2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kaçak kediden haber yok canım - bizde bekliyoruz sabırsızlıkla

Sen hiç birşey yapma bu saatten sonra madem sancıların var sadece yat ve dinlenmene bak
Çarşamba haberlerini bekliyoruz Hakkında hayırlısı ..... yerimseniben

yazın sıcağında gazlı içecek isteyenlere alternatif olur mu diye düşündüm.. yoksa süt yapması 1. öncelik değil. doğumdan sonra duruma göre onların çaresine bakılır bence de..

olabilir canım, bilemiyorum, denemem ben yeni şeyleri :) benim içtiklerim, beynimdeki tadlar sabittir, çamlıca uludağ vs :)

aynı mantıkla aldım nasılsa 12 tl diye, ama uzun gelse bile kesilebilir yani üstünde oynama yapmaya pek müsait bir cibinlik gibi duruyor... hele ki sen becerikli hatunsun :) ben uzun gelirse alır makası keserim o kadar yani :) teğeldi dikişti yapamam onları :) elimden gelmez...

Kızlar Derya ve bebişi aklıma geldikçe hala şok yaşıyorum, bu topikte bebişlerimiz cm. hatta mm. iken konuşmaya başladık, o arada o 2 cm. boyutundaki minikler büyüdü, şimdi neredeyse abi abla oldular :) ayyyy ne değişik bir duygu gerçekten de... Maşallah bütün bebişlere... opuyorumnanaktan

dimi az once esimle konusuyordum, dedim nerden nereye, 8-9 aydir herseyi paylastik, sanki kardesim dogurdu, o kadar heyecanliyim..bu mucizelerin gelisimine sahit olmak, paylasmak cok guzel bi duygu..

ayyy acaba benim bebisim nasil bisey olacak?!! son zamanlarda cok merak eder oldum... Ama begümüm kesin sacsiz olur.. benimde esiminde dogdugumuzda sacimiz yokmus... Esim ultrasonda gördüm diyo burnu ayni benim burnummus.. saglikli olsun da kizim babasinada benzesin prensesim :ecrin_bebek:

dimi az once esimle konusuyordum, dedim nerden nereye, 8-9 aydir herseyi paylastik, sanki kardesim dogurdu, o kadar heyecanliyim..bu mucizelerin gelisimine sahit olmak, paylasmak cok guzel bi duygu..

sorma norraa ya, al benden de o kadar... anlatılmaz yaşanır bir duygu... a.s

bende merak ediyorum cok, kime benziyecek diye, saglikli olsunda onemli degil..bri tercihim yok benimki sadece merak:kedi:

kızlar slm beşiğimin resmını cektım ama albüme yukleyemedım hata veriyo dırek buraya grafık olarakl eklemek ıstedım adresını hatırlayamadım nasıl yuklıcem :s

sanırım herkes bilgisayarı açık bırakıyor ama bir yandan da eksiğini gediğini hazırlıyor, işlerini halletmeye çalışıyor... şahsen benim durum böyle... topikcene eteklerimiz tutuştu :))

benim bisey yapasim yok, iki dakka banyoya mobilya bakmak icin gittik az once Tibet'le geldim serdim direk, yemek bile hazirlamadim daha, allahtan bu aksam erken gelicekmis, en kotu disardan bisilr getirsin, hic yemek yapasim yok valla..yada kahvaltiya talim:))

bide cok pis bi hava var yagdi yagicak ama yagmur sicagi sikici, bi aciyo bi kapiyor, nefes alamiyorum, dus alamiyorum, offff..icerdee biri oynuyor surekli, canim benimm...afaganlar basiyo iyice tabi...

benim de yemek namına yaptığım birşey yok, ama hazırlamam gereken şeyler var doğuma kadar, onlarla uğraşıyorum...

az once canim acayip kahve istedi, ustaya yapinca koktu, dayanamadim yaptim, uzun zamandir icmemisim, sutlu kahve...mmmm.....yaninada tabiki 1-2 biskuvii:)))

bide cok pis bi hava var yagdi yagicak ama yagmur sicagi sikici, bi aciyo bi kapiyor, nefes alamiyorum, dus alamiyorum, offff..icerdee biri oynuyor surekli, canim benimm...afaganlar basiyo iyice tabi...

yengem biraz balkona çık ferahlarsın belki... :))

sizin işi de zor, banyo da yapamıyorsun... az kaldı ama...

nefes alamıyosun anladık sıcak oda tamamda duş neden alamıyosun ben her gun alıyorum hatta bazen ıkı defa zuzu sana yasakmı :uhm:yanlızsın falan korkuyomusun

yengem biraz balkona çık ferahlarsın belki... :))

sizin işi de zor, banyo da yapamıyorsun... az kaldı ama...

evet kokuyorum, kokkk bakkk:sinifsinif:...
yok allahtan Tibet'in sirketinde dus alma yerleri var, oraya gittik bi iki kere el ayak kesilince, yoksa, ne ben durabilrim ne tibet, nede onu yanima alirim yataga:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…