2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

comely canımcım bugün baya bebiş gördük vallaçok sevimli allah kucana almayı nasip etsin insan kendininkini görmüş gibi oluyo canım sigara konusunda bende kızdım bak:eek:klava:önceden bende içerdim ama ben bırakalı 7-8 ay oluyo ve çok memnunum işallah deme kesin içmicem de bak okadar çok sevdigin bebişini zehirliyon arkadaşım:1hug:

sağol cnm ya evet bundan sonra içmicem zaten nefes alabılıyorum artık ya sız cok değerlısınız benım için iyiki burdayım ve sızler varsınız

comely cim bebişlerimiz aynı boyda yani o zamanki bebişinle şimdiki bebişim.ne kadar kaliteli ve net bir ultrason aleti. buralarda bulunmuor kendisi.

tahrandayım cnım sebebi de kayınvalidem iranlı.kayınpederim azeri.işler iranda. tahranda bi süre kalacağız. ama iranlı kadınlardan gık geldi.para için yapmayacakları yok kendi çocuklarını bile banka olark görüorlar. burda ana kız bağı var ana oğul filan yok. yazık ya sefgilime çok üzülüorum. doğumgününde bile aramayan ama parası bitince gecenin 3 ünde arayan bir annesi var.bir de kadının sevgilisine bakıoruz.eşim tam bilmior daha sölemedim eşime ama kadının sevgilisi tanıdık çıktı.baya kayınvalidem adamı maaşa bağlamış .paralar nie hemen bitior anlaşıldı. ah erkekler de salak kızlar. çocuk gibiler. oğlum olursa onu kontrol altında tutan kadınlar gibi yetiştirmicem.iradesi olsun bebeğimin.

LALECE bence de seninki number1 kayınvalide.hiç bölesini duymamıştım.allah sabır versin sana da diğer çekenlere de...canım kayınvalidem sen ne kadar iyiymişsin...

kaydirigubbakcemile5 baya cadı yani.dediğim gibi büyüye inanmıorum ancak bu yaptıkları niyet gösterir. baya büyü yapmış kendince. evimde minik çanta bıraktı gelince kullanırım die.ben de kase olayından sonra kovdum kendisini.hihoyyythihoyyyt töbe töbe çantayı bi açtım donları koymuş . en altta pembe bebek patiği 2 ipe dolanmış düşümlenmiş yanmış kibrit. karabiberin devamı paket halinde. ve çok enteresan daha önce yazmıştım burda ama biz eşimle kayınvalidem gidene kadar ilişkide bulunmadık ve aramız hep soğuktu.negatif enerjisinden kadın bizi çökertti.şimdi evde tütsü yapıcam karşısında :lepi: .çok pis planlarım var ya.kameralar filan. :lepi: yazarım neler yaptığını size.artık önlemliyim.bebişimi ve beni üzerse aleyhinde eşime gösterilcek Şeniz iyice komikleştik am amecbur kaldım. kızlar ya stress çok mu önemli gebelikte yani bebeğe zarar verior mu.allah korusun bebek ölümü filan.anlatsanıza bi bana

yatırın bir kliniğe bu kadını..canım benim sen de bayağı stress yapıyordur tabi bu kadın..uzaklaştırman iyi olmuş..ama insan düşündükçe siniri bozulur...hasta deyip geçmeye çalışacaksın artık.stresin bebeği olumsuz etkilediğini okumuştum.ama ben hep savaşlarda hamile olan kadınları düşünüyorum..onlar da bebişlerini doğuruyorlar..Rabbim korur inşallah..inşallah mizaçlarını etkilemez yaşadığımız olumsuzluklar.

kızlar Allahyardımcınız olsun mumkun mertebe uzaklastırın bu kadınları kabus gibiler ya. ne hakla sizin hayatınıza mudehale edebiliolar anlamadım.lalece buyucu kadını evden yolla ve ona ait nevarsada at cope evi dip kose temizle nereye ne koydugu belli deil. o bebek patigini bebeginiz olmasın die buyulemis yada allah korusun dussun die filan herhalde. cocouk sahibi olamayasın die. buyu haktır yani gercektir kurandada yazar ama yapanların yatacak yeri yok allah korusun bol bol oku evini kendini esini. kadın resmen istemio mutlu olmanızı .

