2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

KAYRAcım, ben görmemişim galiba, atlaya zıplaya okuyorum yoğunluktan bazı sayfalar güme gidiyor, neyin vardı? geçmiş olsun iyisin galiba şimdi.

saol canım çok daha iyiyim.serum kendime getirdi.enfeksiyon canım ya...

Ay sukue isleri hafiflettim biraz, yemek arasi icin bilgisayar basina oturdum, bi yandan sandvicimi yiyp bi yandan yazdiklarinizi okuyorum..Ya sizden guzel haberler aldikca cok mutlu oluyorum, her guzel bebis haberinde gozlerim doluyor benim:emir_bebek:
Buarad size hafta sonu olanlari anlatmayi unuttum, azmin zaferi sonunda, dun kayinvalidem esyalarinin cok buyuk bir kismini toplayip erkeke kardesinin evine gecti, sanirim bi muddet orada kalicak, bide bizimle karsilasmamak icin ctsi biz disardayken gitmiss, bizide aradi ben kardesime geciyorum diye, bi geldik, odasini bosaltmis nerdeyse, allahim cok mutluyumkötükedihüsoctsiden beri evde acayip bi pozitif enerji var, kocisimle keyif yaptik...Şeniz
Buarad gobus fotomu yukledim kizlar, gormeyenler bakabilir....( not: sabah ve wc sonrasi cekildigi icin gaz ve kabizliktan eser yoktur, aksam daha sis oluyor, bu gercek ve yaniltmayan boyutu):CüvCüv:

:teytey::teytey::teytey: :dance::dance::dance: çok sevindim valla. azmin zaferi :)

petrik teşekkür ederim arkadaşım.yaptım nihayet.kızlar avatardaki kuzumun 4 boyutlusu...11 haftalık...

tsk ederiz tazefasulye teyzesi.

buarada gunluk ped cokta faydalı deil sık sık degismek gerek vunku akıntı kalıo ve kaldıkcada temasa devam edio. ben akıntıya karsın wc kagıdı kullanıorum 2 dudak arası sıkıstırıyorum wcden wcyede degisiyorum boylece daha saglıklı oluyor birde kuru tutmak gerek herzaman tabiki.

tazefasulye saol cnm ..evet hamilelikten kusmalar bne bormalde kolumu soksam kuamam..ama şimdi içimde durmuyu ya cnm çıkcak ya içimden yediklerim o derece yani..şimdii iim..

ya bu adresten göremedım cok merak edıyodum bebişi yaaaaa bu arada sigarayı bıraktım 4 gun oldu içmiyorum ve ayrıcaqda GİZZE senın resımlerınıde göremiyorum ya

Nasil yani sen sigarami iciyordun, ben cok kizarim simdi sana ama:eek:klava:kac tane iciyordun gunde, bebisine yzik kuzum, keske daha once birksaydin, iyi dusuk riskini arttirmadi sigara, bak cok kizdim simdiii:eek:klava:

babymom tebrikler.allah bağışlasın.sanırım senin doktor ayaklara kadar ölçüm yapıyor.boyuna inanamadım maşallah sübhanallah..

babymom kayra valla cok ozendim size bende scan edicem bebisimin fotosunu, gerci son fotoyu pek iyi cekemedi doktor, haftaya 2li icin randevum var oradakini koyarim olmazsa..

Canim o foto sabah sabah ve ayipti soylemesi tuvalete ciktiktan sonra cekildikaydirigubbakcemile3 yani gazdabn ve kabizliktan eser yoktukaydirigubbakcemile3aksam daha buyuyor:CüvCüv:

norraa
gerçekten fotoğrafların çok tatlı.çok sevimli bir gülüşün var...özellikle siyah beyaz gelin fotonda gamzelerin harika çıkmış..bebişin de gamzeli ve çok sağlıklı olur inşalalh

NORRA sevindim senin adına...göbekte yakışmış hani...
TUANA büyük geçmiş olsun..en kısa zamanda atlatırsın inş.
COMELY senin adına da sevindim.bebişi görmüşsün...
saç boyatma mevzuunu düzeltiyorum.1.trimestriden sonra diycektim pardon.herkes bişeyler diyor.netteki dr.lar da farklı görüşteler...kafam karıştı...

