2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sepetli şekerlerden sadece 24 adet yaptım, sepet kalmamıştı çünkü. ama şu bebeklilerden 50 tane... toplamda 75 adet yaptı. ama beni kesmiyor. acaba bi 50 tane daha yapsam mı? yapması çok keyifliydi. zaten tülüm de arttı kurdelem de... hem silikon tabancasını amorti etmek lazım di mi?

NAZAN, hepsi çok güzel olmuş canım.Güle güle kullanın. Hele pusete bayıldım. :)

Kilo konusunda son 2 haftada 2 kg almış olmam canımı sıktı. Hem de istahım olmadığı halde, yaaa :KK43:(

cnm bnm üzülecek bısey yokkı son aylarda bı anda kılo almış olmamız normal kafanı takma cnm :eek:klava:

ben yine gezmeye gidiyorum arkadaşlar. taksime çıkıyorum TAZE... senin için yememi istediğin bişi var mı? özlemişsindir. ben de ne zamndır gitmiyordum taksime. azcık istiklalde dolaşayım

yok harbi çok güzeller bende düşünüyorum ama baska ihtiyaçları almaktan daha sekerleri düşünmeye zamanım kalmadı henüz bu yakınlarda yapınca seversem koyarım bende resim inş nikah sekerlerimide ellerimle yapmıştım ben

ben dün gece devletteydim beleşe girdim nstye artık üstüne parada verse o hastaneye gitmemmm
ya dogru dıyosun valla istanbul öle.bizim burda ben bıkee girdim devlette.sadece 10 dakıka bbekledım zaten bomsotu.küçük yer kuzu burası,bıan kednı bulundugum yerle kıyasladımda kaydirigubbakcemile3
başta MıNıK KELEBEK olmak üzere TÜM ARKADAŞLAR

neyse sorun yoktu zaten şimdi hepten ortadan kalktı :1hug: aslında ben ,sen yalnıs anladın die üzülmüştüm.neyse böle ayda yılda bır ugruyolar böle oluyo.
bu altdeğiştirme minderimiz
p1040698.jpg

canım hepsi cok güzel olmus güle güle kullansın mınık prensesın

tamam canım tiş ederim bilgilendirdiğin için. siteden alışvriş yapılınca netten yani kredi kart no sunu vermeden kadıdan peşin ödeme yapılıyormu? orayada bakarım ank da bir kaç yerede bakarım bende bişiler çıkarmaya calışırım artık kalan 27 günüm içersinde:)

nazancım sepetler süper olmuşşş bebeklılerde hemde pembe olması favorım tabıkı he bıde zevk duyuyorsan yap ama bence gerek yok y aslında yetr

nazan öle deme..harbi harbi çok güzel olmuş..sepetli şekerin de ayrıca çok hoş..hem de çok..

Seni var ya, taze fasulyeye domates diye doğrar, yerim kadın! Hıh, bunu da yaparım! O derece cesaretliyim. Kimse bana korkak diyemez, korkarsam bir tek Sefa'dan korkarım ben :roflol:
ah Sefammm iyiki varsın senin hakkından anca Sefa gelir zatiiii
opuyorumnanaktan
ben yine gezmeye gidiyorum arkadaşlar. taksime çıkıyorum TAZE... senin için yememi istediğin bişi var mı? özlemişsindir. ben de ne zamndır gitmiyordum taksime. azcık istiklalde dolaşayım
aman geç kaldın git hemennn tabikiii taksimdeee ne yiyeceksinnn tantuniiiiiii
oda olmadı köşedeki büfelerden birinden kaşarlı dürümmmmm
oda olmadııı
köşe başlarındaki midyecilerden midyeeee
oda olmadııı deermişimmm laelaelaelaelae

NAZın şekerleri çok güzelll olmuşşş eline koluna sağlıkkkkk

nazan öle deme..harbi harbi çok güzel olmuş..sepetli şekerin de ayrıca çok hoş..hem de çok..

sen bana bak bakim bana ben beşik ondan sonra minik yastıklarımı eklediğimde yokmuydunmu bana neden yorum yapmadın sen he duyarsız senı :sm_cool::dance: amaaaaaaan kıs şaka yaptım he okadar ilgilenınce NAZANDA ilgiye bayılıyoya hehehehe

