2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Sefa'nın yaptığı altın yastığı. Ay dedenin rimelli kirpiklerini ben işledim kaydirigubbakcemile3

dsc03705u.jpg

hayyy maşallah.... valla süpersiniz. bi de altın yastığı olması lazımdı di mi? bak ben onu unutmuşum. ama nasıl yaptınız bunu ya? içini siz mi doldurdunuz yoksa yarım ay şeklinde hazır aldınız da sadece süslemesini mi yaptınız?

istanbullu hatunlar yarinmi bulusuyor?
evet canım, ESRAKO, GYPSY, EBRUSKA ve ben buluşacağız bizim lokalde... serin serin oturup kahvaltı yapacağız.

aman da aman sevsinler.... hala çok şirinsin. göbek de benimki kadar....

topla derim hep ama dedim ya rahat eleman..çok severim kendisini ama cinstir biraz.mesala sabah kalkar pijamalarını çıkarır yere atar ya da yatağın üstüne atar.yatağını toplamaz felan.sinir olurum söylerim.bir kere toplar sonra yine aynı.çook dağınıktır.kol çantasını mutfak masasına atar.söyleyince de çok eleştiriyo olurum.çay içer mesela 3-4 tane arı bardakta yarım bırakır çayları.onlar kalır öyle..neyse ki artık gelmiyor yatıya.iyi olan aramızda bozuluyor sonra

uffff DİDE, sen anlatırken bile bana daral geldi. ben hiç tahammül edemem böle tiplere. ne kadar iyi olursa olsun, misafire bişey denmez tabi ama içim içimi yer o gidene kadar.... zor dayanırım valla... titiz bir tip hiç değilimdir ama karşımdakinin çok rahat olması da baan batar hani ne yalan söyleyeyim....

iyi de taze burcum benim aklimi bisey kurcaladi, altin yastigini niye altin rengi yaptiniz kuzum?? altinlar belli olmicekkkaydirigubbakcemile3

honkkk..:1shok: af buyur nazanimm..o dediklerini buranin piyasasinda yaptirsak bizide home tv ye cikarirlar heraldekaydirigubbakcemile3
biz balayında bir otelde kalmıştık bali de.... banyosu müthişti. hem küvet vardı hem de duş. duşun üstü açıktı. ve zemini taştı. etrafı da kayalık. çok doğal bir dekorasyondu. kayaların arasından çiçekler fışkırmıştı. muhteşem bir ambianstı. bi de bu banyodan odaya pencere vardı yuvarlak. yani sen duş alırken odadaki de seni görüyor.... tam balayılıktı yani. bana odaya açılan pencere biraz abes gelmişti ama aynı pencere singapurda kaldığımız şehiriçi otelde de vardı. gerçi istemezsen kapatabiliyorsun jaluzi ile ama yine de bu pencereye ihtiyaç duyulmuş olması bana garip gelmişti.

laptopu masaya koyayım deim ama bu saferde sırtım ağrıdı.bir de göbeğim masaya değiyor sıkışıyor.ben en iyisi yatayım.herkese tatlı,rahat,çiş ile bölünmeyen uykular olsun.nasıl olacaksa artık çişe gitmeden

laptopu masaya koyayım deim ama bu saferde sırtım ağrıdı.bir de göbeğim masaya değiyor sıkışıyor.ben en iyisi yatayım.herkese tatlı,rahat,çiş ile bölünmeyen uykular olsun.nasıl olacaksa artık çişe gitmeden

iyi geceler tadlum, dilegin ozellikle cis kismini tuttum:lepi:

ben de yatayım artık. zaten 2 gecedir doğru düzgün uyuyamamıştım. bu gece inşallah uyurum.

yaa herkes yatiyo, ben bugun forum dozumu alamadim:KK43:(iyi geceler yatanlara, kalan sahalar bizimdir..

hiç uykum yok aslında..sabah yatıp öğlen kalkmak istemiyorum artık..bi düzenim olsun istiyorum..

buarad biz bugun tibetin bi arkadasinin esi dogum yapmisti, onu gormeye gittik hastaneye...
allah'im ikimizde mest olduk 2900gr bebik, 51 cm, gerci 3050kg dogmus ama 1 gun sonra 150 gr kaybetmis, odem vs..cosulmus..fare gibi bisi, cok tatli, uyyor, uykusunda bi mimikler yapiyor, elleri geriyor, agzi yamultuyor, yiyicektim yaa...allahim sagsaglim bizlerede gostersin sirasiyla...

hiç uykum yok aslında..sabah yatıp öğlen kalkmak istemiyorum artık..bi düzenim olsun istiyorum..

o duzen sart, bugun o arkadsa sordum, 3 gunluk bebek, gece uyaniyor mu diye, karnimdaki ayni duzenle devam dedi, gece eskiden hani saatlerde kipirdiyorsa, simdide ayni saatlerde uyaniyor dedi, dedim o zaman biz mictik...:KK43:( bizimki gece kusu..

buarad biz bugun tibetin bi arkadasinin esi dogum yapmisti, onu gormeye gittik hastaneye...
allah'im ikimizde mest olduk 2900gr bebik, 51 cm, gerci 3050kg dogmus ama 1 gun sonra 150 gr kaybetmis, odem vs..cosulmus..fare gibi bisi, cok tatli, uyyor, uykusunda bi mimikler yapiyor, elleri geriyor, agzi yamultuyor, yiyicektim yaa...allahim sagsaglim bizlerede gostersin sirasiyla...

maşallah..kendi çocuklarımızı napıcaz çok merak ediyorum ben..
biz de gitcektik arkadaşa hastaneye..eşim geç geldi ziyaret saatini kaçırdık..yarın eve gelcekmiş, yarın bakarım artık...

Sefa'nın yaptığı altın yastığı. Ay dedenin rimelli kirpiklerini ben işledim kaydirigubbakcemile3
ayy süper olmuş taze eline sağlık anneninde seninde
dsc03705u.jpg

maddi mi manevi mi:))sagol bugun ilk dusumu aldim, guzel oldu beeaaa..2.5aydir kesik elektrikve akitan kuvetten sonra dus almanin zevkini unutmusum:)
gözün aydın norra sevindim çok sonunda bitmesine
bu gün çok soran oldu mop ne diye? benim de ikinci mopum.gerçekten çok kullanışlı ve uzun ömürlü.viledadan nefret ederim oldum olası
sayende benimde yakında mopum olcek dide :lepi:

ammmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

YATANLARA İYİ GECELERRRRRRRRRRR SABAHA KADAR DELİKSİZ UYKULARRRRRRR:a015:

X