2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aaa sevindim meltem yaa bir ece miz daha oluyor yani bizimde isim kesin odasında adını bile yazdık ibo yaptırdı calıstıgı atolyelerden birine gumus renkli harflerle ece ve berke diye yapıstırdık ikisinin de odasına

sağol canımmm

alkisalkisalkisSterilizatör daha sağlıklı olur bence. Kaynatınca hem bazı malzemelerin şekli bozulabiliyormuş

arkadaşlar biberon konusu kafamı karışştırdı biz bu biberonları nasıl temizleyeceğiz sterilizatörüm yok kaynatacakmıyoz yoksa elde bulaşık deterjanıyla mı yıkayacağız bul. mak. koysak olur mu??CADIARZU

burko şeker sepetin çok güzel olmuş çok hamaratsın maşallah
ben valla hazır aldım işin kolsyına kaçtım :)

aman yarabbi dokuzuncu aya geçmişim ticker da ben hala işteyim pöffff
Allahım zamanında sağlıkla sıhhatle doğuralım hepimiz inşallahh

günaydın kıslar...umarım herkes iidir....

buluşma var sanırım nasıl olcakkki isterim gelmeyi bana hergün uyar ama ben oıraları bilmem:eek:

didom cok dengeli programlı beslendigim 15 gun bebisim sadece 150 gr almıstı bende artık saldım canım ne istiosa onu yiyiorum tabiki saglıklı olanlarından. yani o hafta yediklerim bana yaradı ona deil o zaten alacagını alacak artık dusunmuorum kilo vs. bakalım bugun ultrasondan neler cıkcıak

evide sildim balkonlarıda sildim yarına sadece banyoyu temizlesem misafirler icin hersey hazır olur. ikramları sabahtan halledicem onlar sorun deil.

evide sildim balkonlarıda sildim yarına sadece banyoyu temizlesem misafirler icin hersey hazır olur. ikramları sabahtan halledicem onlar sorun deil.

çok hızlısın baby ev temizliği hamileyken çokkk zor gerçekten
pasta börek ya yiyecekler daha kolay temizlikten

çok hızlısın baby ev temizliği hamileyken çokkk zor gerçekten
pasta börek ya yiyecekler daha kolay temizlikten

silip supurebiliorum simdilik zaten gecen hafta kız cagırmıstım buyuk temizlik icin. bende yemek pasta borek vs yapmak istemiorum nedense .. aslında hicbisey yapmak istemiorum :))

günayydın herkese..
bende bi baktım ahah evrim sabah sabah gelmiş hayırdır dedim şöle bi geriye göz taradım meger Ozy sini yolcu etmiş. ahh kıyamam allah kavuştursuncanm. yani eşime düşkünlüğüm heryer onunla gitmem herkes tarafından bilinen bir bayan olarak seni çok iyi anlıyorum zaman geçmek bilmes.. neyhsesagsalim kavuşun. ama evde yalnız değilsin dimi..

Nazan gözun aydın doktor muayenen güzel geçmiş. ve maşallah demek normal dogum yapabilirsin. ayy darısı başıma inş. bende normal dogum yapmak istiyoyorum.hep dua ediyorum hayırlısıyla normal dogum nasip et Rabbim diye..

babaym sende mutlu haberlerle gel inş. doktordan.

evrişim yolunma merasımın güzel gecmıs anladıgım kadarıyla,hadı gözünaydın şeker

buarada yarın 2de randevum var size gore 11 oluyo bakalım drumun yonlendirdigi dr nasıl muayene edecek.acıkcası bu 2 hafta cokta planlı programlı beslenmedim belki catıya bakar. yani bakalım ins baksada kurtulsam su muayenenin stresinden
canım hayırlı haberlerle gel inş.
Kargalar fokunu bıle daa yapmadıgı bu saatte ayaktayım çünkü Özgür ü Ankara ya gönderdim.. :gitme: mafoldumben sımdı aklım onda, zor da yatarım.. mafoldumben Şu işinin merkezinin Ankara da olmasından nefret edıyorum...mafoldumben 2 gün yok.. mafoldumben ıdare edeceksınız benı ıkı gün, gösünüsü sefeyim..mafoldumben ben Özgür süz pek bir berbat oluyorumm.. mafoldumben
ayyy kıyamam sanaa,biz senı güzel agırlarız kuzum,enaz hissedersin eksıklıgını korkma sen :teselli: bende kocacımdan ayrı kalamayan heryere onunla gitmeyı seven herseyı bereaber yaşayan bırı olarak senı cok iyi anlıyorum.,hersey cok yavann gelır baana onsuz :gitme: Allah kimseyi ayırmasın sevgıdınden fallaaaa.
annesi aglayınca aglıomus ya bebislerde belki onun kanıtıdır belkide cigerleri gelisiodur ama aglıo ic cekio icim ezildi benimde.yavrum benim
mafoldumben mafoldumben nasıl yaaa,ama aglamasın kuzularımızzz,ben cok üzüldüm nasılda iç çekıyorrr.ayy bazen ben hıckırıyo dıe sevınıyorum,aglıyomukı ozamanlarr.bebebği benım,cok üzüldüm agladıgını öğrenınce.
günaydın arkadaşlar.hayırlısıyla bende doğum öncesi iznime ayrıldım rahat olacak galiba:)
bu arada ellerim parmak araları minik minik kabardı ama o minikliğe rağmen accayip kaşınıyolar. doktora sordum sabundan falandır dedi ama sabunu tahmin ettiğimden zaten 1 haftadır en iyi sabunla yıkıyorum. anlamadım şu anda da pişik kremini sürdüm öle yazıyorum zati... benimle aynı durumda olan var mı ... gerçi bir ara kaşıntı sorunu olan var diye okumuştum ama..
birde dün doktora gittim. benim de kendi doktorum izinde olduğu için emanet ettiği diğer doktora gittim.benim dr. 12 gün önce 2650 gr demişti. dünkü 2700 dedikafamçokkarıştı
normal doğum yapabilirsin herşey yolunda görünüyor dedi. yanlız burada bahsi geçmiş. gece normal doğum için anestezi sözü vereöiyoruz. gece sezeryan olursa anestezi dr. u geliyor dedi. :uhm:

canım kasıntılar hamılelıkte artabılıyomus.ama ellerınde parmaklarının arasında küçük sivilceler olduysa ve oralar kasınıyosa egzama olabılır.egzamayı tetıkleyen yıecekler var ama unuttum nelerdı.ama çiğ domates arttıryo onu sölim.hele dograrken elıne sürülürse yandın.çiğ yiyincede kasıntın artabılır.(bendede bı huy vardır kaşıntı lafını duyunca yada böcekten karıncadan falana bahsedılınce baslarım kasınmaya.ayy kasınıyo parmaklarım cok fenaa)

buarada maşşalah bebişine,ölçümleredee takılma cogu kez yanılma payı olabılıyor.doktorum üzerine basa basa söledı

Son düzenleme:
temizlik konusunda valla malum sıcak diye cam kapı heryer acık olunca çok çabuyk kirleniyor ev.. hergun toz alıyorum.2 gunde bir süpürge ve vileda ona ragmen vileda suyu epey kirleniyor..

ayak agrısı,

hani siz hepp yazardınız ya sabah uyandıgımda yuruyemedim falan ayaklarım agrıyor diye. ayy bu sabah ayak tabanlarım resmen semsert di ve yürümekde zorlandım üstüne basamadım . saolsun eşim biraz masaj yaptıda krem falan sürdük yumuşadı. neden böyle yahu sanki tüm gece fellik fellik gezmişim gibi.. sanırım bu kilo artık zor geliyor ayaklarıma..

ben azcık toz alıcam dün evi süpürüp sildim toz alma işi bugune kaldı...

temizlik konusunda valla malum sıcak diye cam kapı heryer acık olunca çok çabuyk kirleniyor ev.. hergun toz alıyorum.2 gunde bir süpürge ve vileda ona ragmen vileda suyu epey kirleniyor..

sadece vilada suyumu benim ayaklarımın altı kapkara :))))))))))

ayy düngece rüyamda nişanım gelmıstı.dün konusulduya,milkshakedede kaldı aklım.rüyama girdi işte.ama tek fark ikizlere hamıleydım ve karnım asırı büyüktü :1shok:

pinkymm yazık sana biz alıstık sen yeni baslıon kuzucum aama alısıosun zamanla kıyamam

off valla öle yaa,sankı ev degıl sokakta yasıyoruzz.toz alıyorum arkamı dönüyorum yıne toz heryer.bide mobilyam siyahh kafamçokkarıştı ohh tam bana göre yanı,pek severım boyna temıslık yapmayıo sankı:1ninca: cam kapı pencere acık olunca öle oluyor,ama kapatırsam nefes alamamkı.mecbur temıslıge devam napalım

[

maşallah pek hamaratsınız kızlar

ayak agrısı,

hani siz hepp yazardınız ya sabah uyandıgımda yuruyemedim falan ayaklarım agrıyor diye. ayy bu sabah ayak tabanlarım resmen semsert di ve yürümekde zorlandım üstüne basamadım . saolsun eşim biraz masaj yaptıda krem falan sürdük yumuşadı. neden böyle yahu sanki tüm gece fellik fellik gezmişim gibi.. sanırım bu kilo artık zor geliyor ayaklarıma..

ben azcık toz alıcam dün evi süpürüp sildim toz alma işi bugune kaldı...

işyerinde özellikle sandalyeden ilk kalktığımda badi badi yürüyorum çok komiks oldum sanırım

didom cok dengeli programlı beslendigim 15 gun bebisim sadece 150 gr almıstı bende artık saldım canım ne istiosa onu yiyiorum tabiki saglıklı olanlarından. yani o hafta yediklerim bana yaradı ona deil o zaten alacagını alacak artık dusunmuorum kilo vs. bakalım bugun ultrasondan neler cıkcıak
çok güzel haberlerle gel inşallah pervin.

şu nbanyo tuvalet temizliği varya azap oldu bana.haftasonu bir banyoyu klozeti temizleyebildim ruhumu teslim ediyordum salifoya devrettim.önceleri o fayansların arasını diş fırçasıyla ciflerdim..şimdi nerede eğil eğilebilirsen..

X