2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

comely herkes gordu sen niye goremedin canım

buarada sigara icin zararın neresinden donersen kardır. bak vitaminleride icmedin sigarayıda oyle gec bbıraktın cok kızıyorum bol bol meyve ye bari.

kızlar uzun zamandan sonra ete merhaba dedim birde sute merhaba deseydim cok ii olacak cunku disetlerim cekilio artık.acıolar nevar ne yok cekti demek benim sıpam

aftabru canım sen ne iğnesi kullanıyosun.benimde bi kanamam oldu 2 gün üst üste cok korkuyorum şimdi.bana da doktorum bir kere proluton diye bi iğne verdi.

kayracım korkma bende oyle et sut yumurta yiyemiodum beslenemiodum ama aldıgımız vitaminler ve stoklardan alıo bebisler ins gelisir her gittigimde korkuyom kucuk kalmıs diye ama gelismis goruyorum canım sen merak etme

neyse sağolun şimdi çok sevindirik oldum.enfeksiyon yüzünden kaldım.azdı doktorumda ilaç bebişe zarar verir diye vermiyor felaket kasık ağrısı yaptı bir gece yattım 3 kilo serum yedim ama çok şükür tüm ağrılarım bitti.valla çok kırıldım dedim ben onları o kadar seviyorken onlar beni hiç sallamamamış...

kayra çok geçmiş olsun...evde giremiyorum hiç..malum misafirler var..işyerin de atlaya atlaya okuyorum işlerin arasında gözümden kaçmış çok geçmiş olsun..bebişinin fotosu da pek bi tatlıymış...ben de yarın gidiyorum doktora daha bir kere görebildim o zaman da 9mm'dia.s.

buarada sigara icin zararın neresinden donersen kardır. bak vitaminleride icmedin sigarayıda oyle gec bbıraktın cok kızıyorum bol bol meyve ye bari.

kızlar uzun zamandan sonra ete merhaba dedim birde sute merhaba deseydim cok ii olacak cunku disetlerim cekilio artık.acıolar nevar ne yok cekti demek benim sıpam

Canim yogurt peynir falan da mi yiyemiyorsun, bende daha yeni sute basladim ama ilk gunden beri yogurtla aram cok iyidi, tuzlu tuzlu midemi bastiriyodu...hergun bi kucuk yogurt yesen asil isyerinde falan super olur, ben oyle yapiyom sizi okurken bi elimde yogurdum kasikliyorucokacimcoookm..

babymom canım hayırlı olsun şükür görmüşsün bebişini.comely yapma kuzum ya nolursun gözünü seveyim içme şu zıkkımı.bu arada kıslar bende minişimin ultrason görüntüsünü koydum albüme.eklemediğim arkadaşalar varsa sölesin ekliyim bakarsınız.

slmmmmmmmmm ben geldımmm canım benım ben dun hıc gıremedım coook gecmıs olsun umarım şimdi iyisindir bebişimizde iyidir umarım cnm bnm bu arada kızlar cmrtesı anneme gıdemedım yanı sınırımden gıtmedım ama rabbımn bana kıyamadı ve tesaduf dun aksam annemler bıze geldı ben oraya gıdecegımı dememıstım anneme süpriz yapcaktım bozuldu ama o bana yaptı:teytey::dance::dance:

Allah gönlüne göre denk getirmiş canım...inşallh daha iyi olmuşsundur.

güzel anneler günaydın nasılsınız kızlar ben çoookk kötüyüm grip oldum yanı sıra başım ağrıyor nefsimi güçlükle alıyorum yarın hemen doktora gideceğim sizde ne var ne yok kızlarrr:çok üzgünüm:
Canım yaa çok geçmiş olsun, benimde senden bi farkım yok :çok üzgünüm: Cumartesi gününden beri yorgan döşek yatıyorum, bugün işe de gidemedim. Umarım en kısa zamanda toparlanırız. Ben ilaç almadım doğal olarak ama ıhlamur fln içiyorum, bi zararı olmaz dimi?
KUSURA BAKMA YALNIŞ ANLAŞILDIM GALİBA SERT YAZMAK İSTEMEMİŞTİM SADECE LİSTEYE HEVESLE BAKTIM VE İSMİMİ GÖREMEDİM DAHA ÖNCEDE LİSTEYİ GÖRMEMİŞTİM SEN YAPIYOSUN ZANNETTİM KUSURA BAKMA TEKRARa.s.
Canım önemli değil, belki de ben okuyunca sert algıladım yazını ve o anda birden kırıldım. Neyse oldu bitti, hepimiz hassas dönemdeyiz, olur böyle şeyler :1hug: Teşekkür ederim açıklama yaptığın için ayrıca a.s.
kızlar bu arada çok ciddi bir rahatsızlık geçirip hastanede yattım ve burada sizinle paylaştım.ama mesajıma geçmiş olsun deyip hatır soran 60 kişiden 4 kişi olmuş.çok kırıldım hepinize.senağlamaPETRİK,NORRA,HELİN,FİGEN teşekkürler arkadaşlar duyarlılığınız için.diğerleri sadece teşekkür ederim...:çok üzgünüm:
Kayra42 ben aranıza yeni katıldım. O yüzden hem merhaba demek istedim hem de geç de olsa geçmiş olsun demek istedim a.s.

