2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kayra ile konuştum
bebiş iyiymiş ama emzirme sorunu ondada varmış göğüsleri yara olmuş
emzirirken bebişle kendiside ağlıyormuş resmen
dedi topiktekileri merak ediyorum kimler doğurdu doğurmadı haber verin dedi
aramak istemedim bebiş uyur rahatsız etmim vs diye dedim
yok dedi bi sıkıntı yok uykusunda vs haberdar edin beni dedi
çok selamı var
40 ı çıkınca dönücekmiş

+1

dido son düzenlenme süper olmuş eline sağlık şekerrr
bide burko aramıza katılabilseydiii

Terrrukk edıyorum can-ı gönülden.. hala ısrarla onu beklıyosun kaydirigubbakcemile3

:roflol:
taze duymasın
:roflol:

meltemmmm
seyrandan kaça aldın kilosunu şekerlerinnnnn

9 gün sonra 40 haftam doluyor 41. haftaya geçiyorum
istermisin dolduryaımmm 40 haftayııı

Bise de göstersen.. falla yemiycess,sös..

katil bebek çaki gibi olmasın lan
Kacakkedı sebnem oluyor zaten..

Dıııııııııııııtttttttttttttttttttt.. yannış cevap bacım.. az daha düşün.. şah damarına yakın bişi.. hadı yor kafayı bıras..
ben de biliyorum şebnem olduğunu.yalnız doğum haftasını bilmiyorum.diğer bilgiler yazılı bende
dido son düzenlenme süper olmuş eline sağlık şekerrr
bide burko aramıza katılabilseydiii
eyvallah gözüm

sağol canım benim

ay eşimin kuzeninde de yara vardı inş olmaz bizlerde

korku nedeniyle sezaryen isteyenlere hiç kızamıyorum korkudan bayılanlar bile olabiliyor
tercih meselesi

sezaryandan da ağlayarak çıkanlar olabiliyormuş

Esra 42 .haftaya kadar belermis yahya, oh nasil olsa ekmek elden su golen rahat icerde:))

katil bebek çaki gibi olmasın lan

ben de biliyorum şebnem olduğunu.yalnız doğum haftasını bilmiyorum.diğer bilgiler yazılı bende

eyvallah gözüm

Hiç bişi bilmiosun sen.. uydurmaa.. bı evde kalmaya basladın huyun degıstı zaten.. nanemolla bişi oldun.. bı havalar falan lülülülülülü

Gecen cuma dogurdu.. dur tarıhıne de bakayım ıstersen.. sen yorulma..yasakkelime

şincik mami ile msnden yazışıoruzzz

dedimki yarın doğururum belkim malum akşama son bi kez tantuni yiyeyim istiklali gezeyim üstüne bide tatlı
yok dedi merak etme yarın doğurmazsınn sen hep atlatıyon bu doktorları dedi
nerden biliyosun dedim
içime doğdu dedii
ya doğurursam dedim malum doğum buuu girmek var çıkmak yok tantunilerle bi helalleşmem gerek
bunca zaman hakları geçti bana olmaski amaaa
ayy dedi tmm ararım yolda hazır olursun ben gelince çıkarız dediii
:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
duygu sömürüsünüüü çok sefiyommmmm

Esra 42 .haftaya kadar belermis yahya, oh nasil olsa ekmek elden su golen rahat icerde:))

Dısarıyı bılseler.. emınım rahmın duvarlarına yapısıp tutunurlar.. yıne de cıkmazlar.. düşünsene Teo yu.. tutmus kaburganın bırınden asılıoo doktor cıkmıoo kaydirigubbakcemile3

arkadaşım 41. haftayı doldurduğunda doğurdu.kaydirigubbakcemile3 hollandada. orda 42 ye kadar bekliolarmış. çok büyük tersliklerde sezo yapıolarmış. kız oturamıordu artık bebeğin büyüklüğünden.

simdik benim dr un deistirdigi satıma gore benim sezaryan 39+1 de olacak ama benim asıl sat ıma gore 38+2 tde olcak dr ilk uc ay 6 gun onde diye 6 gun geri çekti satımı ama oyle degil ben tedaviyle hamile kaldım tamam birkaç gun once yani catlatma ignesi falan erken vuruldu yumurtam erken olugunlastı onu biliyorum ama asla 6 gun degil bu yani benim grcek kendini bilir hesabıma gorede 38+5 de falan alınmıs olcakki sezaryanlar 38-39 arası oluyor genelde hani çok bekleten dr larda var ama benim sekerim falanda oldugu için çok tutmak istemiyor drx

I love youuu, I love youuuuuuuuu,
Do you love meeeeeeeee???

Seni döveceğim kadın. Hani o yüncü, bebe tükkanının yanındaydı? Gittik gittik sokak boyunca daha da görünürde yoktu, geri döndük. Taaa en sonda bi yüncü var, onu mu diyodun sen? klava: Evinden 50 m yürümez kadın, beni taa nerelere gönderiyo "hemen şurası" diye! Püüüü sana!!

Gypsy kızım hakkaten sen ne zamn doğurucan? Ya böyle hatıra gibi, şakk diye olacak, ya da 41. haftada suniyle :) Hiç niyeti yok Yahya'nın?

he bide diyo tantuni ile helalleşen tek insanoğlu sensin diee
sonrada diyo şimdi sana 3 gün sonra gel diyecek bu sefer başka bi yemek türü ile helalleşmek isteyecen eniyisi yarın doğur diyorr :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…