kayracığım
maşallah bebeğine çok tatlı.
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.sanırım kayra aftabru ve ben en önde gidenler olduğumuz için deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluyuz.bende bugün 13+4 oldum çok şükür

doktora gidecek arkadaşlara bol şans diliyorum.uzun süre gitmeyenler bebişleriniz sizi şok edecek.ben her hafta gittiğim halde gelişimi beni şaşırtıyor.düşünün en son gittiğimde sırtını dönmüş elini havaya kaldırmıştı artık pozisyon değiştirmeyi dönmeyi öğrenmişiz
hele dört ultrasyonda resmen minyatör bir insandı çok güzel bir duyguydu anlatamam.doktor sonrası güzel haberlerinizi bekliyorum

comely senle beni hiç karşılaştırma sen aynı evde kalıormuşsun.o yüzden sen başka bi konumdasın cinnetlik ya da cennetlik hehehe allah sabır versin ya. aynı evde o kadınla töbe töbe .çok zor ya. iyi niyetli insanlarla karşılaştırsın allah bebeklerimizi inşallah

kızlar bugun gozlerim agrıo cok fena basımada vuruo tabi sanırım rimel agır geldi bugun. sizede oluyomu rimelden dolayı yada kalemde olabilir bilmiorum ama bi agırlık var cok fena gecmedi biturlu
disetlerimde cekilio cok fena perperisanım bi bebisi gordugum sıra iidim

tahrandayım cnım sebebi de kayınvalidem iranlı.kayınpederim azeri.işler iranda. tahranda bi süre kalacağız. ama iranlı kadınlardan gık geldi.para için yapmayacakları yok kendi çocuklarını bile banka olark görüorlar. burda ana kız bağı var ana oğul filan yok. yazık ya sefgilime çok üzülüorum. doğumgününde bile aramayan ama parası bitince gecenin 3 ünde arayan bir annesi var.bir de kadının sevgilisine bakıoruz.eşim tam bilmior daha sölemedim eşime ama kadının sevgilisi tanıdık çıktı.baya kayınvalidem adamı maaşa bağlamış .paralar nie hemen bitior anlaşıldı. ah erkekler de salak kızlar. çocuk gibiler. oğlum olursa onu kontrol altında tutan kadınlar gibi yetiştirmicem.iradesi olsun bebeğimin.

canım ya doğumunu türkiyede yap oranın vatandaşı olur bide ayrılar mı kayınvalide kayınpeder.benim bildiğim iran uçuk derecede tutucu bi yer sevgili falan nası yani.rahat galibaCADIARZU

kızlar ben geldim cok sukur gordum minisimi cok goremedim cunku dr onunde olctu degerleri uyuz oldum biraz ama ii melegim. 4gun ileri attık 12+3 cıktık ultrasonda kanda verdim 2li icin bakalım bir hafta sonra cıkacakmıs sonuc. bebisimin resmi ekte teyzosları
http://i41.tinypic.com/o9ltgo.jpg

biraz gecmisi okuyim simdi geldim

gözünaydın canım bize yetiştin yani

kızlar sanırım temmuz annesi olucam ama belki normal doğum yapabilirim o zaman ağustos olabilir

comelly gözünaydın bak bebişinin yüzünü bile görmüşsün artık ne kayınvalidenin nede bir başkasının seni üzmesine izin verme

aftabru belki doktor cinsiyetini söyler.benimkinin sırtı dönük olduğu için söylüyemedi

kaydirigubbakcemile5 baya cadı yani.dediğim gibi büyüye inanmıorum ancak bu yaptıkları niyet gösterir. baya büyü yapmış kendince. evimde minik çanta bıraktı gelince kullanırım die.ben de kase olayından sonra kovdum kendisini.hihoyyythihoyyyt töbe töbe çantayı bi açtım donları koymuş . en altta pembe bebek patiği 2 ipe dolanmış düşümlenmiş yanmış kibrit. karabiberin devamı paket halinde. ve çok enteresan daha önce yazmıştım burda ama biz eşimle kayınvalidem gidene kadar ilişkide bulunmadık ve aramız hep soğuktu.negatif enerjisinden kadın bizi çökertti.şimdi evde tütsü yapıcam karşısında :lepi: .çok pis planlarım var ya.kameralar filan. :lepi: yazarım neler yaptığını size.artık önlemliyim.bebişimi ve beni üzerse aleyhinde eşime gösterilcek Şeniz iyice komikleştik am amecbur kaldım. kızlar ya stress çok mu önemli gebelikte yani bebeğe zarar verior mu.allah korusun bebek ölümü filan.anlatsanıza bi bana

