2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın herkese
anamı ve ablamı bekliyorum temüzlük içinnnn elimi bişeye sürmüyorum valla annem dedi sakın elleme hepbirlikte yapcezzz zemuszemus

selam kızlar ben geldim hemde doktordan çok yoğundu dedim ben bekleyemem evim yakın saat kaç uygunsa geleyım ddemezmi 22:30 gibi gelin diye eh dedim tmm madem.şimdi geldik eve heyecanlandım nasıl anlatamam.doğum tarihimizi aldık büyük gün 27 temmuz 2009
gözünaydın canım hayırlı olsun tarihinizzzz 5. anne sen olucan sanırım
Saat 22:57 de yazmışsın mesajı. 11'de uyuyo musun? :1shok: Ancak hasta falansam yatarım 11 de, şok oldum :)) Davuk seni :))
Yarın için kolay gelsin. Bana da haftaya gelecek kadın. Büyük temizlik var mafoldumben
tabeee ben senin gibiii öğlen ve akşam saatleri arasında ki zaman diliminde uyanmadığım içinnnn normaldirrr hoş yattım uyuyamadım ama dinlendirdim kendimi sabahta 7 de kalktım yani sen benim uyandığım saatten ortalama 6-7 saat sonra kalkacağın için delikafadulden
sağolasın tatlım bu arada
çok kotusunn esra yahu ne bicim resimler koymussun ecis bucus bakerken o hallerde hainnsinn kızımmm :KK66:))
sizden sonra arabayı almaya gittim daha bizim arabayı yıkamaya yeni baslamıslardı biliyormusun 45 dk falan oturup ordabekledim sinir bastı dedim karsıya evine giden gitti bile ben hala buralardayım :KK66: neyse sag salimen bir geziyi daha evimde sonlandırdım:)) mutluyum gururluyum hala geziyorum:))))
ay adaş inanmıyorum hödüklere baka yarım saat sürer abla dediler bideee -tatlicadiarzu-
fotolardaa süperrr asıl bende daha ne fotoların var senin msnden hatırlatta yollim sana bi ara delikafadulden
canım benim saka maka az kaldı ha.. neyse yap jubileni kır kıcını biraz.cocugu buyuyunce sokaklardan zor topluycan:)) saka bi yana ii yaptın saglıklı hareketli gecirdin 1 hafta daha gecer merak etme.

bide bencede oglan cocukları giydirilince cok karizma oluyolar ben bayılıorum kızlar suslu oluyo susle istedigin kadar ama erkekler havalı oluyo bence.
tmm aplaaa oturuyozz evde zati zaman kalmadı gezmeyeeee ama eğer cuma doğurmazsam haftasonuna bazı planlarım var doğurursamda kısmet artıkınnn naniknanik
dimeee erkek çocukları süper karizma oluyo yaaa şöyle düşük bel pantolon üstüne gömlek ve süveter oyy oyyy yakışıklı oğlum benümmmm zemuszemus

effrriiimmmmmm
kapısüsüne bayıldımmmm süper olmuşşşşş
bu oda kapısı değilmi dış kapı değil
benimde elimde biraz tül var yetermi acaba bende yapmak istiyorum böyle bişiii accuk tarif etseneeee
elinize koluna sağlıkkkk kuzummm

GÜNÜN FIKRASI

CİK DEDİ CİKTİM

Kadının biri bir papağan almak istemiş ve Hayvan satılan bir mağazaya girmiş. Papağanlar bölümüne bakmış. Korkunç pahalı... 2000 Euro' dan başlayan ve 10 bin Euro' ya kadar çıkan fiyatlar... Parası yeterli olmadığı için mağazadan tam çıkacakken adam, papağan almak isteyen bu kadına:

- "Hanımefendi ne kadarlık bir papağan arıyordunuz" diye seslenmiş... Kadın ise:

- "Bunlar çok pahalı benim 200 Euro' m var" karşılığını vermiş... Adam biraz düşünmüş ve:

- "Hanımefendi, elimde 200 Euro' luk bir papağan var ama bir kusuru var" demiş... Kadın merakla:

- "Kusuru nedir?" diye sorunca adam cevaplamış:

- "Biraz Türkçe'si kötü, S harflerini söyleyemiyor ve onun yerine C harfini kullanıyor. Ayrıca da kelimelerdeki söylenen C harflerini de S olarak anlıyor" demiş...

