2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ah bi bilsem....

vallaha tıpa dedi

biz de tıpa deriz bundan sonra... topiğin huyu kurusun :)

iki yandan orta hatta sıkştıraraktan yapıyorum.ama görüntü heç hoş değil önermiyorum
ajda niye gerdiriyor sürekli bundan işte gergin daha iyi

ya denedim sanırım, daha kırmızı gözüküyor öyle yapınca ühüüüüü

tıpalar çanaklar çatlaklar aşkına nerede bu şebnem

gerçekten nerde? niye verdi cebi, niya kapalı? anlamadım ki...

Sen de olursun mucizem :) Ben bugün senin dohtura gideceğini kaçırmışım.

olacağımı tahmin etmiştim :) Kaçır olsun, biz neler neler kaçırdık belki de... esra çiş kaçırıyor o ayrı... naniknanik

biz de tıpa deriz bundan sonra... topiğin huyu kurusun :)

ya denedim sanırım, daha kırmızı gözüküyor öyle yapınca ühüüüüü

gerçekten nerde? niye verdi cebi, niya kapalı? anlamadım ki...

olacağımı tahmin etmiştim :) Kaçır olsun, biz neler neler kaçırdık belki de... esra çiş kaçırıyor o ayrı... naniknanik

esra kaçırmıyo resmen işiyo

Beeeen geldimmm...

Ay doğuranlar bile varrrrrr. Milkshake sakaleynmaster gözünüz aydın canlarım bebişlerinizi kucağınıza almışsınız. Allah analı babalı mutlu mesut büyümelerini nasip etsin inş... Çok sevindim sizin adınıza gözlerim doldu okurken:sinifsinif: Ben de doğurmakkk istiyorummm...

Bu arada uzun zamandır giremedim kusura bakmayın haber veremeden de gittim. İşten apar topar izine ayrıldım yazlığığa da geçmiştik internet bulamadım dolayısıyla haber veremedim. Ama gypsyesram ve evriş mesaj attılar saolsun.

Gypsyesracım, sana cevap yazıcam derken msjını sildim cevap yazamadım özür dilerim... Bu arada sen neredesin???? Kamilobaya geldiniz mi?

Biz iyiyiz herşey yolunda... Artık kızımı görmek istiyorum; doğurmak istiyorummmm. Bir an önce gelsin istiyorum ama bakalım hanfendü ne zaman gelmek isteyecek..

Biraz geçmişi okumak istiyorum umarım herkes iidir herşey yolundadırrrrr...

Hoşgeldin gizze, istekler bitmiyor tabi :) az kalmış sanırım tickerına göre...

salifoya dedim bana kızıyollar telefonum kapalı diye o da demekki ben de bir anormallik yok dedi.
sonra senin teli veriyi mi dedim senin sekreterin yok burada dedi..bundan sonra evdesin benimde seni aramam lazım sık sık kan çıkar dedi yaaa püüüüü

salifoya dedim bana kızıyollar telefonum kapalı diye o da demekki ben de bir anormallik yok dedi.
sonra senin teli veriyi mi dedim senin sekreterin yok burada dedi..bundan sonra evdesin benimde seni aramam lazım sık sık kan çıkar dedi yaaa püüüüü

yedin zılgıtı yani :1ninca:

esra kaçırmıyo resmen işiyo

Valla yoldurmaya gıttı.. gelır bırasdan.. kaçışırıss topluca yıne.. en ıyısı sükun.. :)))

Eeee Allahın sopası yok hanım bacı kardeşş :umursamaz:

Beeeen geldimmm...

Ay doğuranlar bile varrrrrr. Milkshake sakaleynmaster gözünüz aydın canlarım bebişlerinizi kucağınıza almışsınız. Allah analı babalı mutlu mesut büyümelerini nasip etsin inş... Çok sevindim sizin adınıza gözlerim doldu okurken:sinifsinif: Ben de doğurmakkk istiyorummm...

