2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Dohtordan geldik... çok yorgun ve bitkinim... sabah da 4.30 dan sonra doğru düzgün uyuyamamıştım zaten... Çatala yattık... 2 parmakla baktı, jel sürdü... düşündü taşındı net birşey diyemedi.. kiloyu da tam ölçemedi, ultrasona sığmıyor artık bebişler... Bir ölçtü 3 kg civarı çıktı bir ölçtü biraz daha fazla çıktı ama kendisi de söyledi bunlar yanıltıcı olabilir diye... Haftaya daha detaylı bir görüntüleme aletine gireceğim, orada bakacaklar bebiş kilosu boyu vs.. Tabi haftaya kadar doğurmazsam... Karnım normalden biraz büyükmüş... Bebek de önde çıkıyor, ama ölçümler net değil tabi... ışte bele...

bir buçuk gün g,remedim neler olmuş aman allahım. topik hareketlenmiş. milkshake ve sakaleyn doğurmuş. minikler gelmeye başlamış maşallah. doktora gidip tarih alanlara da hayırlı olsun. 23 temmuz da yani 5 gün sonra hareketlenior gene topik. 3 bebek gelior o gün. kaçıncı haftada verilior ki sezeryan tarihi.ben salı günü doktora gideceğim 35 haftalıkken verir mi.

dide sen de gitmişsin doktora havadisler ne. kuzun napıo.

bu arada gidip hastane süslerimi ve mevlüt şekeri yapmak için ıvır zıvırlarımı aldım. yarın da badem şekeri alıp başlıcam :)

mucize canum normal ya da sezo doktor bişi dememiş galiba. kuzu da 3 kilo civarı maşallah doğuma hazır hemen hemen annesi.zamanında gelsin inşallah

HEYYYY DıDOOOO

Ya kadın.. doktora gıttın geldın, bı nane yazmıosun.. ustune ustelık cevrımdısın.. bır de cep telefonun kapalı.. ya su telefon kullanamama alıskanlıgınız benı ne kadar yoruyor anlatamam.. Furuko ıle kavga ede ede buluyorum neyse artık kadını da.. Kacakkedı nın de 3 gundur kapalı bu arada.. madem kullanmayacaksınız ne dıye telefon edınırsınız bı anlasam!!!

çatı muanesinde canın acıomu yaa:uhm:

Allah yardımcın olsun.. umarım en kısa zamanda çözersin.

Haydın gozun aydın cıgerım.. maşallahh

canım bende indiremedimdi ayagımın sisligini kacgun dun yuruyus yaptık bisure sonra pergeller acıldı ama sislik inmedi eve geldigimdede devam etti. ama sabah inmisti bugun cokta toynak gibi deiller yuruyus bisekilde faydalı ama benim gibi yarasayı evden cıkarana bravo. resmen hergun arıo isten gelirken in asagı parkta yuruyelim die bosver gel hic cıkasım yok diorum napayım ya gelmio icimden ama dun farkettimki inmeliymisim

Hastaneden gelen diğer arkadaşların da haberlerini okudumi herkesin gözü aydın... Bir didom kaldı... yazsa da öğrensek...

Ben bugün kendimi pek iyi hissetmiyorum aslında... Gözlerimde bir ağırlık var... Uykudan muhtemelen... ve sanırım dr da kendimi gerdim biraz, ondan kaynaklanıyoır da olabilir biraz sıkıntılı bir haldeyim...

Dr.dan sonra da hastaneye gelenlere tutulacak şekerlerden aldım.. içi çikolata, üstü şeker gibi gözükenlerden, şeker kısmı beyaz, üzerinde bebek suratı var... google da bulamadım fotosunu... Muhtemelen artar zaten bunlar, kaç kişi gelir ki hastaneye? Artanları da keseler almıştım onların içine serpiştiririm mevlüt için, gerçi mevlüde daha var... O zamana kadar dayanırsa tabi şekerler... ılave yapmak da gerekecek, o işi daha öteye attım... Uğraşamadım şimdi...

