2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hayranım böle heryerde uyuyabilen insanlara.yatay pozisyon olmadıkça ben uyuyamam sandalye tepesinde nassı uyudun.neva hanıma maşallah. kocaman olmuş annesine sancı da yapmıormuş.uslu bebek dediğin böle olur. bilio daha var.
lal ben miyim o? hayatı boyunca dediğin insanlara özenmiş.gündüz uykusuna hamileliği dahil dalmamış biri olaraktan laptopun kanepede olduğunu ve benim de yanında olduğumu ayrietten 40 küsür derecede güneş çarpığı olduğumu arz ederim.öperim
Mucize yazmış Dide yazmamış hay allah.. Mucize doktor değiştirme bu saatten sonra kardeşim..Ben de çok gittim geldim (düşünsel olarak), ama en iyi dr. benim doktorum dedim ve devam ediyorum..

Biz de dün akşam dr.daydık. Dimdik duruyor velet. Kafa yukarda.. Suyum bu kez iyiydi. NST istedi gene.Yahu sancı mancı bişi yok diyom, istiyo işte.. haftaya gerek yok 10 gün sonra gel muhtemelen sezeryan tarihini konuşuruz dedi. Bebek yaklaşık 2900. Bir hafta önden gidiyo gibi..Öööle işte..

Ben çatı muayenesinden yırtanlardan olucam bu gidişle..

de mi? yanarım yanarım bizim çanaklar nasıl öğrenemeyeceğiz ona yanarım:)

iyiki sızmışım ilk defa bilgisayar başında yemişim fırçaları..telefon kullanmama alışkanlığı eski bir hastalık.herkes kızıyi bana öpüyorum sisleri
mucizenin çanağı anlaşılamamış kendi gibi gizemliymiş
benden havadisler ise şöyle doktor herşey harika dedi.mide kalp böbrek hepsine baktı.neva sultan 3250 kg 50 cm olmuş maşallah.nstye girdim sancı yok.diğer önemli hadise an tahlilinde ilk defa kanım düşük çıkmadı ferro sanol kullanmanın farkı olabiler.
nevanın nevresim takımlarını da aldık.inşallah bir daha neva hanım için sokağa çıkmam.pazara gittik.sıcağı anlatamam.şimdi de nevresim takımları ve sonradan alıp biriken eşyaları yıkanıyor hanfendinin.böyleyken böyle..çok fena yamulttu sıcak beni

çanak anlaşılamadı gitti... :çok üzgünüm:

Maşallah Neva'mıza.. duodenal mi kullanıyorsun gyno mu? kan da iyi çıkmış işte süper.. çok sevindim haberlere... Şeniz

kızlar toptancıdan gidip bebek şekeri yapmak için malzeme aldım. ama uçuk bi rakam tuttu. normal mi yani sadece malzeme aldığımda bu kadar tutması.kazıklandım mı ki. şimdi iice taktım kafayı
ne tuttu lalcim, belli ki epey tutmuş da kaç tl?
pervinim işte alıntıları yaptım yazdım sonra kendi havadislerimi yazacaktım ki kendimi gülün dibinde buldum..rüya alemlerinde
ben de uyumamak için göz kapaklarımı mandalla tutturmayı düşünüyorum az sonra...
Mucize yazmış Dide yazmamış hay allah.. Mucize doktor değiştirme bu saatten sonra kardeşim..Ben de çok gittim geldim (düşünsel olarak), ama en iyi dr. benim doktorum dedim ve devam ediyorum..

Biz de dün akşam dr.daydık. Dimdik duruyor velet. Kafa yukarda.. Suyum bu kez iyiydi. NST istedi gene.Yahu sancı mancı bişi yok diyom, istiyo işte.. haftaya gerek yok 10 gün sonra gel muhtemelen sezeryan tarihini konuşuruz dedi. Bebek yaklaşık 2900. Bir hafta önden gidiyo gibi..Öööle işte..