Kadın düşünmüş ve "bir göreyim" demiş... Aşağı inmişler ve papağan "Ceni ceviyorum... Caygilar... Cevgilim..." gibi sözler söylemeye başlamış... Kadının hoşuna da gitmiş... Hemen almış ve papağanı eve getirmiş... Ama papağan için bir kafes almayı unuttuğundan, bir müddet idare etsin diyerek papağanla kanaryasını aynı kafese koymuş... "Arkadaşlık da ederler" diye düşünmüş... Ertesi günü genç kadın hemen papağanının yanına gitmiş.. Bir de ne görsün kanarya kanlar içinde yerde sırt üstü yatıyor... Kadın hemen:

- "Bu hayvana ne oldu" diye sorunca papağan cevap vermiş:

- "Cik dedi ciktim. Cik dedi ciktim... Ciktikce cik dedi

2.ye gunaydın
saat 8e dogru gidip yattım napayım yapcak bisi bulamadım anca kalktım bisiler yedim..bugun gezmeye gidicem gitmeden yemegimi vs mi hazırlamam gerek. ruyamda dr bi adam dediki 2 yerden acılman var haftaya kadar dogurursunkafamçokkarıştıoandada sevinsemmi uzulsemmi sasırdım elime ultrason kagıdı verio ölcülere bakıorum ama flulasıo secemiorum falan filan. neyse ins yarın kontrolumuz var bakalım nekadar olmusuz.

günaydın kızlar biraz sonra yatıcam tekrar bugün erken kalktım yine çok etkisinde kaldığım bi rüya gördüm. bebeğim doğmuş daha bir kaç günlük sabah kalktığımda onu emzirmemişim. doktoruma gidiyoruz yanımda annem babam var doktorun odasına girdiğimde onun yanında oturan ölmüş bi arkadaşımı gördüm hiç konuşmadı ama giyimi falan herika tertemizdi.doktor bebeği kucağına aldı sevdi falan annem beni doktora şikayet etti hiç emzirmiyo diye bebek ağlıyo aç olduğu için benimde nasıl içim gitti o ağlerken sanki içimden bişeyler koptu. sonra bebeği drnin kucağından aldım emzirmeye başka odaya götürüyordum yanağımı bir tuttu sanki ordan süt gelcekmiş gibi yanağımı emdi çok acıdı bıraktırdım ama çok ağlıyo çırpınıyo elimde zor tutuyorum göğsümü açıyodum tam emzirmek için o sırada uyandım işte bölee

kızlar bugün güneş tutulması olacak, dikkat edin tutulma anında güneşin ışınları çok zararlıymış

bişeyler atıştırıp tekrar yatıyım diyodum tam istanbullu kızlar geldi aklıma sırf fotolara bakıyım die girdim. ya hepiniz çok güzel çıkmışsınız orda olmak isterdim.
nazanın karnı büyümüş ama size göre hala zayıf kalıyo fıstık gibi maşşallah.bu arada nazanın giyim tarzına bayılıyorum ne giyse yakıştırıyo kendine eşofmanlıda çok hoş çıkmış
ebruşkayı da merak ediyordum gerçekten çok güzel ve çok tatlı gözüküyo.
esralarda çok cici maşşalah kıyafetlerde çok farklı gösteriyo kızlar gyps esra kıyafetin koyu renk olduğundan daha ince göstermiş seni esrokada erkek annesi gittikçe güzelleşiyo

gel git
lal ece
doğum tarihlerinizi almışsınız hayırlı olsun
evriş kapı süsüne bayıldım. süper olmuş

Günaydın kızlar.........

Totolar fora yatıyorsunuz değil mi :) Rüya gören görene... Hayır olsun...

Ben 2 gündür biraz fazla hareket ettim sanırım, her yanım ağrı ızdırap içinde, kıvranmakla meşgulüm... Ama sancı şeklinde değil ağrılar, vücudun hamlığından kaynaklanıyor... Akşamları sağa sola dönmem 1 dakika alıyordu bu gece 3-5 dakika ağlaya sızlaya zor döndüm. Bacaklarımı kaldıramadım, güç alamadım v s.. Bakalım geçecek mi bugün?

Geçmişe şöyle bir baktım... Bir sorun yok çok güzel... Tarihler alınmış...
Kuzey'in kapı süsü süper olmuş... Dido sayesinde mop nedir ben de öğrendim. Bulursam alırım ben de...
Aftabru, Ko Esra, Gypsy Esra, Ebruska, çok şeker çıkmışsınızı hepiniz... 4 güzel hamile maşallah tütütü diyorum... rarara esra, yalnız elbisenden göbek hiç belli olmamış, sanki tombul bir hanım gibi durmuşsun :)

bişeyler atıştırıp tekrar yatıyım diyodum tam istanbullu kızlar geldi aklıma sırf fotolara bakıyım die girdim. ya hepiniz çok güzel çıkmışsınız orda olmak isterdim.
nazanın karnı büyümüş ama size göre hala zayıf kalıyo fıstık gibi maşşallah.bu arada nazanın giyim tarzına bayılıyorum ne giyse yakıştırıyo kendine eşofmanlıda çok hoş çıkmış
ebruşkayı da merak ediyordum gerçekten çok güzel ve çok tatlı gözüküyo.
esralarda çok cici maşşalah kıyafetlerde çok farklı gösteriyo kızlar gyps esra kıyafetin koyu renk olduğundan daha ince göstermiş seni esrokada erkek annesi gittikçe güzelleşiyo

esrakonun eski doktoruyla anlaşmallı mısınız kuzum :) ne erkeği, dellendirmeyin kadını :)) delikafadulden

günaydııın herkese...

