2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

3-4 saat bakamadım pcye ne kadar çok kaynatmışsınız kısslar :1shok: Sizlerin hızına yetişmek çok zor gerçekten. Canım kayracımi bu arada büyük geçmiş olsun sana. Uzun zamandır yazmadığını farketmiştim ama çok sık online olamıyorsun die düşünmüştüm. Çok büyük geçmiş olsun. Hasta olduğun kısmı atlamış olmalıyım. Tekrar büyük geçmiş olsun umarım affediliriz:1hug:

Bu arada aftabru, minik_kelebek, petrik ve gamze_hlm sizi arkadaş listeme ekledim. Resimlerime bakabilirsiniz. Ben de göbüş resmimi koyucam ama bu akşam dr den geldikten sonra.... Çok heyecenlıyım çok:dance:ecrin_bebek:

kızlar bugün maşallah kalabalığız.comely canım sen yorma kendini o kadar yaa.kıyamam.

Çok biliyo bu kayınvalideler, gıcık oluyorum.

Benimki de 2-3 hafta önce gelmişti. Balık pişirmekle hiç alakası yoktur. Ben yapınca parmaklarını yer. Salatama bayılırlar aile boyu. ama gene de ben yaparken "tuzunu çok koyma, o kadar yağ çok, ekşisi fazla oldu, kırmızı lahana mı??" gibi saçma sapan benim yıllardır kullandığım ölçüleri (ki, geçmişte bizim evde de annem tansiyon hastası olduğu için tuzu-yağı çok az kullanırdık, hala da öyleyim, evime margain sokmam mesela) eleştirmek için yer arıyor beni gıcık ediyor.

Sen birlikte yaşıyorsun sanırım? Hiç çekilmez arkadaşım yaa, allah yardımcın olsun.

kızlar 2.trimestriden sonra saç boyatma hakkında neler düşünüyorsunuz???

kızlar ben geldim cok sukur gordum minisimi cok goremedim cunku dr onunde olctu degerleri uyuz oldum biraz ama ii melegim. 4gun ileri attık 12+3 cıktık ultrasonda kanda verdim 2li icin bakalım bir hafta sonra cıkacakmıs sonuc. bebisimin resmi ekte teyzosları
http://i41.tinypic.com/o9ltgo.jpg

biraz gecmisi okuyim simdi geldim

kızlar bu arada çok ciddi bir rahatsızlık geçirip hastanede yattım ve burada sizinle paylaştım.ama mesajıma geçmiş olsun deyip hatır soran 60 kişiden 4 kişi olmuş.çok kırıldım hepinize.senağlamaPETRİK,NORRA,HELİN,FİGEN teşekkürler arkadaşlar duyarlılığınız için.diğerleri sadece teşekkür ederim...:çok üzgünüm:

KAYRAcım, ben görmemişim galiba, atlaya zıplaya okuyorum yoğunluktan bazı sayfalar güme gidiyor, neyin vardı? geçmiş olsun iyisin galiba şimdi.

sanırım beni soran olmamış...1 haftadır yoktum...neyse ...çok kötü geçirdim 1 haftayı grip kusma mahvoldum bide kusunca kanla karışık geliyo bayıltıyo beni o derece yani şimdi iim..çok şükür..geceleri ağzımın altına havlu koyuyom zehir gibi su akıyo ağzımdan ..yediklerimin hiç tadı yok bu hep aynı...kist için gittim dr değişcektim ya dr beilbnler bilir densiz dr boşuna dopplere girdim kist normal olan bişi imiş..kendi dr devam etcem...bu kadar...umarım siz iisinizdir...

Çok biliyo bu kayınvalideler, gıcık oluyorum.

Benimki de 2-3 hafta önce gelmişti. Balık pişirmekle hiç alakası yoktur. Ben yapınca parmaklarını yer. Salatama bayılırlar aile boyu. ama gene de ben yaparken "tuzunu çok koyma, o kadar yağ çok, ekşisi fazla oldu, kırmızı lahana mı??" gibi saçma sapan benim yıllardır kullandığım ölçüleri (ki, geçmişte bizim evde de annem tansiyon hastası olduğu için tuzu-yağı çok az kullanırdık, hala da öyleyim, evime margain sokmam mesela) eleştirmek için yer arıyor beni gıcık ediyor.

Sen birlikte yaşıyorsun sanırım? Hiç çekilmez arkadaşım yaa, allah yardımcın olsun.

amın bitanem evet malesef birlıkteyım ve kaynanam temnızlık hastası acayıp bısy 51 yasında demezssın hıc yorulmaz mı ınsan ya hasta kadın ne olucak

kayra42 geçmiş olsun canım benim haberim olmadı bile uzun süre girmedim geçmişide okumadım açıkcası.daha yeni ayaklandım bende.hamileyken hastanelerde yatmak sinir bozucu biliyorum.az yatmadım bende zamanında.neyseki şimdi iyisin sanırım.tekrar geçmiş olsun.

merhaba gelgit, seni o kadar çok merak etmiştim ki.... neyse ki iyiymişsin. sen de benim gibi iğne ile sürdürdüğün için hamileliğini özelikle merak ettim, epey bir süre yoktun. hala günde tek iğne vuruyorsun değil mi? kanının durumuna filan bakıyorlar mı? yani hiç ayrıca tahlil mahlil yaptırıyor musun? bana şimdilik yapmadılar. ama ilerde bacaklarımın doplerini mi ne çekeceklermiş. herhangi bir tıkanıklık var mı diye.

