2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

perviiiiiiinn

sen ne yazdın kusma ve ishal dogum belirtisimi........:1shok:delikafadulden

kız ne diyon seeeeeen..gerçekdenmi ya.

evett ishali zaten doktor bana dedi belirtlerden biri diye direkkk
ama ben emin olamadım çünkü o kadar pisboğazımki yediklerimdenmi ishalim çözemedim
ne bulsam yiyorummm malummm :dilcikar:

şuan kahvaltı ediyorum.ama evrimcim bana 4-5 kere birşey sormuştun ve geçmişten bulup çıkarmıştım hatırlatırım sana.bildin sen onu.ama bulucam.bir tıkınmam bitsin

ay canım benimmm gozu aydın olsun cok sukur kavustu bebisine ..super haberler evrimim allah senden razı olsun ins senin haberlerinde böölee guzel olsun))

Amin kuzuum, cümlemize boyle guzel haberler nasıp olsun ınsallah.. Ece den de guzel haberler getırmıssın.. suyunu yanında taşı gerekırse.. şu su ıcme ısı nıe son zamanlarda hepımızı kastı anlamıs degılım.. bende ole.. sısenın olcusu olmasa.. sallayacagım resmen.

Arkadaslarım Selamlar..

3 600kg, 50cm boy adı:Servan;

Bu güzel cocugu doguran annenin adı da HELİN.. :)) bugun sabah 9 da sezeryana gırıp saat 10 da cıkmıss.. sesi cok dıngın, cok hoş geliyordu. Herkese cok cok selamı var.. benim gözler yine foşur foşur.. :)
allah sağlıklı sıhatli hayırlı ömür nasip etsin maşallah servan bebeğe
bi uyu bi kalk serseme döndüm resmen
çok fenada ishalim düngecedemn beri
doğum başlangıcı belirtilerinden biride ishaldi değilmi
bakalım hayırlısı kaldğım yerden devam edeyim geçmiş okumaya
geçmiş olsun datlum dün temizlik falan yormuş olmayasın kendini
bugun merdivenci bayan bana artık az kaldı dimi dedi. bende ayy yok daha var dedim. ve bana dediki ama yuzun değişmeye başlamış.bence çokda yok dedi. kayınvalidemde evet yüzü değilşmeye başladı dedi. abende ya anne ne zman ya hiç demedin bana dedim.sen telaşlanma diye söylemiyorum ama dudakların yavaş yavaş şişmeye ve renk değiştirmeye başladı dedi.şu 2 gundur özellikle dedi. yani eskilere göre bunlar dgoum belirtileri. tabee hemen olcak demek değilmişde. öle bi yorum yaptılar yeni. Allahım hayırlısıyla 36+6 larıda göreyim niş. saglıkla
valla onu banada diyolar pinky hatta 3 hafta önce memleketteyken daha çok söylüyolarda inş zamanını beklerler
ya aslında kızmaz bence yani sibel öyle kızıcak bi tip değill ama albüme özelliklemi eklemiş bilemedim bende
şahsen ben olsam zortt diye topiğin ortayerine koyarım fotoyu o açıdan yaneee

evrimm yalvarsın birazz sölemeee naniknanik

valla dide iyiki koymuşsun ben görememiştim maşallah çok tatlıymış :nazar::nazar::nazar:

şincik bana dediki dohtorr bol svı şeyler tükett hani suyum az gibilerinden
bende sabahtan buyana
1.5 lt su 2 bardak süt 1 bardak çay 1 bardak vişne suyu koca bi tabak karpuz yedim
şimdi sıvı tüket derken böylemi kastetti
yoksa çorba felandamı tketmem gerek yemek olarak
bu seferde wcden çıkamıyorum napcemi şaşırdım
bol sıvı içmemm gerek yarın doğurmamam gerek eğer yarın doğurmazsam bebek kurabiyesi yapıcammm
bugün yapamam malzemede eksik var markete çıkmya halim yok ama yarın doğurmazsam doktor dönüşü eksiklerimi alıp yapıcammm :sm_cool:

evrimim kuzum göğüsteki şu şişlik önemli birşey değildir içini ferah tut kuzum
haftaya ne zaman gidicen doktora haftabaşımı?