evrim kapı süsü harika olmuş. bende baştan beri hep böle bişi yapıcakdım yapınca bende resmini koyarım inş.

gypsy esra ya sen delüsün he sabah sbaah yazdıgı fıkraya bak...püüüüüüü resiil

3m1k gyps nin elbisesi için aynı yorumu yapmışız ardı ardına esrakonun kızı olacak tabi belli ama yüzünde bi güzellik var onun için öle dedim işte kız olunca biraz çirkinleşiliyo diye bi inanış vardır ya ondan mesela benim yüzüm çirkinleşi biraz veya bana öle geliyo bilmiyom

Norraa banyon bitmiş güle güle yıkan :)

Taze, aydede cok datlu, ben bebişimin nevresimini aydedeli aldım... Seviyorum aydede temasını..

Gypsy, Ege'de tıpkı sen değilse bile mamiyi andırıyor sanki :) Hehe.. Bir de niye doğuruyorsun canım cumaya... bekle sen bekle az daha bence...

günaydııın herkese...

evrim kapı süsü harika olmuş. bende baştan beri hep böle bişi yapıcakdım yapınca bende resmini koyarım inş.

gypsy esra ya sen delüsün he sabah sbaah yazdıgı fıkraya bak...püüüüüüü resiil

di mi ya, ay demin okuyunca sinirim bozulmuştu da esraya bi püü diyecektim unutmuşum, diyeyeim püüü sana esra...

3m1k gyps nin elbisesi için aynı yorumu yapmışız ardı ardına esrakonun kızı olacak tabi belli ama yüzünde bi güzellik var onun için öle dedim işte kız olunca biraz çirkinleşiliyo diye bi inanış vardır ya ondan mesela benim yüzüm çirkinleşi biraz veya bana öle geliyo bilmiyom

esrakonun yüzünde güzellik var tabi...
seninki de sana öyle geliyordur... bence kız erkek her hamile güzelleşiyor... ya da en olmadı şirinleşiyor... ama bir değişiklik oluyor yani olumlu manada...

geldim geçmişe bakamayacağım zaten başım dönüyor
yusufum iyi sütüm bugün gelmeye başladı ama göğüs uçlarım yara oldu süt gelsin diye sürekli emzirince mecburen yara oldu lansinoh çok işe yarıyor haberiniz ola baya düzeltiyor yarayı
arada hala mama veriyoruz çok değil ama vermek zorunda kaldım mamayı

ay Derya gelmiş, hoşgelmiş.. Muhtemelen okuyamaz bu yazdıklarımızı, takipte zorlanır ama ne güzel ya, aramızda hamileliğini bizimle geçiren ama artık anne olmuş birilerini görmek... :emir_bebek:

Günaydın kızlar,

Sabah sabah canım sıkıldı. Oturdum ağladım.. Şimdi anlatsam kesin üstüme gülersiniz, çünkü öyle ağlanacak bir mesele değil ama insanın doğumdan önceki son haftası olunca basit olaylar bile trajikleşiveriyor bir anda..

Bugün kadın gelecekti eve.. Gerçi evim çok kirli değil. Geçen çarşamba temizlenmişti ama temizliğin ardından yağan yağmurlar yüzünden camlarım kirlenmişti. Halılar da yıkamadan gelince hiç açıp sermedim boşu boşuna kirlenmesinler diye.. Ama işte doğum öncesi bir kere daha ev temizlensin diye çağırmıştım. Mğer kadın anlamamış beni, önümüzdeki çarş gelirim diye anlamış. Ama ben o gün doğuma gidiyor olacağım...poffff.... Başkalarıyla bir kereliğine yer değiştirelim dedim, onda da hepsine ayrı bir bahane söyledi.. neyse böyle işte.. Camlarım da kirli kalsın artık napayım.. :çok üzgünüm:

Aman boşver Ebruska ya, bırak kirli kalsın, zaten hava yine yağacak gibi duruyor... Belli mi olur, bugün silseydi akşama yağsaydı daha beter üzülürdün di mi ama vereliniortak

X