2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evrimi de kaçırttınız.accık uğraşacaktım onla..tü size.kapatın bu münasebetsiz konuyu bakiyim.mucize de bıkmış zaten.ben de bıkacağım haaaa

noliyi burcu kuzum allasen? her soru heryerde sorulmaz..

ay ne bileyim baktım 1-2 ip ucu verir gibi olmuşsun. Ben de belki şey edersin didiydim. Tmm tamam sormadm.

Yaa, ayrıca biz ne zaman bu konuyu konuşsak Evrim de hemen bitiveriyo, bi rahat rahat konuşturmuyosunuz ki...

gecmis olsun tatlimm..buarada dusundugunuz ismi cok merak ettim...
ben de bende donmek isiyorum...

ay furkooo yaaa 1 sene ne demekkkk düşünemiyorum fallaaaa halini salatalık patrlıcan ne görsen için gıcıklanır hatta çerliston bibere bile delikafadulden
sırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

BURKOO sanada gecmis olsun tatlim...

ay ne bileyim baktım 1-2 ip ucu verir gibi olmuşsun. Ben de belki şey edersin didiydim. Tmm tamam sormadm.

Yaa, ayrıca biz ne zaman bu konuyu konuşsak Evrim de hemen bitiveriyo, bi rahat rahat konuşturmuyosunuz ki...

yavrum burcu pas beşerlere has değil metallere hastır.o sebebplen şeettim komik geldi...kaçırttınız evrimi konuşun şindi

ÖSS'de 0 çeken 30 bin öğrenciden bahsedelim:1no2:
bu gün çok dertlendim o konuya hiç sorma..
gecmis olsun tatlimm..buarada dusundugunuz ismi cok merak ettim...

ben de bende donmek isiyorum...

sırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

BURKOO sanada gecmis olsun tatlim...

nurdan ne yaptınız usta işinde var mı yeni bir gelişme.yarın son haftamıza başlıyoruz..nasıl geçer bir hafta

kaçıncı haftada başladın canım çatlamaya.

34.haftada canım

al bitane daha 8 aydır ortada yok gelmis herkesi emrine amade beklio. bislerde hamileyis yahu

bende aynısını dusundum klim aacılmaz ama camıdamı acamıycaz ya bilemedim gunlerdir bu mevzuyu dusunuyorum

canım benim kıyamam sana.. cok sevindim ruyadada olsa rahatlatmıs olduguma..yoksam benim tarihimmi olcak 23 temmuzkafamçokkarıştı

pazara gitmek mi? bana ne kadar uzak bir şey

bugun gittik sonrada markete allam ya pazarda bisey olmadıda markette biara fenalasıom sandım bidaha serinlik olmadan evden dısarı adım atmam

affınıza sıgınarak : hayvan herif (benim bildigim kancık hayvanın kopegin yani kotu yola dusmusune denir)

mercimekim o selulit tarifini seyretmedim ben tesaduf actıgımda bisiler diodu bitti mevzu pekte merak etmiom nasılsa geciren bisiler var onu hallederiz.

zeytinyagını yapıcam (kusura bakmyın arkadaslar) bu hafta kontrolum var catı muayenesi olabilirim bakalım bugun hurma aldım sabah aksam yiycem. birde karanfili icmeye baslıycam doguma 1 ay kalasıcak suya 1 karanfil atıp iciosun . onunla ilgili de cok sey okudum isteyenler google dan arastırabilir linkini bilmiorum bastan soyliim

mucizem vichy ii gelio ama ben anlamadım bazen karnıma baktıgımda catlak dolu goruyorum bazense dumduz yani o catlak goruntusu azalmıs. acaba kıyafetlerin izimi yada geceligin filan cakamıorum yani ne oldugunu.

evrisim ben kahve limonu 1-2 kere yaptım ama suanda yapmıycam dogumdan sonra yapıcam. heryere ayrı bakım icin arastırma yapıom

baby, hava serinlemeden çıkma bir daha mecbur değilsen, gerçekten bizim dönemimizde bu sıcaklarla baş etmek kolay değil...
bir de;
vichy işe yaramamış mı oluyor bu durumda, hani tekrar çatlaklardan bahsetmişsin de...

yazmışsın canım zaten, anladım, bazen öyle değişik gözükebiliyor, haklısın...

pervinim niye kusura bakalım kukuya zeytinyağı işine.kuku senin kukun..kendi adıma fikrimi söyledim.iyi gelir inşallah yanlış anlama sakın.kimsenin iine karışmak değildi niyetim.hay Allah

Tamamen iyi niyetle söylüyoruz güzelim, ne kusura bakması. Aşkolsun. İçinizden biri idrar yollarımda enfeksiyon var derse çok üzülürüm. Yüzdük yüzdük sonuna geldik. Egzersizle atlatmak daha mantıklı geliyor hepsi bu. Herkesin kendi tercihi yine de. Belki daha önce yazdıklarım gözden kaçmıştır diye tekrar yazdım ben

Sapık dıyaloglarınız biitince gelırım ben yıne topiğe.. sis ıyıce zıvanadan cıktınıss yine yaaa... öğğhhhhhhhhhhhkkk
ay kaç hemen namuslu usturuplu gadınnnn :dilcikar:
noliyi burcu kuzum allasen? her soru heryerde sorulmaz..
bakmiyiceğim işte:dilcikar:
utanma utanma

ah aklıma köpeğim geldi çillim geldi oda kötü yola düşmüştü ama kancık dedirtmem ben köpeğimeeee

pervinn karanfili bilmiyodum hemen onada başlimmm çay gibimi yapcezzz goggleden ne diye aratıcam karanfilli sıcak su diyemi lülülülülülü

pervinim niye kusura bakalım kukuya zeytinyağı işine.kuku senin kukun..kendi adıma fikrimi söyledim.iyi gelir inşallah yanlış anlama sakın.kimsenin iine karışmak değildi niyetim.hay Allah

Yok yok.. Pervin kafasına yattıgını anlatmaya calısıyor.. anladıgım kadarıyla bu dur.. Ben Pervın ın kendıne zarar verecek bır sey yapacagına asla ınanmıyorum.. 8 aydır gozlemledıgım bu dur.

Ama benım gorusum de sızden yana.. yanı sana kötu bırsey olmasından korkuyoruz Pervinim... bız bırbırımızı gormesek te.. bırbırımız ıcın kayıtsız sartsız beklentısız kıymetlıyıs.. sana asla bısı olmasını ıstemem.. Burko da.. Dido da.. farklı dusunmuyor.. yıne de elbettekı karar senın kuzum.

niye düştü acaba, sebeplerine bakmak lazım, ne yaptıysan köpeciğe, kendini başka bişr hayata adamış...

Allah ıyılıgıını versın senın be kadın kaydirigubbakcemile3

cümlemizin Allah iyiliğini versinnn :Saruboceq: kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…