Bu arada uzun zamandır giremedim kusura bakmayın haber veremeden de gittim. İşten apar topar izine ayrıldım yazlığığa da geçmiştik internet bulamadım dolayısıyla haber veremedim. Ama gypsyesram ve evriş mesaj attılar saolsun.

Gypsyesracım, sana cevap yazıcam derken msjını sildim cevap yazamadım özür dilerim... Bu arada sen neredesin???? Kamilobaya geldiniz mi?

Biz iyiyiz herşey yolunda... Artık kızımı görmek istiyorum; doğurmak istiyorummmm. Bir an önce gelsin istiyorum ama bakalım hanfendü ne zaman gelmek isteyecek..

Biraz geçmişi okumak istiyorum umarım herkes iidir herşey yolundadırrrrr...

Hoşgeldın ciğer.. bır an once degıl.. hayırlısyla zamanında dıye dile dileğini.. yoksa bu topık hırpalar senı haberın ola :eek:lmaz:

Yaa bu adam öldürecek beni.. Kocamı çok sevdiğimi söylemiş miydim?

Şimdi bu adamın sayı hafızası berbat (kendisi mat öğretmenidir). Telefon numaralarını, adresleri mümkün değil ezberleyemez. Kendi numarasını 1 yılda ezberledi. Aynı şekilde ev adresini ve ev telefonunu ezberlemesi de çok uzun zaman alıyor.

Bir de fatura ödemelerini hep unutur. Hep ama! Ya ben öderim, ya da bugün son günü çabuk git yatır derim. "Otomatik ödemeye verse ya" dediğinizi duyar gibiyim. Söylemedim mi sanıyorsunuz? "Tamam" der. Ve vermez... Çeşitli sebepleri vardır. Ya hava sıcaktır, ya bankada para yok, versem nolcak der, ya da başka şeyler... Şimdiye kadar bir kaç yılda bir ev ve okul değiştirip durduğumuz için bu hep sorun olmuştur. Ve her seferinde ona zaman tanıyıp sonuç alamayınca gider kendim yaparım. Kaç defa doğalgazımız - elektriğimiz - telefonumuz - internetimiz kesildi, anlatamam. Maddi sebeplerden değil, hepsi, üşengeçlikten!

Hıh işte bunların hepsi bir araya toplandı bugün. Ev telefonu kesik, eve su isteyeceğiz. Ev numarasından aranınca otomatikman görülüyor sistemde ve adres tarifine gerek olmadan suyumuz geliyor. Cepten arayınca da ev numarasını söylüyorum, gene hemen getiriyorlar.

Onur bugün eve su isteyecek, manzara şöyle : elime cep telefonunu veriyor (numara kayıtlı değil), "Onur dolabın üstündeki magnette numara, ben buradan arayamam" diyorum. "Tamam zaten ben de sana numarayı söyliycem, konuşmayı ben yapıcam", diyor. (Tuşlara basmam için vermiş tlf u). Neyse arıyor, ev numarasını söyleyecek ya, yüzüme bakıyor, kulağı telefonda "şeye su isteyecektik biz, eeeeee şeyeeeee"

ev numarasını ezbere bilmediği için yüzüme bakıyor. Söyledim tabii de suyumuz geldi. Sonra duşakabin yaptırıcaz, olanı bozuk. Ustaya ev tarif ediyor: xx sokaktan girin, bir meydana çıkıyorsunuz (çıkmaz sokak demeye çalışıyor) sonra annemlerin kapı numarasını veriyor adama.. Çıldıracaktım. Bir insan kaç aydır oturduğu evin adresini ezberlemez mi? telefonunu ödemez mi? numarasını bilmez mi? Zaten heyheylerim üstümde!!!!!

Valla kusura bakmayın, uzun oldu ama anneme gidicem şimdi. Buraya dökmesem, anneme anlatırdım. Ona da gün doğardı. püffff... oğlum, sen baban gibi moloz olma e mi? Adam mat öğretmeni ama ev adresini öğrenemiyor yaa, var mı böyle bişi??

E haklı adam !