Bilemedim işte telkırma CADIARZU haftaya netleşir sanırım nasıl devam edeceğimiz...

dide tam yazacaktımki dısarda gunes yormustur seni ondan sızdın ama acıklık getirmissin. bende ole oluyorum dısarı cıkıp gelince koltukta sızıorum resmen

Senın de gozun aydın canım cıgerım.. :nazar:

Lalim.. bır grup olarak birmax tan aldık.. oldukca da uyguna geldı dısarıya gore.. hatta malzemeler arttı.. baska seyler ıcın suslemek uzere de kenarda benı beklıyor.. buraya da baya baya yazdık bunları halbu ki.. Kurcalama bence artık.. olan olmuş.. en guzel amac ıcın verdın sen o parayı.. ne yazık olur.. ne ziyan.. olsun o kadar artık,üzülme şimdi buna.

ehli kim dide ben bi ona başvuraım. içime oturdu. o an nie verdim parayı bilsem kal geldi demek.gidip geri versem paramı da vermezler. offf offfffffffff
insanın basireti bağlanıyor işte.bana da oluyor sık sık.olan oldu ölen gömüldü boşver.ehli evriş oluyor..taze minik ve furko da var ama evrim çifte kavrulmuş.hem şeker yaptı hem düdüklenme avcısıkaydirigubbakcemile3
cok sukur aldık guzel haberi.. dide neva hanım yusuf kadar dusunsene icinde bir yusuf var :)) cok heycan verici dimi . gozun aydın . 30 temmuza kadar 4e yaklasırmı dersin 3700 -3900 olur belkim:Saruboceq:
ben de yusufu düşündüm.dedim doğsa kurtarır kendini.sen de hazır ol atak zamanı galiba.doktor dedi iki hafta oldu birden artmış kilo diye.bu kilo da yeter isteğim 3 kiloya varsındı zaten.doktor 2500 den sonrası bizim için nrmal kilo dedi.
ohhh yarasın nevacıga canım olsun ii haberler olsunda bizimde derdimiz sevgimiz biliosun
biliyom tadlum
lalcim herkes ucuza mal ederken naptın sen anlamadım evrise sor onlar biyerlerden aldılar kafana goremi gittin bizim kızlar hep uygun almaya gayret ediolar sastım sana simdi

varma kızın üstüne yahu

iyiki sızmışım ilk defa bilgisayar başında yemişim fırçaları..telefon kullanmama alışkanlığı eski bir hastalık.herkes kızıyi bana öpüyorum sisleri
mucizenin çanağı anlaşılamamış kendi gibi gizemliymiş
benden havadisler ise şöyle doktor herşey harika dedi.mide kalp böbrek hepsine baktı.neva sultan 3250 kg 50 cm olmuş maşallah.nstye girdim sancı yok.diğer önemli hadise an tahlilinde ilk defa kanım düşük çıkmadı ferro sanol kullanmanın farkı olabiler.
nevanın nevresim takımlarını da aldık.inşallah bir daha neva hanım için sokağa çıkmam.pazara gittik.sıcağı anlatamam.şimdi de nevresim takımları ve sonradan alıp biriken eşyaları yıkanıyor hanfendinin.böyleyken böyle..çok fena yamulttu sıcak beni

Saol be hanımım.. zor oldu ama.. paylastın.. uyu,uyan.. Allahtan bı toz alımm, bı yemek yapiimm ole gelıyım demedın.. buna da şükür.. kafamızda 50 senaryoo Dıdo bekleyelım bız de burada.

masallah Neva'cıgıma :nazar:

lalcim herkes ucuza mal ederken naptın sen anlamadım evrise sor onlar biyerlerden aldılar kafana goremi gittin bizim kızlar hep uygun almaya gayret ediolar sastım sana simdi

:gitme::gitme::gitme: :gitme:

lal ben miyim o? hayatı boyunca dediğin insanlara özenmiş.gündüz uykusuna hamileliği dahil dalmamış biri olaraktan laptopun kanepede olduğunu ve benim de yanında olduğumu ayrietten 40 küsür derecede güneş çarpığı olduğumu arz ederim.öperim

tme::gitme:de mi? yanarım yanarım bizim çanaklar nasıl öğrenemeyeceğiz ona yanarım:)

laelaelaelaelaelaelaelaelaelae ben bugün ağır hamileyim kusura bakmayın hiç bir cümleyi anlamıorum :gitme::gitme:

Senın de gozun aydın canım cıgerım.. :nazar:

Lalim.. bır grup olarak birmax tan aldık.. oldukca da uyguna geldı dısarıya gore.. hatta malzemeler arttı.. baska seyler ıcın suslemek uzere de kenarda benı beklıyor.. buraya da baya baya yazdık bunları halbu ki.. Kurcalama bence artık.. olan olmuş.. en guzel amac ıcın verdın sen o parayı.. ne yazık olur.. ne ziyan.. olsun o kadar artık,üzülme şimdi buna.

biliorum aldığınızı ama ben toptancı deince gittim çınarlı devlet hastanesinin orda bahsedilen beyaz lale mi ne ordan aldım. başka bi yer duymamıştım önceden. yok canum ii bişi için de bu baya bi üzdü beni şimdi onun yerine oğluma sünnet yaptırırdım :gitme: bugün ben ii deilim mental açıdan.

catlayan canlarım icinizde catlakların gorunumunde azalma olan varmı.
karnın gerildiginden catlaklar incelip siliklesiomu yoksa krem isemi yarıo onu anlamam lazım. zira bu kazık krem 2 hafta gitti bitmeye yaklastı ama idareli kullanıorum

peki zaten sezeryena karar verilmişse yinede çanağa bakılıyo mu :bbo:
çanak güvende o zaman.no panik.örnek ben
Saol be hanımım.. zor oldu ama.. paylastın.. uyu,uyan.. Allahtan bı toz alımm, bı yemek yapiimm ole gelıyım demedın.. buna da şükür.. kafamızda 50 senaryoo Dıdo bekleyelım bız de burada.

masallah Neva'cıgıma :nazar:

toz almak bana ne kadar uzak bir cümle kuruluşu şu an evimi mok götürmüşken.buzdolabımdan bahsetmeyeyim bile.pazardan alınanlar salih tarafından tıkılmışken,dondurucuya koyulacak sebzeler mel mel bakarken offff

: bu baya bi üzdü beni şimdi onun yerine oğluma sünnet yaptırırdım :gitme: bugün ben ii deilim mental açıdan.

sunnet parası kadar ne aldın yavru kus magazayımı topladın anlamadımki.. belki herkesten farklı ve pahalı bisiler almıssındır. olanla ölene care yok . olmus bikere dahada icerleme hadi kendine gel

:gitme::gitme::gitme: :gitme:
biliorum aldığınızı ama ben toptancı deince gittim çınarlı devlet hastanesinin orda bahsedilen beyaz lale mi ne ordan aldım. başka bi yer duymamıştım önceden. yok canum ii bişi için de bu baya bi üzdü beni şimdi onun yerine oğluma sünnet yaptırırdım :gitme: bugün ben ii deilim mental açıdan.

Ah yavrum.. Izmır ın en tuzlu cıcek ve malzeme satan yerıne mı gıttın :)))) Kıyamam sana yaaa.. :))) Onu ben asla soylemem.. orası kesın.. neyse artık tamam.. ne kadar aldıgını falan sormuyorum.. emınım guzel seyler almıssındır.

karnın gerildiginden catlaklar incelip siliklesiomu yoksa krem isemi yarıo onu anlamam lazım. zira bu kazık krem 2 hafta gitti bitmeye yaklastı ama idareli kullanıorum

Datlum gerıldıgınden dolayı.. gecıcı olarak gorunmuyor.. Ece hanım cıktıktan sonra.. karnın büzüştüğünde kendılerı ıle karsılasacaksın :)))

evriss korkusu yazmıssın konusu anladım sanırım beynim buzusmus canım ya kusura bakmazemuszemus

:1no2:

ışığa doğru tutup baktım mı hatta bilumum coğrafi şekiller daha net anlaşılıyor :a015:

benim gittigim azeri dr dedi ya bana organik canak bozuklugu yok die. yani catıya canak diolar bunlar. bizede ordan dadandı :))) komigimize gidio halbuse:))

çanak çömlek patladı diye oyun vardı di mi biz cücükken :)

X