2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

İŞTE DOĞUM HİKAYEM
yazacaktımki koçişim geldi başaımda çok dönüyor söylediklerine göre doğum sırasında çok kan kaybetmişim ondanmış sabah akşam kan şurubu içiyorum şimdilik çıkıyorum hepinizi çok seviyorum ve gerçekten çok özledim genel olarakta herkes iyi bunada sevindim hepinizi öpüyorum tatalı annişleirm benim

selam kızlar bu saate kadar uyumuşum bilgisayar açık kalmış ya benim üzerimde nedense hep bi uyku hali var
bizim kızlar gezmelerden gelmiş
sakaleyn nasılsın canım bizler için dua et hayırlısıyla kurtuldun inş. bizde kurtuluruz

nasıl tarif etsemki sanki icindeki et curumuste sızlıo gibi agrı bıcak saplanması gibide. agrırsa anlarsın ancak bendede yeni olmaya basladı evrim hep derdi bilmezdim ama basladı 1 haftadır geceleri saga sola donerken hafif vardı ama bugun gunduzde basladı
hmm anladım sendede yenı basladıysa banada ugraması yakın olabılerrr ozaman.neyse bakalım daha neler görcez şakkıdı
ben sanırım ayran tuketirim cunku sut icemiorum hemde cok kalorili iice siserim o sebepten ayranı bol icerim hemde severim. kompostoda olabilir ama az sekerli. bitki cayları zaen arttırıo sutu yada humana hipp vs.bosubosuna kalori yuklenmek istemiorum hafiflemek istiorum
evet bende süt içemiyorum muhtemelen onun yerıne ayran tüketırım ama asıl gaz ve şişkinlik yapan seylerden bırıde ayran.ama okudugum makelelerde hep emzıren anneler için ayran tüketın vs yazıyodu.zaten cok severım ayranı
şeftaliyi yıkadıktan sonra direk koyuyor musun dondurucuya, yoksa başka bir işlem yapıyor musun??
canım kabuklarını soyup atıyorum buzluga.sonra meyveler bırıkınce bazen karısık bazen tek kendısı olarak meyvesuyu konservesı yapıyo annem.bide hazır dilimlenıp koyunca recel içinde hazır oluyo yada canın cok cektıyse kızın pastalarda kullanılıyo
merhaba kızlar nasılsınız bebişim uyuorken bi uğrayayım dedim hepinizi çok özledim ve merak ettim başaka doğuran varmı yada genel haberler verebilirmisiniz çok oturamıyorım hala dikişlerim çok acıyor
ayy deryacımm gelmıs.nasıl gıdıyo bebişle hayat.anlat bıraz.hepimiz çatlıyos meraktan.aalıyomu gazı varmı cok kusuyomu mesela.ayy ne heycanlı,ilk annlerımızden haberler beklıyos
miniiiiiiiik şeftali ve kırmızı üzümü nasıl yapiosun. çünkü biz 2 haftadır kırmızı üzüm tüketiyoruz yani mevsimi başladı ...
hmm annem onu yıkıyo ayıklıyo sonra göz kararı su aklıyo kaynatıyo,böle arada kepceyle bakıyo cok koyu kıvam almadan süzgecten süzüyo sanırım konserve tutsun die tekrar suyunu kaynatıyo kaynarken kavanozlara koyuyo.önceden sekerde koyuyodu ama artık koymuyo içerken koyuyuoruz.yalnız benım dedıgım üzüm bizim burda baglarda yatısen siyah üzüm.böle hanı yerken kabugundan fırt die ayrılıyo içi,sonra bogazından asagı kayıverıyo :)).ama senın dedıgın üzümlede yapılır .zaten herhalükarda kabuguyla kaynatılıyo
slm kızlar
sanırım ilk ben geldim
nazan gezmelere gidicekti yine
esra ile ebruda anca eve varmıştırr
çok güzel bir gün geçti püfür püfür esen bir gün mekan süper valla kızlar bebişlerlde orada toplanırız mis gibi serin serin hemde ucuz delikafadulden
nazan dohtora gitmek için erken ayrıldı bizde 3 e kadar oturduk ordan kalkıp tarihi kadıköy salı pazarına gittikkk gezdik tozdukkk sonra ebru ile metrobüse atlayıp evlerimize döndük adaşım aracı ile evine döndüüü
berkede vardı çok tatlı bi çocukkkk bıcır bıcırrr maşallahhh
esranın sevimli bebiş doğurma özelliği var biliyosunuz ecede öyle olucak kesinnn
fotoları yüklerim birazdan
nazanın göbiş harbi kocaman olmuş şaşırdımmm yanee geçen sefere nazarannn
ebruuşşkaaa tahmin ettiğiniz gibi çok ama çok tatlı bi hatun güleryüzlü sempatik ve tabiki hanımhanımcıkkk
yaaa acaba bende bigün hanımhanımcık sıfatı taşıyablirmiyim ne dersinizzz delikafadulden

