2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yıllarca parmak arası terlik iki sn lik bile giyemedim evin içinde bile katlanamıdm ayaklarım yara oldu parmaklarım acıdı faan ama inat ettim alıscam bende diyçok guzel modeller var parmak arası ve cirkin ayaklarda bile guzel duruyor benim ayaklarince uzun sandal gibi normal terplik çok tipsiz duruyor plajda falan normal terlik islak ayak ile insanın ayagı one kayıyorf alan çok rahatsız dedim alıscam parmak arasına ve naptım ettim giye giye zorla alıstım sua noyle rahat ki nası acıyormus ayagım anlamıyroum resmen giye giye alıstım hiçç acımıyor su kilomla parmak arasındanbaska birsey giyemiyorum evdedesokaktata

bende oluyorr berke gelip karnımı seviyor kendince ama acıyor elleme diyemiyorum resmen elinle oksayınca bile çuruk gbii acılar var her yerimden acı agrı çıkıyor artık offf

arda arda arda geçen seferde yazmıştım çok anlamsız ve gereksiz bir alınganlık yapıyorsun.bu topiği açıp böyle güzel paylaşımlara ve arkadaşlıklara vesile olmasaydın inan daha farklı şeyler yazılırdı sana.buraya kaç işi bir iki kere bir şeyler yazıp çıkıyr,hep kendileriyle ilgilenilsin istiyor bilemezsin.keşke bu yolu benimseyeceğine paylaşmayı,ısrarla kaynaşmayı benimseseydin..

ben bir haftadır...neva sağolsun ayak ve ellerini dayıyor ve tüm gün çekmiyor..bazı kadınların dışardan morluk oluşuyormuş bunu biliyo mudun.resmen çürük yani

hadi ya, ben yakında morarabilirim belki o zaman.... :S

sana dedim tabiki canım, başka ardamız yok bizim topikte :) en son hormonlar yüzünden canın sıkılmıştı biraz, cvp yazdık ama sen de çıkmıştın yazana kadar... neyse şimdi daha iyi gördüm moralini,... topiği açan kişi olduğun için her topiğe girişimde ilk sayfadaki isminden hep aklımdasın zaten.. Fazla konuşamadık o ayrı.. Bebişinin hareketlerine maşallah. Anneannesi de gelince ona daha iyi bakar canım, sana da yardımcı olur işte ne güzel... 3 Kiloyu da bulmuştur artık bence... Bulmamışsa bile mühim değil, bebişler abi abla oldular bile benim gözümde maşallah.. Doğsalar kendilerini idare edebilirler... Henüz çok ciddi bir sancı yaşamadım ama kasılma ve adet ağrısı gibi oluyor arada... Habersiz bırakma bizi sen, gel yaz müsait oldukça... Liste de yapılıyor tarihi falan belli olursa bebişinin yaz ki burko arkadaşımız ekleyebilsin seni de...

ben geldim yaa bişi sölicem bugün bebek oynadıkca kasıklarım ağrıyor sızlıyorr böle hemen wcye gidiom bişi olmuyor acaba enfeksiyondan mı ki?

Ahh ahh ahh.. kıyamam ben sana.. almıs kadar oldum kuzum, saolasın.

dus alıp cıksaydın evrim keske.. bi nebze ii gelirdi. gerci 5 dk kalamdan kuruosun ve yine terlemeye baslıosun ne olcak boyle bilmem. bizde yarın cıkcaz o islere

Ya yavrum...dus ıle alakası yok.. ole nefes alamıyorsun ki.. nası zorluyor.vichy anti-strech marks ı almak ıstıyorum.. netten mı aldın sen, nedır fıyatı?? yardımcı olursan sevınırım kuzum..

Aslında rahatını bulsan kesın muptelası olursun o terlıgın.. ayagında yokmus gıbı.. cok rahat edersın.. bı tane adıdaslarım var benım mesela.. resmen terlıgın muptelasıyım..

ardacım selam

topigi ilk actıgın gunlerde yazıstıgımızı hatırlıyorum

ama sonra yok oldun neden bir ara bile iki satır yazmadın neden topik actın yok oldun bu merak konusu benim içimde tabiki senin seciminde su kadar zamandan sonra geldiinde yakınlık beklemen yada ilgi biraz sacma oluyorçunku kimse seni tanımıyor geğçmisini bilmiyor geblginle ilgili bilgimizde yokk ne sorsak havada kalacak kimsenin yanıt vermemisi ben dahilb undan oturu

sayet hala topikte isen okuyorsan yanıtlarsan çoksevinirim niye yazmadın bunca zaman merak ediyorum dogrusu bunun nedenini paylasımçokg uzel birseyçunku suanda sıra sıra arkadaslar dogurdukca inanılmaz heycanlanıyoruz
testler tahliller zamanımızda boyle geçti cinsiyet ogrenirken falanda payylastıkca artan mutluluklar yasadık sen nerelerdeydin bunca zaman niye yoktunn

madem artık buralardasın okuyorsun lutfen sitem etmeden sende yazmayı dene yaz emin ol yanıt geleecektir en azından ben yazacagımm

SıZDE DE OLUYOR MU?

Sinek (daha doğrusu yakarca) ısırığı gibi anlık acılar. Kollarımda, bacaklarımda sanki iğne batıyormuş gibi acı - kaşıntı hissi uyandıran şeyler. Bakıyorum, hiçbir şey yok sinek - böcek tarzı? Evde oluyordu, annemdeyim şu anda. Burda da oluyor? Hem her taraf kapalı. Nedendir acaba?

