2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay seninde aynı benim gibi olmus muayenen . banada dedi ya karnın buyk ve 2.5tan cok fazla die.. hadi canım onemli olan ii olması bebisin. haftaya ii haberlerle geliriz insallah dedigin gibi dogurmazsak:))

inşallah öyle olur babym... yani zaten hakikaten göbeğim büyük, görüp de ikiz mi diyenler çok oldu... nayır dedim onlara haftaya alacağım iyi haberlere gerçekten ihtiyacım var... inşallah sen de tüm bebek bekleyenler de hep içlerine sinecek güzel haberler alsınlar...a.s

canım aylardır koku giderici bulamadım burda ve limonla sirkeyi duydum artık onları yapıorum. gypsynin dedigi arap sabununuda duydum ama bunlar bilmio arap sabununu burda yok yani. acıkcası bunlarda bulasık makinası kulturu yok. ben eve ilk geldim geziom baktım makina yok sordum nerde makina die esim dedi yok nası yani die sok oldum ... ulkede oyle bir kultur yok makina var ama almıolar..turklerde var genellikle. bir azeri arkadasımla konustum nie almıosunz die bisey diemedi dedim dugunde kolunuza boynunuza 3-5 eksik yapın bi makina alın evinize bizde kız ceyizinde ilk o alınır. cok sasırdı pek altından vazggeceside gelmedi :))))

neyse bizim evsahibimz cok ii rusyada yasıo gelince soyledik ne istiosanız alın kiradn dusun dedi hemen aldım rahatladım cok sukur. elde yıkamak tam bi kabus

amin canım aminnnn

banada azeri dr canak icinkaydirigubbakcemile3 39.hafta en uygunu dediydi yani doguma nekadar yakın okadar iims. bakalım nasıl olcak bizim muayenemiz.. seninkini niye anlayamadı ya uygunmu deilmi bilemedim neyini dusundu ?*

bir daha bakacak sanırım, biraz pimpirikli... haklı kendince...
bir de zaten benim anlamadığım şu; bu çatıdır rahimdir vs. yani açılması gereken ne varsa bunlar doğum sancılarıyla birlikte bir genişleme açılma göstermeyecek mi zaten? dolayısıyla şimdi bakması sadece fikir edinme gibi geliyor bana... yani o sancı nişan su üçlüsünde zaten vücutta bir kısım ciddi değşiklik olacak... öyle değil mi?

3Karanlik1Mucize gözün aydın
Peki hiç mi ultrasonda bakmadı??

baktı canım ultrasonda ama bebekler büyüdüğü için sağlıklı bir sonuç alamıyor ki... kendi ölçtüğüne kendisi de güvenemedi.. daha gelişmiş bir ultrasonla bir görüntüleme merkezinde bakılması lazım.. kaldı ki daha gelişmiş ultrasonun da yanılma payı var...

Son düzenleme:
didenin yazası gelmedi tohtor haberlerini sanırım hemde cıkmıs , alıntı yapacagına haberleri yazaydın ya hatun kisi

evet bencede bana o kadın 39.hafta yda dogum sırası dediydi.. ama kimisinin cok dar olailio ya o osıra belli oluyo galiba. ne bilim bende anlamadım. bence sorun cıkmayacak ama catıdan. gerci comelye ust catın dar demis 3200 ustu doguramazsın demis kimiside acaba sezercik icinmi oyle diolar gypsy esrayada öle dedilerdi ya 2.dr normal dediydi..kafamçokkarıştı

didenin yazası gelmedi tohtor haberlerini sanırım hemde cıkmıs , alıntı yapacagına haberleri yazaydın ya hatun kisi

ilginç hatun, alıntı yapıyor da dr.unu yazmadı bi türlü... geçen benim kedi kaçtığı için acil çıkmıştım, tosun kovalamış olmasın dideyi de?

