2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kizlar canim birden dehset derecede cukulata istedi, off disardada berbat yagmur var markete gidemem..dolabimdaki stockda bitmis, resmen kriz geldi..

ahhh kıyamam sana..... bilirim tamda böyle ters zamanlarda insanın canı birşey ister birden kriz geliyor insana..... artık onun yerine evde varsa başka şekerli birşeyler yemeğe çalış bi nebze tatlı krizini önler belki o aradada yağmur dinmiş olur....

evet o konuda çok şanslılar.... ben ve benim gibi birkaç kişi bu buluşmaların dışında kalıyor.... keşke herkesle topluca görüşebilseydik..... bende kıskanıyorum.... şimdi kendilerine arkadaş buldular pazara, sinemaya vs. gidiyorlar.... bebeklerde çok şanslı olacaklar çevrelerinde bir dünya arkadaş olmuş olacak kendi yaşıtında..... gel jenny bizde senle görüşelim nasıl olsa yakın sayılırız balıkesir çok uzak değil ortada bulaşalım bizde seninlekaydirigubbakcemile5

hehe dimi dimi gel bizde onları kıskandıralım kaydirigubbakcemile

FASULYEKO geçmiş olsun, iyi haberlerini bekliyoruz. 8 dk'da bir kasılma da az değilmiş hani?

Biz 2 gecedir salonda, klimayı tavana verip, yarım kolluları ve pikeyi çekip uyuyoruz. Yoksa dayanılmıyor. Hele saat 3-4 gibi bir basıyor hava, boğulucam sanıyorsun. Hem de Gaziemir'de :1shok: Öneririm.

Bir de saygı duyuyorum ama, kaynana da olsa, anne de olsa ben kendi evimi tercih ederim yaf! İyi anlaşıyorsunuz kaynanayla...

DUBLAJDAN ben de nefret ederim. Hayatta izlemem. Oyuncunun duygusunu veremiyor dublajcılar. Ne kadar iyi olursa olsun. Görmeyi çok istediğim bir filmi TV veriyor bazen. Dublaj ise izlemiyorum. Çok yavan geliyor.

Hemen anlatayım: burun tıkanıklığım uzuuun süre geçmemişti. Doktor burun spreyi verdi. Ders anlatıyorum, burnum bir tıkandı, bir de temeşir (!) tozu üstüne, nefes alamıyorum. Arkamı döndüm sınıfa, (9. sınıf bunlar) iki burnuma da kuvvetlice çektim. Arkamı döndüm. (tabii elimdekinin ne oldu bilmiyorlar) Sınıf şokta ! :1shok: böle bakıyolar :)) Dedim ki; arkadaşlar sırrımı öğrenmiş oldunuz, kokainman bir öğretmeniniz var, bunu çekmeden (gösterdim spreyi) ders anlatamıyorum ben kaydirigubbakcemile3 Sınıf yarıldı tabii :))

Çok alemsin Nurdancım yaa :)))

Ayy, çok heycanlı Derya :)

özrün süresi mi oluyo ki?

Kendini iyi olmak için zorlama bence, yemeği geçiştir. Menemen yapıver gitsin bugün de... TVnin karşısına geç, kumandayı al, yayıl, derim ben. 1 ay sonra bunu yapamayacaksın ! Tadını çıkar tembelliğin :)

Benim bir arkadaşım HUMANA STILL TEA içiyordu. Onu suda çözüyordu aynı bizim magnezyumlar gibi. Çaydansa daha pratik geldi bana ? Bir de o böyle kavanozun içinde, miktar olarak da daha fazla milupa'nınkine göre. Bende bir indirim kuponu vardı, onu kullanmak için aldım Mİlupa'yı ama, bitince Humana alıcam.

dünürüm nasılsın.........göremiyorum seni artık çok fazla burda sanırım sen gece giriyorsun bende gece giremiyorum......

ahhh kıyamam sana..... bilirim tamda böyle ters zamanlarda insanın canı birşey ister birden kriz geliyor insana..... artık onun yerine evde varsa başka şekerli birşeyler yemeğe çalış bi nebze tatlı krizini önler belki o aradada yağmur dinmiş olur....

evde olsam iyi orda stock hic bitmez:)) isyerindeyim suan:KK43:((

evde olsam iyi orda stock hic bitmez:)) isyerindeyim suan:KK43:((

ahhhh ahhhh çalışmanın gözü kör olsunmafoldumben işteyken benide arada tutuyor tatlı krizi kan şekerimiz düşüyor galiba bende öyle çok hayıflandım ama benim iş yerimde merkezden uzak olduğu için iştahım kursağımda kalmıştı bir keresinde şerbet yapıp içmiştim ne yapayım canım çok tatlı istemişti çünkü...... az kaldı kuzum evde dinlenmeye izne ayrılmaya o zaman canımızın her istediğinden bol bol yeriz herşeyden:teselli:

abartısız 2 lokmayla tıkanıyorum artık..umarım yeterli olur..geçmiyo boğazımdan bişi..