kaçak kedi cumaya doğuma grmicekmiydi 23 temmuz helinden başka kim var 2 kişi daha kafam karıştı :uhm: :uhm: :uhm:

supurmedim ama toz alıp sildim .. simdi supursem yarın yine dokulecek emrah evde durmadan bisiler yiycez dokcez 2 kere yorulmaya gerek yok ama zaten cıkan sulardan yeteri kadar midem bulandiii simsiyah benzin gibi . usenme basla biyerden gerisi gelio

babybim yürüyüş şişi biraz indirio bende dayanamazsam gökhan eve gelirken arıoya bişi lazım mı die yok eve çıkma ben iniom diom garibim ablıo evin etrafında 1 2 tur atıoz o bile yetio

Son düzenleme:

nst de gizli sancılarda cıkıo o sebepten senin belkide hissedemedigin sancılar orda cıkmıstır. bence onemli olan bizim hissettigimizin dısında nstde cıkanda. dedigin gibi agrı esigi yuksek olup hissetmeyenler rahim acıldıgı halde sancısı gelmeyen yani hissetmeyen var. o sebepten nst hepsini gosterio benimde haftaya nstm bakalım.

sende dikkat et bisey olmaz ins ayın 3une kadar. ay herkesin dru tatilde herkese bi telas geldi once bende vardı şimdi hemen herkeste yanlız deilim. bizimde sansımız bu ...

mucize canum normal ya da sezo doktor bişi dememiş galiba. kuzu da 3 kilo civarı maşallah doğuma hazır hemen hemen annesi.zamanında gelsin inşallah

teşekkür ederim lalcim...
demedi henüz, haftaya ölçümlere göre bir karara varır sanırım, ama belki dr.'la prensipte anlaşamayabiliriz... o zaman da başka bir hastane arayışı başlayacak, biraz öyle sezdim bugün, ona canım sıkıldı... :çok üzgünüm:

çatı muanesinde canın acıomu yaa:uhm:

Çok acıdı diyemem, ama gerdim kendimi, bir ara rahat bırakabildim sadece... Çok acımıyor...
Ama sanırım çatı muayenesi için doğuma daha yakın bir tarih daha uygun... Dr.um gene de bakalım dedi... fisfisfis

Haydın gozun aydın cıgerım.. maşallahh

Teşekkür ederim evrişim... opuyorumnanaktan

ay seninde aynı benim gibi olmus muayenen . banada dedi ya karnın buyk ve 2.5tan cok fazla die.. hadi canım onemli olan ii olması bebisin. haftaya ii haberlerle geliriz insallah dedigin gibi dogurmazsak:))

Kafa kalmadı ki pey der pey geliyor aklıma dedikleri... nst ye bağlamıyorum bu sefer çünkü suyu normal dedi, belki haftaya nst ye de girerim...

kız gypsy bağa bak, demin link vermişin (terlik linki) gözüm takıldı diğer ürünlere bakarken
Bay Popo - Buldum Buldum

bu bay totoyu buldum :) yorumlara bakarken de 2. yorumda nick gyspy , evet aynen gyspy (2 harfin yeri değişik) ...
senden şüphelendim... ürün de tam senlik, dedim bu kız alıp arabasının arkasına koyar mı koyar... :))
yav paranoyak yaptın beni de iyi mi... belki de sen değilsin ama ürünle çok bağdaştırdım seni niyeyse :))
Niye acaba?

banada azeri dr canak icinkaydirigubbakcemile3 39.hafta en uygunu dediydi yani doguma nekadar yakın okadar iims. bakalım nasıl olcak bizim muayenemiz.. seninkini niye anlayamadı ya uygunmu deilmi bilemedim neyini dusundu ?*

evet bende sizleri okuyunca yanlız değilmişim diyorum yaz aylarında doğum yapmanın dezavantajıda bu heralde
bu arada bayb sen orada bitki uzmanı olmuşsun resmen şu bulaşık mak. sirke işini duydumda limon hiç duymamıştım onu denicem senin her bi yazını okuduğumda aaa güzel fikir diyorum

+1

bide ararsın cevap vermez msja cevap vermez cok gec goren tipler var benim arkadaslarımın arasında oda beni kıl eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…