2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

GELGİT, anacım sen hiçbişi yemiyorsun. zayıflarsın tabi. sevmesen de ye zorla et filan . bak bende çocuk doğsun derhal vejeteryan olacağım. ama şimdi zorla da olsa yiyorum. doktora sorarım clexane a döneriz belki tekrar. ya da böyle devam ederiz. sonuçta aynıymış.
LALECE, senin işin çok zor. ben kaynanalardan bi top 10 listesi yaptım, seninki 1 nuamara, sonra Norraa nınki, 3. de Comely ninki. bu listede şike var diyen itiraz edebilir.

LALECE, suyu hiç mi hiç sevmiyorum ama zorla da olsa günde 1,5lt içiyorum. doktora söyledim zaten, bir SU yun bir de ET in kapsülü çıkarsa ilk benim haberim olsun diye. gülüyor adam. ne yapayım , midem bulanıyor ikisinden de.... susayan insanlara çok özeniyorum.

et deme zaten adı bile yetior.tavuk eti hariç hepsinden tiksiniorum.tavuğu da pek sevmiorum ya ben de bebeği süt ürünleriyle besliorum sadece. kemik olcak sadece bebek :) vitaminler yeter miymiş sonradan alsak.doktorun ne dedi et kapsülüne :eek:

kızlar yarın görüşürüz kocama yemek yapmam lazım.malum tatil ben evdeyim ama o çalışıyor.bebişlere ve kendinize iyi bakın...

GELGİT, anacım sen hiçbişi yemiyorsun. zayıflarsın tabi. sevmesen de ye zorla et filan . bak bende çocuk doğsun derhal vejeteryan olacağım. ama şimdi zorla da olsa yiyorum. doktora sorarım clexane a döneriz belki tekrar. ya da böyle devam ederiz. sonuçta aynıymış.
LALECE, senin işin çok zor. ben kaynanalardan bi top 10 listesi yaptım, seninki 1 nuamara, sonra Norraa nınki, 3. de Comely ninki. bu listede şike var diyen itiraz edebilir.

Benim kaynanayı okumadın sanırım arkadaşım sen. Tek geçerim sinsilikte ve tansiyon hastalığını kullanmada üstüne tanımam. Oğlum olursa bir kayınvalideden nasıl nefret edilir gördüğüm için bunun yaptıklarını yapmıcam. Sabır sabır sabır..:tomato:

:içelim: bunun için içerdim yani. ama içmek yasakkkk . ben kadının çantasını açtırdım son gün içinden yemek takımımızın kasesi çıktı 2 ye ayrılmış yağlanmış ve karabiberlenmiş torbalanmış.ne olduğunu söleyemedi. kadın çalmış ya eşyamı habersiz.özel günlerdeki yemek takımımı parçalamış kasesini.daha anlatsam :eek:büyücü bi kayınvalidem var inanmasam da niyet bakımından beim için cadı :lepi: çok şirindir ama tersim fenadır.gördü :) insan gibi kayınvalidelere sahip insanlara özeniorum ya. düğünümüzden 1 gece önce anneme ağlıordu oğlum evleniooooo die :) annem de zavallı benim ki deeee dedi hihoyyyt gülerek bir de ben yurtdışına gittim gelin los angeles a filan deil yani tahrana hihoyyyt ayh delir.eve kamera yerleştiriorum.evde yokken karıştırdığı yerleri izleyip popcorn patlatçam hihoyyyt

kızlar çok fena kaynanalarınız var ne diyim Allah sabır versin çekenlere ,nsanın inanası gelmiyoo bende olmadıgından heralde kaydirigubbakcemile3

resmıni gördünüzmü meleğimin didecim bu arada bu resımı 15,01,2009 da çekilmiştik şimdi 4,7cm olmuş zuzum

Lalece okurken yüreğim şişti Allah sabır versin
benimki iyidir saolsun şükredeyim ben

Bütün anne adaylarına merhaba,

Forum sayfası epey hızlı ilerliyor sanırım, ara ara yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum ama daha seyrek yazabiliyorum. Tabi okuyamadığım onlarca sayfa da oluyor. Genel olarak sinirlerinizi hiçbir şeye bozmayın diyorum arkadaşlar. Siz ne hissederseniz bebek de sizinle birlikte aynı şeyleri hissediyor. Dünya boş zaten, sinir strese gelmez, güzel güzel, sakin sakin devam etmeye çalışın hayatınıza...

Doktora gidip testlerini yaptıran ve iyi sonçlar alan arkadaşları tebrik ediyorum, hepsi için çok sevindim. Benim 2li testim ve NT ölçümü Cumartesi günü yapılacak. Bu hafta sonunda 2. trimestere gireceğim inşallah.

Hastalanan arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum. Kendinize dikkat edin, iyi beslenin.

Denk geldikçe fotoğraflarınıza da bakıyorum, göbekler yavaş yavaş çıkmaya başlamış :) Hepinize sevgiler.

Biraz biraz uykulu ve uyuşuk hallerinizi atıyor musunuz sizler de? Enerjik olmak için sabırsızlanıyorum. Hamileliğin 2. üç ayı dinç ve enerjik geçer diyorlar.