Şimdi bu adamın sayı hafızası berbat (kendisi mat öğretmenidir). Telefon numaralarını, adresleri mümkün değil ezberleyemez. Kendi numarasını 1 yılda ezberledi. Aynı şekilde ev adresini ve ev telefonunu ezberlemesi de çok uzun zaman alıyor.

Bir de fatura ödemelerini hep unutur. Hep ama! Ya ben öderim, ya da bugün son günü çabuk git yatır derim. "Otomatik ödemeye verse ya" dediğinizi duyar gibiyim. Söylemedim mi sanıyorsunuz? "Tamam" der. Ve vermez... Çeşitli sebepleri vardır. Ya hava sıcaktır, ya bankada para yok, versem nolcak der, ya da başka şeyler... Şimdiye kadar bir kaç yılda bir ev ve okul değiştirip durduğumuz için bu hep sorun olmuştur. Ve her seferinde ona zaman tanıyıp sonuç alamayınca gider kendim yaparım. Kaç defa doğalgazımız - elektriğimiz - telefonumuz - internetimiz kesildi, anlatamam. Maddi sebeplerden değil, hepsi, üşengeçlikten!

Hıh işte bunların hepsi bir araya toplandı bugün. Ev telefonu kesik, eve su isteyeceğiz. Ev numarasından aranınca otomatikman görülüyor sistemde ve adres tarifine gerek olmadan suyumuz geliyor. Cepten arayınca da ev numarasını söylüyorum, gene hemen getiriyorlar.

Onur bugün eve su isteyecek, manzara şöyle : elime cep telefonunu veriyor (numara kayıtlı değil), "Onur dolabın üstündeki magnette numara, ben buradan arayamam" diyorum. "Tamam zaten ben de sana numarayı söyliycem, konuşmayı ben yapıcam", diyor. (Tuşlara basmam için vermiş tlf u). Neyse arıyor, ev numarasını söyleyecek ya, yüzüme bakıyor, kulağı telefonda "şeye su isteyecektik biz, eeeeee şeyeeeee"

ev numarasını ezbere bilmediği için yüzüme bakıyor. Söyledim tabii de suyumuz geldi. Sonra duşakabin yaptırıcaz, olanı bozuk. Ustaya ev tarif ediyor: xx sokaktan girin, bir meydana çıkıyorsunuz (çıkmaz sokak demeye çalışıyor) sonra annemlerin kapı numarasını veriyor adama.. Çıldıracaktım. Bir insan kaç aydır oturduğu evin adresini ezberlemez mi? telefonunu ödemez mi? numarasını bilmez mi? Zaten heyheylerim üstümde!!!!!

Valla kusura bakmayın, uzun oldu ama anneme gidicem şimdi. Buraya dökmesem, anneme anlatırdım. Ona da gün doğardı. püffff... oğlum, sen baban gibi moloz olma e mi? Adam mat öğretmeni ama ev adresini öğrenemiyor yaa, var mı böyle bişi??

ayyyy tanışmalıyım onurla aynı ben ama aynııııııııı olamaz ya. salihe de okudum neyse sen gene idare ediyorsun onur bombaymış dedi.
ben mesela hala kıç kadar batmanda 10 bin kere gittiğim yeri bulamam ve ben yabancıyım da şurası nerede diye sorarım eskişehir de bile yaptım bunu.bu daha beter

Valla yoldurmaya gıttı.. gelır bırasdan.. kaçışırıss topluca yıne.. en ıyısı sükun.. :)))
alıştık biz bir anda dağılmaya varsın gelsin yoluk gypsy:)

E bebek elzemmiş zaten sizin aileye :) Artık Doruk'u yollarsınız bir 6 yıl sonra falan..."Hadi yavrum bi koşu suyu öde gel de banyonu yaptırayım" diye :)

ayyyy tanışmalıyım onurla aynı ben ama aynııııııııı olamaz ya. salihe de okudum neyse sen gene idare ediyorsun onur bombaymış dedi.
ben mesela hala kıç kadar batmanda 10 bin kere gittiğim yeri bulamam ve ben yabancıyım da şurası nerede diye sorarım eskişehir de bile yaptım bunu.bu daha beter

Sana da bir benzetme yapmak isterdim dide :) Kızım aç şu google earth'ü de azcık sağına soluna bakın! alzheimeri önlüyomuş hem.

