2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

.Datlum gerıldıgınden dolayı.. gecıcı olarak gorunmuyor.. Ece hanım cıktıktan sonra.. karnın büzüştüğünde kendılerı ıle karsılasacaksın :)))

tam tahmin ettigim gibi umut dunyası iste napalım :KK43:( olan olmus caresine bakcaz. yine alıcam kremden sanırım bakalım nekadar etki etcek. iice bitireyimde kutuyu keser son damlacıgına kadar kullanırım :))

benim gittigim azeri dr dedi ya bana organik canak bozuklugu yok die. yani catıya canak diolar bunlar. bizede ordan dadandı :))) komigimize gidio halbuse:))

kaydirigubbakcemile3 organık çanak haa.. cok iyi yaaa kaydirigubbakcemile3 herseyın organıgı ıydıır zaten.. :))

yok kız korku felan yok yerimsenibenyerimseniben

Tabe tabe.. kaydirigubbakcemile3

kızlar kaçıncı haftadan sonra bebişler küvöze girmiorlar.

37.haftadan sonra dıye bılıyorum.. yanı 3 kıloyu gecınde.. benım bildiğim bu dur.

:1no2:

ışığa doğru tutup baktım mı hatta bilumum coğrafi şekiller daha net anlaşılıyor :a015:

çanak çömlek patladı diye oyun vardı di mi biz cücükken :)

anlasılmazmı anlasılıo ultrasona yattıgımda golgelerini gordum yattıgım yerden...bide yetmezmis gibi meme altlarındada cıkmıs bacaklarımdada var ince cizgiler sanırım ısıkta farkettim . vucud harab olmus toplarız insallah bisekilde:çok üzgünüm:

haftasını bilmiorum ama 2 kg olunca kuvozden cıkarıp teslim ediolar. ama benim arkadasım 30. hafta dogum yaptı 1600 civarı. 1800ken evdeydiler simdi kac oldu bilmem gorusemedim

evriss korkusu yazmıssın konusu anladım sanırım beynim buzusmus canım ya kusura bakmazemuszemus

Olur olur.. hamılelık.. muck. :)) bak sayende kıkırdadık yıne :))

tam tahmin ettigim gibi umut dunyası iste napalım :KK43:( olan olmus caresine bakcaz. yine alıcam kremden sanırım bakalım nekadar etki etcek. iice bitireyimde kutuyu keser son damlacıgına kadar kullanırım :))

Onun da ustesınden gelırız evvveelaalllahh.... su sıpalar bı eve sag salım gelsın.

size bişey anlatacam - dün bir sınıf arkadaşımla konuştum ( kız bulgar) 2.5 ay önce doğum yaptı - biraz sohbet ettik ve işte yalancı sancılardan gerçek sancılardan bahsettik
Kız bana şunu söyledi - gerçek sancın olsa bile korkma zaten dedi benim tıpam düştü ve anca 2.5 saat sonra sancılarım geldi dedi
Şimdi ben bu tıpaya taktım o ne ki :uhm: acaba ismini farklı bildiğimiz bişey mi

anlasılmazmı anlasılıo ultrasona yattıgımda golgelerini gordum yattıgım yerden...bide yetmezmis gibi meme altlarındada cıkmıs bacaklarımdada var ince cizgiler sanırım ısıkta farkettim . vucud harab olmus toplarız insallah bisekilde:çok üzgünüm:

gerçekten anne olmak zormuş... baby bir de sana da bana da karnın büyük dediler ya, o yüzden bizim gerilmeler daha çok oluyor sanırım. Benim çatlaklar göbek üstünde de var . Yani göbek deliğini tam ortaya koy etrafına 3-5 çember ekle o bölgelerde çember şeklinde çatlamalar var, ama aşağı doğru da iniyor... Çok üzgünüm çoook

doğum sonrası toparlayalım bir şekilde nasıl olacaksa... aman toparlanmazsa da sağlık olsun napalım, evlattan yadigar kaldı deriz... ama inşallah toparlarız...