hatta bide cok gulceksiniz ama aksam bulantim bazen artiyo diye ceviz findik badem yiyemiyordum, simdi isyerine bi kap getirdim, cekmecemde, arasira sincap gibi kemiriyorum:)))

cnm hafızxana hayranım ya hatırlamn hoşuma gıttı evet ama içmem artık + dun hayatımda agzıma sürmem 4 tane elma yedim ve aksamları portakalı sıkıyorum içiyorum yatarkende sütt içmeye çalışıyorum

TUANA, çok geçmiş olsun arkadaşım. sen hergün girmiyorsun ya da uzun süre kalmıyorsun ya o yüzden farkedememişizdir yokluğunu. bir hafta çok uzun değil sonuçta. alınganlık var çoğu arkadaşımızda gördüğüm kadarıyla. hormonlar sizi alınganlaştırmış arkadaşlar. gücenmeyelim birbirimize tamam mı? COMELY, KAYRA, TUANA.... ve sitem eden diğer tüm arkadaşlara söylüyorum.
GİZZE, ben de gözlerine bayıldım. bekliyoruz göbekli fotonu. lütfen seninki de 5 aylık gibi olmasın da.... ben kendimi eksik hissetmeye başlıyorum. herkesin maaşallah göbekler büyümüş. etraftan izzeti ikram özel ilgi görüyorsunuzdur. benim kimse anlamıyor hamile olduğumu. haftasonu benden 4 hafta önde olan bir arkadaş da vardı gezide, kalabalıktık, herkes ona "gel sen şöyle otur, al sen şunu ye hemen, dur sen şunu al üstüne de üşüme, ver ver sen taşıma biz tutalım,....." gibi bilumum ihtimamlar edaya. kimse beni bilmiyor, eeee durup dururken "ben de hamileyim, bana da bana da" diye ortaya atılamazın ki.... neyse ki eda söyledi insanlara da bana da imtiyazlar tanındı.

norracım yogurt yiyorum ayran iciyorum peynirde soyle boyle ... gerci ictigim vitaminde 250 mg calcium var ama sanki dogal almayınca eksik kalıomus gibi hissediorum

sanırım beni soran olmamış...1 haftadır yoktum...neyse ...çok kötü geçirdim 1 haftayı grip kusma mahvoldum bide kusunca kanla karışık geliyo bayıltıyo beni o derece yani şimdi iim..çok şükür..geceleri ağzımın altına havlu koyuyom zehir gibi su akıyo ağzımdan ..yediklerimin hiç tadı yok bu hep aynı...kist için gittim dr değişcektim ya dr beilbnler bilir densiz dr boşuna dopplere girdim kist normal olan bişi imiş..kendi dr devam etcem...bu kadar...umarım siz iisinizdir...

çok geçmiş olsun..bu gripten kaynaklı bir durum mu? başka bir şey mi? bana da doktor kist demişti ilk gittiğimde sonra da önemli değil dedi kafam karıştı.

norracım yogurt yiyorum ayran iciyorum peynirde soyle boyle ... gerci ictigim vitaminde 250 mg calcium var ama sanki dogal almayınca eksik kalıomus gibi hissediorum

Eger hergun duzenli olarak yogurt yada peynir yiyorsan sut icemiyorum diye uzulme, dedigim gibi bende daha yeni basladim, zaten aldigin vitaminlerin icinde fazlasiyla var, oda ilavelerle ihtiyacini karsilar..Bide haftasonu yeni cozum buldum artik bulantilarim geciyor diye, mesela muzlu sut yapiyorum, hem muz hem sut almis oluyorum, ne biliyim sutlu tatli yapmaya basladim, yani oaralardan aliyorum artik ihtiyacimi, cunku sadece sut bende icemiyorum pek...:kahve:

haklısın canım bende yumurta yiyemiodum peynirli omlet yaptım sutte kattım o sekilde yiyebildim karıstırmayı deneyeyim biraz daha

pardon arkadaşlar, az önce anlattığım olayda arkadaşın göbeğinin çok büyümüş olduğunu yazmayı unutmuşum garip olmuş. edanın göbek 6 aylık gibiydi ondan onu hemen anlıyorlardı hamile olduğunu.
şimdi oldu galiba

dide sağol canım.umarım sende iyisindir.sizin bebiş resimlerinizi bekliyoruz.

irem hoşgeldin canım allah tamamına erdirsin.saol canım şimdi iyiyim...

X