oy birligiyle karar varildi bu kadın aklını kaçırmış bence-tatlicadiarzu- canım stres çok önemli bizzat ben şahidim anlatım moralini bozmak istemedigimden sölemim ama ben yaşamış biri olarak söylüyorum faturasını agır ödedim çünkü o yüzden sakın stres sıkıntı üzülek aglamk yok ok hep gülelim arkadaşlar sırnaşık şey

et deme zaten adı bile yetior.tavuk eti hariç hepsinden tiksiniorum.tavuğu da pek sevmiorum ya ben de bebeği süt ürünleriyle besliorum sadece. kemik olcak sadece bebek :) vitaminler yeter miymiş sonradan alsak.doktorun ne dedi et kapsülüne :eek:

çok komiksin lalece, demek çocuk sadece kemik olacak hı? aslında sen de eşin de çok zayıfsınız ya çocuk da bir deri bir kemik olur bluğ çağına kadar

kızlar Allahyardımcınız olsun mumkun mertebe uzaklastırın bu kadınları kabus gibiler ya. ne hakla sizin hayatınıza mudehale edebiliolar anlamadım.lalece buyucu kadını evden yolla ve ona ait nevarsada at cope evi dip kose temizle nereye ne koydugu belli deil. o bebek patigini bebeginiz olmasın die buyulemis yada allah korusun dussun die filan herhalde. cocouk sahibi olamayasın die. buyu haktır yani gercektir kurandada yazar ama yapanların yatacak yeri yok allah korusun bol bol oku evini kendini esini. kadın resmen istemio mutlu olmanızı .

biliorum canım ya.hemen herşeyi attım.yeni yatağımızın yanlarında lekeler vardı.yatağı attım bıraktığı çantayı içindekileri attım. 500 gr kararbiber almış koymuş çantaya.100 grmı bir sene bitmez 500 grmı yok ettim.düğümlediği ipleri çözdüm. patikleri attım. enerjiye inanan bir insanım.o kadar kötü düşünerek odaklanmış ki kadın evlendğimiz gün geldi bizimle düşünün gerdek gecesi yalnızdık.sonra 2 buçuk ay eşimle birlikte olmadım. vajinal yara çıktı ilişkiye girmediğimiz halde 1 ay tedavi gördüm. böle ağlama krizlerim vardı.eşimle hiç konuşmuorduk yani 180 derece bir dönüş yaşadık. positif düşünüp kadından korunucam artık.tütsülerim var. delikafadulden karşısında bol bol yaparım.işin güseli hepsini bulduğumu bilior. tütsü yaparken çok eğlencem suratına suratına. yatacak yeri yok bir de kendi kızı da var. allah terbiye etmesini blir insanları.

Lal ece ben pes diyorum valla listede sike yok seninki birinci gelir canim:) ama bisi diyimmi bu ana-kiz olayi bizdede var, benim kocisimde aynene para bitice aranan biri sadece, babasida oyle, sanki sadece kizlarini dunyaya getirmisler, gerci buaralar kiziylada arasi iyi degil kayinvalidemin ama duzelir onlarinki it ite kusmez hesabi....ama kocisim yazik ailenin dislanmisi, kiyamiyorum bazen ya...

biliorum canım ya.hemen herşeyi attım.yeni yatağımızın yanlarında lekeler vardı.yatağı attım bıraktığı çantayı içindekileri attım. 500 gr kararbiber almış koymuş çantaya.100 grmı bir sene bitmez 500 grmı yok ettim.düğümlediği ipleri çözdüm. patikleri attım. enerjiye inanan bir insanım.o kadar kötü düşünerek odaklanmış ki kadın evlendğimiz gün geldi bizimle düşünün gerdek gecesi yalnızdık.sonra 2 buçuk ay eşimle birlikte olmadım. vajinal yara çıktı ilişkiye girmediğimiz halde 1 ay tedavi gördüm. böle ağlama krizlerim vardı.eşimle hiç konuşmuorduk yani 180 derece bir dönüş yaşadık. positif düşünüp kadından korunucam artık.tütsülerim var. delikafadulden karşısında bol bol yaparım.işin güseli hepsini bulduğumu bilior. tütsü yaparken çok eğlencem suratına suratına. yatacak yeri yok bir de kendi kızı da var. allah terbiye etmesini blir insanları.