Bu arada sigarayı bırakalı 4 gün olan güzel anne adayı, bir daha eline alma sakın sigarayı olur mu ? Bebeğini çok etkiler, zaten bırakmışsın, böyle de devam et ama emzirirken de içme tamam mı? Zaten bu kadar uzun süre içmeyince, bağımlılık da ortadan kalkar, bir daha da içmezsin inşallah.

Bir de arkadaşlar banyoda her zaman kullandığınız şampuan ve duş jellerini mi kullanıyorsunuz? Doğal olmalı diye bi yerde mi okudum ne oldu hatırlamıyorum ama son birkaç gündür her zaman kullandığım şampuanlarımı kullanamıyorum. Zarar verirse bebeğe diye. Zeytin sabunu kullandım son 1-2 seferdir ama o da hatır hutur yapıyor saçları vs. Ne önerirsiniz?

İşte okuyup okuyup az yazınca birikmiş böyle uzadı da uzadı... :) a.s.

Benim kaynanayı okumadın sanırım arkadaşım sen. Tek geçerim sinsilikte ve tansiyon hastalığını kullanmada üstüne tanımam. Oğlum olursa bir kayınvalideden nasıl nefret edilir gördüğüm için bunun yaptıklarını yapmıcam. Sabır sabır sabır..:tomato:

a evet bak o tansiyon hastaligini kullanma bizdede var ah basim tuttu yine deyip citigi baglar:))
ya kizlar ayni seyi bende diyorum eger erkek annesi olursam melek gibi olucam.Lalece pbiany sizinkiler bakma yarisina girmis benimki gecen gun bana torununuzu umursadiginizi hic sanmiyorum dedim kadin bana siz boyle yaparsaniz saten umursamam dedi:1shok:dusunsenize caninin canini umursamiycak, gerci kendi cocuklarini umursamayan bi kadin niye torununu umursasin ki...
Valla bu kaynanalari napsak hic bilmiyorum...:eek:klava:kötükedihüso

karanlık1mucize bitanem cok tesekkür ederım bak ne dıcem ben inş. bırdaha içmem içmeyıde düşünmüyorum 1,5 hafta önce çekıldıgım ultrason resmımı koydum bakmak istersın belkı hadı cok optüm senı bu arada sen ne kadarlıksın cnm bızım grupta senı fazla görmedım yanı belkıde 2 kere falan anca

:içelim: bunun için içerdim yani. ama içmek yasakkkk . ben kadının çantasını açtırdım son gün içinden yemek takımımızın kasesi çıktı 2 ye ayrılmış yağlanmış ve karabiberlenmiş torbalanmış.ne olduğunu söleyemedi. kadın çalmış ya eşyamı habersiz.özel günlerdeki yemek takımımı parçalamış kasesini.daha anlatsam :eek:büyücü bi kayınvalidem var inanmasam da niyet bakımından beim için cadı :lepi: çok şirindir ama tersim fenadır.gördü :) insan gibi kayınvalidelere sahip insanlara özeniorum ya. düğünümüzden 1 gece önce anneme ağlıordu oğlum evleniooooo die :) annem de zavallı benim ki deeee dedi hihoyyyt gülerek bir de ben yurtdışına gittim gelin los angeles a filan deil yani tahrana hihoyyyt ayh delir.eve kamera yerleştiriorum.evde yokken karıştırdığı yerleri izleyip popcorn patlatçam hihoyyyt

hayretler içerisindeyim..nasıl bir ruh hastalığı bu..insan ne diye kaseyi ikiye ayırıp yağlar,biberler..bu eşinle seni ayırmak için bir büyü mü acaba? sen de gayet alışmışsın gibi geldi bana..yani o kadar feci halleri var.gerçekten çok şaşırdım.bence seninki top ondbir numara hem de yıldızlı

a evet bak o tansiyon hastaligini kullanma bizdede var ah basim tuttu yine deyip citigi baglar:))
ya kizlar ayni seyi bende diyorum eger erkek annesi olursam melek gibi olucam.Lalece pbiany sizinkiler bakma yarisina girmis benimki gecen gun bana torununuzu umursadiginizi hic sanmiyorum dedim kadin bana siz boyle yaparsaniz saten umursamam dedi:1shok:dusunsenize caninin canini umursamiycak, gerci kendi cocuklarini umursamayan bi kadin niye torununu umursasin ki...
Valla bu kaynanalari napsak hic bilmiyorum...:eek:klava:kötükedihüso

amaaaaaaaannnn benımkındede migren var başına sarar bı tülbent ay tansiyonum düştü ay migrenım cıktı falan ıyyyyyyyyy böğğğğğğğğ geldi hehhh su kaynanalardan hedelikafaduldendelikafadulden

comely canımcım bugün baya bebiş gördük vallaçok sevimli Allah kucana almayı nasip etsin insan kendininkini görmüş gibi oluyo canım sigara konusunda bende kızdım bak:eek:klava:önceden bende içerdim ama ben bırakalı 7-8 ay oluyo ve çok memnunum işallah deme kesin içmicem de bak okadar çok sevdigin bebişini zehirliyon arkadaşım:1hug:

