2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

BENDE MERAK ETTİM SON DURUMU NEKİ ACABA :uhm:
AMANIN ONDAN SONRADA BENİM
delikafaduldenŞAFAK YARINDAN İTİBAREN 10 GÜN :teytey::lepi:

10 gün :1shok: amanınnnn delikafadulden

Doğuma güle oynaya gitmek mi, ağlayarak gitmek mi?

her ne kadar cevabı elimizde olmasa da, benim kafamdaki tabloda şakalaşa güle oynaya, espriler yapa yapa gitmek var. Bakalım nasıl olacak :)

Heyecan heyecan.... davullar çalar kafamın içinde tam tam tam tam diye :) Onur sürekli espriler yapmaya çalışır, ama ben gülemem muhtemelen :) Ağlamak istemem. Oğlum sağ salim doğsun, sonra ağlarım :)

sorma evriş çok hödükler öyşe sinirliyimki uykum kaçtı
üstelik hatunda hamile 32 haftalık anlayışsıızn önce gideni karıkoca aynı cins
birde dün akşam görüştük ertesigün niye gelirlerki , eşime emirvaki yapmışlar evdemisiniz musayitmisini deseler eşimde bi nesrine sorayım planı işi vardır deyip sallayacaktı, biz o tarafa geliyoruz size ugricaz demişler uğramalarıda 9 saat sürdü
biz onlara gitsek yemek saatinde hadi dışarda yiyelim hiç yemek yapamam diyecek kadar rahat insanlar
bende öyle derdim ama dışardan da herşeyi yiyemiyorum
çok uyus oldum hiç sevmiyorum zaten neyse içimi döktüm gidip uzanayım belki uykum gelir

Sanki bu tiplerden ilk başlarda bahsetmiştin diye hatırlıyorum. Sinirimi bozuyorlar diye.. yanlış mı hatırlıyorum? Ne öküzler var, sen de git bir gün devril üstlerine diycem ama, ben yapamam şahsen :)

allah seni napmasın :)) femore die bi krem var ondan aldırcam ilk evlendigim sırada bi arkadasım numune olarak vermisti cok ise yarıo . birde vaginal kuruluk icin ilac aldırcam hormonsuz arastrıdım gecenlerde yazmıstım

Aaa, neymiş o krem? Gingko bloba, ginseng falan var bildiğim ama? emzrirken içilir mi onu bilmiyorum.

Pöff! Uykum kaçtı, bu saatte hortladım:nazar:Hiç adetim değildir ama:uhm:Sevgilim balığa gitmek için 2 buçukta kalktı. O saatten beri ben de uyuyamıyorumkafamçokkarıştı

Pervinim bize kırılmadığına sevindim canım. Biz de seni seviyoruza.s.

Petrik çok gıcık bir günmüş hakkatenÇok üzgünüm çoookBen en yakın arkadaşımın evine bile gidememiştim hamileyken (onlar çok çağırmıştı halbuki), seninkiler bir de çok yakın olmadığın tipler anlaşılan. E bu kadar uyuzluk yaparlarsa kimseyle yakın olamazlar, gayet normal. Umarım bir daha rahatsız etmezler:eek:lmaz:

İyi akşamlar herkese,

dün çok geç saatte geldik eve hiç sevmediğim arkadaşlarda vardı uyus oluyorum onlara, geç yattık geç uyandık, saat 12de bi telefon akşam görüştüğümüz kıl oldugum arkadaşlar biz size geliyor dediler
saat 1 de geldiler benim üstümde halen uyku kostümüm var öğlen 1 de geldiler akşam 10 da gittiler uyus olduk ailecek belki işimiz var dimi ne kadar düşüncesiz insanlar umarım uzun süre görüşmeyiz şöyle 1 yıl kadar
çüşşş yani.pes
bugun o yuzden giremedim tatlim, nihayte dun gelen usta ile anlastik, gerci biraz yuksek fiyat istedi ama el mahkum kabul ettik biraz indirebildik, yoksa dogurucam sinirden,stresten..yarin basliyor insallah, 5gune falan biter..hayirlisiyla bi bitsekadini sokup dip tirnak temizletip yatak odasini siparis edip yerlestiricem cocuk odasini...hayirlisi...

allah sagsaglim bebisni kucagina versin tatlim, bol sans..
inan çok sevindim.pahalı mahalı bitsin artık şu işler de senin de kafan rahatlasın
GÜNAYIN FASÜLYEKO SENİN DE İŞTE SON HAFTAN DEĞİL Mİ? YAPMAM GEREKEN İŞLERİ BİTİRİRİM BU HAFTA.İNŞALLAH ÇABUK GEÇER

hemen hemen aynıyız canım kaldıgım kilo ve simdiki kilomuz. ama 36. haftadan sonra cok kilo alınmıomus alınan o haftaya kadar alınıomus zatn

aman daha almayalım hamile kaldığım zaman 73 le bitiririm diyordum ama şimdiden 76 aaaa battıkkk

bukadar olur bizimine gore agustosa kalmaz hem sizdemi ecesiniz bizde eceyiz.4 tane ecemiz olcak topikte ne guzel saglıkla gelsinler insallah..hergun babası bugundemi gelmedin seni bekledim diyip duruyo yada karnında duracagına dısarda dursun oynarız ne guzel dio yada yavrum icede sıkıstı iice yazık yeri yok dio oyle boyle gecio zaman

ay bir kapı süsü aldık harika üstünde ismi de yazıyor foto çekip eklerim

Adım Ebru canım :) Arada şaşırıp sürç-i lisan etmemek için nickleri kullanmaya çalışıyorum :)
peki ebrucum