bide tazenin günü bellimi oldu olucakmı yani 4 ağustos diye yazmış ya kontorlemı gidecek doğumamı anlayamadım ben
tam hırto oldumyaaa tam büzüşük beyin

evett ishali zaten doktor bana dedi belirtlerden biri diye direkkk
ama ben emin olamadım çünkü o kadar pisboğazımki yediklerimdenmi ishalim çözemedim
ne bulsam yiyorummm malummm :dilcikar:
esra senin doğum hikayeni en az kendiminki kadar merak ediyorum biliyomusun inşallah sorunsuz kolay doğum olurda herzamanki neşenle anlatırsın bizlere

bende icmeyi dusunmuorum zaten hazır kasılmam varken nie gecireyimki simdiye kadar icmedim simdide icmiycem bosver. bide ben alıstırdım cikolataya kesin kapkara kız cıkcak benden :))) benim temizlikci kız dediydiki bi tanıdıg hep ayran icmic bembeyaz cıkmıs bebek eger bu tez dogruysa aynen karamel bi kuz cıkar hatta kakaolu:))

)))

ama karamel bi kızda süper olur yani

evrimim kuzum göğüsteki şu şişlik önemli birşey değildir içini ferah tut kuzum
haftaya ne zaman gidicen doktora haftabaşımı?

bide tazenin günü bellimi oldu olucakmı yani 4 ağustos diye yazmış ya kontorlemı gidecek doğumamı anlayamadım ben
tam hırto oldumyaaa tam büzüşük beyin

Haftaya cuma gıdecegım.. umarım onemlı bısı degıldır.. içim ferah yaf.. emınım hamılelıkle alakalı bısıdır..

Tazenın daha bellı degıl yavrum gunu

Dıdo denen sey:
kayra 21,kacakkedı 18,derya 16 sında godum yapmıs.. benden bu kadar.. gerısını sen full

taze 4agustosta kontrole gidecek o zaman gun verilcekmis

bendte o gun sezaryana gircem ay alahım saka gibii

şincik bana dediki dohtorr bol svı şeyler tükett hani suyum az gibilerinden
bende sabahtan buyana
1.5 lt su 2 bardak süt 1 bardak çay 1 bardak vişne suyu koca bi tabak karpuz yedim
şimdi sıvı tüket derken böylemi kastetti
yoksa çorba felandamı tketmem gerek yemek olarak
bu seferde wcden çıkamıyorum napcemi şaşırdım
bol sıvı içmemm gerek yarın doğurmamam gerek eğer yarın doğurmazsam bebek kurabiyesi yapıcammm
bugün yapamam malzemede eksik var markete çıkmya halim yok ama yarın doğurmazsam doktor dönüşü eksiklerimi alıp yapıcammm :sm_cool:

bence yaptığın gibi demek istemiştir bu sıcakta ne kadar çorba tüketebiilirsin ki zaten.bebek kurabiyesini tarifini şeklini şemalini buraya da atsana be hacıyerimseniben
çok önemli bir mevzu kurabiyesiz olmaz aman suya devam
esra bayılıyorum sana içindeki enerjiye ve espürü yetenene naniknanik

kız didoooooo saat 1330 ne kahvaltısı sen kalkarkalkmaz yemiomusun ya yazık kız sen acıkmasanda bebişin acıkır içerde........:eek:klava:

ayy evet evet ya evroş sorma gypsymesramın dogum hikayesnini bende çok merak ediyorum acaba cümlenin başlangıcı nasıl olcak.ben bi kaç tahmin yürütcem aynen şöle olabilerrrrrrr,,:dance:

"""canm dürüm istedi mamiyle gittik akşam vakti ayyh biz dürümleri beklerken birden suyum geldi dürümleride alıp hastaneye gitik":roflol:delikafadulden

yada evde canım sıkıldı azcık dolaşayım dedi şöle gezinirken birden bi ıslaklık hissettim aannnnaaaaam meger suyum gelmiş gib..gibikaydirigubbakcemile3....

