2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

pervin bi dönem sakinleşiyolar bikaç hafta kadar sonra yine coşuyolar bilesinn bu hafta karnım patlıcak sandım şahsenn

esram evet benimki nezamandır 12-3 arası nobete dikiodu beni. şimdi yataga gecince baslıo bir iki vurmaya ozelliklede ben emraha donuk yada sarılıp yatıosam . sonrada mecbur sola donuyorum oyle sızıyorum . yarım saat sonra filanda kendiligimden uyanıorum 1 saat takılp yine uyuyorum

16 katmıııı sakın hepsini çıkmaya felan kalkışmaaa :1shok:

yok yok cıkamam sanırım 5 veya 6ya kadar cıkarım. yuruyuse cıkamam havalar cok sıcak bunalırım.. almam gerekenler var ama suan deil eger bi serinlik ruzgar gorursem ozaman.

petrik benimde var öle arkadaşlarım malesef ben ilk 3ay çok zor hamilelik geçirdim bırak misafire bişey yapmayı eşim nöbetçiyken aç kalacak kadar kötüydüm ki burda ailem akrabam hiçkimsem yok ama gelip gayet ii ağırlandılar bilmem kaçsaat mutfak camının açık olmasının sonunda hazırlanıp ki bu durumuzla dalga bile geçtiler.bugünse kendisi hamile ailesi yanında yattığı yerden kalkmıyor ama davet etsem gelcekler o derece yani hamilelik sadece onlara geçerli sen ne çekiyosun umurlarında deil valla kırılan kırılsın bu halimde ağırladıklarıma saysınlar napim amaklava:

arada temmuz annelerini yokluyorum..orda 2 arkadaş o kadar rahat bi şekilde bekliyolar ki normal doğumu, onlardan acayip güç alıyorum..onların biran önce doğsun diye çırpınmaları, korkusuzca beklemeleri beni de rahatlatıyor..kaydirigubbakcemile5

pervinn karanfili bilmiyodum hemen onada başlimmm çay gibimi yapcezzz goggleden ne diye aratıcam karanfilli sıcak su diyemi lülülülülülü

1 bardak sıcak suya 1 karanfil tanesi atıosun canım ve doguma 1ay -20 gun kala gunde 1 kere iciosun. oda dogumu kolaylastırıo. karanfilin faydalarında yazıo. bende eskiden beri biliom ama tecrubeleri okumustum gecenlerde ise yaramıs

bende artık o moda girdim resmen. ins bizdede devam eder ve oyle oluruz canım.benim derdim sancısı vs si deilde sonrakindeki dikisler

saolun canlarım evet ben ilk agızdan duydugumda yatmıstı ya kafama sonradanda tecrubeler anlatıldı pinkynin annesiydi sanırım vs ve digerleri . tabiki biz hicbirzaman birbirimizin kotulugunu istemeyiz.hepinizi cok seviorum

bende artık o moda girdim resmen. ins bizdede devam eder ve oyle oluruz canım.benim derdim sancısı vs si deilde sonrakindeki dikisler

dikiş konusunda da illa olcak diye düşünmüyorum..belki de dikişsiz olcak..annem 4 çocuğunu da dikişsiz doğurmuş..o ihtimali düşünerek rahatlatmaya çalışıyorum kendimi..

sorma sorma bizde yaptık dogal juile konusmasız :)) 10 gun olmustur belkim. ama benim anlamadıgım bizim kızlar juile yaptıkları halde hormonlar tavan yapmıs bendede tam tersi durum hicbir istek yok ..sanırım dogumdan sonra kullanıcam bisiler. cok kanka bi arkadasıma siparis vercem iice sarıp sarmalayıp annemlere versin bura gelirlerken :))

hemen hemen aynıyız canım kaldıgım kilo ve simdiki kilomuz. ama 36. haftadan sonra cok kilo alınmıomus alınan o haftaya kadar alınıomus zatn

bukadar olur bizimine gore agustosa kalmaz hem sizdemi ecesiniz bizde eceyiz.4 tane ecemiz olcak topikte ne guzel saglıkla gelsinler insallah..hergun babası bugundemi gelmedin seni bekledim diyip duruyo yada karnında duracagına dısarda dursun oynarız ne guzel dio yada yavrum icede sıkıstı iice yazık yeri yok dio oyle boyle gecio zaman

mesir macunu yersin bol bol delikafadulden

allah seni napmasın :)) femore die bi krem var ondan aldırcam ilk evlendigim sırada bi arkadasım numune olarak vermisti cok ise yarıo . birde vaginal kuruluk icin ilac aldırcam hormonsuz arastrıdım gecenlerde yazmıstım

nurdan ne yaptınız usta işinde var mı yeni bir gelişme.yarın son haftamıza başlıyoruz..nasıl geçer bir hafta
bugun o yuzden giremedim tatlim, nihayte dun gelen usta ile anlastik, gerci biraz yuksek fiyat istedi ama el mahkum kabul ettik biraz indirebildik, yoksa dogurucam sinirden,stresten..yarin basliyor insallah, 5gune falan biter..hayirlisiyla bi bitsekadini sokup dip tirnak temizletip yatak odasini siparis edip yerlestiricem cocuk odasini...hayirlisi...

h e y e c a n d o r u k t a ! . . .
allah sagsaglim bebisni kucagina versin tatlim, bol sans..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…