2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

FOTO isteriz fotooo :))

Yaaa, biz jübileyi yapalı 2 ay mı ne oldu. (Onur tırsıyodu azcık, bi de arada gene leklenmem olmuştu hatırlarsanız) Yaklaşık 2,5 ayımız daha var. Ama bu ne yaaa :1no2: Hayır, biz asıl yaz aylarında tavan yapardık. Tatil modu oldukça verimli geçerdi, gene istiyorum mafoldumben

tikkatini sündürmek isterim yfrum sıru gülistana sorulmıştu..niye ifşa ediyon kendini..bi sakin ol bakam gülistan ne diyeceksositososito

:kedi:
bencedeee kaydirigubbakcemile3

Yahya ile Doruk'un kulaklarını tıkayın bari bu mevzuları konuşurken, lmaz:
Allahtan topiğimiz klavye tuşlarına dokunmak suretiyle hasıl oluyor... :tomato:

Eywalllahh gözüm.. ellerine saglık.. sevgılıne cok selam :))
Aleyküm selam gülüma.s.
Puhaaaaaaa!!!:roflol::roflol::roflol:
.
yarın sabah ilk defa nst ye bağlanacağım ve sonrasında da çatı muayenem var. dönünce girip size haber veririm.
.
kendinize iyi bakın.
Hadi bakalım. İyi haberlerle dönmen ve ince parmaklı bir doktora denk gelmen dileğiyleyerimseniben

Ya bu gariban naapsın?:a015:Nereden baksan 1 seneye yakın kardeş kardeş yatmış olacağız sevgilimle. Tavan yaptı benim hormonlar. Hıyar görünce içi gıcıklanır bir haldeyim:çok üzgünüm:Tükkanı erken kapattığıma pişman oldum yaaaa:sinifsinif:

furko da geldi katıldı aralarına.doğuma kadar sayının artması bekleniyor.

pazara çıkması yasak biri daha...

ay furkooo yaaa 1 sene ne demekkkk düşünemiyorum fallaaaa halini salatalık patrlıcan ne görsen için gıcıklanır hatta çerliston bibere bile delikafadulden

ay furkooo yaaa 1 sene ne demekkkk düşünemiyorum fallaaaa halini salatalık patrlıcan ne görsen için gıcıklanır hatta çerliston bibere bile delikafadulden
bamyaya vardorma işi tamam mı esram dur burada
sen bence doğumdan sonra paslanmış uzvunu nasıl hayata geçireceğini düşünnn delikafadulden
pas mı o ne..ha ha ha

tikkatini sündürmek isterim yfrum sıru gülistana sorulmıştu..niye ifşa ediyon kendini..bi sakin ol bakam gülistan ne diyeceksositososito

O verdi ki cevabını, hem biz bu konuyu konuşmuştuk Gülistanla diye hatırlıyorum.

Yahya ile Doruk'un kulaklarını tıkayın bari bu mevzuları konuşurken, lmaz:
Allahtan topiğimiz klavye tuşlarına dokunmak suretiyle hasıl oluyor... :tomato:

kaydirigubbakcemile3

O olmazdı zaten Burkom. Biz 14 haftayı atlatıp hemen kutlamıştık. Ama toplamda 4,5 - 5 ay yeterince uzun bir zaman benim için. Hayır askerdeyken yanımda değildi, hatırlamıyordum. Ama böyle hem yanımda, hem yasak ! Çok kötü çok... Mutfakta arkamdan geçtiğinde bile neler geçiyor aklımdan :kedi:

Allah kurtarsın senı bacım..

sen evrimdennn korkmaaa
didodannn korkkk

Ole ole :1closedeyes:

önce finky çin mallarına sonra finky bize sonra hepimiz finkiye

kaydirigubbakcemile3

Ya var ya sıse soyleyecek söz bulamıyorum.. pess dıyorum.. yuh dıyorum.. ya neyse yaaa.. bıktım sisden..

Sapık dıyaloglarınız biitince gelırım ben yıne topiğe.. sis ıyıce zıvanadan cıktınıss yine yaaa... öğğhhhhhhhhhhhkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…