2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gypsy, gülmemek ne mümkün yavrum, altıma yapacaktım az kalsın gülmekten :roflol:

tpuğundan dolayı de mi bacım..topuk ağrısı da sen de çıktı bi..allasen sabah güneşi vurdu mu bu gün? bir atasözünün ispatı üzerine çalışıyorum..senle ilgisi yok yani

tez antitez sentez diyosun... :roflol:

sanatsal şaheser napsın seni e mi :roflol:

Benim eklemelerim;

evet değişik açılardan hem de :)

dönmedi canım dönmedi.. bakalım bugün dr ne diyecek. bundan sonra dönme şansı var mı yok mu diye.

dönme şansı son ana kadar var canım, kafaları ağır basacağı için, %90'ların üzerinde bebek doğum pozisyonu alıyor.

Canım Allah kolaylık versin, Allah hödük olmayan işini hakkaten iyi yapan adam gibi adam derler ya öyle insanlarla karşılaştırsın hepimizi.

Bebek şekerleri için yaptığım sepeti bitirdim. Şekerler de bitmek üzere. Bir tek anı defteri kaldızemuszemus:

Çok güzel olmuş ellerine sağlık.

İşyerinin alt katında emlakçı var orda çalışan bayanında kızı doğum yaptı 40 ı çıktı bebişin oda hep barışa gitmiş ,pazar günü sancısı başlamış haydi hastaneye, barışın teli kapalı ulaşamamışlar. Vural bey nöbetçiymiş galiba o doğurtmuş . Normal doğum istiyomuş bayan çok uğraşmışlar 10 cm den fazla açılmamış bide bebek içerde top gibi dönüyonmuş sezeryanla doğurtmuş Vural bey. Sende şimdi nilüfer hanımın hastasınıda vural beye pas yapmışlar diyince adam hastanenin nöbetçi doğumcusu herhalde diyorum. İnşallah bizim doğumlarımızda o olur. Nilüferi bilmiyorumda barışa tahammül edemem gibime geliyo. Bide o bayan dediki sezeryan derlerse pazar günü yap drunun nöbetçi olduğu bi pazar, o zaman hastane çok tenha oluyomuş akrabaların gelmeside kolay oluyomuş. Ayaküstü konuştuğumdan ne istediler naptılar diye soramadım. Allah komşununda yardımcısı olsun. Sağlıkla kucaklasın bebeğini inşallah.

Hayırlı haberlerle gel. Hem bebişin hemde senin için hangi doğum hayırlı olacaksa o olsun inşallah.

petrik sabah 4 dilim ekmekmi hemde beyaz ekmek. sence cok deilmi

şimdi baktım 3 dilimmiş, 2 kibrit kutusu yağsız peynir, domates salatalık ot
beyaz ekmek yiyince fırlıyor şekerim anlatamadım çırpıya
ara öğünde 2 su bardağı süt içiyordum yarım bardağa indirdi bi süt keyfimiz vardı içine etti

emrem msallah ya , sen kac haftaliksin, baya iyi kilosu, masallah nazar degmesin..

Allah razı olsun senden.. 2 ay gıdıyorlar haa.. hayatta bırakamam falla..

Nurdan..eğer sigortayı kaldırır kaldırmaz atıosa sigorta arızalıdır..aklıma geldi bak şimdi

Bana topiğin beceriklisi diyenler görün görün becerik neymiş...Burko beşiğin çok güzel...Valla bravo...

Petrik, çırpı diyetisyen nerden bilecek seni..Kaç aydır kendi formülünü bulmuş olman gerek...Sen bildiğine devam et derim ben.. Bu ne yaaa çin işkencesi gibi

hayırlısı ne ise o olsun güzelim..güzel haberlerle gel..

sen de şu kurabiyenin tarifini verive bakem..sen yaptığına göre çok güzel oluveriyodur o şindi..