Kulaklarım çınladı yaf?

Son düzenleme:
bende sancı deilde kasılma oluyo bide sabahları kasık batması ..ama karnım iice asagıya indi.gogusaltı 4 parmak dumduz gobek altından baslıo yusyuvarlak kuculdu gibi

ne zaman indi babyim..? hergün aynaya bakınıyorum indimi diye..rahat nefes almak istiyorum ben..mafoldumben

maşallah kuzucuğuna..senin de az kalmış..ne heyecan vardır şimdi sende..:) güzel heberlerini eksik etme..fotoları bekliyoruz ona göre..

gözün aydın..sen de çanak kontrolü yaptıranlardan olcan demek..bis de öle

maşallah yavrucuğuna tü tü tü...çanağa erken bakmış hakkaten be kuzu..

ohoooo..o zaman kimbilir kaç defa bakacak..saat başı..:ecrin_bebek:

günaydın kuzu..maşallah neva'ya...kocaman olmuş...
sıcak beni da yamulttu bugün..fenaydı çok fena..

çanaktan yırttın hadi şanslısın..maşallah oğlumun adaşına..oy oy yerim ben onu..

ne yani ben alamıycakmııyım??? hay ben böle işin....bi araştırmalı o zaman beni kapsıyomu..

amin..cümlemize..

arkadaşlarıma katılıyorum..her topiğe girişinde hep sancıdan bahsediyosun ama dr.a gitmiyosun..git de için rahatlasın..allah korusun herşey olabilir..sürekli takipte olmalıyız artık..ve sen daha bilinçlisin bizden..

maşallah ece kızımıza..kocaman olmuş hakkaten esracım..allah herşeyin hayırlısını versin..eğer dr.un genel anesteziyi uygun gördüyse, eyvallah de geç bence..vardır adamın bi bildiği..

Esrako, ben de sizden feyz alarak epidural mı olsam diyordum...Bak sen yazınca kafam karıştı.. Doktorun nasıl istiyorsa öyle yapman iyi gibi. Ama insan kendini alıştırıyor, dr.başka bişey söyleyince geriliyor tabi çok haklısın..

Arda sen bu topiği açan kişisin, özelsin yani, alınganlıkların olmasın lütfen.. Ne demek öyle artık yazmayacaktım falan.. Bebeğin kilosuna takılma canım, sağlığı iyi olsun yeter.. Sen de yakında doğum yapacaksın gibi görünüyor, bizi habersiz bırakma..

men men mennnnn...ama durduk yere degil ben dkununca yada karnim biyere degince; sanki karin derim incelmis gibi hissediyorum, cok hassas..

aynı aynı delikafadulden

bende oluyorr berke gelip karnımı seviyor kendince ama acıyor elleme diyemiyorum resmen elinle oksayınca bile çuruk gbii acılar var her yerimden acı agrı çıkıyor artık offf

kıyamazsın tabi berkeye diyemezsin öyle bir şey

Bir De son 2 saattir 2 ciddi KALP ÇARPINTISI yaşadım... resmen öksürmek zorunda hissettim kendimi, öksürmezsem kalbim duracakmış gibi oldu... Korktum bir an ama 3-5 öksürünce düzene giriyor tekrar... Neyse, hayır olsun...

selam arda...seninde 16 gün kalmış görünüyor. benimda az kaldı. kaçırmış olabilirim. çünkü bende genelde sadece okuyabiliyorum. iş yerindeyken yazamıyordum. senin doğum nasıl olacak normal mi bekliyorsun

EVRıM katılıyorum sana. Şu anda 3. adidas parmak arasını eskitiyorum. Üstelik parmak arası olmayan normal tarzda terlikleirm de var ve hiç rahat edemiyorum. Evde bile açık terliklerim parmakarasıdır. Tabii mutantlara diyecek sözüm yok :))

uyusluğundandır taze.onuru madar ettin la yazık adama ne yapsın.öyle kabul et.o istiyo mu öle olmak ayıp ayıplmaz:

mercimek eyvallah anam.

EVRİM nesfite başladın mı? gdo yokmuş epruuu yazdı

MERCıMEKıM o nefes alamayanlardan biri de benim yaf.. Çok fena! ınsene oğlum artık aşağı? hala tepelerde geziyo

sağolasın mercimekim, çanağı erken yoklattık galiba haklısın, napıym randevu tarihi ters köşe yaptı bize işte,i haftaya bakaydı belki daha iyiydi, ben de en azından 1 haftayı daha stressiz geçirirdim... şimdi stres de başladı... neyse duruma göre bulacağız bir formül...

bana da pek yaraşıyor sizden farklı olarak.ayak narin acıyor.

kızlarrrrr bugün bebek oynadıkca kasıklarım ağrıyor sızlıyorr böle hemen wcye gidiom bişi olmuyor acaba enfeksiyondan mı ki? sancı filan deildir demi çünkü belimdede kasılma var

Kızlar diyorum ki; artık son ayımızdayız ve doğumlar da başladı zaten! Şu göbek topiğini çoşturalım mı? Göbüşlerin son halini çekip koyalım diyorum, hatıra olur, ne dersiniz? Hatta sonra da (atıyorum 40'ımız çıktıktan sonra) tekrar koyarız. Tedaviden önce - tedaviden sonra gibi olur. Ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…