pervin benimkilerin bir kısmının rengi açıldı ama büzüştürünce resmmen bildiğin çatlak.banyodan sonra mor oluyorlar.tam nevanın kafasının olduğu yer çatladı.ha bir de belim de var yani yanda 3 çizik bir de sağ popo da var 2 çizik popodaki yani taze taze.lierac kakao yağı ve bebe yağı mucizesi

size bişey anlatacam - dün bir sınıf arkadaşımla konuştum ( kız bulgar) 2.5 ay önce doğum yaptı - biraz sohbet ettik ve işte yalancı sancılardan gerçek sancılardan bahsettik
Kız bana şunu söyledi - gerçek sancın olsa bile korkma zaten dedi benim tıpam düştü ve anca 2.5 saat sonra sancılarım geldi dedi
Şimdi ben bu tıpaya taktım o ne ki :uhm: acaba ismini farklı bildiğimiz bişey mi

:roflol: Ay koltuktan düşüyordummm :roflol: Tıpa mı?? o nedır yahuu kaydirigubbakcemile3

nişan demek istemiş :roflol:

canan cevap veriyorum rahim ağzı tıkacı denen nişan..örnek: milkshake

pervin benimkilerin bir kısmının rengi açıldı ama büzüştürünce resmmen bildiğin çatlak.banyodan sonra mor oluyorlar.tam nevanın kafasının olduğu yer çatladı.ha bir de belim de var yani yanda 3 çizik bir de sağ popo da var 2 çizik popodaki yani taze taze.lierac kakao yağı ve bebe yağı mucizesi

nasıl büzüştürebiliyorsun dideeeeeee? benim karnım öyle gergin ki değil büzüştürmek 1 cm içeri bastırsam vay be yumuşak ana denk geldik diyorum ve bu sancı kasılma olmayan hali, gergin yani hep.

gerçekten anne olmak zormuş... baby bir de sana da bana da karnın büyük dediler ya, o yüzden bizim gerilmeler daha çok oluyor sanırım. Benim çatlaklar göbek üstünde de var . Yani göbek deliğini tam ortaya koy etrafına 3-5 çember ekle o bölgelerde çember şeklinde çatlamalar var, ama aşağı doğru da iniyor... Çok üzgünüm çoook

doğum sonrası toparlayalım bir şekilde nasıl olacaksa... aman toparlanmazsa da sağlık olsun napalım, evlattan yadigar kaldı deriz... ama inşallah toparlarız...

Aaa aynı benım göbek.. benı tarıf etmıssınıs bı nevi.. elinise sağlık fallaa :)))

canan cevap veriyorum rahim ağzı tıkacı denen nişan..örnek: milkshake yazdım ki elektrik gitti.

nasıl büzüştürebiliyorsun dideeeeeee? benim karnım öyle gergin ki değil büzüştürmek 1 cm içeri bastırsam vay be yumuşak ana denk geldik diyorum ve bu sancı kasılma olmayan hali, gergin yani hep.

iki yandan orta hatta sıkştıraraktan yapıyorum.ama görüntü heç hoş değil önermiyorum
ajda niye gerdiriyor sürekli bundan işte gergin daha iyi

O deli yazana kadar bu deli yazdı laelaelaelaelae

Sen de olursun mucizem :) Ben bugün senin dohtura gideceğini kaçırmışım.

HEYYYY DİDOOOO

Ya kadın.. doktora gıttın geldın, bı nane yazmıosun.. ustune ustelık cevrımdısın.. bır de cep telefonun kapalı.. ya su telefon kullanamama alıskanlıgınız benı ne kadar yoruyor anlatamam.. Furuko ıle kavga ede ede buluyorum neyse artık kadını da.. Kacakkedı nın de 3 gundur kapalı bu arada.. madem kullanmayacaksınız ne dıye telefon edınırsınız bı anlasam!!!

