2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yakalayamazsın kuzuu..lülülülülülü..evim miiisss , bebişimin cicilerinin ütüsü 1 ay önce bitti bee..hastane çantam bilem hazır.....:kahve:

e kimdi totosunu kaldıramayıp bebişin ciclerini yıkamayıp ütülemiyenn sendinnnn sonradan yaptın dimekkkk delikafadulden

YAFRUM ESRA; Sen bu topiğin temel taşlarındansın beaaaaa.. senı sevmeyeni ölsün.. yapamıyorsa da ben öldürürümmm icabındaa!!

sedacım pursa da çok sıcak mı..biz seneye pursaya tayin isteyeceğiz.
heeehh yaklaş şöyleee yamacıma doğruuu aynı bölgeye girdikmi tamamdırrrr :lepi:
En' ler listesini tuttum.. Başkalarına da bişeyler bul ama..bitti mi bu kadar mı??
valla tam aktif olmayanlar için yorum yapamadım pekk s
kız esraaaaaaaaaaa benmi gezentiyim senmi. yafrum karıştırmışsın hem sen en şişko kategorisinde değilde. topiğin en neşesi kısmına yazalım şahsi fikrimdir...
sen gezentisin beni karıştırma
:mymeka:

gelmeyin üstümeeee, kör gözle o kadar gördüm..bak sonra editledim, çıkardım burkoyu...

TOPİĞİN EN'LERİ
.............................

ellerine saglık üşenmeden yazmıssın bide.buarada teşekkür ederım canımmm :1hug: ama sana yaptıgım espürüleriii geri alıyorum yoksa şirinlğimi elden alırsın :kedi: hep dideee zorladı benı yoksa ben sana hiç gülmedım,atasözlerininde dogrulugunu hiç kanıtlamak istemedım laelaelaelaelae lülülülülülülaelaelaelaelae

ama kendını en şişko katogorisine koymaaa,sana biz jubileye en doymayan diyebılırızzz kaydirigubbakcemile3

yok didecim ben buraya antalyadan geldim oyüzden burası bana hiç sıcak gelmiyo bi geçen hafta biraz sıcaktı e oda geçti zaten kısa sürüyü sıcaklar... gelde görüşelim seninle ya ne güsel olur
valla çok iyi olur..seneye çıkar inşallah tayinimiz..sıcakta değilmiş ohhh
nazan da bendne daha zayıf. 69 kilo oldum. 21 kilo almışım

şişşşşt çaktırma vermişler sana çıtırlığı geri mi veriyon..cık cık

SELAMLARR İYİ HAFTALAR OLSUN HERKESE

sabah 5,30 da telefonum caldı heyecanla kalktım birine birseymi oldu diye baktım arayan su cuma gunu dogum yapacak olan arkadas anladım hemen tabi aksi bisey var ve dogurmusss gece suyu gelmis bugun 38+0 idi, 5 cm acılması varmıs hastaneye gittiginde ve agrısı falan yokmus bebek makat gelisli olmasa normal rahatca dogurcaktı anlasılan tabi ona uzulmus ama saglıklı imis bebek az sonra gormeye gideceğim çok heycanlıyımmmmmm sıranın bana geldiginin en derin belirtisi bu arkadasımın dogum yapması idi 20 gun onde idi benden inanamıyorum hala dogurduguna:)

hayy maşşalah 25 kısı topiği okuyormusss :1shok: 19 kayıtlı 6 misafir..bu misafırler acaba şeyler olabılerrrmiii.hanı dahada olsa bu topiğe girmem diyenlerrr:roflol: :roflol:

Benim eklemelerim;

topiğin en'leri

evriş = topiğin en annesiii (valla benim anaacığımdan daha çok şey biliyor şahsen:)
dide = topiğin en stand-upçısııı (didoya daha çok enler varda neyse sadece böyle dedim laelaelaelaelae) en sıpası,vazgecilmezi,kaderdaşım,ruh ikizim..
babymoom = topiğin güzellik ve bakım uzmanı (suna dumankayamız-ahmet marankimiz :) en aklı basında, fırcaladı mı etrafında adam bırakmayan en sıkı hatunu :)

tazefasulye = topiğin cinsellik uzmanı (yalanmııı yalanmıııı :) o topiğin sapığı

lalece = topiğin en çıtırı heralde en az kilolu lal aramızdaaa :)) en güzeli, ennnnn
aftabru = topiğin olgunu (olgun ve dolgun hatun :) etliye sütlüye karısmayan hatunu
esrako = topiğin en meraklısı (esra ve meraklı soruları bu topiğin tadı tuzu) esrayı tarıf etmeye kelımeler yetmes :)),hele hele baslıklı konu anlatımları
petrik = topiğin en şekerii (azimli şeker annemiz bizimmm) iyidir,hoştur,merhametlidir..

telkırma = topiğin en hamaratıııı topiğin en şaşkın hamilesi :))
milkshake = topiğin en çilekeşi (bu hatunun başına gelenler pişmiş tavuğunkine gelmedi başka dert vermesin rabbim) baska da soze gerek yok :))
minik_kelebek = topiğin şirinesi (minişim çok başka şirinmi şirin tatlımı tatlııı) kelebekimm benim.. Güzel dosttur.

norraa = topiğin en iştahlısı ( şimdi diceksiniz sen nesin ben pisboğazım ama nurdandaki iştah çok farklı harikaaa ) en hanımefendisi.. Tam bir hanımefendi.. Senı sevıyorumm
jenny_sh = topiğin türkçe katili (ama biz seni böyle seviyoss haberin olsun :) ahahah.. Baska söze gerek yok :)

sakaleynmaster = topiğin en tecrübelisiiii(biricik deneyimli annemizzz) hem zarıf,hem anne, hem de dunya tatlısı
pinky_42 = topiğin gezentisi(gez gez nereye kadar nasıl hamilesin sen :d en yanardöneri :)),anında satar

tuana3434 = topiğin sakini(sessiz sakin bi hatundur şahsen tanıdım öyledir yani kendisi) sen ole dıyorsan dogrudur :)

seerni = topiğin en uyuşuğuuu :)) :))))))

mercimekim = topiğin en sevimlisi (hele avatarındaki fotolar yokmu sankim mercimekin bebişi öyle olucakk) yoksa boşluğu hıssedılen nacızanelerden

keops35 = topiğin kaçağıı (bi gözükür bi kaçar) heh valla dedene rahmet

burko = topiğin bilimsel ve duygusal annesi (kendileri biyoloji öğretmeni olurda ) burko zarıftır,naiftir.. Cok da dolu dolu bır kadındır, bır de sezeryanla dogmus.. O yuzden her yaptıgı kabulumuzdur :)
eftelya66 = topiğin temizlik hastası (eline bez vermeye görün bulduğu yeri temizliyo) :)))) bı tanedir oo

ebruska = topiğin akıllısı (bu kadar aktif değilken hepimizin bilgilerini aklında tutması çok ilginç değilmi) bence de ole.. Ne kadar oldu gelelı.. Sankı hep bızımle gıbı..

başak35 = topiğin güzel kız annesi(başak ne kadar güzel değilmiii burçinde öyle olucakkk:) ole ole.. Guzel kız dogurma uzmanı o
fasulyeko = topiğin başbakan yaveri eee belediyede çalışıyo rüyalara bile giriyo bu hatun :)) valla da ole :))

3k1m = topiğin sanatsal şaheseri (hele o özetleri yokmu keşke daha aktif olsa değilmi:) bır de onun fotoları var.. Onları unutmamak lazım :))

kaçakkedi = veee topiğin ilk annesi olucakkk inşallah dularımız şebnemleeee

o tam bir savaşcı.. Bu kutsal savasında onu tanıdıgım ıcın cok memnun oldum..

