2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

arkadaşlar merhaba,
sözümona artık evdeyim ama yine de şu topiğe girecek fırsatım olmuyor. eşimin ailesi burdaydı , düğünümüz vardı da cmts akşam... onun için gelmişlerdi. evin için sürekli telaşlı olduğu için tabiki pc başına oturamadım. neyse bu akşam kayınbabam bursaya döndü ama kayınvalidem kaldı. o da yarın sabah dönecek. eşim şimdi havaalanına annemi (kendi annemi)almaya gitti. bu akşam iki anne bizde.... yani yine giremeyeceğim. yarın akşam da yine başka bir kuzen geliyor yatılı olarak, o da yarın akşam havaalanından alınacak. yani eşim son günlerde servis şöförlüğü yapıyor , birini almaya gidiyor, sonra gidip diğerini bırakıyor, ertesi gün tekrar tekrar.... valla bu yoğunluk bu trafik ne zaman bitecek inanın ben de merakla bekliyorum. biliyorsunuz daha sadece 1 hafta önce yine bir arkadaşımızı havaalanından alıp misafir etmiştik ve sonra eşim onu teee bursaya kadar bırakmıştı.... (zaten bursaya gidiyordu) bu hafta da bu şekilde geçti. neyse inşallah doğuma kadar bir daha bu tarz yoğunluk yaşamayız. artık ayakları havaya dikip yatmak istiyorum.
bu arada düğünümüz çok güzel geçti. ben eski elbiselerimden birini giydim (ayıptır söylemesi 36 beden) lycralı siyah bir elbise olduğu için dapdar bir şekilde oldu üzerime ama çok da şirin durdu. o kadar şaşırdım ki eski bir elbiseme girebildiğime. şu lycralı siyah elbiseler bence tam bir kurtarıcı ve her gardrobta muhakkak olmalı.
ben giremediğim süre içersinde önemli şeyler oldu mu? herkes iyi mi? eminim BURKO nun listesi iyice belirginleşmiştir. ama ben hala o liste için ne bir tarih ne de bir isim veremeyeceğim. bebeğimizin hala bir adı yok. ve muhtemel doğum tarihi de hala 20 temmuz- 2 ağustos arası.
.
yarın sabah ilk defa nst ye bağlanacağım ve sonrasında da çatı muayenem var. dönünce girip size haber veririm.
.
kendinize iyi bakın.

FOTO isteriz fotooo :))

gülistan hepimizi sollarda çaktırmıyo jübileyi geçen haftamı yaptınızz??
biz tatilden döndüğümz hafta yaptık aslında yapasımız yok ama tırsıyoruz artık doktora sormayada utandım oha falan demesin :nazar:

Yaaa, biz jübileyi yapalı 2 ay mı ne oldu. (Onur tırsıyodu azcık, bi de arada gene leklenmem olmuştu hatırlarsanız) Yaklaşık 2,5 ayımız daha var. Ama bu ne yaaa :1no2: Hayır, biz asıl yaz aylarında tavan yapardık. Tatil modu oldukça verimli geçerdi, gene istiyorum mafoldumben

FOTO isteriz fotooo :))

Yaaa, biz jübileyi yapalı 2 ay mı ne oldu. (Onur tırsıyodu azcık, bi de arada gene leklenmem olmuştu hatırlarsanız) Yaklaşık 2,5 ayımız daha var. Ama bu ne yaaa :1no2: Hayır, biz asıl yaz aylarında tavan yapardık. Tatil modu oldukça verimli geçerdi, gene istiyorum mafoldumben

tikkatini sündürmek isterim yfrum sıru gülistana sorulmıştu..niye ifşa ediyon kendini..bi sakin ol bakam gülistan ne diyeceksositososito

:kedi:
bencedeee kaydirigubbakcemile3

Yahya ile Doruk'un kulaklarını tıkayın bari bu mevzuları konuşurken, :eek:lmaz:
Allahtan topiğimiz klavye tuşlarına dokunmak suretiyle hasıl oluyor... :tomato:

