benim bazen morarıyor. bi de artık daha zor batırıyorum, göbeğim gerildi diye herhalde.

bazen morarıyor moraran yerlere pamuğa kolanya dök ve yarım saat falan üzerinde beklet iyi geliyor ben ilk önce kolumdan yaptırıyordum kol daha cok morarıyor göbek daha iyi.bende bazen zor batırıyorum ama o zamanlarda iğneyi sokacağım yeri ayarlıyorum gözlerimi kapayıp herşey bebeişim için diyorum ve batırıyorum.aklında bulunsun iğneyi batırırken hızlı ilacı verirken yavas verirsen daha az acır.gerçi biliyorsundur herhalde ama ben genede söyleyım dedim.

X