evet, sezercik için öyle yapanı da vardır, yapmayanı da vardır... 3200 çok bir kilo değil aslında, ne bileyim kimsenin dr. görüşüne saygısızlık etmek istemem ama keyfi sebeplerden sez.'e yönlendirenler olabiliyor işte maalesef... evet gypsy ninki de değişik olmuştu... yorumdan yoruma değişiyor demek ki bu işler... kafamçokkarıştı

hmm anladım

iyiki sızmışım ilk defa bilgisayar başında yemişim fırçaları..telefon kullanmama alışkanlığı eski bir hastalık.herkes kızıyi bana öpüyorum sisleri
mucizenin çanağı anlaşılamamış kendi gibi gizemliymiş
benden havadisler ise şöyle doktor herşey harika dedi.mide kalp böbrek hepsine baktı.neva sultan 3250 kg 50 cm olmuş maşallah.nstye girdim sancı yok.diğer önemli hadise an tahlilinde ilk defa kanım düşük çıkmadı ferro sanol kullanmanın farkı olabiler.
nevanın nevresim takımlarını da aldık.inşallah bir daha neva hanım için sokağa çıkmam.pazara gittik.sıcağı anlatamam.şimdi de nevresim takımları ve sonradan alıp biriken eşyaları yıkanıyor hanfendinin.böyleyken böyle..çok fena yamulttu sıcak beni

kızlar toptancıdan gidip bebek şekeri yapmak için malzeme aldım. ama uçuk bi rakam tuttu. normal mi yani sadece malzeme aldığımda bu kadar tutması.kazıklandım mı ki. şimdi iice taktım kafayı

pervinim işte alıntıları yaptım yazdım sonra kendi havadislerimi yazacaktım ki kendimi gülün dibinde buldum..rüya alemlerinde

kızlar toptancıdan gidip bebek şekeri yapmak için malzeme aldım. ama uçuk bi rakam tuttu. normal mi yani sadece malzeme aldığımda bu kadar tutması.kazıklandım mı ki. şimdi iice taktım kafayı

ehline müracaat etmeni salık veriyorum lalcim.o kendini bilir

hayranım böle heryerde uyuyabilen insanlara.yatay pozisyon olmadıkça ben uyuyamam sandalye tepesinde nassı uyudun.neva hanıma maşallah. kocaman olmuş annesine sancı da yapmıormuş.uslu bebek dediğin böle olur. bilio daha var.

çok güzel yazmışsın altına bi çizik atıyorum bu cümlelerinn mucukkk
muckkk
Yusuf un fotografını ne zaman gorsem.. yüzümde güller açıyor bırden :)) sankı ben dogurdum :)) ilk göz agrımız sayılır.. sanırım yeri hep farklı olacak.
aynı duygular içindeyim...
karanfili nerene sürüyorsun caanım ?
:roflol: doğurmak üzere olan hatunların olduğu bir forumda çok tehlikeli cümleler bunlar petrik'im... gülmekten doğurtma bizi :)) işin komik tarafı cümleden öte bunun esraya sorulmuş olması, bu da dipnot olsun :)) ay gözümde canlandırıyorum esrayı sürerken :roflol:
hadi bakalım sizin de yaklaşmış tarihiniz... maşallah... dr. net bir kilo boy tahmini yapmış, şaşırdım :)

kötü yola düşmedi şiddetle reddediyorum, kızım benden bişey saklamaz... aramızda güzel bir diyalog vardır... sen git de abinden çillinin intikamını al nasıl alacaksan kaydirigubbakcemile3

güzel haberlerle gel bakem..Dido da dr.da bugün..bakalım ne diycek dr.larınız..

sağol mercimekim... dido da geldi ama yazmadı...

Mucize yazmış Dide yazmamış hay allah.. Mucize doktor değiştirme bu saatten sonra kardeşim..Ben de çok gittim geldim (düşünsel olarak), ama en iyi dr. benim doktorum dedim ve devam ediyorum..

Biz de dün akşam dr.daydık. Dimdik duruyor velet. Kafa yukarda.. Suyum bu kez iyiydi. NST istedi gene.Yahu sancı mancı bişi yok diyom, istiyo işte.. haftaya gerek yok 10 gün sonra gel muhtemelen sezeryan tarihini konuşuruz dedi. Bebek yaklaşık 2900. Bir hafta önden gidiyo gibi..Öööle işte..

Ben çatı muayenesinden yırtanlardan olucam bu gidişle..

cok sukur aldık guzel haberi.. dide neva hanım yusuf kadar dusunsene icinde bir yusuf var :)) cok heycan verici dimi . gozun aydın . 30 temmuza kadar 4e yaklasırmı dersin 3700 -3900 olur belkim:Saruboceq:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

sanada alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
hep böyle neşeli neşeli gelin hemi :)):

bu arada cahüllüğüme verin bişi sorcam - bu çatı muayenesini normal doğum isteyenlere mi yapılıyo sadece??

lalcim herkes ucuza mal ederken naptın sen anlamadım evrise sor onlar biyerlerden aldılar kafana goremi gittin bizim kızlar hep uygun almaya gayret ediolar sastım sana simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…