2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Arkadaşlar İMDATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Nezle oluyorum galiba!!!!!! Burnum hafif hafif akmaya başladı, napıcam ben, acil önerilerinizi bekliyorum, eyvahlar olsun yaa, sakınan göze çöp batarmış, iyi mi???!!!!

*Ihlamurun içine karabiber attım, limon sıktım boğazlarım için, mikrobu öldürsün diye
*Bol da su içiyorum
*Meyve deseniz ganiiii yiyorum.... Başka ne yapılır peki??

ardacım bi bak bakalım senin imzanmı bumu

Son düzenleme:
Arkadaşlar İMDATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Nezle oluyorum galiba!!!!!! Burnum hafif hafif akmaya başladı, napıcam ben, acil önerilerinizi bekliyorum, eyvahlar olsun yaa, sakınan göze çöp batarmış, iyi mi???!!!!

*Ihlamurun içine karabiber attım, limon sıktım boğazlarım için, mikrobu öldürsün diye
*Bol da su içiyorum

canım geçmiş olsun limon ve mandalinayı sıkıp içiyorum.iyi geliyor dene istersen.dinlen güzelim..

evriş bişey sorcam arda için imza yapmaya çalıştım ama açılmıyor.seninkide 7910 nereye kadar kopyalayıp yapıştırıyoruz.

Haklısın arkadsım zor ama gurbetteteyiz biz esimin esi nedeniyle siirtteyiz burada hamile kalmak istemiyordum malum hastane olayı falan iyi degil ama yinede kısmet burayayamış allahtan hayırlısı insallah.

öyle deme edirneli, olmaz mı hiç siirtte iyi doktor. ayrıca da doktor herşey demek değil. ben bebeğin kısmet işi olduğuna inanıyorum. doktor da çok önemli tabi ama doğuda da çok değerli doktorlar var biliyorum. sonuçta artık internet sayesinde nerdeyse bizler bile doktorlar kadar anlar olduk hamilelik seyrinden. hem bizlerle paylaşa paylaşa birsürü şeyi doktorun söylemese bile öğrenmiş olursun. gider doktoruna sorarsın.

*Bol da su içiyorum

gecmıs olsun canım bence okdar strese sokma kendını hastalık 4 gunde geccekse süresini uzatırsın bı haftada gecmez sonra.bence bol bol c vitamını al portakal mandalına kivi gibi.ıhlamurda içiyormussun zaten.hemencecık gecıverır inşallah

sende imdat yazınca cok daha kötü bişe oldu sandım neyseki sadece nezleymiş .geçmıs olsun canım

Haklısın arkadsım zor ama gurbetteteyiz biz esimin esi nedeniyle siirtteyiz burada hamile kalmak istemiyordum malum hastane olayı falan iyi degil ama yinede kısmet burayayamış allahtan hayırlısı insallah.

canım seni o kadar iyi anlıyorumki..bizde görev nedeniyle vandayız..burda güzel hastaneler doktorlar var ama hiçbir yakınım yok..tek başıma napıcam diye düşünüyorum...gurbette olmak çok zor gerçekten..

selam arkadaşlar bende bugun bebişim kalp atışını gördüm..şimdiye kadar inanamamışım. gülme geldi görünce :KK70:
Allahım sağlıkla tamamına erdirsin inşallah cümlemizle..
doktorun söylediklerinden size de bahsedeyim. 6 ile 8 hafta arasında kanama tarzı bişeyler olabilirmiş.hiç biri istenen kanama değilmiş ama bu kanamayı genelde kötüye yormazlarmış.
hafta bir balık yenmeliymiş. günde bir öğün et. sütünü ihmal etme..
bol su iç..
benim 6 haftalıkmış bir problem olmadıkça 12. haftaya kadar çagırmıyorlarmış. kan testlerii verdi. aç karnına yapılacak.
işte böölee...:KK70:

canım seni o kadar iyi anlıyorumki..bizde görev nedeniyle vandayız..burda güzel hastaneler doktorlar var ama hiçbir yakınım yok..tek başıma napıcam diye düşünüyorum...gurbette olmak çok zor gerçekten..

benim ilk görev yerim van.1 yıl çaldıran 3 yıl erciş.ya ben orayı çok seviyor çok özlüyorum.hayatımın en güzel anları orada geçti...

selam arkadaşlar bende bugun bebişim kalp atışını gördüm..şimdiye kadar inanamamışım. gülme geldi görünce :KK70:
Allahım sağlıkla tamamına erdirsin inşallah cümlemizle..
doktorun söylediklerinden size de bahsedeyim. 6 ile 8 hafta arasında kanama tarzı bişeyler olabilirmiş.hiç biri istenen kanama değilmiş ama bu kanamayı genelde kötüye yormazlarmış.
hafta bir balık yenmeliymiş. günde bir öğün et. sütünü ihmal etme..
bol su iç..
benim 6 haftalıkmış bir problem olmadıkça 12. haftaya kadar çagırmıyorlarmış. kan testlerii verdi. aç karnına yapılacak.
işte böölee...:KK70:

bizim seninle doğumumuz aynı.canım hayırlı olsun.bende perşembe gideceğim inşallah.ama nasıl 6 haftalık.4 ağustossa yarın 7 olacağız.son gittiğimde satımla uyumluydu

Öncelikle seni korkuttuğum için çok üzgünüm minik kelebek..

Kayra, sanırım söylememe gerek kalmadı,yapmışsın..

Ve ilgisini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Atlatacağım ilerlemeden.. buna mecburum bebişim için.

Öncelikle seni korkuttuğum için çok üzgünüm minik kelebek..

Kayra, sanırım söylememe gerek kalmadı,yapmışsın..

Ve ilgisini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Atlatacağım ilerlemeden.. buna mecburum bebişim için.

tam ben sordum sen çıkmışsın canım.dikkat et kendine...

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bende ağustos annesiyim ama çok yeni daha keseyi bile göremedik cuma günü çağırdı doktor kan testinde belli oldu

X