2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evet çok şükür kavuştum baby : )
korseyi bende düşündüm ama bağırsaklar için iyi gelmiyormuş diye duydum ne kdar doğru bilmiyorum doktora sormak lazım

yada simdiden alacaksan 10 kg vermis haline gore al evde hazır olsun cıkamam alamam diosan oda bir secenek canım

O mus corap ısını bende duymustum.. netten alırım, arastırdım.. aklımda bı marka var... ben o zaman dogumdan sonra alayımm,en garantı yol o olacak sanırım.Saolasın..

evet çok şükür kavuştum baby : )
korseyi bende düşündüm ama bağırsaklar için iyi gelmiyormuş diye duydum ne kdar doğru bilmiyorum doktora sormak lazım

Bagırsaktan cok.. sezeryan ısen, dıkıslerın yapısmaması ıcın onerılmıyor.. ama bır sure sonra takılır dıye dusunuyorum.. gevsemıs kaslara dısarıdan destek lazım.. yercekımıne de dırek maruz bırakmamak gerek dıye dusunuyorum..

günaydın arkadaşlar.hayırlısıyla bende doğum öncesi iznime ayrıldım rahat olacak galiba:)
bu arada ellerim parmak araları minik minik kabardı ama o minikliğe rağmen accayip kaşınıyolar. doktora sordum sabundan falandır dedi ama sabunu tahmin ettiğimden zaten 1 haftadır en iyi sabunla yıkıyorum. anlamadım şu anda da pişik kremini sürdüm öle yazıyorum zati... benimle aynı durumda olan var mı ... gerçi bir ara kaşıntı sorunu olan var diye okumuştum ama..
birde dün doktora gittim. benim de kendi doktorum izinde olduğu için emanet ettiği diğer doktora gittim.benim dr. 12 gün önce 2650 gr demişti. dünkü 2700 dedikafamçokkarıştı
normal doğum yapabilirsin herşey yolunda görünüyor dedi. yanlız burada bahsi geçmiş. gece normal doğum için anestezi sözü vereöiyoruz. gece sezeryan olursa anestezi dr. u geliyor dedi. :uhm:

Vaalla bence doktoruna bır daha danıs derım.. buradan kımseden bole bı sıkayate duymadım acıkcası.. Allah yardımcın olsun.

Lokal hangi semtte Esra, gelebilirmiyim bilmiyorum eşimin muhalefet etme ihtimali çok yüksek bakalım ne diyecek

hmm ozaman doğumdan 1 hafta kadar sonra kullanmak mantıklı, annem sarıp sarmalar zaten beni : )

Badibade, belki egzamadır parmagındaki kaşıntı cilt doktoruna danışmalısın en sağlıklısı

benim hep bacaklarım oda dizkapagı cevrem kasındı ellerim hic kasınmadı. bide bacaklarım bazen kasınıo oda agdadan cıkan tuylerden

herkese günaydın.sabah çok zor uyandık ve kahvaltı edemedim yaaa.sarellei kepekli ekmek yaptım işe getirdim onu yedim..bu ara açım ama hiç bir şey yiyemiyorum ve vicdan azabı çekiyorum.canım bir şeyler istiyor ama ne istediğini bulamıyorum.ne yapsam ben? sizin iştahlar nasıl?
tatlim halloldu, yapti adam ya, helal olsun, isini biliyormus, 1 sattte, olmicak gibi gorunen seyi halletti...helal olsun ne diyim..cok mutlu oldum:)))
çok güzel haber.inan çok sevindim.hamile halinle bir de kafana takacak ekstralar olmasın.
ne garip oldum şimdi yaaa.berke de iyimiş bari 2 gün vermiş sana.ya hemen doğur deseydi:)

Tesekkur ederım Dıdom.. Allah razı olsun..