Son düzenleme:
karanlık1mucize bitanem cok tesekkür ederım bak ne dıcem ben inş. bırdaha içmem içmeyıde düşünmüyorum 1,5 hafta önce çekıldıgım ultrason resmımı koydum bakmak istersın belkı hadı cok optüm senı bu arada sen ne kadarlıksın cnm bızım grupta senı fazla görmedım yanı belkıde 2 kere falan anca

Baktım canım, çok cici bebeğin, Allah sağlıkla doğum nasip etsin. Şimdi daha da büyümüş olmalı. İçme içme zaten sigara çok pis bişey :KK43: İçen pis kokuyor, içenin ağzı pis kokuyor, saçı başı üstü kokuyor, sen şimdi cici tertemiz olmuşsun. Tebrik ederim :)

Fazla giremiyorum evet, ya da okumaktan yazmaya fırsat kalmıyor. Bir de alınanlar çok oluyor galiba. Ben de çok takip edemem yazdıklarımı, şimdi herkesin hormonlar altüst :) O yüzden isme değil de genel yazmaya çalışıyorum ama okurken az çok tanıdım hepinizi a.s.

canım ya kabus gibi allah sabır versin..peki eşin ne diyo bu konuda.bi de neden tahrandasınız?

resmıni gördünüzmü meleğimin didecim bu arada bu resımı 15,01,2009 da çekilmiştik şimdi 4,7cm olmuş zuzum

ayyy çok güsell.ben de yarın gidiyorum..bu gün kaynanamları gönderdim.ama ben de bittim valla.belim nasıl ağırıyor.sağolsun yardım etmeye çalıştı ama yine de insan çok yoruluyor..bir de görümcem eşi çocuğu,eşimin dayısı eşi iki çocuğu da sürpriz yapıp geleceklermiş de Allahtan işyerlerinden izin alamamışlar anlayacağın direkten döndüm..şu an belim kopuyor ağrıdan..ne yapardım gelselerdi bilmem...selam verdin borçlu çıktınsırnaşık şey

hayretler içerisindeyim..nasıl bir ruh hastalığı bu..insan ne diye kaseyi ikiye ayırıp yağlar,biberler..bu eşinle seni ayırmak için bir büyü mü acaba? sen de gayet alışmışsın gibi geldi bana..yani o kadar feci halleri var.gerçekten çok şaşırdım.bence seninki top ondbir numara hem de yıldızlı

kaydirigubbakcemile5 baya cadı yani.dediğim gibi büyüye inanmıorum ancak bu yaptıkları niyet gösterir. baya büyü yapmış kendince. evimde minik çanta bıraktı gelince kullanırım die.ben de kase olayından sonra kovdum kendisini.hihoyyythihoyyyt töbe töbe çantayı bi açtım donları koymuş . en altta pembe bebek patiği 2 ipe dolanmış düşümlenmiş yanmış kibrit. karabiberin devamı paket halinde. ve çok enteresan daha önce yazmıştım burda ama biz eşimle kayınvalidem gidene kadar ilişkide bulunmadık ve aramız hep soğuktu.negatif enerjisinden kadın bizi çökertti.şimdi evde tütsü yapıcam karşısında :lepi: .çok pis planlarım var ya.kameralar filan. :lepi: yazarım neler yaptığını size.artık önlemliyim.bebişimi ve beni üzerse aleyhinde eşime gösterilcek Şeniz iyice komikleştik am amecbur kaldım. kızlar ya stress çok mu önemli gebelikte yani bebeğe zarar verior mu.allah korusun bebek ölümü filan.anlatsanıza bi bana

ŞİKEEEEEEE VAR CNM BENIMKINI GEÇEMEZ EV BENIMdelikafadulden PARAMI VERMEM delikafaduldenTEMIZLIK TEMIZLIK delikafaduldenPERSEMBEDEN BASLAYAN HAFTA SONU PLANI YAPMA SU İŞ BU İŞ VAR DEMELER delikafaduldenOĞLUNU DOLDURMALARdelikafadulden KAPI DIŞARI CIKMAMA İZİN VERMEMELERdelikafadulden HERKEZDEN BENI COK SEVIYOMUS GIBI BENI KISKANMALAR delikafaduldenYEMEK YAPARKEN ELIMDEN ALIP SEN KICINI CEVIRENE KADAR BEN IKI PARMAGIMLA YAPARIM değipde arkamdan yemek yaptım işden gelelı oturmadım demelerdelikafadulden her gun odama gırıp odamın sağını solunu kontrol etmeler delikafaduldenannemlere gitmek isteyınce kavga cıkarmalardelikafadulden annemden gelınce yuzume bakmayıp sonrada mılletın yanında anasına gıttı gelıncede buna ne oluyo benle konumuyodelikafadulden 5 karıs suratını cekmek zorundamıyım GELMİŞİM 51 YASIMA KIMSENIN NAZINI CEKEMEM DIYIPDE DUYGU SÖMÜRÜLERİdelikafadulden VE ev halkının bana soru sormasına neden olmalar SAYAYIMMI DAHA CANIMSSSSSSSSsenağlama

X