2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Aaa size rüyamı anlatmayı unuttum:

Taze bizi evine çağırmış. Biz de gidiyoruz kapıyı çalıyoruz açan yok. Telefon ediyorum, diyor Evrimlerdeyim oraya gelin. Bu arada yanımda kayınvalidemler de var, dördümüz gidiyoruz. Ama Evrimin bir evi varmış, saray yavrusu. Kocaman gemir kapılar, beyaz korkuluklar arasından evin önüne geliyoruz, bakıyoruz bizinkiler içeride deriin bir muhabbete dalmış. Camı tıklatıyorum, şöyle bir bakıp başlıyorlar bizi çekiştirmeye. Kayınpeder bu arada rakısını açıyor, balkondaki masada içmeye başlıyor. Evrimle Burcu bizi gösterip gösterip sinirli sinirli konuşuyorlar içeride. Bariz bizi çekiştiriyorlar. Yav diyorum, bu kızlar hiç böyle değildi, niye yaptılar ki diyorum. O ara uyandımkaydirigubbakcemile3

kızlar ben sterilazatör almadım şimdi benim durumumda olupta biberon emzik falan sterilize eden arkadaşlar kaç dk tutcaz kaynayan suyun içinde biberonları

Taze bizi evine çağırmış. Biz de gidiyoruz kapıyı çalıyoruz açan yok. Telefon ediyorum, diyor Evrimlerdeyim oraya gelin. Bu arada yanımda kayınvalidemler de var, dördümüz gidiyoruz. Ama Evrimin bir evi varmış, saray yavrusu. Kocaman gemir kapılar, beyaz korkuluklar arasından evin önüne geliyoruz, bakıyoruz bizinkiler içeride deriin bir muhabbete dalmış. Camı tıklatıyorum, şöyle bir bakıp başlıyorlar bizi çekiştirmeye. Kayınpeder bu arada rakısını açıyor, balkondaki masada içmeye başlıyor. Evrimle Burcu bizi gösterip gösterip sinirli sinirli konuşuyorlar içeride. Bariz bizi çekiştiriyorlar. Yav diyorum, bu kızlar hiç böyle değildi, niye yaptılar ki diyorum. O ara uyandımkaydirigubbakcemile3

sıcakların etkisiyle üstümüz açık kalıyoya canım ondan yane :roflol:

rüyalar için ayrı bir topik açıp en fantastiğini seçmeyi öneriyorum sırnaşık şey

BURKOcum ellerıne saglık liste cok güzel olmus.

yaa ayakalrım bugun fenaa şiş hatta dünden beri böleee mafoldumben evde sirkede kalmamıs.Bayb suya nekadar sirke koyuyoduk,markete inip alım barı.olmıycak böle.baya şiştiler çünkü.acaba dünki içtiğim ayran bıraz tuzluydu etkısı varmıkı?resmen arı sokmus gibiiinnn oldu ayakcıklarım:gitme:

ben dun yaptım ama aksama yine sisti cok fena..yattıgımda sis sisti. evde az bi sirkem vardı onu doktum sonrada 1 kasık tuz attım goz kararı su koydum . ama sadece dinlendirdi cokta indirmedi. helede dun emrah artık dediki ellerini tutunca erkek eliymis gibi gelio :))

kızlar ben sterilazatör almadım şimdi benim durumumda olupta biberon emzik falan sterilize eden arkadaşlar kaç dk tutcaz kaynayan suyun içinde biberonları

bende almadım almayıda dusunmuyorum..cok tutma eriyebilir. 2dk filan kaynasa yetmezmi. burkonundu galiba emzik erimisti

ben dun yaptım ama aksama yine sisti cok fena..yattıgımda sis sisti. evde az bi sirkem vardı onu doktum sonrada 1 kasık tuz attım goz kararı su koydum . ama sadece dinlendirdi cokta indirmedi. helede dun emrah artık dediki ellerini tutunca erkek eliymis gibi gelio :))

hmm anladım canım,demekkı artık bu şişler inmiycek kolay kolay.inan yarım saattten fazla ayaklarım yüksekte tuttum uzandım banamısın demedı.sadece sızısı gecıyo ayakalrımı yukarı kaldırınca.artık şişi inmiyo.ne kaldı şurda doguma, bu durum cok normal galıba.bol bol dinlenmekte fayda var

kızlar bakın nette gezinirken buldum çok hoşuma gitti baya güldüm yani eşşek arısına birde siz bakın
76425088a.jpg

bende almadım almayıda dusunmuyorum..cok tutma eriyebilir. 2dk filan kaynasa yetmezmi. burkonundu galiba emzik erimisti

saol tatlım bende almayı düşünmüyorum birde çok koruyunca hastalıkla uğraşma sorunu oluyoya inşallah ihtiyaç olmazbiberona falan ama genede tedbir almak lazım

Çok teşekkürler kızlar, NAZAN hepsi annemin eseri valla. .

