2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esrako, 3Karanlik1Mucize+, badibade, Calimero_26, comely_08, defnedamla, dide+, eftelya66+, evriş+, gelgit, glzfb+, jenny_sh+, kedici, mercimekim+, norraa+

ne kadar kalabalıgız bir cumartesi aksamı boylemi olurdu heheee tabi kimse evindençıkamıyor pek gezmeye ondan tabii :)))))

sağolsun teyze :)

ben de dr u beklerken bi karı koca vardı bugün, kadın 4 aylık hamileydi öyle duydum.. Ben tuvalete giderken arkamdan kocasına eğilip ayy ne kadar kilo almış demiş... eşim duymuş.. yuh dedim ya... size ne nan, aldım 9. ayımdayım ben... o hele bi 9 aya gelsin bakalım ne olacak kendileri :) halbüse benim arkadan görünümüm de o kadar korkunç değildir yani, arkadan çok almadım... insanın arkasından denecek laf mı bu, yüzüme söyle kolaysa :))

Enteresan karakterler.. Allah korkusu olmayan ınsanlar bunlar.. sen daha 4 aylıksın.. yolun basındasın.. neyıne guvenıp te bunu soyleyebılıyorsun ki.. dedıkodu, kotu dusunceler, art nıyet.. bır de bu kadınlar cocuk dogurup yetıstırecekler.. yazıklar olsun.

esrako, 3Karanlik1Mucize+, badibade, Calimero_26, comely_08, defnedamla, dide+, eftelya66+, evriş+, gelgit, glzfb+, jenny_sh+, kedici, mercimekim+, norraa+

ne kadar kalabalıgız bir cumartesi aksamı boylemi olurdu heheee tabi kimse evindençıkamıyor pek gezmeye ondan tabii :)))))

doğuma kadar böyle bereketli olur sanırım... ama sonra bir an gelecek ki topik bir süre sessizliğe gömülecek :) ama evlerde bebekler yaygaraya başlamış olacak çoktan ehhehe

hamile kalmadan önce hiç hamilelere baktığımı dikkatimi çektiklerini hatırlamıyorum bile. ne biçim insanlar ya özellikle erkekler ne varda bakıyolar anlamıyorum. dikkat çektikçe sokağa çıkmak istemiyor insanın canı.. sanki ne işin var sokakta otur evinde doğuracaksın birazdan der gibi bakıyo insanlar. geçen hafta yazlıktaydım annemin arkadaşları komuşları kim görse yüzüne lohusalık çökmüş (ne demekse) 1 haftaya doğurursun sen deyip durdular. canım sıkıldı resmen psikolojimi bozdular.. bu insanları anlamak cok zor gerçekten

aaa gulizz nası yanii ciyan belindemi geziyordu ciyan oldgunuaeminsiniz dimit anıyorsunuz heralde bortu bocegii ay çok geçmis olsunnnn

ısırsa hisseersin tabikii deli gibi yakıyorçok yakan birsey bir saatfalan yandı benim elim buz koydular acısını alması için

benimde bacagıma ayagı birazcık battı onu hissedip elimle refleks olarak vurdum elimi soktu idi yani sonuçta bacagıma hiçbirsey olmadı seinde oyle olmus nerde iken oldu yatakta falanmı ayçok geçmis olsun

iskele, sahil cıvıl cıvıldır burda şimdi esrako..ama çıkcak yerlerim ağrıyo..bu aralar böle takılıyos napalım..:sinifsinif:

Enteresan karakterler.. Allah korkusu olmayan ınsanlar bunlar.. sen daha 4 aylıksın.. yolun basındasın.. neyıne guvenıp te bunu soyleyebılıyorsun ki.. dedıkodu, kotu dusunceler, art nıyet.. bır de bu kadınlar cocuk dogurup yetıstırecekler.. yazıklar olsun.

değil mi ya evrişim... neyse cahilliğine verdik, es geçtik...

noraa noldu kuzum banyonun işi bitti mi??

hala devam canim, ne bitmez banyoymus, derdi isi bitmedi bi turlu..simdide aldigimiz mobilya 1-2 cm icin sigmiyor heralde yarin belli olucak sinir oldum,mobilya bulmak da zor olcusune gore.. bugun tum alisverisi bitirmistik oysa, ugrasicak halim kalmadi artik, 1-2 gunluk daha isi var...

hamile kalmadan önce hiç hamilelere baktığımı dikkatimi çektiklerini hatırlamıyorum bile. ne biçim insanlar ya özellikle erkekler ne varda bakıyolar anlamıyorum. dikkat çektikçe sokağa çıkmak istemiyor insanın canı.. sanki ne işin var sokakta otur evinde doğuracaksın birazdan der gibi bakıyo insanlar. geçen hafta yazlıktaydım annemin arkadaşları komuşları kim görse yüzüne lohusalık çökmüş (ne demekse) 1 haftaya doğurursun sen deyip durdular. canım sıkıldı resmen psikolojimi bozdular.. bu insanları anlamak cok zor gerçekten

ben de hamilelere öyle dik dik baktığımı hiç hatıurlamıyorum, daha doğrusu kimseye dik dik baktığımı hatırlamıyorum.. yani biri hoşuma gitse veya dikkatimi çekse şöyle baksam baksam göz ucuyla bakarım rahatsız etmeden..

demek ki neymiş, topiktekiler hariç herkese kulağımızı tıkıyoruzzzzzzzzzzzzz..........

iskele, sahil cıvıl cıvıldır burda şimdi esrako..ama çıkcak yerlerim ağrıyo..bu aralar böle takılıyos napalım..:sinifsinif:

ne güzeldir yaa...

