2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Dido, o bagırsak sancısı, sankı adet agrısı gıbı bana da gelıyor.. kosturuyorum tuvalete.. sonra bırden o agrı gecıyor.. ama bende cırcırımm.. neden oluyor acaba.. doktorda da bole seyler ınsanın aklına gelmıyor ki!!

gazdan oluyodur o muhakkak bendede oluyo. zor yetisiom wcye agrıdan hızlıda gidemiom ama bisey cıkmıo gazmıs megersem

he valla ayni adet agrisinida benziyor, alttan alttanda agriyor, usutme agrisi gibi..

ben de bir tek ben yaşıyorum sanıyorum bunları..adaet olurken de hep ishal olurdum ben.iki ağrı birbirine karışırdı.demek ki normalmiş,korkmaya gerek yokmuş:eek:

[UOTE=evriş;8126862]Arkadaslarım.. yurttaslarım..

Serap Karakoylu arkadasımız dogum yapmıs.. bu sabah acil sezeryana alınmış, kızı ıyıymıs.. agrısı vardı, cok konusamadı.. bilginize ciğerlerim.. benım kalbım artık her telefon caldıgında, ya da mesaj geldıgınde kaldıramayacak gıbı oluyor.. bana da dua edin gözünüzü seveyim :)
[/QUOTE]

şafakkk 16 ama bende artıkkk minik kuzumu görmek isiyorummm
hadii kızım koşşşş anneye artıkk taytayy de..kaydirigubbakcemile3

dün sabah bunları yazmış Allah gönlüne göre verdi, bu sabah kavuştu bebeğine
Allah analı babalı büyütsün

emrem cocugunun ve senin saglıgın icin hayırlısı hangi yontemse o olsun. ben hep oyle dua ediorum allah hakkımızdan hayırlısını versin insallahh

yahu kadıncıklar nie hepiniz cırcır oldunuz ben anlamadım dikkat edin ha sıcaktanmı acep neyden ??

dide ben okızı takip ediodum cok kolay dogurmus die yazmıstım okiyim canım hikayeseini hemen

selam arkadaşlar.maşşallah hergün 1-2 doğum haberleri alıyoruz.bende pazartesi günü doğuma gidecektim ama galiba benim sancım var.sabah 8 den beri kasılmam var ayağa kalkamıyorum.bugün çok fazla su içmememe rağmen dakkada bir wc deyim.galiba ishalde oldum.3-4 e kadar beklicem olmadı doktorumu arayıp gidicem belki normal doğururum.çok heycan bastı.bi istiyorum bi istemiyorum.kendimi pazartesiye ayarlamıştım.allah hepimizin yardımcısı olsun kafamçokkarıştı

güzelim sık tuvalete çıkmak doğumun yaklaştığının belirtisiymiş..bugün git mutlaka dr.a..hayırlısı olsun..

arkadaşlar huri diye biri vardı temmuz annelerinde suyum patladı ben gidiyorum demişti doğum yapmış..sakin,esprili bir şahsiyetti.esra sen özellikle oku ortak yönleriniz çok

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...annelerinin-dogum-oykuleri-3.html#post8121515

evet ben takip ediyodum o arkadaşı..acayip motive ediyodu onun normal doğurma aşkı..üstüne bi de hatıra patlattı olayı..ikisinden iyi güç aldım valla..

hadi kizlar ben cikar havaalanina gidiyorum annecigimi almaya, gorusuruk aksamustu, muckkkk...

selam arkadaşlar.maşşallah hergün 1-2 doğum haberleri alıyoruz.bende pazartesi günü doğuma gidecektim ama galiba benim sancım var.sabah 8 den beri kasılmam var ayağa kalkamıyorum.bugün çok fazla su içmememe rağmen dakkada bir wc deyim.galiba ishalde oldum.3-4 e kadar beklicem olmadı doktorumu arayıp gidicem belki normal doğururum.çok heycan bastı.bi istiyorum bi istemiyorum.kendimi pazartesiye ayarlamıştım.allah hepimizin yardımcısı olsun kafamçokkarıştı

Hakkınızda hayırlısı olsun.. Allah yardımcın olsun Emrem..

he valla ayni adet agrisinida benziyor, alttan alttanda agriyor, usutme agrisi gibi..

Su an bıle ıkı kere gıttı geldı bende o agrı.. gidiyoruss alamete..

selaaam biz geldik.
şükürler olsun güzel haberlerle geldik..

muayenden önce nst istedi kalp atışları ve sancılar için allahım bizim sıpa bı dursa yerinde görevli kız bi türlü kalp atışlarını yakalıyamadı tam yakalıyor 2 dk dinliyoruz yine cooooooooooop dönuyor.evden çıkmadan çikolatalı ekemk ve süt içmiştim sanırım onun etkisi.neyhse 12 dk boyunca ugrastı kızcagız olmadı yakalıyamadık pek hareketliydi sıpam. doktorun odasına geçtik NSt deki bayan dediki siz kalbin oldugu yeri işaretleyin ben ona göre bakayımolmuyor yakalıyamıyorum dedi. neyhse tamam dedik. geçtik usg ye..

tosun paşam maşallah barekallah 2873 gr boyuda 48,5 cm haftasıyla uyumlu suyu güzel pozisyon güzel herşey normal yani.
dogum tairihi olarak şimdilik 19- 24agustos arası dedi. 10 gun sonra tekrar gidicem ozaman daha net bi tarih vericek. neyhse kalbinn oldugu yeri işaretledik tekrar nst ye baglandık .ayhh yok bizim kuduruk bey hiç durmuyor coop copp suyun içinde bi sag bi sol kız tam buluyor kalp atışını aleti bastırıyor eee o bastırınca Mehmet Akif de içerden vuruyor. dedimki siz bastırınca oda içeden tekmeliyor valla.. neyhse sanırım bi 7-8 dk lık kayıt yapabildik bu defa..çok şükür herşey yolounda çıktı sancım çıktı.bi sonraki Nst için en az 1 saat önceden yemek yiyip gel bebek sakinleşsin dedi. ok dedim.

bizden haberler böyle.mutluyum yüzümde bi tebessüm ile geldim evime çok şükür.

gypsym esram naptı şimdi azcık geçmişiokuyayım...
hee tahlillerimi gösterdim hiç bi sorun yokmuş. ilaçlara devam

uzan dinlen emrem sancıların artarsa doktorunu ara, Evriş e telefonunu verdinmi

arkadaşlar huri diye biri vardı temmuz annelerinde suyum patladı ben gidiyorum demişti doğum yapmış..sakin,esprili bir şahsiyetti.esra sen özellikle oku ortak yönleriniz çok

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...annelerinin-dogum-oykuleri-3.html#post8121515

çok güldüm ne güzel yazmış

ben de kuaföre gidiyom kıslar..saçı başı bi budatayım..bakımlı olayım bu ara..

selaaam biz geldik.
şükürler olsun güzel haberlerle geldik..

muayenden önce nst istedi kalp atışları ve sancılar için allahım bizim sıpa bı dursa yerinde görevli kız bi türlü kalp atışlarını yakalıyamadı tam yakalıyor 2 dk dinliyoruz yine cooooooooooop dönuyor.evden çıkmadan çikolatalı ekemk ve süt içmiştim sanırım onun etkisi.neyhse 12 dk boyunca ugrastı kızcagız olmadı yakalıyamadık pek hareketliydi sıpam. doktorun odasına geçtik ...................

Haydın gozun aydın.. Allah nazarlardan saklasın evladını da senı de...

X