2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bizim kaçak gelmişşş
neviiiin vur-kaç yapma yineee
tavlada bile profesyonel bi oyuncu vur-kaç yapmazzzz
ayıp ediyosun aynen özledik seniiii

ıstanbullulat yınemı bulusuyo ya kesın bakırkÖy tarafındadır bı tÜrlÜ ben katılamadım aranıza of offffffff

benim dombalak kocam maça başlıyomuş salı akşamları 10-11 arası
geldi sadece salata yedi birazdanda gidicek
dedim sakatlanma sakın doğum üstü
malum ikimizdede gebelik belirtileri var kendiside benim gibi son zamanlarda bol bol sakarlık yapıyorrr :sinifsinif:

Ole miii.. dogrudur bacım.. ben uzuvu goremıyorum ki.. kaldı ki alayımm kafamçokkarıştı

yafu birden aklıma takıldı da bu memur hamileler özel anlaşmalı hastanede haftasonu doğurunca sevk işlemleri nasıl işler ki?

körümcen heee :roflol:
bende börülcem diyorum :roflol:

Görümcek var bır de bılıyor musun?? kaydirigubbakcemile3

Yaf bı salata ıle maça mı gıdılırmıs.. düşüp bayılmasın adam..

Ole miii.. dogrudur bacım.. ben uzuvu goremıyorum ki.. kaldı ki alayımm kafamçokkarıştı
ne uzuvu görebiliyoruym ne kıçımı yıkaabiliyorum elim bile uzanmıyo neler çekiyorumm :sinifsinif:
Görümcek var bır de bılıyor musun?? kaydirigubbakcemile3
Yaf bı salata ıle maça mı gıdılırmıs.. düşüp bayılmasın adam..
delikafadulden görümceği bilmiyodum oda güzelmiş
valla dedim meyve ye en azında yok diyo azimliymiş deposu sağlammış ordan tüketicekmiş
sanki deve hörgücünden su içecek -tatlicadiarzu-

evet göbeğin az küçük olmasının faydaları : ))

ben bilg. format çekicem sonra xp kurucam uzun sürer 2 saat kadar

zaten normalde sevmediğim tv yi yaz akşamları daha da sevmiyorum. eşim henuz gelmedi. çok canım sıkılıyor....

gypsym esram ya kabak musakka nasıl yaa

Yıgılıp kalmasın da.. :)) Bu arada yenı ogrendıgım bısıyı paylasayım; devenın hörgücündeki su degıl yag ımıs.. kafamçokkarıştı

evet göbeğin az küçük olmasının faydaları : ))

ben bilg. format çekicem sonra xp kurucam uzun sürer 2 saat kadar

basarılar.. :))

dido ya da bi ses verin gelsin. muhabbet edelim.accuk
esram evrim ve ben bekarız nede olsa....

ayy derya seni gördükçe beni heycan basıyor..son gunler son hazırlıklar yazmışsın bide. anaaaaaaaaaammm hayırlısıyla saglıkla kavuş inş.

çok güzel ön aydınlanmanızdada yardımcı bizler ikinci kez anne olacakların bilgisi olsada tazelemiş olduk teşekküerler canım
deryacim gecmis olsun kuzum az kaldi, biraz daha sabir, dun banada cok siddetli adet sancisi gibi agri girdi ara ara, 10-15 dk sonra gecti..
sancı sancı sancı son ay kuralı ha
deryaaa
sen böyle yazdıkça bana bi haller oluyooo
son hazırlıklar felannn
oyy oyyyy
efet canım bu gün lohusa yatağı için hazırlık yaptık anacuğumla kızlar bir garibim hem heyecanlı hem sakin yarın ALLAH'ın izniyle herşeyimiz netleşecek inşalah :lepi:
AMİN CANIM HEPİMİZİN:Saruboceq:
canım aman dikkat yorma kendını.ne kaldı şurda sezeryan gününe.sancın nerde oluyo,kasıklarındamı belındemı.artık her sancım var dıyenınkını merak edıyom,

GENEL OLARAK DİREK KASIK
AMAN DUR BELİ KARIŞTIRMA O GERÇEK SANCININ EN ÖNEMLİ İŞARETİ HABERİNİZ OLSUN BELDEN KASIĞA DOĞRU BAŞLAR delikafadulden

ayyy duş aldım havada serin evde tık ses yok ben iyice mayıştım..haydin canlanın yoksa uyurum bak..

pinkyy kiyamam ben sana aglama, gecti tatlim, oyle bir hormon sapitmasi oldu, gecti, tabiki annelere laf yok..ben annemin degerini her gecen gun daha iyi anliyorum..bu sipa ilerde beni bi uzssun, hesabini sorarim bugunlerin:)))

MONTSUZ ÜŞÜRDÜ İYİ AKIL ETMİŞSİN EVRİŞİM baya baya serin hava var
benimde annem yanımda beyim( EŞİMİN ADI BEYCAN BEYİM DERİM ASLINDA BURDA Bİ KOÇİŞTİR GİTİ ONADA AMBARGO KONDU SANIRIM )gece görevinde

dido ya da bi ses verin gelsin. muhabbet edelim.accuk
esram evrim ve ben bekarız nede olsa....

İşi falan olmasa gelır herhal annem.. saat kac oldu.. onun yatma zamanı da gelmıstır.. olanla ıdare edıver accukk sende :))

Deryam.. canım,ciğerim.. aklımıza takıldı bısıler, arastırayım dedım,e buldum okudum, muhakkak sızın de bılmenızı ısterım ya bole durumlarda.. ne demek guzel annem benım,olanı sıze de sundum,baska bısı yapmadım..

Az kaldı.. senı gordukce, kendım yaklasmıs kadar heyecanlanıyorum.. Allaha emanet olun evladınla.. dualarım senınle canım benım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…