2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

niye dide kurabiye şeklini daha önce gördün mü yoksa
kirpi kurabiyeyi hatırlıyorum ben ama kim yspmıştıki onu CADIARZU
kaydirigubbakcemile3 sen rujlu kurabiyeleri hatırlıyorsun...onlar gypsymesramın marifetleriydi..

AY GÖBıŞLEREE BAKIN SÜPERRR
bendemi yaptırsam böyleee kaydirigubbakcemile3

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

evroşum bakma sen bunlara
o kirpileri kim yaptı bende hatırlamıyorummm
ben bebek kurabiyesi yapabilirsem koyucamm fotosunuu
sen dinleme bu hatunlarıı
öperim seni

burkoooo ömür biter bu geçmiş bitmezzz
şu listeyi güncelle artıkınnn
benide sezodan çıkarrr hüüüü sezo istemiyom bennnn

Senin hüüü nü yürüm ben yaaa kaydirigubbakcemile3

Burko gelecektır aramısa ya.. ben ümitliyim

ha şöyle yola gel yola

Alana kadar mıyavlayıp sekılden sekıle gırıp,duyguyu somure somure ıstedıgını alana................... ne derler?? hadı bu da benim Türkce odevim.. dolduralım arkadaslar..

evroşum bakma sen bunlara
o kirpileri kim yaptı bende hatırlamıyorummm
ben bebek kurabiyesi yapabilirsem koyucamm fotosunuu
sen dinleme bu hatunlarıı
öperim seni

demam dinlemiyorum onları 4. göbekte benim olsun çatlağı az bana göre ama napalım :dance:

şimdi bissürüüüü resm çektim oglumun odasında.. dolabını beşiğini falan çekmeye çalıştım..yükelem işlemleriyle ugraşcam umarım yapabilerim

helin de doğurmuşşş.. maşallah tosununaa.

sezo olcak kızlar!!!!! doktor kaçıncı haftada alıor sizin bebeleri. benim ki 38 hafta 3 günlükken alıcam dedi. erken deil mi.
esra o kirpilerden mi yapicen. kız onlar zor deil mi. 2 saat saçını başını yap kirpinin. göz tak filan. yap yuvarla bişiler hihoyyyt
doğuran arkadaşlara sorum var. doktorların tahmin ettiği kilo ve boylara benzer mi çıktı bebişler yoksa farklı mı.

doktordan gelen herkes ( jenny-nazan-pervin) iyi haberlerle gelmiş. gelecek ay bu zamanlarda çocuk doktorlarından gelip yazıcaz hihoyyyt bebişim şöle böle olmuş diyeee...

Kizlar Teo kesin bi kafa karisikligi yasiyor, hani normalde bu bebegin kafasinin asagida olup kanala girmek icin cabalamasi gerek ya, yavrum acaba kanal denen seyi benim sag kaburgamin ici mi saniyor??-tatlicadiarzu-hayir oyleyse bu cocuk kesin karnimin ustunden dogucak, o kafa nasil itiliyor disari yurkari, iceri dogru, yol bulmaya calisiyor yavrum...anncim orda disari cakan bi bosluk yok diyorum ama dunden beri bi gayret bi caba bosuna enerji yani...

biim doktor 39+1 de aliyor onun olcumune gore..( cunku benim sat tarihimi degistirmisti bebein gelisimine gore, ama benim sata gore 39+5 oluyor)

Öyle olacaksın beybim zaten sen ! a.s.

Hey maşallah :)

gözün aydın beybim. Demek sıpa çikolatacı olacak ha :)

Haydi geçmiş olsuuunnnn... DArısı sağ salim başımıza inşallah...

Olsun Deryam, yerinde olmak için can atıyorum :) En kısa zamanda rayına oturacaktır her şey.

Ben geldiiiimzemuszemus
Sıcak mıcak ama evim evim güzel evim yavopuyorumnanaktanÇok özlemişim bilgisayarımı. Tabii kim bilir neler olmuştur. Ben birkaç saat geçmişi okurum artıkkafamçokkarıştı

Püfff, çok şükür yane :1closedeyes:

bide tazenin günü bellimi oldu olucakmı yani 4 ağustos diye yazmış ya kontorlemı gidecek doğumamı anlayamadım ben
tam hırto oldumyaaa tam büzüşük beyin

kontrole canım kontrole... Gidince de NURDAN ın dediği gibi "4 gün sonra gel" gibi bişi duyabilirim sanırsam.

kız didoooooo saat 1330 ne kahvaltısı sen kalkarkalkmaz yemiomusun ya yazık kız sen acıkmasanda bebişin acıkır içerde........klava:

Bana özenmiş gülistanım :))

allah seni kahretmeye! Çatladım gülmekten.. bence de kesin öyle olacak :)))) :roflol:

karan eski bir fars destanındaki kralın oğlunun ismi. anlamı da cesur savaşçı- gizemli- kahraman demek. biraz da karanlık kaydirigubbakcemile3

Lal,Bana göre sezeryan tarıhın erken.. benım 39+ 3 de alınacak..

Bir de doguran annelerı bosuna bekleme kuzum.. onların gırmesı cok zor bu ara.

evet evriş bana da erken geldi. 39. haftayı göreim bari. 5 gün 5 gündür. acelemiz de yok. bakalım doktorum biraz rahat bi adam. işlerine göre ayarlıor galiba doğumları zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…