2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Gelen yogun istek uzerine meshur ve cocuklugumun vazgecilmezi "Lor Kurabiye"min tarifi::

500gr tuzsuz lor(biz tatli lor da deriz)
1 su bardagi seker
3 yumurta, birinin sarisi uzrine ayrilicak
1 paket kabartma tozu
1 paket vanilya
1/4 paket yumusamis margarin
aldigi kadar un ( bu lafi hic sevmem, ne kadar alabilirki?deneyip kivaminizi bulucaksiniz, ne cok civik ne cok kati)
hepsini yogur, yaglanmis tepsiye ceviz buyuklugunde koy, utune yumurta sarisi sur, 180 derece firinda ustu kizarana kadar pisir 20dk-30dk...

eceler kaç oldu arkadaşlar.4 mü 5 mi? maşallah ecelerimize..güzel oluyor ece kızlar

ecelerin anneleri sunlar :))

ben
baby
jenny
fasulyeko

bu kadar diye biliyorum ben
evet ya tanıdıgımtum eceler guzel oluyor mankenler unluler dunyasıda dahil ama birazdasımarık oluyorlar guzelligin verdigi sonuçolarak bakalım bizimkiler nasıl olacaklarr

hahh diye busiralama super olmusss 9 uncu sıradayımm ayy ama kesin onumden birileri gricek ben 10 kusurlu sıralarda olurumg ibi geliyor

nisan gelmesi

arkadaslar benim nisan soyle gelmisti
tuvalatte idim tuvaletim bitti ama hala bir ses var sırrr seklinde allah allah dedim muslukmu bozuldu neakıyor çok komikti ya yas 22 cahil değildim yinenetten falan epey bakıyordumo zamanlar gebelik org falanyeni acılmıs sitelerdi pekte yoktu baska alternatif hamile bebek sitesi falan ordan okumustum

neyse kuzenimn falan bizdelerdi kapıda benibekliyorlardı dısarı çıkıyorduk aksam saat 7 gibi en yakın arkadasım kuzenim ve esim kapıda asansor tcagırıormlardı bende tuvalete girip geliyorum demistim ama suyu anlayınca benden akıyor:) seslendim kuzenim altı ay evel dogumyapmıstı oglu ile bize gelmisti og un hemen pecete ile bak dedi nisan varmı diye o anda bakmıstım ve pembe pembe akıntı gibi gormustum oyle uzun uzadıyakan gibi birsey değildi suyum akmaya devam etti ahastaneye gidene kadar heryere akmıstı durdugum yerde kuçuk sbir gol olusuyordu çok utanmıstım -gidene kadar hastanede danısma onunde falan habire arkama geçin gorulmesin diyodum hiç unutmam mavi bir esofman vardı ustumde lacivert gibi olmustu , falan filan

nisan gelmesi

arkadaslar benim nisan soyle gelmisti
tuvalatte idim tuvaletim bitti ama hala bir ses var sırrr seklinde allah allah dedim muslukmu bozuldu neakıyor çok komikti ya yas 22 cahil değildim yinenetten falan epey bakıyordumo zamanlar gebelik org falanyeni acılmıs sitelerdi pekte yoktu baska alternatif hamile bebek sitesi falan ordan okumustum

neyse kuzenimn falan bizdelerdi kapıda benibekliyorlardı dısarı çıkıyorduk aksam saat 7 gibi en yakın arkadasım kuzenim ve esim kapıda asansor tcagırıormlardı bende tuvalete girip geliyorum demistim ama suyu anlayınca benden akıyor:) seslendim kuzenim altı ay evel dogumyapmıstı oglu ile bize gelmisti og un hemen pecete ile bak dedi nisan varmı diye o anda bakmıstım ve pembe pembe akıntı gibi gormustum oyle uzun uzadıyakan gibi birsey değildi suyum akmaya devam etti ahastaneye gidene kadar heryere akmıstı durdugum yerde kuçuk sbir gol olusuyordu çok utanmıstım -gidene kadar hastanede danısma onunde falan habire arkama geçin gorulmesin diyodum hiç unutmam mavi bir esofman vardı ustumde lacivert gibi olmustu , falan filan