delikafadulden delikafadulden delikafadulden resim istiyosss resımmm

.yalnız benım dedıgım üzüm bizim burda baglarda yatısen siyah üzüm.böle hanı yerken kabugundan fırt die ayrılıyo içi,sonra bogazından asagı kayıverıyo :)).ama senın dedıgın üzümlede yapılır .zaten herhalükarda kabuguyla kaynatılıyo
kız minik allah senin iyiliğini versin böyle bi tarif olurmu ya .nasssı güzel anlatmışsın öle.resiiiiiill püüüüüüüü sanakaydirigubbakcemile:mymeka:

bu arada sabah bende doktora gittim
suyum azalmış :KK43:(
cumaya tekrar gel dedi bol su iç dedi eğer suyunda artma yoksa suni sancı verip doğuma alıcaz dedi
artık miyadım doldu sanırım kızlarrr bebişim 3.200 gr gözüküyor ama artı eksi durumları var tabii
cuma günü belli olucak bende suya dayandım heç niyetim yok bu cuma doğurmayaaaaa
aa vallamı,eger suyun hala azsa cuma senden dogum haberımı alıyoruzz :1shok: hadı bakalım kuzu hayırlısııııı :lepi: bakalım ben cuma gunu gıdınce ne dıycek doktorumuz.benımde akıntıda bı artıs var son zaamnalrda korkuyom suyu azalmıs demesınden
yusufum iyi uyku düzeni değişiyor bazen çok ağlıyor bazende çok güzl uyuyor bu gün gaz problemi yaşadık çok ağladı meleğim dudaklarını büze büze bir ağlayışı var eğer herhangi sıkıntısı yoksa karnımızda toksa uyuyor baya 2 saat filan ilk günler çok kusuyırdu şimdi azaldı yarın topuk kanı aldırmaya sağlık ocağına gideceğiz ertesi günde dikişleirm alınacak doğum hikayemi beklediğinizi biliyorum ama kızlar biraz moral bozucu ben bile hala atamadım aklıma geldikçe üzülüyorum yine en uygun şekilde ve en ısa zamanda yazacağiım
ben sana soraraken sen yazmıssın bile..yerım ben o aglarken büzdüğü dudaklarınıı.canım bellıkı dogum anıların pek iç açıcı degıl.sen böle yazınca daha bı merak ettım neler oldugunu.neyse bıraz daha toparlamıssındır inşallah.kendıne ve yakısıklı oglusumuza cok iyi bak.öpüyorum tatlım
İŞTE DOĞUM HİKAYEM
yazacaktımki koçişim geldi başaımda çok dönüyor söylediklerine göre doğum sırasında çok kan kaybetmişim ondanmış sabah akşam kan şurubu içiyorum şimdilik çıkıyorum hepinizi çok seviyorum ve gerçekten çok özledim genel olarakta herkes iyi bunada sevindim hepinizi öpüyorum tatalı annişleirm benim

bisdee cok ösledık deryacım bissdeee.aman sakın aksatma ilaçlarını.kan yapıcı bişeler tüket barı,kiraz kuru üzüm falan.neysekı suan iyisin kan ilaçlarınla kanında yerıne gelır inşallah enkısa zamanda canım.öptük oğluşunla seni

kız minik allah senin iyiliğini versin böyle bi tarif olurmu ya .nasssı güzel anlatmışsın öle.resiiiiiill püüüüüüüü sanakaydirigubbakcemile:mymeka:

