2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

SELAMLARRRR

ya esranın mesajı okudum dayanamadım hemen aradım telde konusmak daha rahat geldi yazı yazmaya bile mecalim yok çok fazla koptum burda yaa esra ne alemsin sen yaaa

bende nst ye hiç girmedim çok merak ediyorum ama ben ne hikmetse sırt ustu yatınca çokrahat ediyorum yanlarım resmen dinlenyior sabahları ondk falan sırtustu yatıyorum sonra korkuyorum bebek oksijensiz kalır falan diye kalmıyr yni oylemi yarım saat sırt ustu yatıp nst baglanılıyorsa demekki bebege birsyey olmuyor bende istiyorum sirtustu yatmak v e nst ye girmek merak ediyorum oglumdada girmek nasıp olmamıstı bunda olcakmı bakalım 29 unda tekrar dr a giutcem ve gircem doüguma uç bes gun kala yani

onun harici hava biraz serinseğ biaz esinti varsa benim için uyku superr yan terlemessem uyuyorum kıs hamilesi olsam tum gun uyurmusum heralde uyksusuzlugum falan yok nedense

aay delikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: esra valla karı koca macera tadında insanlarsınız allah nice yıllarınızı böle eğlenceli geçirsin ama koptum yaa o kadar sancılı hamileleri görünce ii kaçmamışsın
yerleri mopla siliyrum canım viledada 10 kat daha iyi..sürünerek sildiğimimi sandın yoksa..daha o kadar yemedim kafayılmaz:
mop ne dide merak ettim kafamçokkarıştı ama çok yorma kendini zaten son dkya kadar çalıştın
kisir seklinde yapip yesek:asigim:

ayy her hafta yapıyorum gene canım çekti allahrtan eşimde seviyo bazen akşam yemeği niyetiyle götürüyoruz cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

en sinir oldugum seylerden biridir su banyo temizligi..dikkat et dinlen canım ya . abartma diycem ama insanın icine sinmio bi sure sonra.. walla ben wcde kendimden bile igrenmeye basladım artık midem bulanıo

sorma benım kocişte durmadan severken,ee hadı kızım daha beklıycezmı diyip duruyodu.cok fena fırcaladım artık bıyık altından sölenıyo severken kaydirigubbakcemile3 delımı nee,dur diyorum daha erken.hayırlısı hepimiz için artık.
ee e yanı yazın en iyi sebze gidiyo,bıde fırın yemeklerı.evet banada dokunmaz buzluktan cıkan yiyecek,bize dokunmayan bebegede dokunmazdır heralde.zaten daha hala tıpta kanıtlanamamıs kuru baklıyatın anneye gaz yapıtıgı ama süte gecıp gecmedıgı.ama doktrların ortak kanısı,haftda bır tüketmemız gerektıgı,bulgur cok yiyince şişlik yapıyor ama abartmadan yersek faydası olur die düşünüyorum
ahh didem ahh,sen dinlenmeyı planlıyordun dimi.ama maalesef evde olunca iş türüyorr resmen.benı mutfak beklıyor evı süpürmedım silmedım.tuvalet yıkancak mafoldumben vitrin boşalıp içindekı nevaleler makınaya atılıp bı yıkanması lazım,tozunuda alıp dahada dokunmam.mümkünse tozlanmasın 1 ay daha
oh kocacim 2 gun tatil yanimda, birazdan esi dogum yapan bi arkadasini ziyarete gidicez hastaneye, bebik sevicem ama uzaktan:))cok heyecanli, napmislar bi bakayim sus pus varmi??banyomda bitiyor, kocam yanimda, yok benden iyisi:)))))

bizdee rahat bı oh cekebülrükk ozamaan noracım.hadı bakalım dinlenme vaktın geldı.sonra doguma kadar tüm gun yay totonuu.teoda artık rahat rahat tepiklesın senı fırsattan istifade

ayy her hafta yapıyorum gene canım çekti allahrtan eşimde seviyo bazen akşam yemeği niyetiyle götürüyoruz cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

kaydirigubbakcemile3bende yaparim her hafta, en fazla 15 gun dayanirimkaydirigubbakcemile3cok seviyoruuum, cooookkkk:asigim:

bulgur gaz yapar diyorum.şişkinlik artı gaz.tabi kişiden kişiye değişir

Valla bana çok feci yapıyo. Sanırım küçük taneli olduğu için iyi çiğneyemiyorum, ondan oluyo ama gene de emin değilim.

yerleri mopla siliyrum canım viledada 10 kat daha iyi..sürünerek sildiğimimi sandın yoksa..daha o kadar yemedim kafayılmaz:

mop ne be?

