2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Yavrular, ben yatıyorum.. yarın gorusmek dılegıyle.. Allaha emanet olun evlatlarınızla..

Norram bulamazsan annen buradan da gonderrıır sana kuzum.. kalmasın ıcınde tabı kı.. kıyamam sana.

iyi geceler minnos, kapi susumu aliyor zaten bulamazsam tulude aldirirm, cumaya yanimda, kismetse:)))

evrim aklıma takıldı bişi sorcam..dikeyi ve yatayı ayrı ayrı kesip öyle mi bağladınız yoksa tülü hiç kesmeden mi tamamladınız

Canım benim, kıyamam sana :)) Olsun, çok şık olmasan da olur, sen her halinle gözelsin dohturum benim :) opuyorumnanaktan

ya burcu cidden 146 diye birsey vardı eskiden degilmi bende unutmusum hala ordan baglanılıyormu yahu:)
hiçyoktan iyidir ama valla bende adsl sirketin deistirirken iki gun internetsiz kalmıstım hatırlsaam baglanırdım ordan aklıma bile gelmediydi

ya oyle deme gelgit ya baba yuregi senin heyecanına heyecan kattıgının farkında olsa yaparmı benim babamda oyle demin aradı dr u aradınmı epidural için falan soruyr :)

canım yeni uygulama nasıl bilmem ama benim ilk dogumdan sonra adet olana kadar spiral falan takılmıyordu son yıllarda teknik degistimi bilmem sayet oyle ise emzirme oldugu surece genelde adet gelmiyor bazende geliyr kesin konismiyim yan i

hormonlu sipirlden çok memnun olan arkadasalrım var bende niyetliyim bakalım

çok kotusunn esra yahu ne bicim resimler koymussun ecis bucus bakerken o hallerde hainnsinn kızımmm ))
sizden sonra arabayı almaya gittim daha bizim arabayı yıkamaya yeni baslamıslardı biliyormusun 45 dk falan oturup ordabekledim sinir bastı dedim karsıya evine giden gitti bile ben hala buralardayım neyse sag salimen bir geziyi daha evimde sonlandırdım:)) mutluyum gururluyum hala geziyorum:))))

oyyy hayırlı olsun lalcimmmm geri sayım baslasınn

sanada hayırlı olsun canım babani haberdar etseydin hemen

Yavrular, ben yatıyorum.. yarın gorusmek dılegıyle.. Allaha emanet olun evlatlarınızla..

Norram bulamazsan annen buradan da gonderrıır sana kuzum.. kalmasın ıcınde tabı kı.. kıyamam sana.

evrimmm kapı susu muhtesemmmm olmuss tek kelime ile isil isill nası guzell elinizesaglıkk

bu arada 2.700 bebeğimin ağırlığı.bana erken gibi geldi sezeryan tarihim ancak malum 35.haftamda kanamam gelmişti hatırlarsanız birde tasiyon sorunu cıkınca riskli dedi doktorum zaten şimdiye kadar da hep benim dikkatli beslenmemle geldik bu zamanlara riskli bir gebelik geçirmişim ve hala daha devam ediyormus risk o yuzden tehlikeye atmak istemiyormuş erken geliyorsa yada aklıma yatmayan birşey varsa başka doktora gitmemi ancak kendisinin sorumluluk almayacağını söyledi.zaten tansiyon yuzunden genel anestezi olacağım.

allahımm inanamıyorummm

temmuz ortasındayız

balkonda oturuyorum
vee USUYORUM SU ANDA

uzerime birazdan kalkıp birsey giyeceğim ne mutlu bug ece guuzel uyuyacagımmm

ha birde şu akıntı varya yorum normalmiş yani suyun falan gayet iyi alakası yok dedi.

evet esra hem tansiyon hemde kan pıhtılaşması yzuunden iğnemin dozunu arttırmıştık belirli bir düzeyden sonra epidural yapmıyormuş.ama bana bıraktı yıne tercihi.