:kedi: ama ama devamıda vardı o tarifinn ,: yanı üzümler çeşit çeşit biliyonzemuszemus .en anlasılır dileden anlatıverimm dedım fenamı ettım :umursamaz:

yusufum iyi uyku düzeni değişiyor bazen çok ağlıyor bazende çok güzl uyuyor bu gün gaz problemi yaşadık çok ağladı meleğim dudaklarını büze büze bir ağlayışı var eğer herhangi sıkıntısı yoksa karnımızda toksa uyuyor baya 2 saat filan ilk günler çok kusuyırdu şimdi azaldı yarın topuk kanı aldırmaya sağlık ocağına gideceğiz ertesi günde dikişleirm alınacak doğum hikayemi beklediğinizi biliyorum ama kızlar biraz moral bozucu ben bile hala atamadım aklıma geldikçe üzülüyorum yine en uygun şekilde ve en ısa zamanda yazacağiım
ahhh kuzum ya gözumun önunde canlandı o dudak büzme hareketi yerim ben onun dudaklarını..yakışıklı erkek ya...kime benziyor derya.. ayrıca resim istiyos öle bitanecik olmas...

cumaya tekrar gel dedi bol su iç dedi eğer suyunda artma yoksa suni sancı verip doğuma alıcaz dedi
artık miyadım doldu sanırım kızlarrr bebişim 3.200 gr gözüküyor ama artı eksi durumları var tabii
cuma günü belli olucak bende suya dayandım heç niyetim yok bu cuma doğurmayaaaaa
heee demek senn dogum zamnın geldi. hayırlısı olsun canm benm ee sen artık 38+ yani 39.cu haftadasın bence sen cumaya kadar bekleme bol bol su iç ve yarın yine git perşembede git gunluk kontrol edilsin. ama bol su iç aman esram bebişi düşün veeeeeeeeeee gezme kır dizini otur evde gadıııııııııııııınnnnn:mymeka:kaydirigubbakcemile

ne çok rüya gören olmuşşşş bu gecee örtünn totolarııı örtünnn

furkommm liste süperde ben sezeryan olmucam acaba Allahmı yazdırdı kızzzz normal diye debelenirken istermisin sezeryana gireyimmm

tazemmm aydede yastığı çok güzel olmuş sefa teyzenin ellerine sağlık e tabiii sende o kadar kirpik yapmışsınn senide yabana atmamamk gerek delikafadulden

geldim geçmişe bakamayacağım zaten başım dönüyor
yusufum iyi sütüm bugün gelmeye başladı ama göğüs uçlarım yara oldu süt gelsin diye sürekli emzirince mecburen yara oldu lansinoh çok işe yarıyor haberiniz ola baya düzeltiyor yarayı
arada hala mama veriyoruz çok değil ama vermek zorunda kaldım mamayı
zor günler başladı demek.. canım sana kolay gelsin, fırsat buldukça gir yaz bize, yusuf bebeği anlat..

son haftalarda suyun azalması normal canımcım. Bana magnezyum önermişti bol su içmek dışında..magnezyum kullanıp 2. gidişimde suyum düzelmişti...Hangi doktora gittin. Malum senin doktor doktor dolaşma maceraların vardı..

Son düzenleme:
minişimmmmmmm
benimde akıntım artııı şideetli derecede ve doktor dediki suyunun azalma sebebi bu akıntılar olabilir dediiii haberin olsunnn

of yaaa tmm gezme jübilesini yapotım bugün yarın anacım gelicek temizlik faslı başlıcak perşemde dinlenicem yatıcam nolur ne olmaz doğururum cuma günü
ama ben hiç sanmıyorum doğurucağımı var daha varrrr haftaya doğurucam bennn bananeee bananeeeee

Şakaleyn dikişlerimi aldırcam dedi ya..Eee artık eriyen dikiş kullanılıyor diye biliyorum ben.. Yani aslında halk arasında lazer dikiş denilen, aslında alınması gerekmeyen eriyen dikişlerle dikecekler bizi diye düşünüyordum ben..

