2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

tek avuntum o valla allahtan bebek olacak diorum napıyım kasımda gidiomuş bakalım:gitme:
öle evrişim gökhan hep hakkımızda hayırlısı neyse o olsun dedi bölesi hayırlıymış
Sefa'nın yaptığı altın yastığı. Ay dedenin rimelli kirpiklerini ben işledim kaydirigubbakcemile3

çok güsel olmuş ellerine sağlık annecinin
inş canım yaa ankaraya düşerse gökhan sizi burda bırakmam dio sizde gelirsiniz bende evci yazılırım dio ama hayırlısı bakalım kocemleee son 5 aya girdik şafak saya saya bi hal oldum son senelerde geçen sene düğüne şu kadar kaldı diodum şimdi bebeğin gününü sayıyorum bebek doğacak askerlik ben hep şafak sayacağım sanırımkaydirigubbakcemile3:gitme::sinifsinif:
bizimde öle daha 2 senemiz vardı canımda gökhan nerden geldiyse aklına bebek konuşmaya başlayınca daha zor gelecek dedi ben aradığımda baba gel derse ben dayanamam dedi şimdi beni tanımıcak dedi o konuşmaya başladığında gelirim dedi sende küçük olduğu için onunla ilgileneceksin ben aklına bile gelmicem belki dedi gözüm arkada kalmıcak dedi bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Buyurunuz nurtopu gibi yeni listealkisalkisalkisDoktordan kesin tarih alanları yazdım listeye. Biz normal bekleyenler biraz sona kaldık:kedi: Bu arada size internet kafeden sesleniyorum. Şu liste için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadım yanelaelaelaelaelae

günaydın herkese..furko liste çok güzel lmuş.derli tplu eline sağlık.bir de intermet kafalere gitmişsin bizim için çok teşekkür ederiz

ay canım benimmmm heycanlandım simdi bak hayır olsun. bende k.valdemi gordum ölmüstü ruyamda okadar agladımki kalktıgımda gozumde yas vardı. dedim kızmı gelcek acaba sevincemmi :))
bide kızın biri emraha yazılıodu kızı evire cevire bi dovdum inanamazsınız bacagından filan sallıom ucuruom kızı zeynaydım yani :)))

lalcim ii haberlerle gel insallah

Bu saatte geldıgıme gore anlasılan şu dur ki.. uyudum :)) klımanın altında ama.. :)

Yoklama ıcın gırdım.. evdeyim, ıyıyımm :) bırazdan tekrar gelecegım..

EFTELYA bencede esin haklı cocuk buyuyp babasını secince hem kendi icin hem cocuk icin zor olur. benim babam ogretmen cok az yapmıslar o deonem askerligi tam bilmorum ama azbizaman ve askere gittiginde ben 4-5 yaslarındaydım. hergece trt1 in kapanısındaki askerleri bekliodum babamı gorcem die.

ayy kıyamam yaaa canım herkes için zor geçio ama bebek küçük olunca bide heves olcak haliyle ilk bebek olduğu için biraz daha kolay gelir tek sıkıntımız son 5 ayda hiç yanlız kalamıcaz çünkü bebeği görmeye filan gelecekler günler hemen geçecek

bende çıkıyorum bişiler yesem ii olacak sonrada az bi ütüm var birikmeden onuda yapıyım gelirim yinea.s.

pervin şu dövme işi iyi olmuş.şimdi zeyna gibiyken iyice bir dövseydin.doğumdan sonra fit olacağız inşallah

Bu saatte geldıgıme gore anlasılan şu dur ki.. uyudum :)) klımanın altında ama.. :)

çoook sevindim.devamı gelsin inşallah
kıyamazım yaa
bende çıkıyorum bişiler yesem ii olacak sonrada az bi ütüm var birikmeden onuda yapıyım gelirim yinea.s.

afiyet olsun.ütü de bu scak da çekilmiyor ama mecbur

saol burkocummm vala süpperrr olmuşş ben olmasamda ellerine sağlıkkk bizde doğurunca olucazz artık o listede

BURKOcum ellerıne saglık liste cok güzel olmus.

yaa ayakalrım bugun fenaa şiş hatta dünden beri böleee mafoldumben evde sirkede kalmamıs.Bayb suya nekadar sirke koyuyoduk,markete inip alım barı.olmıycak böle.baya şiştiler çünkü.acaba dünki içtiğim ayran bıraz tuzluydu etkısı varmıkı?resmen arı sokmus gibiiinnn oldu ayakcıklarım:gitme:

GÜNAYDINLARRRRRRRRRRRRRRRR

gözünaydın canım bugün bende güzel uyudum uyuma günüydü bu gece sanırım gerçi 3e geliyodu ben yattığımda ama 11e kdar uyudun 7-9 arası uyanıktım falan...

burkoeline sağlık liste çok güzel ve düzenli olmuş

iyi de taze burcum benim aklimi bisey kurcaladi, altin yastigini niye altin rengi yaptiniz kuzum?? altinlar belli olmicekkkaydirigubbakcemile3

ben de aynı şeyi düşündüm...Taze süper yapmış anneciğin..Çok beğendim, gerçekten aydede karşımdaymış gibi,.çok şirin..

Puff neyse nedenini yazmışsın, ben geriden takip ediyorum olmuyo böyle

Son düzenleme:
E o kadar kısa zamanda o kadar mesajı göz ucuyla okursam olacağı budur:kedi:Sağır duymaz uydurur hesabı. Pardon
dünkü maceralarıma geçeyim hemennn delikafadulden
dün yemeğe çıktık ordan babamlara geçtik kandilleşmeye vs neyse babamlardan çıktık
Kız biz sana demedik mi NST'nin ilgi çekecek bir tarafı yok diye. Müstehak sanalmaz:
Ne yalan söyleyeyim elim gitti geldi araya Nazanı da koysam mı diye ama hangi araya alacağımı bilemedim
Uzun zaman oldu görüşmeyeli. Sen nasılsın? Bebiş ne alemde?

Bulgur mesela, çok süt yaparmış ama, bir o kadar da gaz yapar gibi geliyor bana?
Dün öğrendiğim gaza karşı çay tarifini vereyim hemen:
1 ayva soyulup doğranacak, içine bir tutam ıhlamur ve 1 adet karanfil atılıp bir taşım kaynatılacak. Soğutulup süzülerek bebişe içirilecek. İlk aylardan itibaren kullanılabilirmiş
birde ter-ates bastıran kasılmalar var..egerki cocouk ittirmiosa sizin tarifinize gore kasılma yasıorum
Bebişin itişi öyle sıkıntı yapmıyor çoğu zaman canım. Birden ter basıyor ve nefesin daralıyorsa (hatta bende bu aralar ağrı da oluyor) o zaman kasılıyorsun demektir. Göbeğini de içeri itemiyorsun o durumda
E kendin kaşındın bacım:umursamaz:
Furko, 146 deyince çoook uzak günlere gittim geldim.. Hala varmıymış yaa. Hay allah..
Yaaa, görün halimi. Taş devrine geri döndüm buralardamafoldumben
ama sadece tatlı dediğim; önden dondurma, arkasından künefe, ve finalde de kazandibi... ayyy ne yapayım bi tülü karar veremedim, seçim yapamayınca da hepsinden yedim.

.
ALLAHIM SANA GELİYORUMMMM:1shok::1shok::1shok:
Siz onu "ay nine" diye tanıtın ne olur ne olmazkaydirigubbakcemile3

Çok yaşa 3 mm'lik mukavva:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…