2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın bi uyudum bi uyudum sormayın offf -tatlicadiarzu-
kıçımdan terler aktı resmen
bide pervin diyosun balığım uyutmadı
bizimki balık felan değil bildiğin ahtapot ayaklar kollar ve kafa aynı anda çalşıyo utanmasa pipisi ilede tepicek beni delikafadulden

nesrincim pamuğa zeytinyağı sürüp üstten sürüyorum çok içerelere girmeden doğrusu nasıl tam olarak bilmiyorum
ne dersin pervin doğrusu tam olarak nasıldır sence??
bide hurma şekeri fırlatırmı onuda bilmiyorumkineee :sm_confused:

behiyeee maşallah bebişineee sende normal doğurucaksın heee çok güzel bi haber hadi bakalımmm hayırlısı
artık evde olacağına göre daha çok takılırısın buralarda ne güzel

aferin yahyaya aramıza hosgeldin canım yani arama :)))

esra bana diyen kadın demistiki pamuga sur ped gibi koy yani senin yaptıgında ona yakın canım

topugun ne alemde

yok yok bugunhekes bayık nerde bu hatunlar bu sıcakta nerdeler bilmem denze gittiler herhalde

Petrik canım iyi etmişsin tramvaydaki kişiden yer istemekle. Çünkü zaten hamilelere ayrılmış yerler var, aslında onlar bizim yerlerimize oturmuş vaziyetteler. Ben söyleyemedim gerçi şimdiye kadar kalkın da bana yer verin diye, ayıplarıyla baş başa bıraktım onları. Taze de yazmış bir anısını otobüsteki. ışte ne dersin... Erkek müsveddesi bunlar da...

Telkırma; acayip güzel olmuş battaniye. Ne yetenekler var be, azmetsem ponponunu anca yapabilirim ben :))

gypsym, uyudun mu cidden, ben 2 saat falan uyudum sanırım... Biraz hava kapadı sanki.

Babym ben de bayığım ama az sonra bi dışarı çıkacağım çok bunaldım evde... Daha öğle yemeği de yemedim, bi yandan da bişeyler hazırlayayım..

canım çok zor oyle birsey denmez yani ya alenen gelmeyin diyceksin yada kaçarın yok herdaim size gelcek değiller ya ama bu seni çok çok etkiliycekse sutunun gelmemesi vs esine falan havale edeceksin olayı ve gelmeden engelleyecek baska yolu yok

bakalım artık, eşim bu isteğime anlayış gösterecek mi, sonuçta istemediğim her kişi bizim taraftan değil :S neyse Allah yardımcım olsun, çünkü cidden benim bu konudaki sinir katsayımın sütümü etkileyebilecek düzeyde olduğunu düşünüyorum.

ben arada yemek hazırlamak için gidip geliyorum..balkona felan takılıyorum..ruhum daraldı içerde

allahım bugun istanbul korkunçççsıcakk basıkacayip bir hava varrr
ve az sonra 15 kisi kadar misafir bize gelecek berkosun dogumgunu sebebi ile halaları teyzesi anneanne babanne falan aile kalabalık 15-20 kisi ediyor tıpkı dogum yaptıgım gun gibi korkunç bir hava korkunç sıcak banyoya uç kere girdim sabahtan berihala serinleyemedim evde onca insan olunca nası dayancam bilmiyorum vantilatoru karsıma alıp oturcam self servis herkes kendi alsın yiyceklerini diycem zaten gorumceler ufalan sagolsun benihiççalıstırmazlar oturturlar allahtan,

Berke'yi bizim için de öp.. gerçi sen bugün kaç kere öpüp koklamışsındır onu...İyi ki doğmuş, şimdilerde de abi olacakmış...

Midem çok yanıyor, gaviscon içtim 1 yudum... Bebek aşağı inince geçecekti mide yanmaları, daha inmedi demek ki, ne zaman iner ki son haftada mı acaba?

öncelıkle herkeze kocaman bır merhaba..cok mutluyum doktora gittik sabah Allah ıma şükür bende güzel haberlerle döndüm.bebegım iyi,kılosu 2900 gr boyu 49 cm.ama doktorumuz üzerine basa basa ölçümlerın artık kesın degıl bellı aralık içinde oldugunu söledi.yanı şimdilik bı hafta kadar önce cıktı kılosu.başı asagıda kedine yer acıyor kuzum.NTS sonuclarımda normal cıktı,10 gun nsonra tekrar gıdıcem.kasıklarımındakı baskının artmasının normal olsugunu çünkü bebegın basının asagıda oldugmnu söledı.bel agrısıda aynı sekılde,bebegın kılosu arttıgı için bel agrısı normal dedı.ayaklarımdakı şişlikte normalmıs.aşırı şiş degıl dedı.dogumdan sonra inicek nasılsa dedı
öle yanı bana gelınce bu ay ipin ucunu fazla kacırmısım ve 3 kılo almısım :mymeka: barı doguma kadar daha fazla almasam ,iyi olcak.totelde 10 kılo almıs bulunuyorum :kedi:

herkez iyidir umarım,amma sayfa ucurmussunuz hee,ne kaynattınız okadar.okumamın imkanı yok tam 14 sayfa ve hersayfada 20 msj var kafamçokkarıştı

Maşallah Şevvale ve sana minikkelebek. Hadi bakalım darısı diğer dr a gideceklerin başına, güzel haberler alsın herkes... 10 kilo totalde gayet iyi bence... Ben artık tartılmıyorum, sinirlerim zıplamasın diye, doğumdan sonra vericez bütün kiloları inşallah...

onun harıcınde bırtane kıslık battanıye aldık peluş yumusacık bebegımı sıcacık tutsun die,sonra banyo küvetı kovası ve maşrapasını aldık.yıne dayanamdım kızıma 3-5 parca kıyafet cıtcıtlı badı vs ayakkabı ve cibinliklte aldım.onları cekıp eklemeye üşeniyorum çünkü pcnın USP girişi bozuk.eger cekersem dükkana inip flash discten atmam lazım.cok uzun iş.

buarada cibinlık arayanlara duyrulur.biz annamle dikicektık ama yemedı bu sıcaklarda ugrasmak.bime gelmıs gayette güzel.hemde baya buyuk bi tül,onu kelebek ve kurdela fiyonklarla süsliycez

Maşallah Şevvale ve sana minikkelebek. Hadi bakalım darısı diğer dr a gideceklerin başına, güzel haberler alsın herkes... 10 kilo totalde gayet iyi bence... Ben artık tartılmıyorum, sinirlerim zıplamasın diye, doğumdan sonra vericez bütün kiloları inşallah...

saol canım inş.herkez güzel haberlerle döner.buardaa sen uzun zamandır yoktun sankı nerelerdeydın

X