bugun hastanede hemsirelerden birinden iltifat aldım amanın aylardır kendimi fil gibi hissettiimden nası mutlu olduma nlatamam saatlerce yuzumde gulumseme kalmıstır heralde

hemsire m erdivenleri inerken yanımdan geçti ne tatlı bir anne adayı buboyle dedi bana bende ay tesekkur ederim diyivermisim:)))

akabinde alısveris merkezindenturladık biraz ibo arkadan geliyordu berke ile takıltılar biryere neyse benden uç adım arkadan yorumları ala ala geldi ay sinir oludm hep ibo arkamda olsa demek ben sinir hastası olcam kadınlar benim için kadına bak dourdu dogurcak demisler yani hani burda ne isi var hesabı hey allahım hadi tatilde anladım sasırdı insanlarda alısverisedemi çıkmaylım hamileyizdiye ay sinir oluyorum gozlere sozlere etrafımdaki bana yonelen laflaaherseye valla gorunmez olmak istiyorum yaaa
gulumseyerek bakanlarada gıcık oluyorum artık dikkat eçekmek ten sıkıldırm normal insan olmak istiyorum
tövbe tövbe ya çok ilginç..ben hiç bir zaman böyle şeyler düşünüp konuşmadım..
sağolsun teyze :)

ben de dr u beklerken bi karı koca vardı bugün, kadın 4 aylık hamileydi öyle duydum.. Ben tuvalete giderken arkamdan kocasına eğilip ayy ne kadar kilo almış demiş... eşim duymuş.. yuh dedim ya... size ne nan, aldım 9. ayımdayım ben... o hele bi 9 aya gelsin bakalım ne olacak kendileri :) halbüse benim arkadan görünümüm de o kadar korkunç değildir yani, arkadan çok almadım... insanın arkasından denecek laf mı bu, yüzüme söyle kolaysa :))
al işte sinir şeyler.
arkadaşlar doğumun çeşitli belirtileri olabildiğinden ben de ara doktorunu dedim eftelyaya..kasık bel ağrısı,mide bulantısı,ishal bile.tedbir amaçlı.bir kaçı da biraradaydı eftelyada..inşallah üşütmedir

İçeriğine baktın mı kremin.. hamıleler ıcın bısı yazmıyor mu?? guvenemedıgın doktor kendı doktorun mu?? umarım dedıgın gıbı olur.. ıyı olsun hep..

evet ilk 3 ayda kullanılmamamlı, kemik gelişimi hakkında bişeyler diyor. kullanabilirsin dedi ama işte şimdiye kadar ekstra ilaç kullanmadım son haftalarda kullanmayayım dedim. yok bu doktor sağlık ocağındaydı.kadın doğum doktoru önemli bişey değil dedi ama. bakalım dediğim gibi pazartesi tekrar gidecem.

3k1m canım ya ismini unutum desemayıp olmaz dimii ismen hitap etmek isteydim aklıma getiremedim iyimiB))))

ya demek seninde arkandan konusuyorlar geçen gkim dedi bana niye baklmıyorlar diye dide demisti sanırım:B) yada baskası

Tam 37 desın Dıdo... vayyyyyyyyy beee.. 38 den gun almaya basladın demek kii :))) bende yarın nail oalcagım bu serefe..

Cananım, yanı sadece mıde bulantısı degıl bu.. kasıklarına bebek vurdukca agrı yapıyor.. o da mıde bulantısına donsuuyormus.. yanı sadece bı mıde bulantııs olsa bı nebze gül geç te.. bu durum sence de normal mı???

ben kımseyı korkutmak ıstemıyorum ama.. eger sorulmussa fıkrımı soylemek ısterım.. yanı aman onemlı degıl yat uyu denecek bır durum degıl bana gore... ben ısımı şansa bırakmazdım acıkcası.. muhakakk bılır bı kısıye danısırdım.. o derse kı normaldır, eywallahh..

haklısın canım benim tabiki tedbir almak lazım - ben kendim için dedim pek ciddiye almadım çünkü gelip gidiyo öyle bi bulantı

hımmmmm evet göbeğime bakıyorlar ama ben hiççççççç rahatsız olmuyorum ve oğlumu okşuyorum ve göster oğlum oğlum pipiyi diyorumkaydirigubbakcemile3

yani ben de baktığımı hatırlamıyorum hatta bazen hamile biriyle karşı karşıya geliyorum baştan aşağı iyice süzüyor beni .ben baktığını hissediyorum ama bakmıyorum rahatsız olmasın diye benim yerime eşim bakıyor kız seni süzdü teyzeler sana baktı falan diye benim hiiçç umrum değil falla...

3k1m canım ya ismini unutum desemayıp olmaz dimii ismen hitap etmek isteydim aklıma getiremedim iyimiB))))

ya demek seninde arkandan konusuyorlar geçen gkim dedi bana niye baklmıyorlar diye dide demisti sanırım:B) yada baskası

O Dido dur.. onun yasadıgı yerde ışığı gören çıktıgı ıcın.. hamılelık rutin bı durum.. ona ıstınaden demıstı :))))

evet ilk 3 ayda kullanılmamamlı, kemik gelişimi hakkında bişeyler diyor. kullanabilirsin dedi ama işte şimdiye kadar ekstra ilaç kullanmadım son haftalarda kullanmayayım dedim. yok bu doktor sağlık ocağındaydı.kadın doğum doktoru önemli bişey değil dedi ama. bakalım dediğim gibi pazartesi tekrar gidecem.

Iyı olun ınsallahh.. guzel haberlerle gelesın.

yavrular gelin Batman'a sürü hlinde bile gezsek kimse bakmaz.hamilelik çok kanıksanmış bir durumdur burada.

iyi geceler herkese ben kaciyorum, bugun fazla yormusum kendimi, gozlerim kapaniyor, algilarimda kapandi..optum herkesi..

X