Nurdan..eğer sigortayı kaldırır kaldırmaz atıosa sigorta arızalıdır..aklıma geldi bak şimdi

yok bak simdi anlatayim ben sana:
simdi banyonun elektrigini yakinca 1 dk yaniyor sonra tum evin elektrigi apartmanin sigortasindan atiyor, asagidan, evin ic sigortasindan oraya gideni kapatip asagidan tekrar aciyoruz, yoksa otomatik olarak yine atiyor..ama sadece ust lamban ve tuvaletin sigortasi, sanirim birbirine bagli, ama banyoda apliklerin oldugu ve camasir makinasinin bagli oldugu priz calisiyor...ne alakaysa banyonun elektrigine ait 3 sigorta var.

1.sik acaba bu nemden dolayimi kisa devre oldu, o hat uzerinde, acinca kisa devre oluyor elektrigi
2. sik sorun nemden alakasiz, tamamen rastlanti

3. sik moku yedik, hayatta bulunamicak sebepmafoldumben
aban 3. sik kuvvt ve muhtemel geliyor...muhendis ablaaa yardim edive biii..

yarin elektrikci gelicek bakalim, aksi gibi sabahta randevum var dr.da...

Di mi yaaaopuyorumnanaktanAyy benim canım kızım:asigim:İnşallah görürüz o günleri sağ salim:Saruboceq:

Amin amin..

evris bende bırakmam bırakamam nefes alamam onsuz cunku

Yalnız olmadıgıma sefındım falla.. gurupta da benım adım cıktı :))

Tesekkur ederım kuzu..

nereden nereye dı mı Esrakom.. :)) du bakalım Ece nın macerası nası olacak :)

Kızlar ben oturduğum yerde kaykılıyorum bazen ve önce sol bacağımı sonra da sağ bacağımı koltuğa uzatmak üzere havaya kaldırmaya çalışıyorum ve solu çok zor sağı ise müdahalesiz neredeyse kaldıramıyorum. Yani sanki tek bacağımın kendi başına 40 kilo da kaldırmaya gücüm yetmiyor,karın kaslarımız iptal olduğu için mi böyle acaba? Oluyor mu sizde de bu zorlanma?

Hamileliğim boyunca en çok neye sinir oldum?

Daha önceleri de hassastım ama hamilelikte duyupta dayanamadığım bir ses var. TV nin sesi biraz fazla çıksa ya da kulağıma reklam sesi gelse dayanamıyorum bu duruma. Anında sinirlerim zıplamaya başlıyor :)

esrako senin nişan olayın da enteresanmış, şar diye ses geliyor ve sen musluk sanıyorsun öyle mi :) bakalım bize neler olacak :)

[

Amin amin..

Yalnız olmadıgıma sefındım falla.. gurupta da benım adım cıktı :))

Tesekkur ederım kuzu..

nereden nereye dı mı Esrakom.. :)) du bakalım Ece nın macerası nası olacak :)

yok yavrum nie yanlız olasın bu topikteki herkes kocasına pek bi meraklı bakma cokta caktırmıolar ama anlasılıo :))) hem benim bakude adım cıkmıs cokmu salla daha guzel boyle:)) sabahları bu halimle opup koklamadan ayrılamam. napayım kim ne derse desin boyleyim ben:umursamaz:

Sorma, resmen kocakarı oldukkafamçokkarıştıBenim sol bacak iptal. Sağa yüklene yüklene o da yakında iflas eder. Yattığım yerden biri uzansa da beni kaldırsa diye melül melül bakıyorum:a015:
Ben agdaya gıdıyorum arkadaslarım.. dualarınızı benden eksık etmeyın..

Hadi Allah kolaylık versin

dogum oncesi agdanmı sekerim bu hadi hayırlı olsun..

mucizem bende bazı reklmlara dayanamıom sinirim kalkıo. ayse ozgun danino 1, dilber hala d smart 2,halley sirin oglan sekilleri 3

ays Esra heyecanlandım okuyunca
Ece nin hikayesi nasıl olacak bakalım : ) onuda yazıcaksın negüzel azkaldı

