2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

benim 1 haftaya kadar goguslerdeydi tepukler simdi daha asagısında nerdeyse 1 karsı asagıda

nazan cok guzelmis yaptıklarınız gule gule kullanın. bence ceren naz guzel isim :)

ben yine gezmeye gidiyorum arkadaşlar. taksime çıkıyorum TAZE... senin için yememi istediğin bişi var mı? özlemişsindir. ben de ne zamndır gitmiyordum taksime. azcık istiklalde dolaşayım

benim icin sampiyondan kokorec ve midye dolma plsss

sepetli sekerlerde cook guzelmis bayıldım

resmen yanıyorum.babamın sürekli ne zaman doğum diye sorması da canımı sıkıyor salı akşamı haber veririm diyorm anlamıyor.annen ne zaman gelecek 5 indemi ayın sonundamı... v.s saçma sapan sorular soruyor bende sonunda dayanamadım 1 hafta sonra gelsin dedim. bu seferde doktor öylemi dedi diye sormaya başladı.yok daha gitmedim haber edeceğim işte birkaçgun daha bekle diyorum tmm diyor sonrakı gun yine aynı fasıl.tmm heyecanlısın ilk kez dede olcaksın ama bende ilk kez anne olacağım en az senın kdar heyecanlıyım birde sen sorup daha fazla heyecanlandırma değilmi ama neyse bugunkü muhabbeti atlatttık yarın büyük olasılıkla arayacak ben o esnada doktorda olduğum için meşgule alacağım.sonra annem babama kızacak arama demedimmi o arayacak diye.inşallah doktor kesin tarih belirlerde ben de kurtulurum.

pöffffff bu adet sancılarınada alıştım kasılmalarada alıştım artık tepkide vermiyorum.ilk olduğunda çığlığı bastırmıştım ne oluyo diye korkudan tabe.şimdi tepkı yok.

merhaba arkadaşlar, ismim rana 36 haftalık hamileyim. bu 2. bebeğim olucak allahın izniyle. sezeryan olucam inşallah, doktorum 14 ağustosun tarih olarak verdi. ancak bugün sabahtan beri git gide sıklaşan sancılarım var. doktorum erken doğum olabilir dedi. gerçi konu da açtım ama birde size sorayım dedim. bebeğim 2700 gr. bu hafta doğması halinde kuveze ihtiyaç olur mu acaba? gerçekten çok endişeleniyorum, lütfen bir akıl verin :gitme:

Şu anneler - babalar bir alem! Seni çok iyi anlıyorum arkadaşım :teselli:

pöffffff bu adet sancılarınada alıştım kasılmalarada alıştım artık tepkide vermiyorum.ilk olduğunda çığlığı bastırmıştım ne oluyo diye korkudan tabe.şimdi tepkı yok.

alla allaaaa, bayağı öyle aniden sancı giriyor ha? Normalde de sancılı mıydı adetlerin?

tazem yaa meyveli deilde sade sodayı öneriolar sence iimi soda içmek

Sade sodayı severim zaten eftelya. Günde 1 tane içiyorum. Ama fazlası da iyi değilmiş. Çünkü tuz barındırıyormuş, minera alalım derken tuz da alıyormuşuz fazladan.

Sanmıyorum canım yaa, geçen sene 2700 doğum yapan bir arkadaşım hemen ertesi gün çıkmıştı hastaneden. İnşallah bebişin biraz daha bekler de, hiç gerek olmaz...

ben bişi soracağım tabi topikle alakasız çünkü bebek doğduda bi derdim o kaldı gibi olacak neysee...
konu şu doğumdan sonra ben 3 aylık koruyan iğneler duydum ama adet düzensizliği yapıomuk hapta kanser yapıomuş doğrumu acaba bugün duydum bunları:uhm:

bencede korkma ben 2100 gr doğmuşum evde doğmuşum hemde hiçte kuveze koymamışlar inş vaktinde olur doğumun yinede:teselli:

sade soda içebilirsin tabiki tabi fazla abartmamak gerek.ben 2 haftadır pek içmiyorum onun öncesinde 1 ay boyunca hergun içtim 1 tane.ama sanırım kızılayınkını içmek gerek.

canım dr süper bir dr çıktı son zamanlarda gittim ama çok ilgili çok erken almak istemiyorum dedi bebek açısındanda senide riske atmamak için ortak bir tarih verdi canım biliyorsun anne karnında geçirecegi bir gün bile çok degerli bebek açısından ialçlarım zaten iki katına çıktı şurda az gümüm kaldı esracım sıkıcam dişimi hayırlısıyla

basak bile bile bebeginin saglıgını tehlikeye atıosun..iikide esin anlatmıs problemini.nie bu inat anlamadım gitti. cocuk senin cocugun yinede sen biilirsin diycektimki sezeryan tarihin alınmıs hayırlı olsun canım

hayatım tabikide bebegimin saglıgı önemli ama gelen suyun meshaneden geldigini anladık ilk dogumda zorlanma oldugu için idrar torbasında sarkma olmuştu benim şimdi bebek baskı yaptıgından kaçaklık ordan kaynaklanıyormuş ben sadece sezeryan olacagı için ikinci kere o çatala yatıp parmaklatmak ve hatta birşeylerle kurcalamsı dr un zoruma gitti o açıdan yani

evet canım bu durumda belkide epidural bile yapmaz direk genel anestezi bile yapabilir dr çünki heycanlanmama gerkmiş sakin olmam için sakinleştiricişurup verdi onu kullanıcam bakalım hakkımızda hayırlısı

adetlerim bekarken sancılı olurdu çok sonrasında yorulmuşsam üşütmüşsem sancılı olurdu.bu işte yalancı sancılar yaşıyoruz tazem onlar işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…