2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kayınvalidem bebeğe sepet beşik yaptırdı, gönderdi bana sağolsun.. Cibinlik tülü de yaptırmış ama cibinlik demirini buradan alırız diye almamış. İnternetten benzer beşiklere bakıyorum da kimisinde cibinlik yok kimisinde de demirle değil de üstüne örtme şeklinde tülü eklenmiş. Cibinlik demiri alsam da sepetin neresine nasıl tutturacam bilmiyorum. Bir fikri olan var mı arkadaşlar? taaa geçmişte ESRAKO'nun sepet beşiği olduğunu hatırlıyorum, foto eklemişti ama cibinlik var mıydı hatırlayamadım..
bi fikrim yok sepete takılanlar nasıl olurki
iyi geceler uyuyanlara.... Bana da uyku bastırmak üzere, bastırıyor, bastırıyoor...

sanada iyi geceler duşd aldım ama bişeyde bastırmıyor sırnaşık şey

şebnemmm rabbim yardımcın olsun bebişini kucağına alıp bol bolll emzirmeyiii nasip etsin dualarımız seninle

derya yaaa 10 gün kaldı demek rabbim sağlıkla kurtarsın inşallah

ebru bende 10 gr aldım yetiyormuş

ıyi akşamlar herkese,

dün çok geç saatte geldik eve hiç sevmediğim arkadaşlarda vardı uyus oluyorum onlara, geç yattık geç uyandık, saat 12de bi telefon akşam görüştüğümüz kıl oldugum arkadaşlar biz size geliyor dediler
saat 1 de geldiler benim üstümde halen uyku kostümüm var öğlen 1 de geldiler akşam 10 da gittiler uyus olduk ailecek belki işimiz var dimi ne kadar düşüncesiz insanlar umarım uzun süre görüşmeyiz şöyle 1 yıl kadar

bi fikrim yok sepete takılanlar nasıl olurki

sanada iyi geceler duşd aldım ama bişeyde bastırmıyor sırnaşık şey
Ben de takıldım kaldım. internetten bakıyorum benzer sepet resimlerine, bakalım ordan bir fikir edinebilecek miyim?

şebnemmm rabbim yardımcın olsun bebişini kucağına alıp bol bolll emzirmeyiii nasip etsin dualarımız seninle

derya yaaa 10 gün kaldı demek rabbim sağlıkla kurtarsın inşallah

ebru bende 10 gr aldım yetiyormuş

Aldım Esra aldım bile :) internetten siparişi verdim hemen 10 gr..

bana moral veren arkadaşlara ayrı aytı teşekkür ederim, hassas dönemdeyiz insanlar anlayışlı olmadan saçma salak konuşuyorlar işte, kimseyi umursamuyorum oğlum gayet sağlıklı varsın göbeğem küçük olsun dimi : ))

nesrincimm bende bu kadar dayanıklı olacagimı bilymiyordum eminim sekeriç ikanher anne adayı bizim gibi dayanıklı olmustur hayatının bu evresinde insan bebegini riske atabilirmiaslaa yani alla sabrını veriyor
sendemi magnum sayıklıyorsunn
ayalahım dogumdan sonra benimiçin ayrı bir bayram havası olcak bebek bakımıymıs uykusuzlukmus umrumda olmaz gibi geliyor yeme içmke rahatlıyor of of nası yerim ben profiteroll tiremusu magnum aserdiklerim bunlar su an için:))

evet Allah sabrını veriyor çok şükür dermanı olan dertler Allah başka sıkıntı vermesin
pastada yemişsin oğlunun şerefine oh afiyet olsun bende canım çok isteyince küçük bi dilim aldım pastaneden 3 çatal yedim nasıl mutlu oldum anlatamam :)))
dün akşamda yarım magnum yedim 138 çıktı şekerim arada böyle kaçamaklar yaparım cesaretlendim : ))

7 tane meryem suresi suya okunup doguma gitmeden icilerisede cok ise yarıomus forumlarda cok okudum bunu cok kolay oluyomus dogum
sağol bilgiler için peki Meryem suresini benmi okicam annem okusa ben suyu içsem de olurmu ???

nesrincim pamuğa zeytinyağı sürüp üstten sürüyorum çok içerelere girmeden doğrusu nasıl tam olarak bilmiyorum
ne dersin pervin doğrusu tam olarak nasıldır sence??
bide hurma şekeri fırlatırmı onuda bilmiyorumkineee :sm_confused:
bende başlıyayım bari ama önce kuku temizliği lazım kafamçokkarıştı