TAZE yavru sağlık raporlarının süreleri oluyor..dolan raporlar geçersiz.yoksa özründeğil tabi.amaaaan anltasam roman olur

Bu Lansinoh un göğüs pedleri çok fiyakalı alan var mı - dergi numune koymuş poşetin içine çok hoş görünüyolar - ben Bebedor un aldım çok basit bişey

arkdaşlar bizim de dün kontrolümüz vardı pozisyonumuz ters kilomuz 3150:nazar:maşallah olmuş 26 temmuz muhtemel doğum tarihimiz sezaryan olacak
ohh maşallahhadi hayırlısı
kizlar canim birden dehset derecede cukulata istedi, off disardada berbat yagmur var markete gidemem..dolabimdaki stockda bitmis, resmen kriz geldi..

düşünmemeye çalış başka eylerte yoğunlaş yada meyva falan ye .....bu arada ne güzel biraz serinlemiştir oralar acıkta buraya yollasana yagmuru...

gpyresranın dr haberlerine sevindim gözün aydınnnnn sen bırak o tameriiii bak seni durduk yere strese soktuuu....
FASÜLYEKO:canım geçmiş olsun inşallah sendende güzel haberler alıcaz

çook sıcak kızlarrrr dayanılmıyoo klimayıda çok kullanamıyorum çocuk var pişiyorummmmmm biraz yağmur yağsaaaaa...

dünürüm nasılsın.........göremiyorum seni artık çok fazla burda sanırım sen gece giriyorsun bende gece giremiyorum......

Evet Sibelcim. Biz Onur'la yaz aylarında vampir yaşantısı sürüyoruz. 3-4 gibi yatıp öğlene kadar uyumaca :) filmler, diziler vs. Geçmiş olsun bu arada, iyisin değil mi şu anda?

Azcık ütü yapayım...

Gizze den haber var;

Yazlıkta ımış.. orada net yokmus.. sızı merakta bıraktıgı ıcın ozurdiliyor.. bebegı de kendısı de cok ıyıymıs..

Bilginize.

Bu arada bırıcık doktorum Tahır aradı; bu donemlerde sut bezlerının olustugu donemdır... korkma,aklına kotu bısı getırme.. olagan seyler bunlar dedı.. 10 gun sonra geleceksın zatenn.. bakarım o zaman da dedı.. yan yana olsak adamın boynuna sarılacaktım.. sevgılerımı ılettımm kendısıne telefondan da olsa :))

Bu Lansinoh un göğüs pedleri çok fiyakalı alan var mı - dergi numune koymuş poşetin içine çok hoş görünüyolar - ben Bebedor un aldım çok basit bişey
ben aldım çok da beğendim daha kullanmadan:) en iyi yanı belki diğerleri de öyledir kutu içinde tek tek ambalajlanmış olmaları böylece çantada taşıyabilirsin.ben hastane çantama da koydum.
Kırk yıl düşünsem aklıma gelmes cıkolata.. o yusden anlayamıyorum senı yafrum...

nurdan dityince benim de canım çekti.yediğim bir kaç çeşit vardır o da çoooook nadiren

ohh maşallahhadi hayırlısı

düşünmemeye çalış başka eylerte yoğunlaş yada meyva falan ye .....bu arada ne güzel biraz serinlemiştir oralar acıkta buraya yollasana yagmuru...

yolliyim tatlim, bi ufliyim gelsin bulutlar..valla ilk defa cok mutluyum bu ulkede yagmur yagmasina..en azindan nefes alabiliyoruz, uyuyabiliyoruz...doguma kadar yagabilir..

olmaz ama öyle - canın çeken şeyleri ye - sıvı şeyler tüket - çorba morba - zorla kendini

dolabın karşısına geçiyorum canım bişey çeksin de yiyeyim diye ama tık yok..ne varsa su, meyve suyu okadar..bir de ben de şu oluyor..yemeği yediğim anda sıkıntı basıp nefes darlığı başlıyor

X