Eywalllahh gözüm.. ellerine saglık.. sevgılıne cok selam :))
Aleyküm selam gülüma.s.
ESRANIN LOSTLA İMTİHANI

mucizem şimdi bu lostun bir bölümü kaç dak.sürüyor? ortalama 45 dk.45 dk esra için eşittir düğünde 20 defa halayda dönme,alışverişe gitme, ortalama 10 dürüm 4 vaffle yeme süresi..bu sebeplerden mütevellit bir bölümü 10 günde anca izliyordur.büzüşük beyinli olma gerçeğini de işin içine katarsak her seferinde unutup başa sarıyordur..hadi sardı diyelim koca göbüşünü devirip yarısında sızıyordur.bu bir kısır döngü anlayacağın.
Puhaaaaaaa!!!:roflol::roflol::roflol:
.
yarın sabah ilk defa nst ye bağlanacağım ve sonrasında da çatı muayenem var. dönünce girip size haber veririm.
.
kendinize iyi bakın.
Hadi bakalım. İyi haberlerle dönmen ve ince parmaklı bir doktora denk gelmen dileğiyleyerimseniben

Ya bu gariban naapsın?:a015:Nereden baksan 1 seneye yakın kardeş kardeş yatmış olacağız sevgilimle. Tavan yaptı benim hormonlar. Hıyar görünce içi gıcıklanır bir haldeyim:çok üzgünüm:Tükkanı erken kapattığıma pişman oldum yaaaa:sinifsinif:

Aleyküm selam gülüma.s.

Puhaaaaaaa!!!:roflol::roflol::roflol:

Hadi bakalım. İyi haberlerle dönmen ve ince parmaklı bir doktora denk gelmen dileğiyleyerimseniben

Ya bu gariban naapsın?:a015:Nereden baksan 1 seneye yakın kardeş kardeş yatmış olacağız sevgilimle. Tavan yaptı benim hormonlar. Hıyar görünce içi gıcıklanır bir haldeyim:çok üzgünüm:Tükkanı erken kapattığıma pişman oldum yaaaa:sinifsinif:

furko da geldi katıldı aralarına.doğuma kadar sayının artması bekleniyor.

pazara çıkması yasak biri daha...

ay furkooo yaaa 1 sene ne demekkkk düşünemiyorum fallaaaa halini salatalık patrlıcan ne görsen için gıcıklanır hatta çerliston bibere bile delikafadulden

ay furkooo yaaa 1 sene ne demekkkk düşünemiyorum fallaaaa halini salatalık patrlıcan ne görsen için gıcıklanır hatta çerliston bibere bile delikafadulden
bamyaya vardorma işi tamam mı esram dur burada
sen bence doğumdan sonra paslanmış uzvunu nasıl hayata geçireceğini düşünnn delikafadulden
pas mı o ne..ha ha ha

tikkatini sündürmek isterim yfrum sıru gülistana sorulmıştu..niye ifşa ediyon kendini..bi sakin ol bakam gülistan ne diyeceksositososito

O verdi ki cevabını, hem biz bu konuyu konuşmuştuk Gülistanla diye hatırlıyorum.

Yahya ile Doruk'un kulaklarını tıkayın bari bu mevzuları konuşurken, :eek:lmaz:
Allahtan topiğimiz klavye tuşlarına dokunmak suretiyle hasıl oluyor... :tomato:

kaydirigubbakcemile3

O olmazdı zaten Burkom. Biz 14 haftayı atlatıp hemen kutlamıştık. Ama toplamda 4,5 - 5 ay yeterince uzun bir zaman benim için. Hayır askerdeyken yanımda değildi, hatırlamıyordum. Ama böyle hem yanımda, hem yasak ! Çok kötü çok... Mutfakta arkamdan geçtiğinde bile neler geçiyor aklımdan :kedi:

şuan eşim yanımda ve onun kollarına sarılmış bi vaziyette AŞKIIIIIIIM kurtar beni evrim beni tehdit ediyor dedim. ve kocacımdan ufak bi rica ben onun kıymetlisiymişim beni rahat bırakcakmışsınız..:asigim:

Allah kurtarsın senı bacım..

sen evrimdennn korkmaaa
didodannn korkkk

Ole ole :1closedeyes:

önce finky çin mallarına sonra finky bize sonra hepimiz finkiye

kaydirigubbakcemile3

Ya var ya sıse soyleyecek söz bulamıyorum.. pess dıyorum.. yuh dıyorum.. ya neyse yaaa.. bıktım sisden.. :nazar:

Sapık dıyaloglarınız biitince gelırım ben yıne topiğe.. sis ıyıce zıvanadan cıktınıss yine yaaa... öğğhhhhhhhhhhhkkk

X