E bebek elzemmiş zaten sizin aileye :) Artık Doruk'u yollarsınız bir 6 yıl sonra falan..."Hadi yavrum bi koşu suyu öde gel de banyonu yaptırayım" diye :)

Değil mi, ben de yıllar yılı bunu anlatmaya çalıştım zaten. Bu işlerden sorumlu olan kişinin kendisi olduğu gerçeği! Neyse mucizem. Çıldırmamak elde değil valla. Nasıl yaaa diyorum. Nasıl yaa?

glzfb maşallah kuzuna,

kontrole gittik dün 24 temmuz sabah 08.00 sezaryan tarihimiz kilomuz 3200 boyumuz 50 cm. ayakları kafasındaydı kuzumun tostoparlak olmuş nedense. nts de sancı çıkmadı
.
Maşallah kuzuna, tarihinizde belli olmuş oh negüzel, kolay doğumlar : )

Kızlar ne kasılmam, ne sancım oluyor, ne de regl ağrısına benzer ağrım, ne de uykusuzluğum. :nazar: Tek derdim gece uyandığımda sağdan sola - soldan sağa dönebilmek. Dün gece resmen canım yandı, dönemedim. Bir de dün akşam Onur'la yürüyüşe çıkalım dedik, nefes alamadım yaa.. REsmen nefes alamadım. Ha bir de ayaklarım çok şiş. 3 gün oluyor, indiremiyorum ayaklarımın şişliğini. Sabah kalkınca nispeten azalmış oluyor ama 1-2 saat içinde eski kıvamını alıyor.

Dün gece WC için kalktığımda bir süre (5-10 dk) kadar uyuyamadığımda fark ettim, aslında regl ağrısı gibi ağrım oluyormuş ama, king oynayayım derken onun heyecanıyla hissetmiyorum sanırsam :)))

Bir de hani mekik çekerken karnınız acır ya, kaslarınız falan? Öyle bir acı saplanıyor bazen. Ama taa midemin oralarda bir yerlerde oluyor. Bu sancı mıdır? KAsığımda bişi olmuyor çünkü?
:)
aynı tarif ettiğin gibi benimde göbeğim ağrıyor Taze özellikle uyurken sağa sola dönrken canım yanıyor, hele wc ye kalkmak eziyet
birde öyle bir terliyorumki sanki yastıgıma biri su dökmüş o derece, eskiden hiçterlemezdim... menepoza girincede böylemi olucam acaba kafamçokkarıştı

Dohtordan geldik... çok yorgun ve bitkinim... sabah da 4.30 dan sonra doğru düzgün uyuyamamıştım zaten... Çatala yattık... 2 parmakla baktı, jel sürdü... düşündü taşındı net birşey diyemedi.. kiloyu da tam ölçemedi, ultrasona sığmıyor artık bebişler... Bir ölçtü 3 kg civarı çıktı bir ölçtü biraz daha fazla çıktı ama kendisi de söyledi bunlar yanıltıcı olabilir diye... Haftaya daha detaylı bir görüntüleme aletine gireceğim, orada bakacaklar bebiş kilosu boyu vs.. Tabi haftaya kadar doğurmazsam... Karnım normalden biraz büyükmüş... Bebek de önde çıkıyor, ama ölçümler net değil tabi... İşte bele...
dooplerlemi bakacaklar haftaya ? çatı muanesi nasıl? canın yanıyormu nasıl bi duygu : ))