MERCİMEKİM 3 mm lik mukavva al kırtasiyeden (Burko'mun kulakları çınlasın). Çİz üstünde, 2-3 kat yap ki kalın olsun, sonra kumaşla kapla, süsle.. Bence kolayca yapılabilir. Kumaş kaplama kısmında silikon tabancası kullanabilirsin.

saol tazem..o süsleri de bulursam olay tamamdır o zaman..

monologuma devam edim bende gitcem

bugun kukumda bıcak saplanıo kramp gibi..dısarı cıkınca cok fazla dolanamadım anca eczaneye kadar gittim geldim .yani agrı girip cıkıo hayır olsun

o kuku ağrısı hiç gitmedi..ühüüüüüüü

aman değmesin canım ama cook enerjiğim yaaaaa anlamadım nie ki koşabilirim bile hihoyyyt hihoyyyt

kız nazar değdircen kendine.maşallah maşallah..

canı yaa yazık sana.dogru söle yaktınmı başka seyler daha kaydirigubbakcemile3 ozaman siz aksam yanık kokusuyla doydunuz heralde yemek hakgetıre

günaydın canım

geçmişte yakmışımdır tabiki..:kedi:..başka bi yemek yaptım..hem de bu sıcakta..:sinifsinif:

pervincimmmm rüamda seni gördüm. doğurmuştun. nasıl diorum erken deil miydi die. sen de yok deil hemenceceik doğdu çok kolaydı diosun . ve senşn yanındayım. baku tatili yapıoduk heraldee kaydirigubbakcemile2

kızlar doktora gidicem bugün biraz geçmiş okuyup çıkabilirim hemen . randevum 12 de

hadi bakem git gel..

E o kadar kısa zamanda o kadar mesajı göz ucuyla okursam

Dün öğrendiğim gaza karşı çay tarifini vereyim hemen:
1 ayva soyulup doğranacak, içine bir tutam ıhlamur ve 1 adet karanfil atılıp bir taşım kaynatılacak. Soğutulup süzülerek bebişe içirilecek. İlk aylardan itibaren kullanılabilirmiş
:lepi:

bebişe içirilir mi? bence ağır gelir yavruya bu çay..ben sadece anne sütü ve hava çok sıcak olduğu için arada su verilmesi gerektiğini biliyorumçç

2009 temmuz anneleri paylasım alanı acmıslar bebislerle ilgili.. cok guzel darısı basımıza. sakaleynmi acar ilk kim acar bilmem. bebisi dogan kayboluo ordada oyle yazmıslar ama kaybolmayanda var

evroş....ben yıkadım önce biberonu emziği..kaynamış suya koydum 20 dk beklettim...ocakta kaynatmadım yani..hiç bişey olmadı..

sabahları ictigim cayda karanfil varya ins fayda eder bebisin gaz sorununa.. yoksa be o cayı iciremem ben icerim ancak yediklerimin gazını alsın die.. hemde ayva nerde bulcazki kısı beklemek gerekcek

Bugün herkes iyi uyumuş..ben de uyudum ama 4 müydü neydi...yarım gibi uyandım..bacaklarım sızlamadı bu sefer..ama çişe kalktım kaç defa

evroş....ben yıkadım önce biberonu emziği..kaynamış suya koydum 20 dk beklettim...ocakta kaynatmadım yani..hiç bişey olmadı..

cok mantıklı olmus bu bence.. bizde boyle yapalım ben oyle attım kutusunu acmadan hastane cantasına hic aklıma gelmedi yıkamak. cıkarayımda yıkayım ama bikac degisik cesit emzik almam gerek her emzigi almayabilio cocuklar

camasırlarım var onları asayım bide yerleri viledalayım heryer acık koltukların altından toz tortusu goruyorum sinirime dokunuyo..

yani kaynatmıycaz mı kaynamış sıcak suda bekletmek yeterli mi bugün hallediyim bu işi diyorum ben biberonu aldığımda adam çok kaynatıyolar sonra da biberonun ağzı akıtıyo diye geliyolar demiştide arada kaldım o yüzden yapanlardan öğreneyim dedim saol canım

yıka baby cim..nolmaz nolmaz..hazır bulunsun..evet doğru her emziği almıyolar..arkadaşın bebeği 4 aylık..evde emzik kolleksiyonu var ama bebek hiçbirini almıyo..ama ben tek aldım..güveniyorum oğluma..

X