Petrik canım iyi etmişsin tramvaydaki kişiden yer istemekle. Çünkü zaten hamilelere ayrılmış yerler var, aslında onlar bizim yerlerimize oturmuş vaziyetteler. Ben söyleyemedim gerçi şimdiye kadar kalkın da bana yer verin diye, ayıplarıyla baş başa bıraktım onları. Taze de yazmış bir anısını otobüsteki. İşte ne dersin... Erkek müsveddesi bunlar da....
napalım keyiflerinin gelmesinimi beklicez hödüklerin, utansınlar azcık

eşim msn ye ''az kaldı geliyoooooooo'' yazmış..:))
ne güzel heyecanla bekliyor yavrusunu : )

öncelıkle herkeze kocaman bır merhaba..cok mutluyum doktora gittik sabah Allah ıma şükür bende güzel haberlerle döndüm.bebegım iyi,kılosu 2900 gr boyu 49 cm.ama doktorumuz üzerine basa basa ölçümlerın artık kesın degıl bellı aralık içinde oldugunu söledi.yanı şimdilik bı hafta kadar önce cıktı kılosu.başı asagıda kedine yer acıyor kuzum.NTS sonuclarımda normal cıktı,10 gun nsonra tekrar gıdıcem.kasıklarımındakı baskının artmasının normal olsugunu çünkü bebegın basının asagıda oldugmnu söledı.bel agrısıda aynı sekılde,bebegın kılosu arttıgı için bel agrısı normal dedı.ayaklarımdakı şişlikte normalmıs.aşırı şiş degıl dedı.dogumdan sonra inicek nasılsa dedı
öle yanı bana gelınce bu ay ipin ucunu fazla kacırmısım ve 3 kılo almısım :mymeka: barı doguma kadar daha fazla almasam ,iyi olcak.totelde 10 kılo almıs bulunuyorum :kedi:

Maşallah bebeğine Kelebek toplamda 10 kilo gayet iyi

bende yatıyorum kızlar yorucu bi gündü kıl misafirlere yemek yaptım çok ayakta kaldım
yarın sabah diyetisyene gidiyorum erken kalkmam lazım
iyi uykular herkese

BENDE MERAK ETTİM SON DURUMU NEKİ ACABA :uhm:
AMANIN ONDAN SONRADA BENİM
delikafaduldenŞAFAK YARINDAN İTİBAREN 10 GÜN :teytey::lepi:

delikafadulden 10 gün müüüüü?? Anam bilmiyordumm

çok heyecanlandım derya....delikafadulden..benim belli bir tarihim bile yok..:1no2:..arada kaynar giderim..

Ahh yerimm yerimm.. kıyamam sanaaaaa

ME3ERHABA ARKADAŞLAR,
sİZE BİR BAKAYIM DİYE GİRMİŞTİM AMA MİSAFİR GELDİ ÇIKMAK ZORUNDAYIM TEKRAR GİRERİM BU GECE...
BENİ MERAK EDEN TÜM ARKADAŞLARA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM. ŞİMDİLİK İYİ KÖTÜ DURUMU İDARE EDİYORUZ.. YA<RIN NSTYE TEKRAR GİRİCEM. 3.GİRİŞİM OLACAK. PERŞEMBE HASTANEYE YATACAĞIM, KALP İÇİN DE KONTROLLER YAPILACAĞI İÇİN. CUMAYA DA ALLAH İZİN VERİRSE BEBİŞİ KUCAKLAYACAĞIM.
HEPİNİZİN DUASINA ÇOK İHTİYACIM VAR. İYİ Kİ VARSINIZ DOSTLAR....

ŞİMDİLİK ÇIKIYORUM. TEKRAR GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH...

Ne ıyı yaptın kendınden haberdar ettın bızı.. aklım sendeydı, çok ıyı oldu..

h e y e c a n d o r u k t a ! . . .