Kızlar bir kaç parça ütü yaptım bugün. Sonra onları kucaklayıp yatak odasına götürürken (üstte Doruk'un 1-2 bodysi vardı) miss gibi bebek kokusu geldi burnuma. Ay dediiiiiim, 3 hafta sonra kucağımda Doruk olacak ve kim bilir kaç kat daha güzel kokacak. Sanki Doruk'u kucaklamışım gibi hissettim. Allahım sağ salim göster :Saruboceq: opuyorumnanaktan

cnm bnm üzülecek bısey yokkı son aylarda bı anda kılo almış olmamız normal kafanı takma cnm :eek:klava:

Valla bilmiyorum pınar, benim dr haşlıyo beni. Aman kaldı 3 hafta...

Hiiiiiiii, ay ben de geleyim nooooooooooluuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrr !!!

Giderken tantuni, sonra Nevizade'ye uğra 2 bira yuvarla yanında patatisi de olsun. Bu havada buzzz gibi çok iyi gider. Dönüşte 3-4 tane midye ye GOLDEN'dan. Soğumuşlarından ama! Sonra Mado'dan dondurma veeeeee çıkarken közde mısırla kapat. Ay çok özledim yaaa..

Hoş buradayım, Kordon'u da çok özledim valla! Ne hoş olurdu kısa bir yürüyüş yapmak şimdi... Ulen doruk! Seneye bol bol beraber gitcez, tamam mı a.s

tamam canım tiş ederim bilgilendirdiğin için. siteden alışvriş yapılınca netten yani kredi kart no sunu vermeden kadıdan peşin ödeme yapılıyormu? orayada bakarım ank da bir kaç yerede bakarım bende bişiler çıkarmaya calışırım artık kalan 27 günüm içersinde:)

Siteden kart no vermiyorsun ama kapıda ödeme seçeneği yok. Havale yapıyorsun. ATM den de yapabilirsin yani...

MİNİK KELEBEK yerim ben seni. a.s.

sen bana bak bakim bana ben beşik ondan sonra minik yastıklarımı eklediğimde yokmuydunmu bana neden yorum yapmadın sen he duyarsız senı :sm_cool::dance: amaaaaaaan kıs şaka yaptım he okadar ilgilenınce NAZANDA ilgiye bayılıyoya hehehehe

arattırma bana mesajlarımı şimdi..yatağına yorum yapmıştım farklı bişi olduğu için..:kahve:

Ben 146 ile internete bağlanacak adam mıydım bea!mafoldumbenAma ne yaparsın ki elimizden bu kadarı geliyor mahrumiyet bölgesinde. Ama çok şükür ki annem geliyormuş cuma günüzemuszemusYani bir daha kayınvalidemlerde kalamam istesem bilezemuszemus. (Çaktırmayın, internete kavuşacak olmam en az annemin gelişi kadar sevindiriyor benikaydirigubbakcemile3)

Yine karışmış ortalık. Siz canınızı sıkmayın canım arkadaşlarım. Burada konuştuğumuz bazı insanlar bugün var yarın yok. Biz edindiğimiz "gerçek" dostlarla yolumuza devam edeceğiz ne de olsa.

Semihin bir arkadaşı bir hafta kadar önce benim doğum yapmayı planladığım hastanede doğurmuş. 30 saat sancıyla normal doğum yapmış ama yine olsa yine yaparım diyor. O kadar memnun kalmış hastaneden. Hem sancı odası yerine tek kişilik odada tutmuşlar, hem periyodik olarak epidural yapmışlar hem de özel hastanekaydirigubbakcemile3 gibi ilgilenmişler hem bebeğiyle hem kendisiyle. Çok sevindim vallahi. Hastane konusunda içim çok rahat olacak en azından:emir_bebek:

Neyse ben çıkayım. Malum 146 fazla tuzlu:umursamaz:

önceden yemek yiyemiorum die yakınıodum şimdide çok yedim karnım bi sertleştiki sormayın şimdide nefes alamıyorumkafamçokkarıştı

X