iyiki sızmışım ilk defa bilgisayar başında yemişim fırçaları..telefon kullanmama alışkanlığı eski bir hastalık.herkes kızıyi bana öpüyorum sisleri
mucizenin çanağı anlaşılamamış kendi gibi gizemliymiş
benden havadisler ise şöyle doktor herşey harika dedi.mide kalp böbrek hepsine baktı.neva sultan 3250 kg 50 cm olmuş maşallah.nstye girdim sancı yok.diğer önemli hadise an tahlilinde ilk defa kanım düşük çıkmadı ferro sanol kullanmanın farkı olabiler.
nevanın nevresim takımlarını da aldık.inşallah bir daha neva hanım için sokağa çıkmam.pazara gittik.sıcağı anlatamam.şimdi de nevresim takımları ve sonradan alıp biriken eşyaları yıkanıyor hanfendinin.böyleyken böyle..çok fena yamulttu sıcak beni
büyümüş Nevamız maşallah size, bizde kan tahlillerini yenilicez bakalı ne çıkacak

ah be güzelim karanfili bi yerime sürmüyorum :roflol:
karanfili sıcak suya koyuyorsun içiyosun o suyu :))
:roflol: karanfil zeytinyağı hurma üçlüsü deyince bryerlerine sürüyorsun sandım
gözümde canladırdım elinde karanfil orana burana sürüyorsun :roflol:

muckkk
:roflol: doğurmak üzere olan hatunların olduğu bir forumda çok tehlikeli cümleler bunlar petrik'im... gülmekten doğurtma bizi :)) işin komik tarafı cümleden öte bunun esraya sorulmuş olması, bu da dipnot olsun :)) ay gözümde canlandırıyorum esrayı sürerken :roflol:...
:roflol: aynı merakla sordum bende şaşkın şaşkın

size bişey anlatacam - dün bir sınıf arkadaşımla konuştum ( kız bulgar) 2.5 ay önce doğum yaptı - biraz sohbet ettik ve işte yalancı sancılardan gerçek sancılardan bahsettik
Kız bana şunu söyledi - gerçek sancın olsa bile korkma zaten dedi benim tıpam düştü ve anca 2.5 saat sonra sancılarım geldi dedi
Şimdi ben bu tıpaya taktım o ne ki :uhm: acaba ismini farklı bildiğimiz bişey mi

:roflol: süpersin ya yarıldım gülmekten ne tıpası yaa süpermiş , nişan olması o ? : ))

Vardır her güzelin bi kusuru.. napcen kardeşşş..

Nası güzel haberler.. haberlerı ıslıyorum da.. zam, zam, zam... işsizlik fonu hazıneye devredılıyor falan.. şaka gıbı yaff.. ıssıze para verılmıo... verılmeyen para bırık bırık.. hazıne onu alsın :)) şaka gıbı resmen.. neresınden tutulsan elınde kalan bir düzenin içinde yuvarlanıp gıdıyoruss.. :nazar:

gizze dursun daha posuldasğın acelen ne delü

Öpesim geldddddiiiiiii:kedi:eek:puyorumnanaktan

Hoşgeldin gizze, istekler bitmiyor tabi :) az kalmış sanırım tickerına göre...

Saol tatlımmmm.. Az kaldı ama hayırlısıyla zamanında gelsin de mi Evriş?

Hoşgeldın ciğer.. bır an once degıl.. hayırlısyla zamanında dıye dile dileğini.. yoksa bu topık hırpalar senı haberın ola :eek:lmaz:

Öle tabi Evriş hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin kızcağızım ama şöle bir kucağıma alsam artık sevsem mıncıklasam öpsem koklasam fena mü olur? hııı? Sağlıkla suhhatle gelsin tabi en önmelisi o...

Süper ya .. Tazem sana üzüldüm ama eşine çok güldüm... Neyse bir ara beraber gidin otomatik ödemeye alın bariii:lepi:

kızlar annemler geldi, bilgisayarı kardeşim kaptı :) sonra görüşürüz

dooplerlemi bakacaklar haftaya ? çatı muanesi nasıl? canın yanıyormu nasıl bi duygu : ))

:roflol: aynı merakla sordum bende şaşkın şaşkın

:roflol: süpersin ya yarıldım gülmekten ne tıpası yaa süpermiş , nişan olması o ? : ))

doppler değil sanırım petrik, bu gelişmiş ultrason aygıtlarından biriyle bakılacak olsa gerek :S
çanak muayenesi de çok korkunç değil.. ama hoş da değil tahmin edersin ki... işte 2 ucu m.klu değnek öyle bişey....

