2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aklından çıkar yahu şu düürm olayını kız 100 le kapatacksın ciddi ciddi.. valla tamam sana yakışıyor tosuncuk olmak şirin oluyosun okadar belli etmiyor falan ama yafrum dogum sonrasını düşün. kız albümündeki eski fotolardan eser yok....

ama dido konusunda haklısın gerçekdende gadın tam başı çekiyor halayda. bi türküye başladı 1o dk dürüm 20 düğünde halay diye puhahhaaa diye gülmeden edemedim...

çıkmıyo aklımdan dürümlerr off offf
gülmeyin şu gadının esprüklerine yüz vermeyinn şımarıyo sonraaa

biz prison break izliyoruz yeni keşfetmiştik ama süper ya 3.sezon bitmek üzere ama varya diyorumki iyiki sonradan keşfettik yoksa her hafta bu bölumlerin sonu beklenmez..

ay jacob kimmmm ortaya çıkıyomuu jülliet ne kuyusan düşücekk ben daha oralara gelmedin ne anlatıyon leynnn o doktor bozuntusu milesın babasıymışşş o bölümü bitirdim dahaaa 6.sezon ne zaman başlıcak nette ararken gördüm lost sezon 6 yı izle diyor ama tıklayınc birşey çıkmıyorrr

namına yakışmaz kuzum, ne aratıyosun nette, orcinalini bekle :roflol:

şuan eşim yanımda ve onun kollarına sarılmış bi vaziyette AŞKIIIIIIIM kurtar beni evrim beni tehdit ediyor dedim. ve kocacımdan ufak bi rica ben onun kıymetlisiymişim beni rahat bırakcakmışsınız..:asigim:

sen evrimdennn korkmaaa
didodannn korkkk

şuan eşim yanımda ve onun kollarına sarılmış bi vaziyette AŞKIIIIIIIM kurtar beni evrim beni tehdit ediyor dedim. ve kocacımdan ufak bi rica ben onun kıymetlisiymişim beni rahat bırakcakmışsınız..:asigim:

cilveci seni, her fırsatı değerlendiriyorsun... esradan mı geçti tazeden mi söyle...

ayy esra öle her lost izle yazan siteler girme kız.. çok edepsiz yerler çıkar sonra karşına tuzak kelime oyunları bunlar...

cilveci seni, her fırsatı değerlendiriyorsun... esradan mı geçti tazeden mi söyle...

ben ezelden beridir hep böyledydim..onlar yanımda sönük kalır dermişim... neyhse zaten sınırlı bi şekilde cilvelerim var aklıma düşürdün yine pis mucize.... biz jubileyi yaptık geçen hafta :KK43:

ooooooooooooooo nazan gelmiş. düğün bitti mi nazan misafirlerin vardı gittilermi... anlat baklalım neler yaptın ayakabı buldunmu kendine......

arkadaşlar merhaba,
sözümona artık evdeyim ama yine de şu topiğe girecek fırsatım olmuyor. eşimin ailesi burdaydı , düğünümüz vardı da cmts akşam... onun için gelmişlerdi. evin için sürekli telaşlı olduğu için tabiki pc başına oturamadım. neyse bu akşam kayınbabam bursaya döndü ama kayınvalidem kaldı. o da yarın sabah dönecek. eşim şimdi havaalanına annemi (kendi annemi)almaya gitti. bu akşam iki anne bizde.... yani yine giremeyeceğim. yarın akşam da yine başka bir kuzen geliyor yatılı olarak, o da yarın akşam havaalanından alınacak. yani eşim son günlerde servis şöförlüğü yapıyor , birini almaya gidiyor, sonra gidip diğerini bırakıyor, ertesi gün tekrar tekrar.... valla bu yoğunluk bu trafik ne zaman bitecek inanın ben de merakla bekliyorum. biliyorsunuz daha sadece 1 hafta önce yine bir arkadaşımızı havaalanından alıp misafir etmiştik ve sonra eşim onu teee bursaya kadar bırakmıştı.... (zaten bursaya gidiyordu) bu hafta da bu şekilde geçti. neyse inşallah doğuma kadar bir daha bu tarz yoğunluk yaşamayız. artık ayakları havaya dikip yatmak istiyorum.
bu arada düğünümüz çok güzel geçti. ben eski elbiselerimden birini giydim (ayıptır söylemesi 36 beden) lycralı siyah bir elbise olduğu için dapdar bir şekilde oldu üzerime ama çok da şirin durdu. o kadar şaşırdım ki eski bir elbiseme girebildiğime. şu lycralı siyah elbiseler bence tam bir kurtarıcı ve her gardrobta muhakkak olmalı.
ben giremediğim süre içersinde önemli şeyler oldu mu? herkes iyi mi? eminim BURKO nun listesi iyice belirginleşmiştir. ama ben hala o liste için ne bir tarih ne de bir isim veremeyeceğim. bebeğimizin hala bir adı yok. ve muhtemel doğum tarihi de hala 20 temmuz- 2 ağustos arası.
.
yarın sabah ilk defa nst ye bağlanacağım ve sonrasında da çatı muayenem var. dönünce girip size haber veririm.
.
kendinize iyi bakın.