Bende aynı evde oturuyordum ilk evlendiğimde ama 16 ay dayanabildim. Ayrı eve çıktık. 3 ay oldu ve ben 2,5 aylık hamileyim. Evlendiğimizden buyana istiyorduk bebek. Stresten olmuyormuş herhalde. Taşındık 15gün sonra hamile kalmışım. Allah sabır ve kolaylıklar versin canım sana ya. Aynı evin stresini iyi bilrim.Herşeyi ben bilirim edasında geziyordur şimdi evde ayyyyyyy.delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

3-4 saat bakamadım pcye ne kadar çok kaynatmışsınız kısslar :1shok: Sizlerin hızına yetişmek çok zor gerçekten. Canım kayracımi bu arada büyük geçmiş olsun sana. Uzun zamandır yazmadığını farketmiştim ama çok sık online olamıyorsun die düşünmüştüm. Çok büyük geçmiş olsun. Hasta olduğun kısmı atlamış olmalıyım. Tekrar büyük geçmiş olsun umarım affediliriz:1hug:

sağol canım teşekkür ederim.okul varken pek fazla giremiyordum ama 15 gün sizlerleyim inşallah.

Ay sukue isleri hafiflettim biraz, yemek arasi icin bilgisayar basina oturdum, bi yandan sandvicimi yiyp bi yandan yazdiklarinizi okuyorum..Ya sizden guzel haberler aldikca cok mutlu oluyorum, her guzel bebis haberinde gozlerim doluyor benim:emir_bebek:
Buarad size hafta sonu olanlari anlatmayi unuttum, azmin zaferi sonunda, dun kayinvalidem esyalarinin cok buyuk bir kismini toplayip erkeke kardesinin evine gecti, sanirim bi muddet orada kalicak, bide bizimle karsilasmamak icin ctsi biz disardayken gitmiss, bizide aradi ben kardesime geciyorum diye, bi geldik, odasini bosaltmis nerdeyse, allahim cok mutluyumkötükedihüsoctsiden beri evde acayip bi pozitif enerji var, kocisimle keyif yaptik...Şeniz
Buarad gobus fotomu yukledim kizlar, gormeyenler bakabilir....( not: sabah ve wc sonrasi cekildigi icin gaz ve kabizliktan eser yoktur, aksam daha sis oluyor, bu gercek ve yaniltmayan boyutu):CüvCüv:

kızlar 2.trimestriden sonra saç boyatma hakkında neler düşünüyorsunuz???

Valla bitkisel boya da çok masum değil biliyorum ama, 13-14 ü tamamlayayım, boyatacağım. Çok beyazım var, hepsi de tepemde..

kızlar ben geldim cok sukur gordum minisimi cok goremedim cunku dr onunde olctu degerleri uyuz oldum biraz ama ii melegim. 4gun ileri attık 12+3 cıktık ultrasonda kanda verdim 2li icin bakalım bir hafta sonra cıkacakmıs sonuc. bebisimin resmi ekte teyzosları

maşşallah kuzuma :)

sanırım beni soran olmamış...1 haftadır yoktum...neyse ...çok kötü geçirdim 1 haftayı grip kusma mahvoldum bide kusunca kanla karışık geliyo bayıltıyo beni o derece yani şimdi iim..çok şükür..geceleri ağzımın altına havlu koyuyom zehir gibi su akıyo ağzımdan ..yediklerimin hiç tadı yok bu hep aynı...kist için gittim dr değişcektim ya dr beilbnler bilir densiz dr boşuna dopplere girdim kist normal olan bişi imiş..kendi dr devam etcem...bu kadar...umarım siz iisinizdir...

arkadaşım geçmiş olsun.. kusmaların hamilelik nedeniyle mi oldu? Ama çok kötü olmuşsun yaa kanlı manlı..

amın bitanem evet malesef birlıkteyım ve kaynanam temnızlık hastası acayıp bısy 51 yasında demezssın hıc yorulmaz mı ınsan ya hasta kadın ne olucak

Benimki de tam hijyen manyağı. Onlara gittiğimizde önce sarılıyor, sonra bavullarımızı siliyor :) Yoğurdu dolaba koyacak mesela (marketten yeni alınmış)önce dışını siliyor kuruluyor, sonra dolaba koyuyor.

Bir de bunlar bir ara ana-kız mantar olmuşlar. Dedim ki, günlük ped kullanmayın! A-a hiç olur muymuş, günlük ped temizlikmiş, hijyenmiş. Anne, dedim, çamaşırını hergün değiştir, ayda bir paket ped kullanacağına, bir tane yeni çamaşır al, eskisini at, dedim. Baktı bööle yüzüme, diycek bişi bulamadı, olmaz dedi :))
Sonra doktora gitmiş, benim dediğimin aynısını demiş :)))) kötükedihüso

tskler petrikcim
hepmizinkine insallah

pbinay benim bi arkadasimda aylardır istiyodu olmuyodu kaynanyla oturuyo sonra kaynanası hacca gitti o sıra hamile kaldı kesinlikle stresle ilgili canım

ya bu adresten göremedım cok merak edıyodum bebişi yaaaaa bu arada sigarayı bıraktım 4 gun oldu içmiyorum ve ayrıcaqda GİZZE senın resımlerınıde göremiyorum ya

X