çüşşş yani.pes

inan çok sevindim.pahalı mahalı bitsin artık şu işler de senin de kafan rahatlasın
GÜNAYIN FASÜLYEKO SENİN DE İŞTE SON HAFTAN DEĞİL Mİ? YAPMAM GEREKEN İŞLERİ BİTİRİRİM BU HAFTA.İNŞALLAH ÇABUK GEÇER

amin inşallah
sana da günaydınnnopuyorumnanaktan

gunaydiiinnnn kizlaarrrr...

DIDOSS ben tatili 1 hafta erken aldim bu insaat isnden dolayi, ustanin basini beklicem:)))belki son 1-2 kere daha giderimm bilgisayarimdaki bilgileri almak ve son isleri bitirmek icin.. ha gayret tatlim son haftann, cumaya kutlayalim bunu...

burad kizlar 2 gundur oldum bittim, benim kocacim pek ev-inssat islerine asina olmadigi icin her yeere usta ve onunla birlikte gobusumu sallya sallaya bende gittim bi aksilik olmasin diye, dun aksamda bi aile dostlarina yemege gittik,ama dun yataga yattigimda olmustum...

kayinpederim insafli adam bizde 1 gun kaldi sadece , annesine gecti sonra, ben yorulmiyayim diye, bide simdi insaat da baslicak ayakaltinda olmamak icin..seviyorum kendisini cok..kaldigi sure zarfindada hep yardimci olmaya calisti zaten..

haftasonu muhabbetin dibine vurulmus, ben kacirdim ne yazikki:KK43:(

doguma nasil girmekten bahsedilmis, ben salya sumuk aglarim her dakika heralde, tibetde basimda panik atak, sonra oda aglar cok, benim bu kocam cok sulu goz, bazen o mu hamile ben mi diyorum, resme onun hormonlr benden daha hassas...gerci teyzem hep derdi, gozunden yas akan adam vicdanli adamdir diye, canim benim:)))

gunaydiiinnnn kizlaarrrr...

DIDOSS ben tatili 1 hafta erken aldim bu insaat isnden dolayi, ustanin basini beklicem:)))belki son 1-2 kere daha giderimm bilgisayarimdaki bilgileri almak ve son isleri bitirmek icin.. ha gayret tatlim son haftann, cumaya kutlayalim bunu...
bana kazık attın demek nurdan...sürünerek geldim işe resmen..şaka bir yana senin adına sevindim evde de bir sürü işin var zaten..bir an önce biter umarım
burad kizlar 2 gundur oldum bittim, benim kocacim pek ev-inssat islerine asina olmadigi icin her yeere usta ve onunla birlikte gobusumu sallya sallaya bende gittim bi aksilik olmasin diye, dun aksamda bi aile dostlarina yemege gittik,ama dun yataga yattigimda olmustum...

kayinpederim insafli adam bizde 1 gun kaldi sadece , annesine gecti sonra, ben yorulmiyayim diye, bide simdi insaat da baslicak ayakaltinda olmamak icin..seviyorum kendisini cok..kaldigi sure zarfindada hep yardimci olmaya calisti zaten..

kayınpedere alkışalkisalkisalkis

haftasonu muhabbetin dibine vurulmus, ben kacirdim ne yazikki:KK43:(

doguma nasil girmekten bahsedilmis, ben salya sumuk aglarim her dakika heralde, tibetde basimda panik atak, sonra oda aglar cok, benim bu kocam cok sulu goz, bazen o mu hamile ben mi diyorum, resme onun hormonlr benden daha hassas...gerci teyzem hep derdi, gozunden yas akan adam vicdanli adamdir diye, canim benim:)))

bizdeki sahne şu olur..salifo şebeklik yapar beni güldürmeye çalışır..ben gülerim bir yandan da gözümden yaş akar.kürtaja girerken bir daha slihi göremezsem diye ağlamıştım..bebiş zaten ölmüştü karnımda..neyse neyse herşey çok güzel olacak.bir de anesteziye nasıl girersen öyle çıkıyorsun.benim kolum çok acımıştı iğne yaparlarken kolum kolum diye ağlamıştım ( ne salaklık) uyandım kolum kolum diyordum.

