2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bizdede yoktu hic, dun ilk defa cok sasirdim; icinde biriktirmis demekki, yada yeni yeni cikiyor...gecen Teo 'ya kot kazak aldim merzerize ama cok tatli spor, banada cici al diye tutturdu, 5 yasinda kardesi sanki..kaydirigubbakcemile3du bakalim dogumdan sonra neler olucak..

AY AY AYYYY

simdi adasım aradı soyledi once diyor sibel dogurmus he evet dedim haberin yenimi lodu biri daha dogurmus dedi kim dedim soylimmi diyor ay dedimsoyle hemenn derya dedi nası oldum hemen gozlerim doldu berke geldi anne noldu yine diyor:))) ay allahımyaa simdi nete girdim resmi varmısçok tatlıymıs diyor ay allahım evrimin yazısını okudum sanki ilk kez okuyorum gibi salya sumuk nası aglıyorum siz yine çogunuz aglayacaktım nerdeyse demissiniz ben direk salya sumuk aglıyorum tutamıyrum kendimi vallah iyani sanki kardesimizfalan dourmnus gibi oluyounrz nası bir bagdır bu ya insan aylarca yazısıp paylastıktan sonra boyl e oluyor demekki

tabi ilk dogumlara ilgi daha bir buyukbu kesin sonra çok olagan olacak herlde su da dogurmus bu da dogurmus seklinde bunlar sanslı veletler:))

ayy deryacımmmın gozu aydın yaa ne mutlu onaaaa allah nazarlardan saklasın çok guzel bir bebekkk

bende içimde yaratık var hissine kapılıyorum yani dısarıç ıkınca giyinince bildigin bebek gorunumunde olan sey su an benim iç imde karınımın içinde çok garip oluyorum boyle dusununceee

ay esra ya da diyorum telde ben aksam 1 de bile girdim okudum kimse dogurmamıstı ne zaman aldın haberi yani dedim yuhh
demek bundan sonra an be an girip bakmak gerekkk ay allahım çok heyecanlı beklenen adrenalinli gunlerimiz basladı

aa evet didom son günün ne güzel ya, hadi bakalım ev günleri başlasın... o puro içenlere de ben tüpürem...

bugün de kuaförde bi gacı geldi yaktı cigarasını, ay saçını başını yolayım dedim ama salon kadını çizgimden çıkmadım, kapı kenarına geçtim, inanın enerjim yoktu ondan, bir de baktım zaten desem de anlayacak bir tip değildi, nefesimden tasarruf ettim, ses etmedim ama dumana da maruz kalmadım...

19 temmuzda kapalı alan i,hlali yapan olursa çekecekleri var elimden... her türlü ihbara açığım, ispiyonlarım, ispiyonu çok severim, hatta gizliden kayıt dahi ederim ispat için... fahri müfettiş gibi çalışacağım sanırım...

ben de tutuşanlardanım ben dee. Az önce yıkadım çamaşırları. Topik ikiye bölünmüş, yumuşatıcılı ve yumuşatıcız yıkayanlar..neyse ben de kendimce yıkadım..Sağolun kızlar.. Haftasonu çantam hazır olur..

Kaçakkedi naptı acaba...

bundan sonra 1 gun bile girmeyen olursa takipteyim. bugun minik kelebek girmedi mesela haber vermismiydi bilmiorum...

mucizem ben icmiorum o gazlılardan hic icmedim gazlı tek ictigim gazlı su :))

tazem ısırmak mıncıklamak hersey serbest bizde. oyle nazik yetismiycek benim kuzum:))

benim biyerler temiz hala cıkmadı ama bacaklar sacmalamaya basladı yine bende tutustum makineyle toplayıpp toplamamkta kararsızım.

hepimiz takipte olalım walla herkese bi sessizlik bi kal geldi :)))

Selam ciciler nabersiniz
Esracım kim doğurmuş anlamadım ben - hani bildiklerimiz dışında - bende gece saat 2-3 e kadar forumdaydım bişeyler yazılmadı

telkırma bimden sen mi almıştın cibinliği denedin mi ben dün baktım sade ama süslenince güzel olur ama sanki çiftkişilik yatak içinmiş gibiydi denedin mi bide onun için cibinlik demirine ihtiyac var mı

dideee 38e giriyoz farkındamısın sessiz sedasız 38 olduk resmen:ecrin_bebek:

ya boyle doguyolar ya agız burun bildigin bebek bana hic benimde icimde oyle varmıs gibi gelmio:)) cok garip hala minikmis yeni gelisiomus gibi gelio niekki acaba. sonra boyle cıkıp ciyakladıklarında insan sasırıyo resmen mucize

içtim geçti gitti hem benim oğlum abi oldu artık, bişey olmaz 1 şişeden hem içtiğim renksiz olanındandı ve şekersizdi.. bele işte :)

bacaklara eğilebiliyor musun :1shok:

Selam ciciler nabersiniz
Esracım kim doğurmuş anlamadım ben - hani bildiklerimiz dışında - bende gece saat 2-3 e kadar forumdaydım bişeyler yazılmadı

sakaleynmaster derya doğurduuu...

telkırma bimden sen mi almıştın cibinliği denedin mi ben dün baktım sade ama süslenince güzel olur ama sanki çiftkişilik yatak içinmiş gibiydi denedin mi bide onun için cibinlik demirine ihtiyac var mı

ben de aldım, üstünedki fotoda 2 kişilik yatak gibi gözüküyor, henüz açmadım ama bebek yatağına da olur bence önemli olan sinek böcük girmesini engellemesi, bence o tavana askılık çengel takılarak kullanılacak... içinde öyle bir aparat olması lazım...

sakaleyn yani derya dogurmus canım resmi var bebisin gecms sayfalarda

evet evet onu biliyorum tatlım resmini de gördüm bebeişin
ya hani şeytanı dürtmek gibi olmasın ama okadar şirin görünce yeni doğanları biran önce Ecem gelsin diye istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…