2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

NOORRAAAA ustayla kolay gelsin bacım. Nasıl, laftan anlayan bir usta mı bare? Bunların hödükleri oluyo, pek fena :sinifsinif:

yenge yenge yenege hay yengeler gotrusun onukaydirigubbakcemile3neyse laftan anliyo, ici rahat etmedi, elektrikciyi aksam buldu getiri, yarina isi aksamasin diye, bakalim gorucez, buarada adam benden 15 yas buyuk ha..bide tibet bi moktan anlamadigi icin adam benle muattap habire:))

Tazem..suyu kaynattım zaten..içinde beklettim 20-25 dk felan.korktum bişi ollur diye zaten..

secill elektrikci hallediyo gibi..insallah yaa..biseyler yapiyolar, biyerleri iptal edip bi yerlerden hat cekiyor...

nurdan iyi valla gece mece demiyolar çalışıyo adamlar..mesai de extra ücret alıyolardır ama dimi

nurdan iyi valla gece mece demiyolar çalışıyo adamlar..mesai de extra ücret alıyolardır ama dimi

valla bunlar turk usta baska turk elektrikci arkadasini getirdi, yani gece tarifesi yapmaz heralde, gunduz isi var diye gece geldi, bakalim gorucez, aman hallosunda, cunku ben hayatimda boyle elektrik sistemi gormedim, banyonun her duvarindan ayri sistem geciyor??ayri sigortaya bagli, bina eski oldugu icin, eski istem yapmislar.

gavur olsa saat 6dan sonra gelmez hayatta, pazar gelmez, faturasiz is yapmaz..v.s. gozunu sevdigim turk'um benimm.

gavur olsa saat 6dan sonra gelmez hayatta, pazar gelmez, faturasiz is yapmaz..v.s. gozunu sevdigim turk'um benimm.

doğrudur ama gavurlar daha iyi iş bitiriyolar..profesyonel çalışıyolar....bizimkiler gibi bodoslama dalmıyolar olaya..hesabını kitabını daha iyi yapıyolar, sorunsuz çıkıyolar işin içinden..bizimkilerin arkasından işin yoksa uğraş dur, ne çektirdiler bana..yaralarım depreşti..ne demişler '' bir işe türk gibi başla, alman gibi devam et, ingiliz gibi bitir''..

tatlim halloldu, yapti adam ya, helal olsun, isini biliyormus, 1 sattte, olmicak gibi gorunen seyi halletti...helal olsun ne diyim..cok mutlu oldum:)))

nazancım gozunaydınguzel gecmis muayne normal dogurma sansında var supr haberler valla
bulusma için bana uyar her gun oncden konusalım yeterki esra ve nesrin de gelirbelik ebruska da gelir onlara hitaben bir yazayım ben simdi

canancım o derin ana kucaklarının dibinebirbeek battaniyesi katlayıp yerlestiriyorsun zemini daha bir duzleniyor ozamahn bebegi ustune rahatcayatırabiliyorsun

ebrucumseninde gozun aydın amab encede bu haftadansonra donmez artık donecek yer yokki

merhaba kizlar ben yeni katiliorum araniza su anda 36+2 hamileyim beklenen dogum 7 agustos ama bugun doktora gittim 3.400 gr olmus bebegim ve her an dogum olabilir dedi cok endiseliyim boyle beklemek cok kotuu(

hosgeldin arkadasım da çok geç kaldın nerdeyse doguracagız neden endiselisin haftan gayet iyi dogurursan dogruursun endise etme bebegin kilosuda gayet guzel

aslında topuğum yine tutmuştu ama şimdi daha iyiyim bu topuk başıma dert olucak gibi bi his var içimde doğumdan sonra geçer inş..mafoldumben

otur azıcık poponun ustune esraaa oturr kuzum ne bu haldır haldır gezme hevesi yahuu:))))