Burkoo..eline sağlık valla..anam ortalık becerikli kaynıyo..bis de tık yok..

norraa, hadi kolay gelsin bakalım, usta ustalığını yapsın kurtarsın seni bir an önce bu sıkıntılardan...

dadumluk insan yesin seni... istikrar iyidir, bir ara paylaş yıllık yazılarını bizimle de :)

bence nişan değildir o gelen, dinlenmeyle geçer d,iye tahmin ediyorum canım üzme sakın kendini, dert etme bunu nedir nedir di,ye, olacak bunlar zamanımız yaklaşıyor...

hayatından bu sabahı çıkar şekerim, seni konuşturmamış bile hatun
şeker yok ama tuz gölü canavarı var ondan ister misin petriğim, o daha zararsız :jeyyar:

:roflol:

Bebek şekerleri için yaptığım sepeti bitirdim. Şekerler de bitmek üzere. Bir tek anı defteri kaldızemuszemus:

harika olmuş renk süper yerimseniben

canım senın çin ne hayırlı ocaksa öle olsun inşalah.bayada iriymiş senın kuzun.benımde gecen gun2900 cıktı 36 haftalıktık.bende normal istiyorum ama inşallah şölee 3500gr falan dogar kuzum.

Bir arkadaşım geçen hafta doğum yapmıştı kızlar, ben de rahatsız etmemek için hal hatır sormak için telefonuna mesaj attım; cevabı geçen gece saat 01.30 da tam ben uykuya dalacakken geldi ve özet olarak her şeyin çok güzel olduğunu ama gece ile gündüzün birbirine karıştığını yazmış... belli dedim :) Aslında ziyaretine de gitmek istiyordum ama aradığım zaman telefonuma bile cevap veremiyor, sanırım doğum sonrası pek vakit kalmıyor, ben de daha sonra gitmeye karar verdim, tabi benim doğumumdan da sonraya kaldı böylece :)

petrik dodurmasiz olur mu hic, ayip ettin, seninkini ayirir, dogumdan sona veririm:)))
gerci suan helvayi iptal etim,lor kurabiysine girisicem, erimesini bekliyorum lorun:)))seninkini diyet sekerle yaparim olmami?

2 çatal alim ama olmamı :))

dimi ama Burcu çırpı gibi diyetisyenden kaçmak lazım
negüzel tesbitlrin aynen hazır listeyi verdi, benden önce diyetisyenden çıkan 150 kiloluk hatunada aynı listeyi vermişti
oo negüzel afiyet olsun bende meyve ögünü yerine dondurma yiyorum 10 günde bir : )

Canım Allah kolaylık versin, Allah hödük olmayan işini hakkaten iyi yapan adam gibi adam derler ya öyle insanlarla karşılaştırsın hepimizi..
amin amin, sağol canım

petrik kadın manyamıs salla sen onu eskiye devam gayet ii gidiosun daha ne olmus.

hayatından bu sabahı çıkar şekerim, seni konuşturmamış bile hatun
şeker yok ama tuz gölü canavarı var ondan ister misin petriğim, o daha zararsız :jeyyar:
hehe bayılırım ben o tuz gölü canavarına : ))

Petrik, çırpı diyetisyen nerden bilecek seni..Kaç aydır kendi formülünü bulmuş olman gerek...Sen bildiğine devam et derim ben.. Bu ne yaaa çin işkencesi gibi

evet ben neyiyeceğimi iyi biliyorum , zaten 2 aydır kilom aynı, kendimi bilmesem çok kilo alırdım dimi ama

canım insallah nisan değildir adaha vakitleri var ama gelirsede hiç endise etme benim oglum 36 da dogmustu kuveğze falan konmamıstı hiç merak etme haberlerini eksik birakma ama merak ederizz

hayırlara vesile olsunmu derlerdi guzel ruyalara oyle diyelim iste ben anlamam ne denir falan :)
benhiçbu tarz uruya gormuyorum ne bebek ne dogum ne kendimi kimseyi.))) bir gariplikmi var bende hemen hemen hephiniz benzer ruyalar goruyorsunuz çunku

ya ben 30, haftaya kadar oyle idim hatta peceteyi biraz ince aldı isem elimin altından pembe goruntusunu kan falan sanıyordum panikle bakıyordum yuzume iyice yaklastırıp :)) iyyy ama artık korkmuyorummm çok rahatım bu haftalradn sonra

aaa sevindim meltem yaa bir ece miz daha oluyor yani bizimde isim kesin odasında adını bile yazdık ibo yaptırdı calıstıgı atolyelerden birine gumus renkli harflerle ece ve berke diye yapıstırdık ikisinin de odasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…