esra senin doğum hikayeni en az kendiminki kadar merak ediyorum biliyomusun inşallah sorunsuz kolay doğum olurda herzamanki neşenle anlatırsın bizlere
ayyy bende merak ediyorummm inşallah hepimizin doğum hikayleri esprili güzel geçer tatlım
Haftaya cuma gıdecegım.. umarım onemlı bısı degıldır.. içim ferah yaf.. emınım hamılelıkle alakalı bısıdır..
Dıdo denen sey:
kayra 21,kacakkedı 18,derya 16 sında godum yapmıs.. benden bu kadar.. gerısını sen full
benimde içim rahat tatlımm
hem niye verdin tarihleri illa kıyak geçecen bu gadınaa

ay komediii
sen doğuma taze kontrole gidecek yaniiii
bence yaptığın gibi demek istemiştir bu sıcakta ne kadar çorba tüketebiilirsin ki zaten.bebek kurabiyesini tarifini şeklini şemalini buraya da atsana be hacıyerimseniben
evroşum belli bi resim yok güzelim
kurabiye tarifim var istersen onu veririm bebek kalıbı var elimde
üstündeki şeker kaplama için malzemem eksik daha yani ortaya bişi çıkmadan foto koyma şansım yok benimde dua edelimmm yarın doğurmimmmm şekerimi yapayımmmm :lepi:
kız didoooooo saat 1330 ne kahvaltısı sen kalkarkalkmaz yemiomusun ya yazık kız sen acıkmasanda bebişin acıkır içerde........:eek:klava:

hatunu görmedinmi gecenin bi köründe yazmış bu saate kadar totoyu devirmiş yatmıştır

ayy evet evet ya evroş sorma gypsymesramın dogum hikayesnini bende çok merak ediyorum acaba cümlenin başlangıcı nasıl olcak.ben bi kaç tahmin yürütcem aynen şöle olabilerrrrrrr,,:dance:

"""canm dürüm istedi mamiyle gittik akşam vakti ayyh biz dürümleri beklerken birden suyum geldi dürümleride alıp hastaneye gitik":roflol:delikafadulden

yada evde canım sıkıldı azcık dolaşayım dedi şöle gezinirken birden bi ıslaklık hissettim aannnnaaaaam meger suyum gelmiş gib..gibikaydirigubbakcemile3....

ayhhhh koptum burdaaa deli gadınnn
öyle olmucakkk hiçte bilemmmm
bi kere mami artık beni dürüm yemeye felan çıkarmıyo akşamlarııı sancım tutarmış sokaklarda felan diye
aslında bu gece ona duygu sömürüsü yapcem bi taksim tantuni için hani yarın doğurucam son isteğim bu falan şeklindee damardan gireceğimmm
ama bu sefer harbidende doğurursam yarın gece tantuni yemişim düşünsen bi yandan bebek çıkar bi yandan mıçmalarımı düşün öyle yağlı şeyler yersem doktorlar ebeler kaçar doğumhaneden alimallahh delikafadulden

burkoooo ömür biter bu geçmiş bitmezzz
şu listeyi güncelle artıkınnn
benide sezodan çıkarrr hüüüü sezo istemiyom bennnn

[COLOR="blue" .!.:
Dıdo denen sey:[/COLOR]
ha şöyle yola gel yola

evet helecenlı aynı zamanda
yerinde olsam kurabiye şekli resmi istemezdim
bu gün geç kalktım da ondan.

harikasın sen .dürümleri alıp hastaneye gittik süper..bir de bu sezeryan olup uyanınca ilk sorduğu şey dürümlerim nerede olabilir zemuszemus

valla olabiler:roflol:
bi kere mami artık beni dürüm yemeye felan çıkarmıyo akşamlarııı sancım tutarmış sokaklarda felan diye
aslında bu gece ona duygu sömürüsü yapcem bi taksim tantuni için hani yarın doğurucam son isteğim bu falan şeklindee damardan gireceğimmm
ama bu sefer harbidende doğurursam yarın gece tantuni yemişim düşünsen bi yandan bebek çıkar bi yandan mıçmalarımı düşün öyle yağlı şeyler yersem doktorlar ebeler kaçar doğumhaneden alimallahh delikafadulden
bence mamininde pinkyninde dediklerini ciddiye al kuzum nolur nolmaz
ama yarın doğurma şekerini yap bize göster öle doğur anacım zemuszemus

:roflol::roflol::roflol:delikafaduldenkaydirigubbakcemile3
diyecek sözum yok. allah iyiliğini versin..

ayrıca terbiyesiiiiiiiiiiizz seni normal dogumda bi kerem lavman yapıyolar o senin hayalindeki gibi durum olmasın diyeeeeee

niye dide kurabiye şeklini daha önce gördün mü yoksa
kirpi kurabiyeyi hatırlıyorum ben ama kim yspmıştıki onu CADIARZU

X