Canim denize at derler buyuyu, keske cope falan atmasaydin, domuz yagi falan surmustur kesin ,ya nasil insanlar bunlar ben anlamiyorum, niye cocuklarinin mutsuzluklarindan mutlu olurlar...

Lal ece ben pes diyorum valla listede sike yok seninki birinci gelir canim:) ama bisi diyimmi bu ana-kiz olayi bizdede var, benim kocisimde aynene para bitice aranan biri sadece, babasida oyle, sanki sadece kizlarini dunyaya getirmisler, gerci buaralar kiziylada arasi iyi degil kayinvalidemin ama duzelir onlarinki it ite kusmez hesabi....ama kocisim yazik ailenin dislanmisi, kiyamiyorum bazen ya...

üzülüorsun dimi eşine. nasıl bir çocukluk geçirmiş neler yaşamış.bir kere kahvaltı hazırlamamış annesi okul çağında. allahım nazarlardan koru eşimin doğumgününü sölemediğim halde aileden kaç kişi tel açtı bizim.annem sölemiş.yalnız bunlar arayın mutlu olsunlar die.saatler geçti geçti hala annesi ablası aramadı.gece yattı böle sessiz sakin.sarıldım kocama.artık ailesi benim ve hep onun yanında olacağım.bebişimi de asla yarı yolda bırakmayacağım.destek olacağım.insan kaç yaşında olursa olsun ailesini arıor bazen arkasında bulamayınca kedicik gibi.canım kocam benimŞeniz

Canim denize at derler buyuyu, keske cope falan atmasaydin, domuz yagi falan surmustur kesin ,ya nasil insanlar bunlar ben anlamiyorum, niye cocuklarinin mutsuzluklarindan mutlu olurlar...

kızlar size tam söleyim.bunları bulunca hemen izmire bağlandım bir bilen kimse işe hepsine dedi. nas felak işedim ne var ne yoksa hihoyyythihoyyythihoyyyt evin her köşesi sirkelerle temizlendi. zatn uğursuz kadın gitti 2 hafta sonra sevgilimle sevgili günlerimizdeki kadar şendik. diorum ya kamera doldurdum evi . kaydirigubbakcemile hele bi yapsın. ve inkar etsin sonra.

üzülüorsun dimi eşine. nasıl bir çocukluk geçirmiş neler yaşamış.bir kere kahvaltı hazırlamamış annesi okul çağında. allahım nazarlardan koru eşimin doğumgününü sölemediğim halde aileden kaç kişi tel açtı bizim.annem sölemiş.yalnız bunlar arayın mutlu olsunlar die.saatler geçti geçti hala annesi ablası aramadı.gece yattı böle sessiz sakin.sarıldım kocama.artık ailesi benim ve hep onun yanında olacağım.bebişimi de asla yarı yolda bırakmayacağım.destek olacağım.insan kaç yaşında olursa olsun ailesini arıor bazen arkasında bulamayınca kedicik gibi.canım kocam benimŞeniz

Ve sana bisey soyliyimmi ne yazikki ailesinden goremedigi sevgi ve ilgi yuzunden esim bu bebege ve bana cok duskundur, o da hep oyle der bundan sonra benim ailem sensin.. bi evlat icin cok aci bir durum, ama oyle... ne zaman aile temasi olan bi film yada dizi izlese gozleri dolar, cok icibne atar ve aslar onlar(ailesi) gibi bir anne baba olmiycaz der...cok uzuluyorum ya...:çok üzgünüm:

nee hastanedemı yattın :1shok: aa şimdi duyuyorum gercekten okumadım demekkı yazdıgını.neiçin yattın hastanede?inşallah cok önemlı bıse degıldır.okuduysam mutlaka cvp yazardım demekkı okumamasım.biraz gec oldu canım ama gercekten gecmıs olsun.bazen bırgun hıc gıremıyorum döndüğümde cok sayfa gecmıs oluyor hepsını okumaya fırsatım olmuyor,öyle bıgune denk gelmıs olmalı.

Evet aynen ben de yeni görüyorum hastanede yattım mesajını:1shok:Büyük geçmiş olsun canım. Ne oldu ki? Topikte sayfalar çok hızlı ilerliyor. Ben akşamdan akşama bakabildiğim için hızlıca geçiyorum sayfaları. Ben de görmemişim. Tekrar geçmiş olsun:teselli:

X