gülistan hepimizi sollarda çaktırmıyo jübileyi geçen haftamı yaptınızz??
biz tatilden döndüğümz hafta yaptık aslında yapasımız yok ama tırsıyoruz artık doktora sormayada utandım oha falan demesin :nazar:

vay vay vay ben yokkene gypsymesrama saldırıda bulunmuşlar. yafff dokunmayın benm tosunumua.. aaaaaaa lostu bikerek tadına vara vara izliyordur. karışmayın sizene.....sıcakdan bunların canı sıkılmış kime sarsak diye düşünüyorlar...tazemburcuya sarmaya çalişmiş evrim hanım ama olmamış. savulun uleeeeeeyyyn ben geldim. esram arkanda ben varım başla önce didoo sonra mucize veeeeee sonrada evrim hadi be koçum kim tutar seni...
gazı vereceğine sen bulaşsana sıkıysa yavrum.pistlerde görmek isteriz sizin gibi gençleri.
Vayyyyyyyyyyyyyyyy.. kadim dostum Finky den cıkan laflara bak.. tamam tamam, ıyı oldu bunları okuduugummm..
benim de..eylem planım hazır
önce çin mallarına sonra bize öyle miiii
nereye varacak bu başkaldırının sonu kuzum :mymeka: naniknanik
önce finky çin mallarına sonra finky bize sonra hepimiz finkiye
canım gülistanım gelmiş gel anam gel ben ne kadar masumca lost izlerekene bunlar neler demişler arkadamdan hele o dido yokmu zaten çıban başı ahanda ooo aklıma soktu yine dürümleri wafflerı :kızgın:
ana fikri yakalayacağına tutmuş gene vafflen dötünden.tüpüreyim senin idrak yollarına e mi
Yavrum Esram; yaf bakma sen karaböcük fırın makarnasına güldüğümee.. bilirsin kendisinden haz etmem.. ama arada gülüyorus ki üsülmesin diye.. zaten Batman da yasamak ona oldukca agır bedeller ödettriiyor kaydirigubbakcemile3 .. bı de bıs furmayalım dıyoruss hep... arada furalım, (dadı cıksın)
ooooooo önce finky çinlilere sonra bize sonra biz finkiye ra rara esra bana sonra evrim de bana..bak sennn
50 kere yazdığımız spoiler (okusanız da olur)
sanki orcinal dvd olunca jacob mok yoluna gitmiycek, juliet kuyuya düşmiycek peeh...

evet çaçadan sonra rara oldun...
orcinalinden alınca daha iyi anlıyor aklında tutuyor sanki o da ayrı bir konu
aklından çıkar yahu şu düürm olayını kız 100 le kapatacksın ciddi ciddi.. valla tamam sana yakışıyor tosuncuk olmak şirin oluyosun okadar belli etmiyor falan ama yafrum dogum sonrasını düşün. kız albümündeki eski fotolardan eser yok....

ama dido konusunda haklısın gerçekdende gadın tam başı çekiyor halayda. bi türküye başladı 1o dk dürüm 20 düğünde halay diye puhahhaaa diye gülmeden edemedim...
vay anasını önce çine sonra bize şindi çingeneye....denge politikası seni bozmasın bostanım gülistanım

yemişim lan ben sizin aşkınızı..

biz tatilden döndüğümz hafta yaptık aslında yapasımız yok ama tırsıyoruz artık doktora sormayada utandım oha falan demesin :nazar:
sevgili tosuncum gecen hafta 32 ci haftamdaydım. ama sen tatilden döndugunde 34cü haftadaydın belirtirim...
ben doktoruma sordum üstelik telefonla arayıp bilmemek değil ögrenmemek ayıp diyorum bir egitimci olarak&#8364:KK66:

aratsa da bulamaz bırak arasın deli deli:))
sen evrimdennn korkmaaa
didodannn korkkk
bence de
bu verilecek spoiler miydi esraya şimdi, püü :1no2:
kaydirigubbakcemile3 sen var ya sennnnn
ay 6. sezonun fragmanı var nette çok helecanlııııııı delikafadulden
gecikmiş heyacana da tüpürem esra ben
ben diyeyim ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş nasıl memnun oldun mu.muck

Bir duş aldım, azcık ortalığı topladım. Kollarımdaki bacaklarımdaki tüyleri alacaktım, unutmuşum. Kokuyorum diye koşa koşa girdim duşa. Neyse yarın şu hazır ağda bantlarından yapıştırıp girerim sonra duşa...

yanlış cümlenin puntosunu küçültmüşüm :roflol:
hamileyim...

:roflol:

ay jacob kimmmm ortaya çıkıyomuu jülliet ne kuyusan düşücekk ben daha oralara gelmedin ne anlatıyon leynnn o doktor bozuntusu milesın babasıymışşş o bölümü bitirdim dahaaa 6.sezon ne zaman başlıcak nette ararken gördüm lost sezon 6 yı izle diyor ama tıklayınc birşey çıkmıyorrr

daha neler oliyi...

delikafadulden çok güldürdün beni mucize :))

ayy esra öle her lost izle yazan siteler girme kız.. çok edepsiz yerler çıkar sonra karşına tuzak kelime oyunları bunlar...

ohooo, onun izlemediğini nerden biliyoz laelaelaelaelae

X