Valla yaa.. kızım DİDE sen ya bana, ya Evrim'e şu Salifo'nun nr yı ver valla.. Kanser edeceksin bizi...

canım bende indiremedimdi ayagımın sisligini kacgun dun yuruyus yaptık bisure sonra pergeller acıldı ama sislik inmedi eve geldigimdede devam etti. ama sabah inmisti bugun cokta toynak gibi deiller yuruyus bisekilde faydalı ama benim gibi yarasayı evden cıkarana bravo. resmen hergun arıo isten gelirken in asagı parkta yuruyelim die bosver gel hic cıkasım yok diorum napayım ya gelmio icimden ama dun farkettimki inmeliymisim

Yaa aynı beybi.. Ben de her gün çıkmak istemiyorumama, eve kapanıp 4 duvar arasında olmak da bayıyo, bazen asansörden inerken bile mutlu oluyorum dışarı çıkacağım için. Spor ayakkabılarımı giyiyorum, yürüyüşten gelince ayakkabıların da baskısı ile inmiş oluyoR ama yerçekimi ile de eski formuna dönüveriyor :KK43:

banada azeri dr canak icinkaydirigubbakcemile3 39.hafta en uygunu dediydi yani doguma nekadar yakın okadar iims. bakalım nasıl olcak bizim muayenemiz.. seninkini niye anlayamadı ya uygunmu deilmi bilemedim neyini dusundu ?*

Oldum olası popoya çanak denmesi çok komiğime gitmiştir. Bİr de doktor diyince ben olsam yarılırdım sanırsam :))

iyiki sızmışım ilk defa bilgisayar başında yemişim fırçaları..telefon kullanmama alışkanlığı eski bir hastalık.herkes kızıyi bana öpüyorum sisleri
mucizenin çanağı anlaşılamamış kendi gibi gizemliymiş
benden havadisler ise şöyle doktor herşey harika dedi.mide kalp böbrek hepsine baktı.neva sultan 3250 kg 50 cm olmuş maşallah.nstye girdim sancı yok.diğer önemli hadise an tahlilinde ilk defa kanım düşük çıkmadı ferro sanol kullanmanın farkı olabiler.
nevanın nevresim takımlarını da aldık.inşallah bir daha neva hanım için sokağa çıkmam.pazara gittik.sıcağı anlatamam.şimdi de nevresim takımları ve sonradan alıp biriken eşyaları yıkanıyor hanfendinin.böyleyken böyle..çok fena yamulttu sıcak beni

Oh maşallah Neva'ya.. Sana da oklavalar, domatesler... :tomato: :eek:klava: Yapma kızım böle?

kızlar toptancıdan gidip bebek şekeri yapmak için malzeme aldım. ama uçuk bi rakam tuttu. normal mi yani sadece malzeme aldığımda bu kadar tutması.kazıklandım mı ki. şimdi iice taktım kafayı

neye ne kadar verdin Lal? Dökül bakalım, günah çıkar :)

Beeeen geldimmm...

Ay doğuranlar bile varrrrrr. Milkshake sakaleynmaster gözünüz aydın canlarım bebişlerinizi kucağınıza almışsınız. Allah analı babalı mutlu mesut büyümelerini nasip etsin inş... Çok sevindim sizin adınıza gözlerim doldu okurken:sinifsinif: Ben de doğurmakkk istiyorummm...

Bu arada uzun zamandır giremedim kusura bakmayın haber veremeden de gittim. İşten apar topar izine ayrıldım yazlığığa da geçmiştik internet bulamadım dolayısıyla haber veremedim. Ama gypsyesram ve evriş mesaj attılar saolsun.

Gypsyesracım, sana cevap yazıcam derken msjını sildim cevap yazamadım özür dilerim... Bu arada sen neredesin???? Kamilobaya geldiniz mi?

Biz iyiyiz herşey yolunda... Artık kızımı görmek istiyorum; doğurmak istiyorummmm. Bir an önce gelsin istiyorum ama bakalım hanfendü ne zaman gelmek isteyecek..

Biraz geçmişi okumak istiyorum umarım herkes iidir herşey yolundadırrrrr...

X