ayyyyy esra kaçıncı katta oturuyorsun üst katlardaysan minderleri koy yat walla ben olsam yatak bile getirdim o balkona cook sıcak ben cok bunalıyorum şuan.

gece gece gene hortladım ya bu gece uyuyabilcem gibi hissediyodum hoş daldım gibide bi kaşıntı bastı sonra oğlanın tekmeleri dedim bari adamı uyandırmayım yazık benim yüzümden rahat yatamıyo zaten kalktım size bakıyım dedeim

evrim süper olmuş kuzey çok şanslı senin gibi annesi olduğu için elinize sağlık

hayırlısı olsun canım drun daha iyi bilir tabi zaten doğunca çabuk toparlıyo diyolar kiloyu takma kafana yeterki sağlığı yerinde olsun

7 katta oturuyorum canım ama sehirler farklı istanbul bu gece epey serinn uzerime simdi merserize kazak giydim ne hosss

gunaydın zombiniz burda..

saat 4-5bucuk-6bucuk derken kalktım dikildim napayım...cok fena ruzgar var geceden beri yani gurultulu ruzgar cok sesten uyuyamadık camıda kapayamıos neyse bugun daha geride kaldı.. gece wcye kalkmak ozelliklede mesane doluyken tam bir iskence.. okadar su nerden cıkıo anlamıorum cok su icmiorum yatmadan once 1 bardak filan zaten yatana kadar gerekli bosaltım yapılıo :))

ben bi gecmise takılayım neler olmus ... bide adet agrısı gibi bel agrısı basladı hayırlı olsun

evet ben bunu biliorum ama al takmanın manasının bu oldugunu bilmiodum.saol canım kırmızılı bir tulbentim var ufak kuranımda onlarıda alırım yanıma . cunku bu tip hikayelere inanaıorum annemin basına gelmisti ufak kardesimde.karabasan gibi bisy birisi ayakkabısıyla agzına bastırmıs nefes alamamıs bogmaya calısmıs yanındada gelinizmiz vardı oda icerdeymis temizikmi ne yapıomus zor yetismis okumuslarda gecmis

cokkk ama cokkk guzelll bayıldım.Allah icinize isndirsin mutlu gunlerinizde kullandırsın

gelgit hayırlı olsun tarihin saglıkla insallah

canım benim saka maka az kaldı ha.. neyse yap jubileni kır kıcını biraz.cocugu buyuyunce sokaklardan zor topluycan:)) saka bi yana ii yaptın saglıklı hareketli gecirdin 1 hafta daha gecer merak etme.

bide bencede oglan cocukları giydirilince cok karizma oluyolar ben bayılıorum kızlar suslu oluyo susle istedigin kadar ama erkekler havalı oluyo bence.

lalcim seninde tarihin hayırlı olsun. saka gibi herkesin belli resmen kavusma tarihi bebisine.. hadi gozun aydın

dun gece toynaklarım okadar agrıdı ve sistiki inanamazsınız. yatmadan bebeyagı surdum o ii gelmis ama yattıgım sıra aglıycaktım nerdeysee sızmısımda aglamaya fırsatım olmadı

Günaydınlar herkese,

elinize sağlık çok güzel olmuş şık duruyor :)

hayırlı olsun Lal geri sayım başladı :)

Hayırı olsun Gelgit, insan kesin tarihi bilince daha da heyecanlı oluyordur dimi :)

dun gece toynaklarım okadar agrıdı ve sistiki inanamazsınız. yatmadan bebeyagı surdum o ii gelmis ama yattıgım sıra aglıycaktım nerdeysee sızmısımda aglamaya fırsatım olmadı

toynak dediğin topukların mı baby ?, benim toğuklarım felaket ağrıyor gece wc ye kalktıgımda üstüne basamıyorum Seo masaj yapıyo öyle azalıyor ağrısı... çok da gezmiyorum neden ağrırki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…