Dualarımız senınle.. yüzdün yüzdün kuyruguna geldın.. senınle gurur duyuyoruzz...

ben hastane çantama 2 adette çıtçıtlı bodyde koyayım en iyisi zıbın takımı koymuştum ama sıcakta body giydirirlerse ne dersiniz en azından çantamızda bulunsun

Hemen koyuyorumm Deryammm.. koklya koklaya hem de :))

İyi akşamlar herkese,

dün çok geç saatte geldik eve hiç sevmediğim arkadaşlarda vardı uyus oluyorum onlara, geç yattık geç uyandık, saat 12de bi telefon akşam görüştüğümüz kıl oldugum arkadaşlar biz size geliyor dediler
saat 1 de geldiler benim üstümde halen uyku kostümüm var öğlen 1 de geldiler akşam 10 da gittiler uyus olduk ailecek belki işimiz var dimi ne kadar düşüncesiz insanlar umarım uzun süre görüşmeyiz şöyle 1 yıl kadar

Ya hayatım, hala ne mısafırı annem ya... ben kımseyı kabul etmıyorum acıkcası.. ev musaıt degıl.. kımseye ıkı tabak cıkaracak halım yok.. ınsanlar anlayıssızsa.. ben de boyle davranırım.. musaıt degılım de gec gıt.. yuh yanı 1 de gel 10 da gıt. ne bıcımm ınsanlar bunlar.

bende yatıyorum kızlar yorucu bi gündü kıl misafirlere yemek yaptım çok ayakta kaldım
yarın sabah diyetisyene gidiyorum erken kalkmam lazım
iyi uykular herkese

İyi geceler petrik.. dinlenmene bak bacım.. ben kendime yemek yapamıyorum sen bir de misafir ağırlamışsın...

sorma evriş çok hödükler öyşe sinirliyimki uykum kaçtı
üstelik hatunda hamile 32 haftalık anlayışsıızn önce gideni karıkoca aynı cins
birde dün akşam görüştük ertesigün niye gelirlerki , eşime emirvaki yapmışlar evdemisiniz musayitmisini deseler eşimde bi nesrine sorayım planı işi vardır deyip sallayacaktı, biz o tarafa geliyoruz size ugricaz demişler uğramalarıda 9 saat sürdü
biz onlara gitsek yemek saatinde hadi dışarda yiyelim hiç yemek yapamam diyecek kadar rahat insanlar
bende öyle derdim ama dışardan da herşeyi yiyemiyorum
çok uyus oldum hiç sevmiyorum zaten neyse içimi döktüm gidip uzanayım belki uykum gelir

sorma evriş çok hödükler öyşe sinirliyimki uykum kaçtı
üstelik hatunda hamile 32 haftalık anlayışsıızn önce gideni karıkoca aynı cins
birde dün akşam görüştük ertesigün niye gelirlerki , eşime emirvaki yapmışlar evdemisiniz musayitmisini deseler eşimde bi nesrine sorayım planı işi vardır deyip sallayacaktı, biz o tarafa geliyoruz size ugricaz demişler uğramalarıda 9 saat sürdü
biz onlara gitsek yemek saatinde hadi dışarda yiyelim hiç yemek yapamam diyecek kadar rahat insanlar
bende öyle derdim ama dışardan da herşeyi yiyemiyorum
çok uyus oldum hiç sevmiyorum zaten neyse içimi döktüm gidip uzanayım belki uykum gelir

Vicdansızlığın böylesi.. ne kadar uyuz olsan hakkındır.. canları sıkılmış, gönüllerini eğlemek için kalkmış size gelmişler resmen.. :eek:klava:

yine yarım saat bilmem kac dk lık guzellik uykumuzda uyandık. cocougum uyuyo Allahtan suan. artık gecen gunlerdeki gibi durmamazlık yapmıo. su icinde kalmısım ama yaa. uykum kactı geldim aranıza.

petrikcim annende okusa olur onemli olan okunmus olmasıymıs

ay nesrin ne kıl insanlarmış yaa surat yapsaydın bütün gün
ben olsam suratımla döverdim valla arada iki laf sokardım habire
gerçi bunu yapan adam laf sokmadanda anlamaz direk konuşucan suratınaaaa

bendede duygusallık başladı sulugözlü oldummm dokunsalar ağlıyorum valla hemende sinirleiyormmm ...
son ayda benim dr.um bool yürüyüş ve yüzme verdi ev ödevi olarak yani dinlenme zamanı gectiii çoktannn

bende yarın merdiven inip cıkmaya baslıcam. bizim apt 16 katlı bakalım kaca kadar cıkabilcem

Doğuma güle oynaya gitmek mi, ağlayarak gitmek mi?

her ne kadar cevabı elimizde olmasa da, benim kafamdaki tabloda şakalaşa güle oynaya, espriler yapa yapa gitmek var. Bakalım nasıl olacak :)

benim kafamdaki tablodada nisan yada suyum gelmis olarak ama rahat bisekilde gitmek var. hic stres yapmıorum artık cok kolay olcak dogumum ona inanıorum neye inanaırsan oyle gecermis artık cok relaxım Allaha emanet girip cıkcaz insallah canım

X