aksam arkadasımın bebisini gormeye gittik 3260 gr 50 cm bebek gayet normal boyutta ama gozume çok kuçuk gorundu yahu unutmusumbu kadar kuçuk olabileceğinii emmeye calısıyor daha çokuyuyordu aglamazırlama yoktu yarından sonra aglar demis dr
kız anlattı gece uyurken 2 ydesaat bir anda bir uyanmıs sırtına kadar su yatakfalan gol gibiymis yolboyuda gelmis su yu çok korkmus elle muayne ederken ebe eline diski gelmisbebek kakasını yapmıs
o araada ibo sordu bebek normalde kakasını nereye yapıyor diye çisini amniyo sıvısıiçine yapıyor ve içiyor diye okumustuk ama kaka yapıyormuydu bebek onu hatırlayamadım sonuçta bebek kakasını yapmıs zehirlencek falandye panik olmus dr falan 3,49 da da sezaryanı olmus ama epidural yapcak kisi gece olmadıgı için epidural olamamıs ona kaam takıldı sayet gece bir problemimn olursa ben epidural de çok ısrarcıyım o hastaneyi dusunmeyebilirimy ani soracgım dr uma cumartesigunu bu konuyu

vee bebek çok tatlıydııı sabırsızlandım dogurmak için tabi gorunce oyle aklımdan attım hemen çok gonulden isterim olur falanallah korusun zaten berke taktı anne sende iki gun sonra dogur diye:))))

ıSTANBULLU ARKADASLAR
PETRıK EBRUSKA ESRA AYCA GULıSTAN MELEK FASULYEKO MAVıS VE ATLADIGIM ıSTANBULLU KıM VAR ıSE

bu hafta bir gun camlıcada nazanın bankanın lokalinde bulusmayı planlıyoruz gelmekisterseniz ne gun sizeuygun lutfenbildirn bir planyapalım mekan çok serin çok hos fiyatlarçokçok uygun tum gun oturulabilecek bir mekan yanıtlarınızı bekliyoruzz

aslında topuğum yine tutmuştu ama şimdi daha iyiyim bu topuk başıma dert olucak gibi bi his var içimde doğumdan sonra geçer inş..mafoldumben

Ahh kuzuummmmmm.. nolcek senın bu halın.. belkı bıraz otursan gecer Esram ha.. bır de bunu denesen,olma mı??

kaydirigubbakcemile3

)) dosegi hazirlicam yatiya kalsin:)))

kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

tatlim halloldu, yapti adam ya, helal olsun, isini biliyormus, 1 sattte, olmicak gibi gorunen seyi halletti...helal olsun ne diyim..cok mutlu oldum:)))

alkisalkisalkis

Hep ıstanbullu, hep ıstanbullu.. bı de bısı cagırsan,olma mı?? senağlama

Bis deeeeeeeee kahvaltı yapcessss bugun yarınnn İzmir gurubuylaaaa :dilcikar:

Kargalar fokunu bıle daa yapmadıgı bu saatte ayaktayım çünkü Özgür ü Ankara ya gönderdim.. :gitme: mafoldumben sımdı aklım onda, zor da yatarım.. mafoldumben Şu işinin merkezinin Ankara da olmasından nefret edıyorum...mafoldumben 2 gün yok.. mafoldumben ıdare edeceksınız benı ıkı gün, gösünüsü sefeyim..mafoldumben ben Özgür süz pek bir berbat oluyorumm.. mafoldumben

gunaydın canlarım
dun gece inatla salonda yatmadım uykum gelmedikce kitap okudum kitap okudukca uyku bastırdı:)
uyandım wc yine kactı uyku yine yerime gittim 2 sf okudum geldi uykum tavsiye ederim ama sabah 7de uyandım ama topuskom yuzunden acıktımı naptıysa.
neyse sabah kalktım 2 hurma , ballı limonlu su yaptım karanfilde attım bitane icine ardan vakit gecincede kahvaltı yaptım suan kendimi ii hissediorum bakalım.

dra gitmedende yemegimi yaparsam rahat edicem geldigimde sere sere otururum :))

esrakom ne guzel anlatmıssın yahu.. benim bildigim kaka o kaka deil. bebegin tuyleri dokulmeye baslıomus ve onu yutuomus bi arkadasıma dru oyle izah etmis ozetle yani bunu anlamıstım. beketen dokulen tuy yada deri dokuntusu:) mok deil yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…