2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gypsym esram ya kabak musakka nasıl yaa
hımm siz bilmezmisinizz gerçi bizim oralarda yapılır antep usulu diye bilirim hatta
kabakları yağda hafif soteliyosun fırına veriyosun diğer yanda soğanla kıymayı kavuruyosun salça ile felan sos gib kabakların üstüne gezidiyosun üzerine domates dilimleyip fırına veriyosun çok lezizzz
ben böyle yapıyrum kimi farklı yapar
Yıgılıp kalmasın da.. :)) Bu arada yenı ogrendıgım bısıyı paylasayım; devenın hörgücündeki su degıl yag ımıs.. kafamçokkarıştı
))
haydaa yağmıymışşş ben su sanıyodum hep
-tatlicadiarzu-

uleyyn ben karpuzu kestim geldim nerdeyse bitircem sizd ehala tıkkk yokk

Baslarda benım bu asırı tedbırlılıgımden gına gelmıstı adama.. ama sımdı gıkını cıkarmadan kabul edıyor.. basına habıre aksı seyler gelınce.. hasta olması yasak.. ben elımden geldıgınce gozum gıbı bakıyorum.. o da bana yardımcı olmak zorunda.. :)))

Annecıgının ellerınden operımm.. ne mutlu sana..

teşekkür edrim canım benim bulduğun güzel bilgileri paylaşman çok ince bir davranış
bu cumadan itibaren bebek haberlerimiz başlıyorrrrrrrrrrrrrrrrrr
SENDE ALLAH 'a emanet ol zaten doğuma giderken biliyorumki arkamda kocaman bir hamile ordusu benim ve bebeğim için dua ediyor olacak onun içinde rahatım
İYİKİ VARSINIZ opuyorumnanaktanŞeniz

tvde kolbastı var yinee
illa bi kanal veriyo şu zımbırıtıyı uyus oluyorum artık

ay evet taze ambargo koydu korkudan söyleyemiyosss
örtmene saygııı yasakkelime

Ben yaptım onu aksam yemek yerıne.. yedım de.. koçişimle de google talk tan konusuyorum.. oğluşum da tepip duruyor... hmm baska ne vardı.. heh, kızışım korumcem de karsımda oturuyor... kaydirigubbakcemile3

dün gece ne güzeldi hava yaaa keşke şincikte öyle olsaa
menepozum devrede yineee

Ben yaptım onu aksam yemek yerıne.. yedım de.. koçişimle de google talk tan konusuyorum.. oğluşum da tepip duruyor... hmm baska ne vardı.. heh, kızışım korumcem de karsımda oturuyor... kaydirigubbakcemile3

:roflol:

geçenlerde bi oyun sordum tarif etti sitesini felan bende acemi kekoyum, gel oynayalım diyo duman edicek hatun beniiii pışııkk oynarmıyım hiççç
kendimi geliştireyim accık öyle çıkıcam karşısnaaaa :jeyyar:

anneciğimden taze anneciğimize sevgileropuyorumnanaktan canım oda seni öpüyor Şeniz

aaa aşk olsun yavvvrııım ben onuda muhabbetetdavet edelim manasında dedim yawwwwwww

demam demmam mıyavlama :)))

birasdan amuda kalkıcam uyarmı gülistanım heeee
:mymeka:

kaydirigubbakcemile3 ay alemsın..

Size en güsel paylasımlar feda olsunn, o senın ıncelıgıın..
Evet bu Cuma dan ıtıbaren baslıyor.. Guzel haberlerınızı duyana kadar bıze de burada rahat yok.. emın ol, basımın etını yerler kesın,noldu noldu Derya dan haber var mı dıe dıe.. du bakalımm.. :)))

tvde kolbastı var yinee
illa bi kanal veriyo şu zımbırıtıyı uyus oluyorum artık

Öğhhhkkkkkkkkk resmen kafamçokkarıştı

anneciğimden taze anneciğimize sevgileropuyorumnanaktan canım oda seni öpüyor Şeniz
benide öpsünnnn benideee
hem ben daha etli butluyum dolu dolu yanaklarım var effrimmm öylemi diiilll znca göbeği büyütmüşşş
nasl hamileyse al şöleee dört bi yanına kiloyu benim gibbii ohhh zemuszemus

aaa google talk ne kız.. anam ben hepden gerü kalmışım yavvvvvvvmafoldumben:kedi:

bu ne laa topik doldu
kocalarınızı naptınızzz hatunlarrrr
geziyosunuz buralardaaaa

ben geldim bugün çarşıya çıktım ama kabus gibiydi oğluma cicili bicili oyuncak aldım saçımın kırıkları kaş manükür işim vardıı ama tam çıktı yürüoz wc ye gitmek istedim nese eve döndük tekrar wc ye girdim çıktık tekrar başladı adım attıkça hem sızlıo hemde wc ye gitmek istiodum yengem dönelim dedi bişi olur sancın varmı dedi amaa yürüdükce geçti bu his çok şükürr bende gittim kuafore kendime geldim:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…