bizdeki sahne şu olur..salifo şebeklik yapar beni güldürmeye çalışır..ben gülerim bir yandan da gözümden yaş akar.kürtaja girerken bir daha slihi göremezsem diye ağlamıştım..bebiş zaten ölmüştü karnımda..neyse neyse herşey çok güzel olacak.bir de anesteziye nasıl girersen öyle çıkıyorsun.benim kolum çok acımıştı iğne yaparlarken kolum kolum diye ağlamıştım ( ne salaklık) uyandım kolum kolum diyordum.

benim sezercik epiduralle olucak, ama ben korkuyorum hic sevmem omurilikten olan girisimleri, stajyerken norolojide, beyin omurilik sivisi almamm gerekmisti aklim cikmisti:KK43:((cok irrite olurum yapmaktan ve yaptirmakta,..bi nevi fobi diyelim...

günaydın kızlar
gece başıma gelenler off off güleni vururum bilesiniz peşin söylüyorum

rüyamda sancım başlıyor ama ne sancı resmen doğum başlıyor diyorumki yalancı sancı yaşamadık direk olaya girdik heralde kıvranıyorum yatakta mamiyide uyandırmak istemiyorum bi yandan dur bakalım kesilicekmi diye derken suyum geliyor şırrrr diye bir sıcaklık ama ne su gelmek tmm diyorum hemen mamiyi uyandırmalyım kesin doğum başladı
derken uyanıyorum -tatlicadiarzu-
ve altıma işemişim ama ne işemek yatak batmış bi ayağımı maminin üstüne atmışım adamın üstüde batmış tek donla yattğımdan engelsiz heryer sidik resmen ayy çıldırdım ağlana zırlana kalktım mamiyi kaldırdım çarşafları değiştridk Allahtan çarşafın altında koruyucu vardı yatağa fazla geçmemiş banyo yaptık yatağı silersin silersin o sinirle mamide bi yandan gülüyo deli oldummm kalktık salonda yattık..
rezilliğe bakarmısınız rüyamda gördüğüm su olayı esnasında meğersem işiyomuşum yaaa offf :KK43:(

günaydın kızlar

rüyamda sancım başlıyor ama ne sancı resmen doğum başlıyor diyorumki yalancı sancı yaşamadık direk olaya girdik heralde kıvranıyorum yatakta mamiyide uyandırmak istemiyorum bi yandan dur bakalım kesilicekmi diye derken suyum geliyor şırrrr diye bir sıcaklık ama ne su gelmek tmm diyorum hemen mamiyi uyandırmalyım kesin doğum başladı
ve altıma işemişim ama ne işemek yatak batmış bi ayağımı maminin üstüne atmışım adamın üstüde batmış tek donla yattğımdan engelsiz heryer sidik resmen ayy çıldırdım ağlana zırlana kalktım mamiyi kaldırdım çarşafları değiştridk Allahtan çarşafın altında koruyucu vardı yatağa fazla geçmemiş banyo yaptık yatağı silersin silersin o sinirle mamide bi yandan gülüyo deli oldummm kalktık salonda yattık..
rezilliğe bakarmısınız rüyamda gördüğüm su olayı esnasında meğersem işiyomuşum yaaa offf :KK43:(

yok yok ben böyle bir şeye gülmeme..başıma felan gelir..bir de salonda yatıyorum serin diye yazık olur canım koltuklarıma...geçmişler olsun..suymu bekliyecem diyodun gelmiş işte puhaaa

günaydın kızlar
rüyamda sancım başlıyor ama ne sancı resmen doğum başlıyor diyorumki yalancı sancı yaşamadık direk olaya girdik heralde kıvranıyorum yatakta mamiyide uyandırmak istemiyorum bi yandan dur bakalım kesilicekmi diye derken suyum geliyor şırrrr diye bir sıcaklık ama ne su gelmek tmm diyorum hemen mamiyi uyandırmalyım kesin doğum başladı derken uyanıyorum -tatlicadiarzu- ve altıma işemişim ama ne işemek yatak batmış bi ayağımı maminin üstüne atmışım adamın üstüde batmış tek donla yattğımdan engelsiz heryer sidik resmen ayy çıldırdım ağlana zırlana kalktım mamiyi kaldırdım çarşafları değiştridk Allahtan çarşafın altında koruyucu vardı yatağa fazla geçmemiş banyo yaptık yatağı silersin silersin o sinirle mamide bi yandan gülüyo deli oldummm kalktık salonda yattık.. rezilliğe bakarmısınız rüyamda gördüğüm su olayı esnasında meğersem işiyomuşum yaaa offf :KK43:(
Esraaam bu konuda hassassın biliyorum ama dayanamıcaaaaaam özür dileriiiiim :roflol::roflol:

günaydın kızlar

Tamam tamam, gülmeyeceğimnaniknanik

Esracim gecmis olsun canim ayni ruya ben anaokuluna giderken basima gelmistii, ama o zman 5-6 yasinda falandim

Esracim gecmis olsun canim ayni ruya ben anaokuluna giderken basima gelmistii, ama o zman 5-6 yasinda falandimdelikafaduldensırnaşık şey:roflol::roflol:

X