2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evrişimmm haklısınn öpüyorum seni hafife almamak lazım şimdi çıkıom ben azıcıkta havaa almış olurum hepinizi öptüm dr ile görüşünce haber veririm :1hug:

bende bir sitede hatta kocatepenin videosuydu sanırım son aylarda hissedilen mide bulantısı reflü diyordu.yani mide bulantısı olarak hissedebilirmişiz.ama ne şekilde bulandığı da önemli tabi.bende de mide bulantısı mevcut 1 haftadır.ancak ben hamileliğim başından beri bu sıkıntıyı çektiğim için önemsemedim açıkcası.sadece azalma oldu bulantılarımda yoksa hiç kesilmedi.

bende alistim catlaklarima o kadar kotu gorunmuyor gozume, ama dedigim gibi su koca kafa ciktiktan sonraki halini merak ediyorum asil..

yasakkelimeben hiç merak etmiyorum düşünmek bile istemiyorum.

Bence sen de yanlıs yapıyorsun.. ellere sıcrayan bı mantar sozkonusu.. ve el, her yere mudahele eden bır uzuv.. lutfen kusuruma bakma açık yazacagım.. poponu da yıkıyorsun elınle.. ve mantar bulasıcı bısı.. dırek vajınana sıcrasa.. çok çok tehlıkelı.. ama sen sana verılen kremı kullanmıyorsun.. cok yanlıs bır davranıs bence.. enfeksiyonun bu donemde erken doguma neden oldugunu bılmen lazım..

Gıtmısken bı gorun doktora derım.. en azından ıcın rahatlasın.. bı evladını gormus olursun.

bugün eve 10 dk.uzaklıkta bi yere çıktım..ilk 5.dk.da baktım yürüyemiyorum durak vardı karşıda gittim oturdum..karşı apt.bi teyze çıktı balkona..''kızım bişey mi oldu, gel dinlen, seni izliyorum hasta gibisin dedi''..saol teyze iyiyim dedim ben de..bi garip oldum ama..allah razı olsun teyzeden..duyarlı insanlar da çıkıyo arada..:))

bugun hastanede hemsirelerden birinden iltifat aldım amanın aylardır kendimi fil gibi hissettiimden nası mutlu olduma nlatamam saatlerce yuzumde gulumseme kalmıstır heralde

hemsire m erdivenleri inerken yanımdan geçti ne tatlı bir anne adayı buboyle dedi bana bende ay tesekkur ederim diyivermisim:)))

akabinde alısveris merkezindenturladık biraz ibo arkadan geliyordu berke ile takıltılar biryere neyse benden uç adım arkadan yorumları ala ala geldi ay sinir oludm hep ibo arkamda olsa demek ben sinir hastası olcam kadınlar benim için kadına bak dourdu dogurcak demisler yani hani burda ne isi var hesabı hey allahım hadi tatilde anladım sasırdı insanlarda alısverisedemi çıkmaylım hamileyizdiye ay sinir oluyorum gozlere sozlere etrafımdaki bana yonelen laflaaherseye valla gorunmez olmak istiyorum yaaa
gulumseyerek bakanlarada gıcık oluyorum artık dikkat eçekmek ten sıkıldırm normal insan olmak istiyorum

doğru diyosun... sürekli takip gerek...

Dua et.. yanına gelip ımza falan ıstemıyorlar.. :))

Millet hıc hamıle gormemıs gıbı neden bakar anlamıyorum.. ne kadar rahatsız edıcı bakıyorlar.. ne ayıp bır davranıs seklı ya..

ya yurunmuyor artık mercimekim valla ya yurume surem on dk ya dusturesmen
yani inanamıyorumkendime uzerimde kilolarca tonlarca agırlık var sanki ne acayip birsey tamam dogum sezaryan acısı bebek bakımı uykusuzulk falan ama ben artık kunrtulmak istiyorumm off zorlu donemi ilk kez yasıyorum oglum 36 larda geldiydi bakalım sonrası nası olcak benim için

bu arada evrime katılıyorum arıttık hiçbirsey sakaya gelmez yani dr ları mutlaka aramak lazım niye varlar bugunler için

iboda diyorki e karnın dev zgibi çok dikkat cekici o yuzden napsın insanlar ben olsam bende bakardım he mok var bakarsın dedim:)) ne var bakcak bende bakardım ama çaktırmadan yani boyle alenen yorumlarda yapmam hey allahım yaaa nebilim yaparmıydım eskiden artıkbakıp rahatsız etmiyceğğim kesinnn

sağolsun teyze :)

ben de dr u beklerken bi karı koca vardı bugün, kadın 4 aylık hamileydi öyle duydum.. Ben tuvalete giderken arkamdan kocasına eğilip ayy ne kadar kilo almış demiş... eşim duymuş.. yuh dedim ya... size ne nan, aldım 9. ayımdayım ben... o hele bi 9 aya gelsin bakalım ne olacak kendileri :) halbüse benim arkadan görünümüm de o kadar korkunç değildir yani, arkadan çok almadım... insanın arkasından denecek laf mı bu, yüzüme söyle kolaysa :))

ne zaman inecekler ya aşağı? nedir bunun ortalaması, 2 hafta kala mı, 2 gün kala mı? ne zaman... hasretle bekliyorum ben de insin diye...

sorma kuzum ya nefes alamamak ne kötü bişeymiş bazen geceleri eşime diyorum ki kalk gidelim acile oksijen versinler bana :)

bana da geçen bir amca dikti gözü göbeğe, yanından geçene kadar ayırmadı gözünü, epey de yaşlı bi amcaydı bende ona baktım dik dik... sinir oldum... ses etmedim...

bi de akşamları dışarı çıktığımızda geçti,imiz bir ev var önünde birkaç yaşlı kadın serinlemeye çıkmış oluyor sanırım.. her geçişimizde bakıyorlar akşamları, en son bu akşam dedim tam yanlarından geçerken "ne bakar ne konuşur millet böyle... " diye söylendim dayanamadım yani.. off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…