Evriş hadi kurtulacaksın darısı başıma, kolay gelsin

şimdi sabah kalkıom ya yada gece wc ye once bi oturuyom dayanacak yerde yok kalkmak icin anca kapıya uzanıp kalkıom. normaldede oturdugum yerden biyere dayanmadan kalkamıyorum koltuk kenarı vs ye yani

birde bende hepsine ilave diz agrısı var. cok kiside yok gozlemledigim kadarıyla diz agrısı

kocakarı mı olduk :1shok: az kaldı az doğurunca genç kız olacağız di mi :1shok:

mucizem bende bazı reklmlara dayanamıom sinirim kalkıo. ayse ozgun danino 1, dilber hala d smart 2,halley sirin oglan sekilleri 3

ben hiçbirine katlanamıyorum, o reklam sesi kulağıma geliyor ya arada, çıldırıyorum :)
zaten sevmem tv yi, bebiş gelince de açtırmama düşüncem var eşime falan, yani çok elzem şeyler hariç öyle görüntü olsun diye tv açık olmasın. Bebiş de mümkün olduğunca tanışmasın tv ve bilgisayar ile... öyle bir hayalim var bakalım ne kadar mümkün olacak...

şimdi sabah kalkıom ya yada gece wc ye once bi oturuyom dayanacak yerde yok kalkmak icin anca kapıya uzanıp kalkıom. normaldede oturdugum yerden biyere dayanmadan kalkamıyorum koltuk kenarı vs ye yani

ben de hep dayana dayana kalkıyorum..

birde bende hepsine ilave diz agrısı var. cok kiside yok gozlemledigim kadarıyla diz agrısı

gece dönenirken yatakta bazen hissediyorum dilzerimin ağrıdığını...

ay kizlar nasi uyku bastirdi, ustada yenge yenge 5dkdabir bisi soruyoo...uykum var yaaa....

ayy bosver nesrin ya cırpı dr u delimi ne sabah aclıgı ustune en yuksek çıkan saat yani sabah sekeri 4 dilim emkmek ne demek hadi 3 dedin sonradan oda çok anacımm ben uç dilim ekmek yedi isem 160 ın altına dusmuyor delimi ne bee sen kendi formulunde devam etbence olcumlerni normal çıkıtgı surece daha dr a danısmaya gerek yokkii

ay dimi baby ya sonradan tekne kazıntısı olanlardaha bir farkıl oluyormus iyiki yaptım dedirtiyormus annelere hani onlara can yoldası gibi oluyorums yas farkı olunca bende kizim oyle olakdiye umut ediyorum iyik yapmısım diycem gibi geliyor hep oglum basını alip genc olup yanımızdan uzaklastıkca kızımla takılcaz diye hayaller kuruyorum
ki oglumsimdiden tatillede fana hiçç yanımızda değil ilerki yasını duusnemiyorum
kızım arkadas olcak bana insalahh

ya valla ya basa geln nası çekiliyor insannası adapte oluyor kendine formuller buluyor bravoburcucum sanada madem olctun baktım yeemk sonrası daha az etkiliyorki bende tam tersi mesela oyledvam et kendi kendimizin dru oluyoruz bir nevi seker buyuk eigitim gerektiren ve kisiye gore değiskenlik gosteren birsey çunku

ay daha neler yaa kısıtlama yok her besin grubundan alman gerek ama uzum yiyceksen atıyorum 10 adet erik yiyceksen 15 adet asla yemiycen diye birsey yok biz tip2 diyabetlisi değliiz yaslılar dan değilzi hamileyiz yahu hersey gerekli bize lafa bak 9 kilo çokmus asinir oludm delimi ne yaaa

vallya goz korkutmak istemem ama telde falan konuscak vakit olmuyor ben hemen dogruup nete girip forumlara takılanlara pek inanamıyorumyada sanslı insankitlesinden o nlar bebekleri uyuyan falan beekler
benim ilk gunler kabusgibiydiii

bendee bacagımı kaldıramıyorum elimle destekliyorum ay yaslı teyzeler gibi oldukk .)))))

Ben agdaya gıdıyorum arkadaslarım.. dualarınızı benden eksık etmeyın..

e bu son agda değil dimi evrimcim ama her an hazırlıklı olmak adına bende arayıçok acmayı dusunmuyorumn her an hersey olabilir bundan sonra kolay gelsinsanaa
x

ayyynennn danino reklamına illet oluyorummmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…