O ıstah enteresanlıgı bende de var.. ac oluyorum ama ne yıyecegımı bılemıyorum cogu kez.. normaldır.. yalnız degılsın bu konuda.

dide mus corap giymiycez bacaklarını kescez ustunu giycez

bende kahvaltı konusunda seninle aynıyım acım ama ne yiycemi bulamıorum birde bu sabah bebisin tepiiklerine uyandım bide baktımki aclıktan ölüyom acıkmıs galiba. etimeke dadandım buara kahvaltıda normal ekmek yemiorum

Badibade, belki egzamadır parmagındaki kaşıntı cilt doktoruna danışmalısın en sağlıklısı

Vaalla bence doktoruna bır daha danıs derım.. buradan kımseden bole bı sıkayate duymadım acıkcası.. Allah yardımcın olsun.

evet doktorda egzama olabilir bi cilt doktoruna danış dedi. bakalım sağolun. karaciğere baskı yaptığı için bebekler bu tip şikayetler ortaya çıkabiliyormuş. bakalım gidersem durumu size de bildiririm

lokal acıbademde bilfen kolejiydi sanırım oraya çok yakın çamlıca tepesine de yakın sayılır

kadıköyde buluşup topluca gitmek lazım
hafta içi mi hafta sonu mu düşünülüyor arkadaşlar
bana sadece cuma öğleden sonra ve pazar uyar

furkooomm beşik çok güzelmiş bende böyle yaptım ama mavi,foto makina arabada arabaya bile inmedimki 3 gündür alıp çekeyiimmm
birde anı defterini nasıl yapıcaksın bende düşünüyorum
Şu sert kapaklı defterlerden aldım büyük boy. Onun iki kapağına ince sünger yapıştırıp kumaşla kaplayacağım. Sonra da şeker malzemeleriyle birlikte aldığım birkaç süsü üzerine yapıştıracağım. Muhtemelen kumaşa bir çerçeve yaparım, oraya da Hoşgeldin Buse gibi birşeyler yazarım
Sterilizatörün kullanma talimatında emzik bile koyabilirsiniz diyor. Nitekim içine koyduğum emzik ve plastik biberon sapasağlam duruyor. ınternette baktığım pompalar için de 130 dereceye kadar dayanıklı yazıyor. Pompa dandikmiş, dedim ya eşantiyon gelmişti. Neyse, alacağız artık sağlamını

tatlim halloldu, yapti adam ya, helal olsun, isini biliyormus, 1 sattte, olmicak gibi gorunen seyi halletti...helal olsun ne diyim..cok mutlu oldum:)))
Ooooh sefan olsunzemuszemus

Benı anlasan anlasan sen anlarsın zaten.. saol kuzum,aminnnn.. Allahım esımı bana bagıslasın.. elım ayagım o benım..

Aşkolsun, biz de anlarız bacım. 3 sene çektim ben ayrılık acısını. Dile kolay:gitme:Şimdi bir gün ayrı kalsam kolum kanadım kırılır. Ben orada seni takdir ettim, amacım ayıplamak değildi:dilcikar:Allah sağ salim kavuştursun inşallah

biliyorum da pervin..yine de daraltıcı geldi şu anda.havalardan bunaldım ya ondandır..bir de dikiş olur evrimle ben de..neyse bakalım hayırlısı.iştah işi bizim bebikleri zayıflatır diye endişelendim..çok düzenli yediğim hergün sütümü içtiğim günler de iyidi miniğim.araya taşınma iştahsızlık girdi.neyse 2 kusür bebekler de gayet sağlıklı oluyor.küvöz haftasının da aştı..sağlıkla inşallah
Ben bıraz uzanmaya calısacagım.. sımdılık ıznınızle..

iyi uzan bakalım

ben çıkıyorum kızlar çamaşır sericem sonra pazara gidicem, geçen hafta yaktıgım tencereyi almaya , sonrada kuku temizliğine umarım çok canım yanmaz ve doğuma kadar uzamaz :bbo:

dido sıcaklardandır iştahsızlıgın bende aynıyım zorla kahvaltı ediyorum ,sadece akşamları iştanım var

sabah sabah herkeste bir iş güç telaşı..maşallah size yavrular.petrik inşallah uzamaz.ben de öyle umuyorum.ama sankim üstünden geçmek gerekecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…