2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

allah razı olsun canım..

ıslak mendil konusunda uni baby yenidoğanı öneririm alkolsüz,kokusuz pamuğu ıslatmışsın gibi yumuşak ben çantamdan eksik etmiyorum doğduğundan beri..

Çok sağol canım.. İnşallah bende de bir nebze rahatlama olur. Sıcaklarda resmen buhran geçirir gibi oluyorum. Menapozlu kadınlar gibiyim, avuçlarımın içi alev alev yanıyooo... :sinifsinif:

evet canım ilk başlarda totosunu su ve pamukla silmemiz gerek..bu ürün de biçilmiş kaftan..plastik taslar da aynı görevi görüyo..bunun 3 gözlü olması çok daha iyi tabiki..araştırmacı gazetecimiz evrim almıştı önce..ben de ondan görüp atladım hemen..

ıslak mendil konusunda uni baby yenidoğanı öneririm alkolsüz,kokusuz pamuğu ıslatmışsın gibi yumuşak ben çantamdan eksik etmiyorum doğduğundan beri..

onlardan aldım ben de..dışarısı için çok iyi olcak..suyla pamukla uğraşmak zorunda kalmıycaz..

Unibaby'nin yenidoğan ıslak mendilinden aldım ben de.. Ama yine de bir mok çanağı hazır etmeli mi etmemeli mi kararsızlığı içindeyim..

Bu arada, senin bebişin adı ne? Doğumdan sonra bu zamana kadar nasıl geçti senin için? Keyfi ve sevgisi elbette anlatılmaz, Allah nazarlardan korusun evladını..

malum sıcaklarda doğurcaz...oda sıcaklığını nasıl ayarladınız? bebek haliyle etkilenmiştir sıcaktan..o konu kafamı kurcalıyo..klima ürkütüo beni..

Güle güle kullan canım.. Bebişin mçmakta zorlanmaz inşallah, sen de bol bol kullanırsın çanağı :)

mok çanağı almadım ben ama poposunu evdeyken hep yıkadım annem yardım etti sonra kendim alıştım zaten..adı melik kaan çok tatlı oğluşum hergün üç öğün yiyorum onu..emekliyor ve sıralıyor..7 tane dişimiz var 8. yolda...yemek seçmiyor ne versem yiyor minik kuşum aslında başta nasıl alıştırısanız öyle gidiyor..ben meyvayı,sebzeyi püre vermedim hiç hep çatalla küçük küçük ezdim ya da bıçakla minik minik parçaladım alıştı şimdi büyükte versem rahat rahat yiyor..profilimdeki oğlumun resmi....beni hiç emmedi tutmadı daha doğrusu ben 6 ay boyunca elektrikli tirleyle sağıp verdim günde 7-8 kere sağıyordum ama sonra kendiliğinden kesildi aptamille devam ettim..sonra zaten kaşık mamaları falan...şimdi 12 kilo ..

malum sıcaklarda doğurcaz...oda sıcaklığını nasıl ayarladınız? bebek haliyle etkilenmiştir sıcaktan..o konu kafamı kurcalıyo..klima ürkütüo beni..

aslına bakarsan o da sıcaklığını ayarlayamıyorsun ancak bebeği ayarlayabiliyorsun biz bütün odaları dolaştık neresi daha iyiyse küçük bir beşiği vardı oraya taşındık birde çok kalın giydirmedim bazen bir atletle yatırdığım oldu..ama çorabını hiç eksik etmedim ayağından gaz olmasın diye..

eveett..kırık kırık regl sancıları başladı bende...hayır olsun ne diyelim..

merhaba yeliz, dogumun sezryan mi normal mi oldu canim?oglusun cok tatli masallah, allah bagislasin..

doğumun epidural sezeryan canım ama benim miyomum vardı onuda aldılar doğumda o yüzden sezeryan yoksa normal olması daha sağlıklı..

anladım.burası çok sıcak ve nemli..ben napıcam bakıcaz artık..çorap konusunu biliyodum..çok önemli evet..ayağı her zaman sıcak tutmak gerekiyor..

burasıda nemli en çok o rahatsız ediyor zaten yapış yapış biz gece bile üstünü 3 kere değişiyorduk..

doğumun epidural sezeryan canım ama benim miyomum vardı onuda aldılar doğumda o yüzden sezeryan yoksa normal olması daha sağlıklı..

bende epidural sezeryan olucam, bizim ufaklik donmedi..ne kadar zaman sonra toparlandin, dikisler falan??sutun hemen geldi mi??agri sizi cok oldu mu??

ben de sordum..:) kadın girdiğine girceğine pişman olmamıştır inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…