2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

merhaba kızlar. hamile kaldığımı öğrendiğimde bu sayfayı açmıştım.şimdi de doğuma 3 hafta kala yazıyorum ama bu arada paylaşımlarınızı mümkün olduğu sürece hep takip ettim.çok güzel dostluklar kuruldu.buna vesile olduğum için seviniyorum.hamileliğimi burdan ilan etmiştim nasip olursa doğumumuda burdan ilan etmek istiyorum.aylar ş sonra burda sizinle bi sıkıntımı da paylaşmakk istiyorum.şu anda bebişim 36 haftalık ama son kontrolümüzde doktor 2 hafta geride olduğumuzu söyledi.bebeğim son 2 haftada hiç gelişme göstermemiş.bu beni gerçekten korkuttu.doktorum bunun olabileceğini söylese de ben hiç huzurlu değilim acaba bebeğimi yeterince besleyemiyormuyum diye kendimi yer oldum.bir hafta sonra yne kontolüm var ve ben deli gibi yemeğe verdim kendimi.aslında ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.çaresiz beklicem...Allahım nolur meleklerimiz sağlıkla gelsinler.

Kırk yıl düşünsem aklıma gelmes cıkolata.. o yusden anlayamıyorum senı yafrum...

doktorun haberine sevindim icin rahatlamistir..

ya asil ben seni anlamiyorum yavrum ya, cukulatasiz hayat mi olur, nasil canin cekmez, regl donemleri hic mi girmedin krizee...ben o regl donemleri solugu hasan ustada alirdim supangile yemek icin, bol kakaolu, yada extra cukulata soslu profiterol..bide oyle bi yerdimki arkadaslar orgazm oluyorum sanirdi...nutellayla 1 aydir vedalastim kilo yuzunden ama arada 1 gidim cukulata atiyorum agzima haftada 1-2... yoksa nutellasiz hayat dusunemem...

hicibirini yapacak gucum ve istegim yok sadece dus aldım oda boyundan asagı saclar tepeden topuz. yemeklerimi koydum zorlana zorlana geldim dinlenmeye

bence still tea icmemiz daha mantıklı benim arkadasım sonradan bana dediki ısırgan icme belli olmuyor hemde ayarını yapamazsan gereksiz kasılman olmasın. ben o yuzden suan yapmıycam annemlere siparis vermistim gelirken getirsinler die ama humanadada aynıları varm zaten

birde mucize ben uzun sure giremiycem dinlencem filan demisti oyle gidis o gidis

merhaba herkese,
dünden beri evimdeyim ama yatılı misafirim olduğu için sık girememe sorunum devam ediyor.geçmişi pek okuyamadım,umarım herkes iyidir.
öpüldünüz...

slm kızlar yaa topikten uzak kalıorum sanırım temizlik bitene kadarda kalacağım boynum tutuldu ve acayip karnım ağrıyorr sıcak olduğu için çorap giymiyorum dolap filan siliyorum yere terlik giymeden basıyorum ondan mı ağrıyor acabaa şu yatak odasının dolabı bi bitsin başka bişi istemiom:1no2:

canim n seni anlamiyorum, niye bu kadar hirpaliyorsun sen kendini, yazik bebisine..

Bir de saygı duyuyorum ama, kaynana da olsa, anne de olsa ben kendi evimi tercih ederim yaf! İyi anlaşıyorsunuz kaynanayla...alıcam.

bende bende sırf o sebepten doguma trye gitmedim yoksa boyle cıbıl cıbıl sere serpe nerde gezeyim ne annemlerde ne k.valdemlerde gezemem...kaldıki ben normalken bile emrah bakude ben trde 2 ay ayrı kaldık 1 kere kalmadım k.valdemde hep evimde takıldım onlar geliodu bana yemek yiyoduk herkes evine gidiodu yatmaya

canim n seni anlamiyorum, niye bu kadar hirpaliyorsun sen kendini, yazik bebisine..
iide doğum öncesi mecbur yapmak zorundayım tatlım yaa ben yatak odamın başkasının temizlemesini hiç sevmem onun için kadın gelmeden bitiriyim die çabalıyorum allahtan oğluşum ii hala güçlü tekmelerr vuruoo garibimmm

bende bende bendeee asla dusunemem.. dondurmanın bile cukulatalısı magnum double cikolata :))

besigim ve otokoltugum istanbul ofise teslim edildi. cıkacak ilk tırla bakuye ulasacak. bakalım tırın gelmesi 3 gun suruyo insallah bu hafta tır vardır cok heycanlandım :))

az önce ingiltere'deki arkadaşım aradı..aynı iş yerindeki arkadaşı normal doğumla 5 kg..luk çocuk doğurmuş dün akşam..kız da ince yapılı birisiymiş..ben şoklarda tabii

öle olmustur canım,çünkü 8 dakka da bır sancı baya aza inmiş gözüküyo.yoksa hissederdin illa bişeler.bugun rahatlamıs olarak gir,kafandan cıkar yatış olurmu olmazmıyı.bakalım sonuc ne olacak
evet canım rahatladım ve nst iyi çıktı kızım 2800gr gelişimide iyiymiş suyu da nst sonucunu yarın asistanı gösterecek doktoruma haftaya tekrar kontrol ama şimdilik kötü birşey yok zemuszemus

canım bende aslen balıkesirliyim de sen balıkesirin tam neresinde oturuysun. ne alaka diceksin ama ben bayadır gtmedim ve de çok özledim. ondan birden duygularım kabardıda... şimdi de ankaradayım. gidemiyorum bi türlüüü:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…