norraa
gerçekten fotoğrafların çok tatlı.çok sevimli bir gülüşün var...özellikle siyah beyaz gelin fotonda gamzelerin harika çıkmış..bebişin de gamzeli ve çok sağlıklı olur inşalalh

sagol canim insallah...

sanırım beni soran olmamış...1 haftadır yoktum...neyse ...çok kötü geçirdim 1 haftayı grip kusma mahvoldum bide kusunca kanla karışık geliyo bayıltıyo beni o derece yani şimdi iim..çok şükür..geceleri ağzımın altına havlu koyuyom zehir gibi su akıyo ağzımdan ..yediklerimin hiç tadı yok bu hep aynı...kist için gittim dr değişcektim ya dr beilbnler bilir densiz dr boşuna dopplere girdim kist normal olan bişi imiş..kendi dr devam etcem...bu kadar...umarım siz iisinizdir...

çok çok geçmiş olsun arkadaşım..

kızlar ben geldim cok sukur gordum minisimi cok goremedim cunku dr onunde olctu degerleri uyuz oldum biraz ama ii melegim. 4gun ileri attık 12+3 cıktık ultrasonda kanda verdim 2li icin bakalım bir hafta sonra cıkacakmıs sonuc. bebisimin resmi ekte teyzosları
http://i41.tinypic.com/o9ltgo.jpg

biraz gecmisi okuyim simdi geldim

Canım ya. Maaşallah. Benimde bugün 10+1. Bende 6 Şubatta gidicem 2li için. Allah kucağına almayı nasip etsin.:Saruboceq:

BABYMOM,
tostoparlak maaşallah. ben de koyacağım iki gün sonra. herhalde 15mm filan olmuş olmalı benimki de.... ele avuca gelir yani... ama ben o kadar ovalıyorum karnımı, bastırıyorum, arıyorum tarıyorum elime en ufak birşey gelmiyor. sürekli "acaba bugün de yaşıyor mu" diye endişelenmekten helak olacağım. eve bi usg şart valla....

6 şubatta 2 liye gidecekler bayaa çoğaldı.allahım günler çabuk geçsin...:Saruboceq:

BABYMOM,
tostoparlak maaşallah. ben de koyacağım iki gün sonra. herhalde 15mm filan olmuş olmalı benimki de.... ele avuca gelir yani... ama ben o kadar ovalıyorum karnımı, bastırıyorum, arıyorum tarıyorum elime en ufak birşey gelmiyor. sürekli "acaba bugün de yaşıyor mu" diye endişelenmekten helak olacağım. eve bi usg şart valla....

aftabrucum aynen bende kacgundur oynuomu acaba orammı burammı derken manyak oldum. bide dr az gosterdi busefer kendi onunde olctu enson bana gosterdi kalbini dinletti dedim cok az gordum dio sende herzaman cok gormek istiyosun eve bir ultrason al eniyisi :))) hepimiz aynıyız desene

hımmm şaşırdım valla ben hiç beslenemiyorum bebişim minik olacak dedim.anasıda dev gibi ama...allah tamamına erdirsin canım.

petrik teşekkür ederim arkadaşım.yaptım nihayet.kızlar avatardaki kuzumun 4 boyutlusu...11 haftalık...

rica ederim herzaman yardımcı olmaya çalışırım, maşallah bebeğine
gördükçe sabırlızlanıyorum az kaldı görcem bende : )

COMELY yasakkelime sigaramı içiyorsun :1shok: çok kızarım, içmek ne demek dumanında köşe bucak kaçıcaksın bebeğin bronsit olur sakın

tuana3434 çok geçmiş olsun şimdi nasılsın dikkat et kendine

Nasil yani sen sigarami iciyordun, ben cok kizarim simdi sana ama:eek:klava:kac tane iciyordun gunde, bebisine yzik kuzum, keske daha once birksaydin, iyi dusuk riskini arttirmadi sigara, bak cok kizdim simdiii:eek:klava:

evet gunde 1 paket içiyodum hamiş haberınden sonra gunde 5e 1 hafta içinde gunde 3 e düşürmüştüm ve son olar 1 tane içiyodum günde ama şimdi yok şükürler olsun

X