Gyps, sayfa başının ilk yazısı yine sana kısmet oldu :))))

Fotoğraf istiyoz bi an önce..Neyse sık boğaz etmeyelim, kendine gel de bir an önce..

minişimmmmmmm
benimde akıntım artııı şideetli derecede ve doktor dediki suyunun azalma sebebi bu akıntılar olabilir dediiii haberin olsunnn
yok benım şiddetli derecede artmadı.ama buhafta bı artıs söz konusu.cumayı iple cekıyorum oyuzden.özellıkle dün daha coktu akıntım ama bugun normalk düzeyde.zaten yarın bıde persembe akıntım coko artarsa cumayı beklemeden persembe gunu ararım doktoru acıl durum var die bıgun erken gıdrım.hayırlısı arttık herseyın,ne kaldı şurda.Allah ım sorunsuz bı sekılde saglıkla kucagımıza almak nasip etsın hayırlısıyla inşalah
Şakaleyn dikişlerimi aldırcam dedi ya..Eee artık eriyen dikiş kullanılıyor diye biliyorum ben.. Yani aslında halk arasında lazer dikiş denilen, aslında alınması gerekmeyen eriyen dikişlerle dikecekler bizi diye düşünüyordum ben..

evet ya erıyen dikiş yapıyolar yada yapıştırma kullanılıyo dıe bıulıyom.benım arkadasa doktoru yapıstırma yaptı,valla ippincecık bi cizgi var sadece.adam öle bı gere gere yapıştırmıskı ne bı kenardan pörtleme durumu var ne bişe.sadece etıne önceden bıcakla çizik atılmıs izi kalmıs gıbı

esram biliosun suyu yudum yudum içmelisin sakın bi anda ölee kafana dikme.. ayhh heycanlandım kıs.. belkide cumaya yahya paşadan haber alırıs.:)

ayy cuma sabahdan benimd erandevum var 36+2 olcam bakalım Mehmet Akif ne kadar kilo almış boyu nekadar uzamış olacak. inş. saglıklı sonuclarla döneriz evimize...

Lal de bugun doktora gidecekdi..umarım herşey yolundadır.. yaz bakalım LAL

merhaba kızlarrr.. doktordan geldik. 15 ağustos doğum tarihimiz. sezo olucem. bebeğimiz 48.5 cm boyunda 2700 gr ağırlığında. kilo daha az ya da daha çok olabilirmiş. bunlar artık tahmini sonuçlarmış.şimdi geçmişe geçiorum :)

merhaba kızlarrr.. doktordan geldik. 15 ağustos doğum tarihimiz. sezo olucem. bebeğimiz 48.5 cm boyunda 2700 gr ağırlığında. kilo daha az ya da daha çok olabilirmiş. bunlar artık tahmini sonuçlarmış.şimdi geçmişe geçiorum :)
bende tam senden haber bekliodum. gözun aydın maşallah ogluna kilosuda boyuda gayte yerinde. demek sende sezeryan olucaksın. ayyy atrihi bilmek nasıl bi duygu.. ayrıca sana bişey sorcam sen smear testiyle ilgili bi test yaptırıp ona göre normal dogum yada sezeryan istiyordun ya noldu o iş?

aman değmesin canım ama cook enerjiğim yaaaaa anlamadım nie ki koşabilirim bile hihoyyyt hihoyyyt
aman nazar degdirme kendine, simdi sakin bu dogum oncesi enerjisi olmasin dicem, som agizli olmak istemiyorum, sustum:))

Bu saatte geldıgıme gore anlasılan şu dur ki.. uyudum :)) klımanın altında ama.. :)

Yoklama ıcın gırdım.. evdeyim, ıyıyımm :) bırazdan tekrar gelecegım..
senin yoklamani yirim ben...

rüyalar için ayrı bir topik açıp en fantastiğini seçmeyi öneriyorum sırnaşık şey
bende dun gece gorunmez bi bebek doguruyorum, bebegi emziriyorum kollarimda, ama gorunmuyor, bu biraz bilim kurgu olmus dimi, bide eftelyayi gordum ruyamda..
merhaba kızlar nasılsınız bebişim uyuorken bi uğrayayım dedim hepinizi çok özledim ve merak ettim başaka doğuran varmı yada genel haberler verebilirmisiniz çok oturamıyorım hala dikişlerim çok acıyor
ay guzel annisimiz gelmis, en kisa zamanda dogum hikayeni bekleriz..

hayili olsun lalcim..

X