NURDAN kısır da olur tatlım, neden olmasın? Geçen sene lohusa bir arkadaşıma gittiğimde ikram etmişlerdi. Kıza da yapmışlar, yedirmişler ama, soramadım gaz yapmıyor mu diye.

Bir de bir başka arkadaşım bulgurdsan çok pirincin (pirinç pilavının) süt yaptığını söylemişti. 2 gün üst üste yemiş, göğüsleri dolmuş, taşmış. Belki tesadüftü, bilmiyoruz tabi..

oh kocacim 2 gun tatil yanimda, birazdan esi dogum yapan bi arkadasini ziyarete gidicez hastaneye, bebik sevicem ama uzaktan:))cok heyecanli, napmislar bi bakayim sus pus varmi??banyomda bitiyor, kocam yanimda, yok benden iyisi:)))))

altın kuru keyfin yerinde :))

Esrako.. evde cok guzel yesıl bıberler vardır.. canın cekmıstır.. kokusu gelmıstır sana sımdı.. verıyım de bı tane ye.. olma mı?? hamılesın sen sımdı.. kokmustur!! (Bıber de nası kokacaksa artık) :)))

evet minisim topikcek rahatlicaz:)))))off asil bis uru is var, ama anneme dedim, gelince ellerinden oper, mutfak dolaplari v.s. gucum kalmadi artik, bide provoke etmek istemiyorum, surda 24 gun kalmis..

sogan surdum memislere.. haftada bir yapıcam . koku ilk surdugunde ıslakken oluyo ama simdi yok. dogumdan 3-5 gun once yapmak gerekirmis ya ondan haftada 1-2 aklıma geldikce yapıcam .ins ise yarar

kISIRI BEN DE ÇOK SEVERıM AMA, Onur çok hastası değil. Bu yüzden çok sık yapmıyorum. Taze naneyle ne güzel oluyor değil mi cokacimcoook bugün yapayım bari...

mop ne looo -tatlicadiarzu-
kisir seklinde yapip yesek:asigim:
ee nurdan varsa işin içinde kısır olmazsa olmazz
valla nasıl dürüm bana yapıştı
sanada kısır yapıştı şekerimmm
hıı hııı sen merak et görürüm senüdeeee ama rahat edersin sen
bütün antikalıklar beni buluyo zatiii :sinifsinif:
özledim seni valla yarın öpücem sıkı sıkı tmmmı
tabee menepozlu gibi terlememişsem delikafadulden
canım benim sağolasın
rabbim dert vermesin yeter bizim gebeşlikte böyle geçiyo işte naparsın Şeniz

bence guzel kokar :)) helede yesil sivri. burda carliston yok biliomusunuz. sivri var onlarda acı. ben mecbur dolmalık alıorum acı olmadıgında salatalara yemeklere ondan katıorum.bide tane hesabı satılıo

EEEEVRııııMMMM, annem Evrim yarın gelsin diyo. Hani sen görmek istiyordun ya? Gidelim mi yarın müsait olduğun bir zamanda? Var mı işin?

Ozel mesaj okuma özürlü arkadasım Dido.. iletişim aracı kullanma özürlü demeli ya sana kısaca.. sen neden butun ıslerı bır gunde yapma olayına gırıstın anlamıs degılım.. hayırdır?? garezin mi var kendıne??

Şu ınsanların.. falanca seyı yedım sonra "şakır şakır süt geldi" demeleri nedense bana hep mübalaga gıbı gelır.. enteresan yani..

kızlar selam nasılsınız
ben bakırköye kavınvalidemlere geçtik
şimdi kaynımın muayenehanesinden giriyorum nete
gypsy hala doğuramadın be güzelim
demek 1 haftan var

kızlar bu arada ben yarın buluşmaya gelemem
artık doğumdan sonraki buluşmaya kısmet

kızlar selam nasılsınız
ben bakırköye kavınvalidemlere geçtik
şimdi kaynımın muayenehanesinden giriyorum nete
gypsy hala doğuramadın be güzelim
demek 1 haftan var

sancıların varmı
ne alemdesin biri 2 gune dogurur sancısı cıktı demistide telaslandım senin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…