2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

o duzen sart, bugun o arkadsa sordum, 3 gunluk bebek, gece uyaniyor mu diye, karnimdaki ayni duzenle devam dedi, gece eskiden hani saatlerde kipirdiyorsa, simdide ayni saatlerde uyaniyor dedi, dedim o zaman biz mictik...( bizimki gece kusu..

allaaaaaahhh..işimiz var desene..

iyi barim bende yatayim ozaman,herkesin uykusu gelmis, optum hepinizi, insallah uyurum...en azindan sipam uyusun...

burcu ne becerikli annen var ya , masallah cok guzel olmus...anneni bana odunc versene birasss...:kedi:

Taze Burcu valla Sefa'nın eline sağlık..çok becerikli..bravoo..senin de katkılarını görmezden gelemeyiz orası ayrı..

iyi de taze burcum benim aklimi bisey kurcaladi, altin yastigini niye altin rengi yaptiniz kuzum?? altinlar belli olmicekkkaydirigubbakcemile3

ben de aydede şeklinde kapı süsü istiyom bananee

Çok teşekkürler kızlar, NAZAN hepsi annemin eseri valla. Kalıp çıkarmış evdeki plastikler kaplarla kağıda, sonra kumaşa yerleştirip kesmiş, dikmiş vs. Silikon dolguyu da almış Kemeraltı'ndan, doldurmuş.

Altın yastığını neden altın renginde yaptık, çünküüüü o kumaştan varmış annemde, o da değerlendirmek istemiş.

MERCİMEKİM 3 mm lik mukavva al kırtasiyeden (Burko'mun kulakları çınlasın). Çİz üstünde, 2-3 kat yap ki kalın olsun, sonra kumaşla kapla, süsle.. Bence kolayca yapılabilir. Kumaş kaplama kısmında silikon tabancası kullanabilirsin.

Allah kavustursun canım uzulme bebisin var yanında hem yakın biyere duserse bebiside alır gidersin ziyaretine bol bol

esram hem 4 parmak bosluk hemde ayagımı diger ayagımın ustune koyabiliorum anlamadım doguma hem var hemde yok demek herhalde :))

maddi mi manevi mi:))sagol bugun ilk dusumu aldim, guzel oldu beeaaa..2.5aydir kesik elektrikve akitan kuvetten sonra dus almanin zevkini unutmusum:)

ohhh sefan olsun walla cok sevindim sanki benim tadilatım bitti :))

Sefa'nın yaptığı altın yastığı. Ay dedenin rimelli kirpiklerini ben işledim kaydirigubbakcemile3

cok afilli olmus gercekten

o duzen sart, bugun o arkadsa sordum, 3 gunluk bebek, gece uyaniyor mu diye, karnimdaki ayni duzenle devam dedi, gece eskiden hani saatlerde kipirdiyorsa, simdide ayni saatlerde uyaniyor dedi, dedim o zaman biz mictik...( bizimki gece kusu..

anammm aynen bende... gece 1-3 nobetleri baslar artık..annemde dun aynı seyi soyledi bana

herkse gunaydınlarr bugun ist hatunları toplanıo nekadar aralarında olmak isterdim emin olun
aftabru bidahakine muhakkak bulusuruz geldigimde. bebgide alır gelirim walla
bugun aylardır ilk defa cise 1 kez kalkarak uyumusum cok sevindim sabah kalktıgımda
tabi yine yanlarım cok agrıdı
aksam yemeginden sonra bisey yemememin etkisi olabilir belki bu rahat uyumada
bide gece yatmadan etrafı topluoum ya biraz hareket oluyo bana uyku oncesi egzersiz gibi oluyo

demir ilacım bitti kahvaltımı yapayım sabah serinliginde cıkıp alayım hemde pergeller acılsın bakem

humana still tee bulamadım hipp natal aldım. cantada hazır bulunsun ne olur ne olmaz bu sut durumları karısık :)

monologuma devam edim bende gitcem

bugun kukumda bıcak saplanıo kramp gibi..dısarı cıkınca cok fazla dolanamadım anca eczaneye kadar gittim geldim .yani agrı girip cıkıo hayır olsun

günayydın ...
bizim kızlar bugun buluşcaklar. gypsym esrama haranlıkla bakıyorum valla bu sıcakda tee karşıya nasıl gidecek. nasıl gelecek benm okadar gözumde buyuyorki anlatamm. gerçi dışarı çıkana kadar üşeniyorum ama çıkıncada eve giremiyorum. dün guya sadece bi tayt alcakdım. tam 2 saat gezmişim..