Vardır her güzelin bi kusuru.. napcen kardeşşş..

Nası güzel haberler.. haberlerı ıslıyorum da.. zam, zam, zam... işsizlik fonu hazıneye devredılıyor falan.. şaka gıbı yaff.. ıssıze para verılmıo... verılmeyen para bırık bırık.. hazıne onu alsın :)) şaka gıbı resmen.. neresınden tutulsan elınde kalan bir düzenin içinde yuvarlanıp gıdıyoruss.. :nazar:

niye izliyosun evrişim ya, bırak 3 hafta da izlemeyiver bu tarz haberleri... yasakkelime

size bişey anlatacam - dün bir sınıf arkadaşımla konuştum ( kız bulgar) 2.5 ay önce doğum yaptı - biraz sohbet ettik ve işte yalancı sancılardan gerçek sancılardan bahsettik
Kız bana şunu söyledi - gerçek sancın olsa bile korkma zaten dedi benim tıpam düştü ve anca 2.5 saat sonra sancılarım geldi dedi
Şimdi ben bu tıpaya taktım o ne ki :uhm: acaba ismini farklı bildiğimiz bişey mi

bence bu tıpa herseyden daha komikkk :)) tıpa dedigi nisan . milkshakeden geldi ya akıntı kanlı sumukumsu iste o . rahmi tıkayan mukus. megersem tıpaymıs adı :))))))))):dance:

:roflol: günaydınn evrimcim.. nasıl oldun sancıların vardı en son dün..
bu arada ben bi pozşsyon keşfettim 2 gundur çok güzel uyuyorum.. şöyle anlatayım. ben eşime sarılmadan uyuyamam. hiç derin uykuya dalamam yani. neyhse malum bu göbekle eşimde korkuyor ve zaten çok sıcak oldugu için mumkun oldugunca uzak yatıyoduk ve ben 2 gundur uzun bi yastıgı bacaklarımın arasına geçirip göbegimin altına koyup ve kollarımla sarılarak yatıyorum.annemin çeyizimde koydugu o uzun yastık çok işime yaradı. tavsiye ederim. benim yanımda boylu boyunca duruyor yastık bacaklarımla sarıp azcık göbegimin altına koyunca süper valla. inan wc harici uyanmıyorum..maşallah diyim kendi kendime nazar etmiyim:)
ben o pozisyonu aldigim emzirme yastigiyla yapiyorum, tibete sarilmaktan cok daha pratik, hem tibetten az yer kapliyor gobek babindakaydirigubbakcemile3
dün sibelin haberini aldığımda şok yaşadım ama ne bilim böyle duygulanamadım çünkü afalladım resmen sanki bu veletler içimizde kalıcakta ömür boyu biz bu topikte hamile takılıcazzz
sonra evrimimle konuştum ayrıntıları vs teli kapadım
iki dk geçmedi baktım evrim arıyor Allah Allah dedim ne oldukine daha yeni kapadık açtımki ağlıyo dedim evrim noluyoooo ay o kadar korktumki direk senaryo yazdım o saniyelerde ozy yanında yok evirimin sancusı tuttu doğuruyo beni arıyo ne alaka beni arıcak düşünsenize sanki izmire gidip hastaney yetiştircem hatunu delikafadulden
dedi derya doğum yapmış esraaa biz konuşurken deryadan msj geliyomuş evrime mms mesajı
önce dondum ve dedimki derya kimdi pohahahaaa
düşünsenize ben bu topikte herkesilerin adını ıncık cıncık bilen bi tipim öyle salaklaştım yanii
teli kapadım bi başlaıdm ağlamaya anam diyoo hemen gidip evini temizliyoruzz
bilmiyorum deryanın haberi beni manyak yaptı tam belkide satlarımız aynı olduğu için aşağı yukarı günlerimiz aynıydı derya ile dedimmm artık bu topikten uzaklaşmak yokkk burdayım artık 7/24

eh yani artik bi otur evinde doguma 1-2 hafta kala...buarada ozledim seni 2 gun yoktunopuyorumnanaktan