geriye kalıyor bendenizzz topiğin en şişkosuuuu; hayatımda gordugum en ozel kadınlardan bırısısın.. Resmen sana doyamamıstım.. Asla da senı bırakmayı dusunmuyorum.. opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
ellerine saglık üşenmeden yazmıssın bide.buarada teşekkür ederım canımmm :1hug: ama sana yaptıgım espürüleriii geri alıyorum yoksa şirinlğimi elden alırsın :kedi: hep dideee zorladı benı yoksa ben sana hiç gülmedım,atasözlerininde dogrulugunu hiç kanıtlamak istemedım laelaelaelaelae lülülülülülülaelaelaelaelae

ama kendını en şişko katogorisine koymaaa,sana biz jubileye en doymayan diyebılırızzz kaydirigubbakcemile3

Püüüüü Tugbaa... mıyav mıyav.. nereye kadarrr kaydirigubbakcemile3 çok zeytınyagı gordum senı zemuszemus

kızlar bi araştırmamla aslan burcuna 23 temmuzda giriliyormuş şimdi dohturum 22 derse 23 olmazmı desem ni der sizce 1 günle çocuğun hakkını yemesek zira doğal olsaydı doğum aslan olacaktı

valla ben olsam derdim deryacım birgunden hiçbirsey olmazyani nolcaki dr a burc olayınıbahsetme ama istersen iste halasıın teyzesinin dogumguunu ile aynı olsun arzu ediyoruz vs diyebilirsin yada esimin çok onemli toplantısı falan var bir sonraki gun olsa olmazmı diyebilirisn daha etkili olur:)

Listede talep edilen değişiklikler yapılmıştır. Kendisi bilgisayarımda kayıtlı duruyor. Bir dahaki güncellemede yeni halini görebilirsiniz.

Tarih sırasına niye koymamış bu kız? dediğinizi duyar gibiyim. E malum, her an herşey olabilir. Beklenen tarihlere göre liste yaparsam arada erkenci bebişler çıkarsa liste hepten p...ç olur. O yüzden gerçekleşen doğum tarihlerine göre son düzenlemeyi yapacağım. Bilginize

hehee aynen dedim yazcaktımdatarih sirası yapsan burkocuk diye ama sen yanıtını vermissin:))) e ama yinede takip etmemiz acısından tarih sirasında olması daha kullanıslı olur gibime geliyor senin arzun bilir tabi ugrasan emek veren sensin arkadasım eline saglık tekrar

ya benim gobek deligim korkunççç acımaya basladı yatakta sagdan sola donerken karnım yana agırlıgını verip biranda iniyor ya donerken oyle çok acıyorki ne yapmalı bilmiyorum
laproskopi oldugum içinmi hamile kalmadan bir ay evel bu kadar acıyor sizlerde yazıyordunuz gerci acıyor gobek deligi diye ne is anlamadım neden acıyorki bu kadar

SELAMLARR İYİ HAFTALAR OLSUN HERKESE

sabah 5,30 da telefonum caldı heyecanla kalktım birine birseymi oldu diye baktım arayan su cuma gunu dogum yapacak olan arkadas anladım hemen tabi aksi bisey var ve dogurmusss gece suyu gelmis bugun 38+0 idi, 5 cm acılması varmıs hastaneye gittiginde ve agrısı falan yokmus bebek makat gelisli olmasa normal rahatca dogurcaktı anlasılan tabi ona uzulmus ama saglıklı imis bebek az sonra gormeye gideceğim çok heycanlıyımmmmmm sıranın bana geldiginin en derin belirtisi bu arkadasımın dogum yapması idi 20 gun onde idi benden inanamıyorum hala dogurduguna:)

ne güzel bişi olsa gerek..sancısız 5 cm.e kadar açılmış..rüya gibi...darısı başıma darısı başıma...
allah bağışlasın..vatana millete hayırlı evlat olsun..

X