tazem burcum altın yastıgınız çok orcinal annenin ellerine saglık maşallah ne becerikli hatun yaff senin bu annen..

kızlar günaydın...
geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir. bugün istanbullular buluşacakmış keyifli sohbetler. ben cumaya kadar yazlığa gidiyorum. Hepiniz Allah'a emanet olun, kendinize iyi bakın...

günayydın kızlarrr napıyosunuz uyuyomusunuz ben çoktan uyandı..

buarada dün bornova forumdaydım saatlerce ama hiiiç yorulmadım hiç biyerim ağrımadı

oysa 2 adım atsam ağrıdan kıvranıyodum bi enerjiklik var eve geldimm misafir imzvardı

yemek bilmem ne derken hiç oturmadan onlarıda halleettik annemle gecede mışıl mışıl

uyudum ne ağrı ne kramp valla cok rahattım halada öleyimmm yaaaa

saol yelizcim sanada gunaydınn

serap valla nazar degdircen soyliyim bukadar uykusuz hamisin arasında sanada degcek nazar tadını cıkar bu gunlerin

subat annelerinden biri 2 ayda 10 kg vermis cok taktir ettim kendisini . hem saglıklı beslenmis tum msjlarını okuyamadım ama azcok bizim dusundugumuz tarzda beslenmis. yuryus yapmıs hergun 1 saat. vs vs tam detaylarını okuyabilirsem paylasırım

maşllah bebişine..ayy dogum tarıhını bılmek nası bı duygu acaba.hadı bakalım hayırlısı olsun.bişe kalmadı surda altı üstü b ı hafta zemuszemus
canım duygularını cok iyi anlıyorum benım koçişte gidicek mafoldumben ama şimdilik daha var bızımkıne.bakalım 2 yıl kaldı,ama ben hala kara kara düşünüyom o vakıt onsuz nası geccek die.neyse Rabbım bı kolayını verır elbet.sende hiç stres yapma,bak bebişin gelıyo onla vakıt bı haylı cabuk gecer
sorma ya dido..makarnalı tencere suda bekliyo beklemesine de utandım söyleyemediydim akşam yemeğini de yaktım ben..o tencere de suda bekliyo..:kedi:
canı yaa yazık sana.dogru söle yaktınmı başka seyler daha kaydirigubbakcemile3 ozaman siz aksam yanık kokusuyla doydunuz heralde yemek hakgetıre
öğ diyorum en tiksindiğim sey sactır ve helekı upuzunsaaa.kuzenımınde aynı sekılde,ama o dökülmesın dıe bana geldıghındede hep toplu gezer sacı.yoksa midem kaldırmıyor
Sefa'nın yaptığı altın yastığı. Ay dedenin rimelli kirpiklerini ben işledim kaydirigubbakcemile3

hay maşşalah size burcucunm.cok güzel olmus ay dedenızz.göbişte cok tatlı cıkmıs
kızlar günaydın...
geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir. bugün istanbullular buluşacakmış keyifli sohbetler. ben cumaya kadar yazlığa gidiyorum. Hepiniz Allah'a emanet olun, kendinize iyi bakın...
sende kendıne dıkkat et canımyerimseniben
kızım nazar degdırcen kendıne agır ol.maşşalh valla,okadar gezmeye pestılım cıkardı heralde
günaydın güzel anneler bebişlerinize ve size öpücükler...

günaydın canım

pervincimmmm rüamda seni gördüm. doğurmuştun. nasıl diorum erken deil miydi die. sen de yok deil hemenceceik doğdu çok kolaydı diosun . ve senşn yanındayım. baku tatili yapıoduk heraldee kaydirigubbakcemile2

kızlar doktora gidicem bugün biraz geçmiş okuyup çıkabilirim hemen . randevum 12 de

güzaydın kızlar topikte 10 kişi var ama herkles geçmişi okuyo sanırım
ben 7de kalktım topiği okudum biraz sonra yattım şimdi yeni kakltım. ev batı cephesi olduğundan gece bile sıcak oluyo ama sabaha karşı üşüyorum bile
bayb benimde şu aralar en çok düşündüğüm kilolalar nisan anneleri de hamilelikten öncesi ve sonrası diye konu açmış hamilelikten önce harika fizikli olanlar var ama açıkcası hamillelikten sonra baya bozulmuş vücutları ben biran önce eski kiloma dönmek istiyorum eski halimi çok öslediim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…