Dohtordan geldik... çok yorgun ve bitkinim... sabah da 4.30 dan sonra doğru düzgün uyuyamamıştım zaten... Çatala yattık... 2 parmakla baktı, jel sürdü... düşündü taşındı net birşey diyemedi.. kiloyu da tam ölçemedi, ultrasona sığmıyor artık bebişler... Bir ölçtü 3 kg civarı çıktı bir ölçtü biraz daha fazla çıktı ama kendisi de söyledi bunlar yanıltıcı olabilir diye... Haftaya daha detaylı bir görüntüleme aletine gireceğim, orada bakacaklar bebiş kilosu boyu vs.. Tabi haftaya kadar doğurmazsam... Karnım normalden biraz büyükmüş... Bebek de önde çıkıyor, ama ölçümler net değil tabi... İşte bele...

iyiki sızmışım ilk defa bilgisayar başında yemişim fırçaları..telefon kullanmama alışkanlığı eski bir hastalık.herkes kızıyi bana öpüyorum sisleri
mucizenin çanağı anlaşılamamış kendi gibi gizemliymiş
benden havadisler ise şöyle doktor herşey harika dedi.mide kalp böbrek hepsine baktı.neva sultan 3250 kg 50 cm olmuş maşallah.nstye girdim sancı yok.diğer önemli hadise an tahlilinde ilk defa kanım düşük çıkmadı ferro sanol kullanmanın farkı olabiler.
nevanın nevresim takımlarını da aldık.inşallah bir daha neva hanım için sokağa çıkmam.pazara gittik.sıcağı anlatamam.şimdi de nevresim takımları ve sonradan alıp biriken eşyaları yıkanıyor hanfendinin.böyleyken böyle..çok fena yamulttu sıcak beni

Mucize yazmış Dide yazmamış hay allah.. Mucize doktor değiştirme bu saatten sonra kardeşim..Ben de çok gittim geldim (düşünsel olarak), ama en iyi dr. benim doktorum dedim ve devam ediyorum..

Biz de dün akşam dr.daydık. Dimdik duruyor velet. Kafa yukarda.. Suyum bu kez iyiydi. NST istedi gene.Yahu sancı mancı bişi yok diyom, istiyo işte.. haftaya gerek yok 10 gün sonra gel muhtemelen sezeryan tarihini konuşuruz dedi. Bebek yaklaşık 2900. Bir hafta önden gidiyo gibi..Öööle işte..

Ben çatı muayenesinden yırtanlardan olucam bu gidişle..
gozunuz aydin arkidisler, masallah bebiklere...
ya ayca bende sezeryan olucam ama bi ben yirtamadim su cataldan, her muayenede bi minciklaniyorum:eek:lmaz:

gerçekten anne olmak zormuş... baby bir de sana da bana da karnın büyük dediler ya, o yüzden bizim gerilmeler daha çok oluyor sanırım. Benim çatlaklar göbek üstünde de var . Yani göbek deliğini tam ortaya koy etrafına 3-5 çember ekle o bölgelerde çember şeklinde çatlamalar var, ama aşağı doğru da iniyor... Çok üzgünüm çoook

doğum sonrası toparlayalım bir şekilde nasıl olacaksa... aman toparlanmazsa da sağlık olsun napalım, evlattan yadigar kaldı deriz... ama inşallah toparlarız...
benim catlaklar iki yanda kalcalarda, daha gobekte yok bisi, yada ben goremiyorum..

alıştık biz bir anda dağılmaya varsın gelsin yoluk gypsy:)

:roflol::roflol:

Aidaa gecmis olsun canim

Guliz insallahhastane sorunu cozulur..

X